Jak zostać dziwką +18.

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Poradnik dla ostatnich nieskurw…….

Wydawałoby się, iż nie warto, choć częstokroć wybraniu takiej drogi w życiu towarzyszy konkretny „wymiar finansowy”. Zatem może należałoby raczej spytać, czy warto zostać Homo Curvus. Przy całej wieloznaczności tego określenia. Trudny to temat, gdyż nie dość, że bogato w historii i literaturze opisany, to jeszcze motywy skurwienia i ich efekt końcowy bywają różne. Każda dziwka ma bowiem swoją historię. Nie należy mylić tego oczywiście pospolitej z prostytucji z mentalną.

Zawód ten potocznie nazywany "najstarszym zawodem świata" jest nie tylko sposobem na zarabianie pieniędzy, częstokroć daje specyficzną satysfakcję, a i też bywa drogą na salony, a co za tym idzie osiągnięcia pozycji, wpływu, a nawet władzy i wszelkich korzyści z tego wynikających. Można zatem śmiało stwierdzić, że nie ma lepszego sposobu na życie i osiągnięcie sukcesu. Pozostaje jednak zawsze pewne ale.

Gdy prostytuowanie się z powodu trudnej sytuacji materialnej, co samo w sobie tego nie usprawiedliwia, taka prostytucja jest niewątpliwie grzechem, bardziej jednak wobec swojego ciała śmiertelnego, to jednak cała reszta, jeżeli dzieje się kosztem bliźnich, jest grzechem śmiertelnym. Wobec Boga i bliźnich. Jak każda istotna sfera życia pozostawała ona zawsze w kręgu zainteresowań zarówno kapłanów, jak i polityków, takoż przestępców. Do dzisiaj niewiele się zmieniło. Może tylko skala prostytucji, sprzedania za różną cenę nie tylko ciała, ale i też siebie, swoich poglądów, a co najgorsze ideałów i dobra wspólnego, jakim jest Ojczyzna.

Szczególną siłą tego zjawiska jest wszechobecność, co oswaja i czyni go nieraz czymś normalnym. Oczywiście nie w katalogu tradycyjnych wartości i postaw życiowych. Arbitralnie, z reguły w ramach samorozgrzeszenia przyznajemy sobie prawo do relatywizmu moralnego szytego grubą nicią permisywizmu.

Nie bez powodu przez steki lat prostytutki były przedstawiane jako osoby prymitywne, zdegenerowane, z marginesu społecznego, obarczone nałogami, chorobami. Pozbawione intelektu, urody i ogłady. Przeczy oczywiście temu zdrowy rozsądek, teorie o przyczynach prostytucji i cechach dam lekkich obyczajów było wiele, bardziej śmiałe i bardziej irracjonalne. Z jednej strony takie cechy wrodzone, jak rozdwojenie kciuka i nienormalne owłosienie, a z drugiej obarczanie winą za powstanie prostytucji systemu patriarchalnego. Co ciekawe prostytucja nie jest wynikiem li tylko biedy, a najlepiej się miała w okresach rozkwitu gospodarczego i dobrobytu.

Że nie wspomnę o różnych okazjach typu turystyka i imprezy masowe. Oznacza to jednak tylko tyle, że ma ona różne uwarunkowania i oblicza. Nie można, bowiem jednoznacznie stwierdzić, iż tkwi w naturze człowieka, albo jest jego wyborem, a nawet prawem. Można też rozróżnić bycie prostytutką, niejako zawodowo, a okazjonalne prostytuowanie się. Które to może się jednak przerodzić w trwałą, koniunkturalną postawę życiową.

Praca, z jej trudem, należycie opłacona, nie zawsze pieniądzem, często dla dobra wspólnego, leży u podstaw społeczeństwa. Dla Rodziny, lokalnej społeczności, czy też Ojczyzny, jest szlachetna ze wszech miar. Doraźne prostytuowanie się, dla korzyści materialnych, czasem nie od razu i nie wprost, nie tylko leży na drugim biegunie moralności, ale i też oddziałuje bardzo destruktywnie. By rozbić i podzielić. Widać to szczególnie po podmianie systemu wartości „dla”, na „za”. Usprawiedliwianiu lekką rączką czynów podłych i uznaniu, że warto poświęcić więcej, niż własną twarz dla doraźnych korzyści.

Łatwiej bowiem, niż zapracować na kromkę chleba, dać dla niej dupy. O wiele łatwiej zagłuszyć w sobie głos sumienia i sprzedać siebie, a często przy okazji najbliższych, by bez wysiłku dojść po trupach do celu. A z reguły po własnym. Wejść w alianse z wrogami odwiecznymi, niż wytrwać do krwi ostatniej. Nie na szańcach prawdziwej wolności. Nie tej materialnej, a duchowej. Wielu wydaje się, że można wejść pod prysznic, by zmyć z sienie skazę cudzołożnika ( -cy ).

Nie ma takiej wody, ni ciepłej, ni zimnej, ani też mydła. Grzech można odkupić, jednak nie piorąc sumienie poprzez naklejkę z serduszkiem, czy to za piątkę, albo za grubszą kasę. Można też przybierać różne oblicza, ocieplać wizerunek, w medialnych ustawkach. Odwiedzać przedszkola i przytułki dla ubogich. Skalanie czuć jednak na odległość, jak i fałszywe intencje.

Czy wobec ogólnego przyzwolenia i dla własnej wygody, tudzież bycia trendy, warto się skurwić. Już nie tylko w półmroku bocznego zaułka i pod latarnią. W światłach wielkiej sceny, na oczach milionów potencjalnych dziwek. Większego lub mniejszego kalibru, zawsze jednak z przydatnym potencjałem. Ponoć warto, dowodem na to jest nie tylko to, co wśród nas, ale i cała reszta świata. Nowe oblicze prostytucji, to piękny anturaż, jest ona jak najbardziej glamour i na czasie.

Makijaż przykrywa twarze przeżarte moralnym syfilisem, a uśmiech i gładka mowa roztacza wizję wspólnej orgii. A po przebudzeniu wizyta u wenerologa nie pomoże. Ciało pól biedy, lekarzy duszy nigdy nie było, tylko zwykli hochsztaplerzy. Ile jest pośród nas cichodajek, tak bez rozgłosu, dają na zapleczu i od tyłu. Bo tak najłatwiej, trudno bowiem spojrzeć w oczy „takiemu” klientowi. Piękna i błyskotliwa może być taka kariera. Czy z nizin społecznych wyrośnie strojna kokota, czy też z rodzinnej tradycji. Bądź też wyedukuje taką flamę bajzelmamę z wyższej uczelni. Tej co, na rogu Czerskiej i Wiertniczej ma dyżur.

Zawsze jednak w pierwszym rzędzie, rozmodlonych w intencji dyrektyw unijnych. Edukacja dość skomplikowana, wymaga wielu wyrzeczeń, pozbycia się choćby wnętrza. Bo nic tak nie boli jak gwałt na własnej duszy, wbrew sobie. Cóż, niektórym jednak oczy zakrywa wizja ogólnej szczęśliwości i awans w burdelu. Od wiadra wody i zmiętej w bólu pościeli, aż do luster po sufitem i dyskretnego zapachu burżuazji. Kilku monet na przetrwanie, a potem cyfr na koncie. Siermiężne suknie i zwiewne tiule.

Jedni wolą patrzeć przez dziurkę, by się oswoić, a reszta już leży i czeka na kolejnego klienta. Są też bardziej wyrafinowane dziwki, mają stałych klientów. Kilku wybranych. Najczęściej z powodu swoich właściwości. I katalogu pozycji. Jedne na pieska, co bardziej wyuzdane oddadzą się za dopłatą każdej perwersji. Bardziej nieśmiałe zarzucają jedwabną chustę na kinkiet, inne kochają taniec na rurze. Seks zbiorowy, na antenie, albo też nocne igrce, lub w biały dzień, na molo w kurorcie.

W zaciszu gabinetów, z gadżetami w szafach. Nie ma potrzeby legalizacji prostytucji, skoro jest w pełni akceptowalna. Zyskiem z niej są nie pieniądze, to domena przestępców. Prawdziwą monetą, jest zagospodarowanie upadku. Trawestując Kazimierza Imielińskiego można stwierdzić, iż prostytucja jest…

„…oddaniem własnego ciała i duszy do dyspozycji większej liczbie osób w celu osiągnięcia przez nie swojego celu.

I pobieranie za to wynagrodzenia materialnego…”.

Ciekawym jest też geneza tego pojęcia, dosłownie znaczy „wystawić na widok”, „umieścić na przodzie”, co można zinterpretować jako „wystawić na sprzedaż”. Taka ogólna oferta i licytacja. Czemu sprzyja nie tylko ilość giełd, ale i zapotrzebowanie na takie usługi. Wszystkim bowiem można handlować, tylko, czy „Wszystko jest na sprzedaż”. Nie ma już nic, co warto zachować na wyższym poziomie. Tam, gdzie nie ma miejsca na kupczenie, tym co najważniejsze. Niejednokrotnie w „świątyniach”, za przyzwoleniem i ku korzyści „kapłanów” rozgościła się prostytucja. Nie masz już nikogo, kto by rozgonił to całe tałatajstwo.

Miejsce mentalnych dziwek zawsze było na drugiej linii frontu, jako wizytantek. W dzisiejszych czasach, nowej wojny, wysforowały się na czoło. Czołg, samolot i kałach może zabić ciało. Kurwa zabija siebie i swoich klientów. Choć długo dogorywa.. Nade wszystko jednak zabija i rozkłada Naród. Tak od środka. Nie masz lepszej metody, niż zarazić. Tak bez prezerwatywy, na to wielu idzie. Jak polskie wizytantki w objęciach…

Nie jestem być może znawcą „normalnej” prostytucji, jednak nigdy się nie skurwiłem. A było zapewne ku temu wiele okazji. Zapewne nie raz zbłądziłem, otarłem się niejako. Nie przestanie mnie jednak zadziwiać droga, którą wybrało tak wielu z moich znajomych i Ci, których nie poznałem.

Tekst za krótki na dogłębną analizę. Warto się jednak pochylić, nie nad zwykłą prostytucją, a wszechobecnym kurestwem.

Tak jak mamy jedną duszę i serce, takoż samo mamy jedną dupę. I nie warto, ani jej, ani też niczego nie wystawiać na sprzedaż. Zawsze bowiem znajdzie się kupiec, deal pozornie korzystny. Pamiętajmy, że cyrograf krwią przodków spisany, bez ich przyzwolenia, wbrew im, zawsze wróci do Nas. Zawsze znajdzie się Karczma, co Rzym się nazywa.

Tylko, czy jest jeszcze miejsce na Księżycu. Może na jego Ciemnej Stronie ? Przyjdzie taki czas, że z „kamer przemysłowych” i rachunków za toasty wychylone na zdrowie Cara i na pohybel Polsce trzeba będzie zapłacić. Od Nas tylko zależy, czy kelner zaniesie do właściwego stolika. A rachunek jest długi…

Jakoś tak bardziej o tym, czy warto, a nie jak się skurwić. To nawet nie jest kwestia, czy warto. Nie kara winna stanowić o wyborze, a człowieczeństwo. Nie podlegające dyskusji, manipulacji i interpretacji. Samo w sobie będąca wartością i sensem...

Bez zbędnych zasłon i dekoracji.

Broniąc się każdym uczynkiem i drgnieniem serca, gdy…

„…Z karafki napić się można, uścisnąwszy ją za szyjkę

i przechyliwszy ku ustom,

ale kto ze źródła pije, musi uklęknąć i pochylić czoło…”.

Cyprian Kamil Norwid

Czerwona Macica już dawno wypadła, nie rodzi. Jednak bękarty owych dam śmiało sobie poczynają. Spłodzone z gwałtów i na własne życzenie, czy też za przyzwoleniem. Zaiste dziwnym jest, jak łatwo rozkładamy nogi, może to dobre na chwilę.

„…To ciekawe jak szybko i łatwo akceptujemy kurestwo i zdradę.

Oczywiście, jeśli chcemy...”.

( Cytat z sieci )

Jest tyko jedna kara za prostytucję.

Podług Miary Zdrady.

A teraz z innej beczki.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Skoro twierdzisz, że się nie skurwiłeś, to widocznie prawda i dobrze o Tobie świadczy. No, ale nie jesteś przecież Berlusconim w rozrywkowym prywatnym programie bunga-bunga.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#237485

Witaj,
staram się nigdy nie zarzekać, nie wiem jednak co bym zrobił wobec pokusy Bunga Bunga. Póki co nie musiałem sprostać takiemu "wyzwaniu".
Nie odmawiam też nikomu prawa do zwątpienia i słabości wobec opresji życiowych.
Jednak są granice, których nie powinno się przekraczać, dla żadnej korzyści.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#237573

Swietny tekst i super muza.

Dzieki pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginela

#237486

Witam,
otacza nas i próbuje wejść w nas.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#237574

dla niektórych (oceny!) niewygodna.
Ode mnie 10.

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#237502

 No coz autor nazwal polityczna zdrade kurestwem a to pewnie nie kazdemu pasuje, wola terminy takie jak dostosowanie sie albo nie angazowanie sie. Zgadzam sie z tezami autora. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#237509

Witam,
tak jak piszesz, wolą gładkie słowa. Wtedy łatwiej przechodzą przez usta i pod płaszczykiem "hostessy" wydają się naturalnym zachowaniem.
Podobnie jak kradzież samochodu można nazwać "Zaborem pojazdu w celu krótkotrwałego użycia". No to i zdrada może być tylko występkiem.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#237579

Witaj,
wiesz dobrze, że to właśnie owe "damy" mogły się poczuć urażone, jak i sutenerzy.
Mógł też ktoś tekst odebrać zbyt dosłownie.

Serdecznie Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#237576

Przykład przyszedł odgórny, wśród gromkiego aplauzu salonów.
Niejaki Bydłoszewski niesłusznie nazywany profesorem,
pierwszy alfons III RP, ogłosił wszem i wobec iż Polska
to taka tania dziwka, którą można oddawać za kromkę
chleba, albo robotę na germańskim zmywaku.
I wtedy najbardziej zabrakło prawych ludzi, którzy by
kanalii mordę skuli.
A dziś?
Już leci z górki.
Za pracę, za "blacharnię", za lepszą komórę, za obrączkę
wreszcie.
Wszechobecny "kontrakt" na dawanie dupy.
Już nawet bez "buzi" i sakramentalnego "zadzwonię, ale
powiedz jak masz na imię".
Sowiecki patent na miłość.
I wydmuchane zajączki, które marzą aby niedźwiedź raczył
nimi jeszcze dupę wytrzeć.
A osobniki, którym już ciężarówka w odbyt z luzem wpada,
jadą między młodzież z hasłem "róbta co chceta" albo
"najważniejsza jest zabawa".
Ale wciąż jest nadzieja.
Że ich wszystkich sowiecki HIV (spit, jak go ślicznie nazywają) w komplecie wydusi.
Z 1 maja wpuszczą go przez kaliningradzką granicę.
A HIV i cichodajek nie oszczędza!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#237516

Witaj,
masz rację, naganiaczy i alfonsiaków nie brakuje.
Po kurewskim stażu awansowali i już ich tak nie boli pupka. Tylko, że pracowników tego burdelu mocno zaboli.
Sutener zabierze kasę i pójdzie nowy burdel szykować.
A "biedne" kurewki będą udawać dziewice, rozglądając się za nowym pracodawcą.
Raz na zawsze trzeba pogonić skurwiałe towarzystwo. Tego nie warto leczyć, sami się pozarażali. Ponoć jesteśmy wolnym krajem, zatem skoro tak, to nikt nikogo nie zmusza do prostytucji, a jeżeli tak, to popełnia przestępstwo. A na to są paragrafy w kodeksie. Jak i na zdradę Państwa i Narodu.
Musimy tylko ocalić...

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#237594

No i Bydłoszewski za to, że nazwał Polskę tanią dziwką otrzymał wspaniałą oprawę na 90 urodziny na zamku Królewskim z udziałem całego stada w roli gości. Tym razem jakoś zarząd Zamku nikomu się nie tłumaczył z wynajęcia sal na tę imprezę, jak to było w przypadku PiSu kiedy publicznie kajano się, że wpuszczono PiS.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#237759

Witaj:)
A ja wciąż żywię nadzieję, że żyje nas jeszcze dostatecznie
dużo, którzy mamy TĘ pamięć.
I gdy nadejdzie ten czas
ZACHOWAMY SIĘ JAK TRZEBA.

Pozdrawiam serdecznie

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#237882

Bialoszewski na 90., Mazowiecki na 85. - tke !  

Zamek Krolewski obrosl rozowym saloniarstwem,

jak stary statek drapieznymi glonami !

Pora na posprzatanie ;)

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#251198

Saloniarstwo panoszy sie na Zamku a nie paniszy !

Mam nadzieje, ze czas rozowych naprawde sie skonczy !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#251200

...dziwne to, ale drugi raz wracam na ten Portal - z Twej przyczyny . Dzięki !
napisałeś kapitalny post, a jego końcowy fragment :
..............................
//
Czerwona Macica już dawno wypadła, nie rodzi. Jednak bękarty owych dam śmiało sobie poczynają. Spłodzone z gwałtów i na własne życzenie, czy też za przyzwoleniem. Zaiste dziwnym jest, jak łatwo rozkładamy nogi, może to dobre na chwilę. //
...............................
nawet miejscowe kurewki , z tego "szwadroniku", już dały głos -częstując Cię "jedynkami".
Już należy powoli wracać do dobrych, wypróbowanych metod :
golić łby tym kurwiszonom, tak jak to robili żołnierze spod znaku Kotwicy Walczących.
Drogi JWP - dzięki !
Marek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#237526

Witaj,
dla niektórych za mocne słowa, innych uwierają, jak ich własne wybory życiowe.
Czasy takie, że należy mówić prawdę i działać wprost.

Serdecznie Cię Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#237581

widze, ze zastep 1ek bardzo raźno ruszyl do pracy, domyslam sie wiec, ze musiales mocno polaskotac sedno. zabieram sie do czytania z 10 w ciemno:)

ps.
świetny tekst!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#237564

Witaj,
spora grupka się zebrała tychże "1ek". To zaszczyt wyjątkowy, ale na insekty najlepiej mieć...

Serdecznie Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#237585

potrzeba nam więcej takich dosadnych tekstów drążących sumienia sprzedajnych dziwek.

Polskie kurewstwo to temat tabu, a przecież sprzedajemy się na każdym kroku za ochłap, za michę, za "święty spokój", za apanaże jawne i ukryte, za możliwość pracy, tak jakbyśmy zgasili w sobie głos chrześcijańskiego sumienia.

Dycha ode mnie, a chciałbym dać więcej.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#237548

Witaj,
niestety zjawisko to stałą się masowe i niczym zaraza zatacza coraz szersze kręgi.
Bo jak tu sobie odmówić "podniesienia" statusu, nie mówiąc już o przyjęciu na salony. Choćby w roli lokaja.
Najzwyczajniej trzeba lać w pysk, na dzień dobry i na otrzeźwienie.
I leczyć z uzależnienia konsumpcją.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#237588

 

Pozdrawiam

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#237557

Witaj,
dziękuję i dla Ciebie...

Serdecznie Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#237591

że wpisy znikają ,przed chwilą rospin ze swą 15 minutową grźbą i moja odpowiedź. Czyżby rospin był tu moderatorem ?Wolność to możliwość zauważenia wroga ilu ich tu moich osobistych i dlaczego?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#237629

Niezależnie od tego, czy chcesz Waściu robić za mojego wroga, czy też przyjaciela, to do postanowień Regulaminu
stosować się będziesz.
Jeżeli zakładając konto nie przeczytałeś jego postanowień, to proponuję tę zaległość uzupełnić.
Regulamin nie jest polem do dyskusji, a do przestrzegania.
Jeżeli nie podoba ci się Waściu w takiej formie jaką ma obecnie, to napisz o tym na Kontakt do Redakcji.
Jednak tak długo, jak nie będzie zmieniony, tak długo będziesz musiał się do niego stosować.
A wpisy odpublikowałem po tym, jak nie zechciałeś uwzględnić
uwag, jakie do Ciebie skierowałem.
Pozdrawiam rospin >admin

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#237634

przestań udawać heblowaną deskę pełną drzazg

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#237642

Witaj

Kiedyś bodajże już o tym wspominałeś , by słowom przywrócić należną im treść...

Konformizm to polityczne skurwienie się ..to nic innego jak złożenie własnych przekonań czy idei na ołtarzu chciwości.

"Kto raz się skurwił, zawsze będzie kurwą".
/George Orwell/

/10pkt/
pozdrawiam

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#237610

gość z drogi

CZAS 

nazywać rzeczy po imieniu,najwyższy czas,w przeciwnym RAZie

zniszczą nas w piękny,lukrowany i 'pachnący sPOsób,ci co

bawią się Polską,niczym szmacianką na ulicy ,a Naszą Polskę nazywają POgardliwie,"TEN KRAJ"

DYCHA,wrócę wieczorem,by poczytać i dać następną dyszkę

za Muzyke i za TEKST

10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#237622

Witaj,
zawsze pod pudrem ukrywano prawdziwą twarz i wątpliwą proweniencję. Na nic lukier, gdy pod spodem zakalec.

Serdecznie Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#237641

gość z drogi

dawno,dwano temu ,słuchałam tego na okrągło...

re czytelnego Języka,tak,jeszcze RAZ<TAK

tylko czytelność przekazu moze dotrze do ludzi ,którzy jeszcze nie zrozumieli,ze

jesteśmy "wystrychnięci na dudka"

ja przynajmniej ,jak i WY, mam czyste sumienie,nie głosowałam na 

platformę oszustów i ich kolegów

pozdr z dychą w dłoni....

czytelnie i po oczach i po uszach :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#237903

Witaj,
Orwell chyba będzie prześladował kilka następnych pokoleń i jego scenariusze.
Słowo ma moc i dlatego nie należy go owijać w bawełnę.
To nie boks i musi boleć cios twardym słowem.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#237626

... jeśli przyjrzeć się zjawisku z punktu widzenia ekonomii. Taka wielka podaż dziwek powinna spowodować przesycenie rynku i spadek cen na ich usługi, ergo zdrożeć powinna uczciwość. No, ale u nas nie ma wolnego rynku, jest - rynek niewolników. To być może wyjaśnia zjawisko.
P.S.
Jak wiesz, JWP, z całą mocą popieram nazywanie rzeczy i ludzi po imieniu. "Metafora, czyli takie... kłamstwo", powiedział Pratchett. Eufemizm - też. Jeść bezę łyżeczką powinna uczyć mamusia, nie kurwa:):):)
----------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#237864

Witaj,
w pełni się zgadzam. Niewolnictwo przeżywa renesans. Ponadto nie brakuje klasycznych cichodajek, co chętnie za darmo...
Z lubości, lub by zaistnieć.
Właściwie kurewstwo i zdrada staje się normą.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#238118

To niewolników dyma się za miskę i pod batem.
Jakiś Spartakus by się wreszcie przydał :):):)

------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#238150

... trzytomową "Historię prostytucji" czytało mi się łatwiej, milej, i chyba z większym pożytkiem. ;-)

Bez urazy!

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#244987

To i dobrze, a urazę czemuż to miałbym żywić ?
Sam dobrze wiesz co ludzie czytają.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#251182

... czego, że uprzejmie spytam?

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#251818

Twojej lektury i mojego tekstu,

Kroimy na miarę. Więcej drelichu niż atłasu.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#252071

... przecież prostytucja z punktu widzenia człowieczeństwa jest z góry skazana na potępienie a kobiety/mężczyźni którzy się tym parają po wsze czasy naznaczeni jako brudni i skażeni.

Nawet z punktu widzenia ateisty jakim jestem ja tacy ludzie nie mają racji bytu w społeczeństwie. Gardzę takimi ludźmi, gardzę kobietami, które nie potrafią o siebie dbać i szanować swojego ciała. Nie potrafię szanować kobiet co ubierają się jak dziwki - wyzywająco i kusząco na każdym kroku. A potem się dziwią, że są gwałcone.

Tyle w tym temacie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#244993

Przestań trollować.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#244997

Czy nie widzisz, że to nie jest o prostytucji pojmowanej dosłownie?

(Wyrzuciło mnie z portalu w momencie wysyłania podobnego wpisu, wiec może być zdublowany)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#245000

Ale co to ma wspólnego z meritum tego wpisu?
W tym temacie to uprawia Pani trolling.:)
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#245013

... potem nie zdziwią?

Swoją drogą - lubi Pani może wolny rynek?

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#245015

... nie dziwią?

Zresztą jak to niby można zgwałcić prostytutkę, że zaciekawiony spytam?

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#251819

Należy twardo stąpać po salonach władzy i orientować się w realnej walce politycznej. Ta żadnych zasad nie wyznaje wg maksymy: zwycięzcy się nie sądzi.
Należy pozbyć się durnowatości moralnych na rzecz twardych reguł geopolityki. Ile razy PO, SLD, ZSL musi tłumaczyć tępym poddanym że tylko wybrani potrafią sterować tym nieszczęściem Polską i wybawiać z morderczych obrotów kamieni młyńskich Rosją i Niemcami zwanymi.
Tymczasem warchoły ciągle krzyczą
zdrada, zdrada
lokajstwo, lokajstwo
czy w końcu kurestwo.

Jak można tak nikczemnie i bez żadnych argumentów poniewierać dobrodziejów swych ?

Nie dziwota że Premier Donald Tusk zdenerwował się niewdzięcznością tych dla których w dzień i w nocy daje z siebie wszystko.
Odpłatą za trud wyzwiska ulicy: kurwa, zdrajca i złodziej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#245035

Dziękuję za skarcenie.

Wstyd mi za moje warcholstwo.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#251183

To zapamiętaj ty skurwysynie

Kto chujem walczy, od pochwy ginie!

http://www.eioba.pl/a/3o8z/o-kurwie-i-o-lotrze-aleksander-fredro

Najważniejsza rada,
Którą na koniec dlatego wykładam:
Nie chodź do kurwy, chociażbyś z pragnienia
Usychał, tego czarciego nasienia
Unikaj zawsze, choćby kapucyna
Przyszło ci urżnąć, z nimi nie zaczynaj.
Wiedz, że kloaką jest kurewska potka,

http://wiersze.wikia.com/wiki/Nowoczesna_sztuka_ch%C4%99do%C5%BCenia/5

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#398513

Mógłbyś mnie oświecić Harcerzu , bym całkiem nie "zbaraniał" :)))

Czy to "przesłanie" hr. A.Fredry jest skierowane wprost do Autora tej notki czy też ku uciesze gawiedzi ?

Przyznaję , że i w grudniu można posłyszeć odgłos "grzmotu" , tyle że zazwyczaj powodowany "niezdrowym jedzeniem" ...

Stąd morał powstał i na tę okoliczność ,

"Kto byle co jada ten i bzdury opowiada"

:))

Dosiego Roku

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#398531