„Dymać GWIAZDĘ DAWIDA, cha cha boom”

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 W 1920 roku zapewne sporej części naszych rodaków wydawało się, że raz na zawsze dało nauczkę bolszewickiej zarazie przepędzając sowiecką dzicz z naszej ziemi.

Niestety, powrócili szybciej niż się spodziewano, a my zainfekowani tym czerwonym trądem do dziś nie możemy się doczekać uleczenia.

Na nasze nieszczęście nie jest to już łatwa dla każdego do zidentyfikowania dzicz w łapciach czy walonkach i cuchnąca z daleka bimbrem. Dzisiaj ci roznosiciele wschodniej zarazy poprzebierali się w drogie garnitury i toalety, obżerają się kawiorem i jeżdżą wypasionymi brykami. Gdyby na tym poprzestali to byłoby jeszcze pół biedy. Niestety, oprócz pasożytowania na narodzie, pławienia się w dostatku, oni już od lat postawili sobie za cel uczyć nas kultury, manier, miłości, tolerancji, nowoczesności oraz wyplenić chrześcijańskie zabobony, faszyzm, antysemityzm, szowinizm homofobię i rasizm.

Ciągle z zapałem wypełniają dyrektywę Stalina:

"Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej"

Ma być pięknie, tolerancyjnie oraz kolorowo i broń Boże bało-czerwono, bo jak nie, to pójdą w ruch pały, gaz i kastety.

Najlepiej przekonaliśmy się o tym 11-go listopada dzięki tak zwanej „Kolorowej Niepodległej”, o której tak się wypowiadał ulubiony kłamca salonu i uczestnik „kolorowego świętowania”, Ryszard Kalisz:

„Podczas kilkugodzinnej zabawy jego pomysłodawcy z "Porozumienia 11 Listopada" pokazali, że Dzień Niepodległości można świętować bez wykluczania z niego kogokolwiek, z wzajemnym szacunkiem dla wszystkich, przy jednoczesnym potępieniu zjawisk takich jak rasizm, ksenofobia czy też homofobia.”

Na internetowych portalach i w niezależnych mediach trwa wielka akcja obywatelska polegająca na poszukiwaniu dowodów na to, że w nasz Dzień Niepodległości ci neo-bolszewicy wespół z władzami, służbami specjalnymi, policją i mediami dopuścili się ohydnej prowokacji, której celem było wywołanie krwawych zamieszek w Warszawie. Trzeba przyznać, że wyniki tej akcji są przerażające, a zebrane dowody niepodważalne.

Ku zaskoczeniu zaczyna wychodzić na jaw, że i zamieszki na stadionie w Bydgoszczy, które posłużyły Tuskowi za pretekst do wydania wojny „kibolom”, zostały wywołane przez tych samych prowokatorów, z których jednego już internauci zidentyfikowali.

Ja jednak chciałem powrócić do tej „Kolorowej Niepodległej” gdzie zza podrzucanych kolorowych piłek, muzyki i uśmiechów tych wszystkich Faryzeuszy w postaci Szczuk, Żakowskich, Pacewiczów i różnych Lizutów, unosiła się patologiczna wręcz nienawiść do Polski i Polaków oraz pogarda dla takich wartości jak patriotyzm, tradycja, wiara i narodowe symbole.

Oto wśród tych wszystkich bajecznych lewackich zaklęć o miłości i tolerancji, w sercu stolicy mojego kraju, ze świetnie nagłośnionej sceny, 11 Listopada, w Dzień Niepodległości, rozchodził się refren utworu wykonywanego przez Ryszarda „Tymona” Tymańskiego:

„Dymać Orła Białego

Dymać Orła Białego

Dymać Orła Białego

Dymać Orła Białego

Dymać Orła Białego

Dymać Orła Białego

Dymać Orła Białego

Dymać Orła Białego, cha-cha boom!"

A oto, co sama „gwiazda, Tymon” pisała na swoim blogu.

Najpierw przykład okazywania szacunku, o którym tak pięknie łgał, jak zwykle Kalisz:

„Owszem – kiedy szedłem z gitarą na Wilczą, czułem adrenalinę. Wokół mnie zbierało się coraz więcej zakazanych gąb z biało-czerwonymi flagami.”

Teraz przykład jak „można świętować bez wykluczania z niego kogokolwiek”:

"Wdrapałem się na Drzymałowy wóz organizatorów, z którego do tłumu przemawiali m.in. Kazia Szczuka, Mikołaj Lizut i Krzychu Krauze. Z marszu zagrałem parę numerów, począwszy od prowokacyjnego „Dymać Orła Białego“ – od razu zrobiło mi się cieplej. Mam nadzieję, że całej reszcie również. Pozostałem na wozie i obserwowałem sytuację"

Czego jeszcze potrzeba by wszyscy Polacy zrozumieli, z kim mamy do czynienia i kto od początku do końca prowokował zajścia?

A już szczytem niebywałej hipokryzji jest to, że legalną polską patriotyczną organizację, jaką jest ONR atakowali w mediach ci, których ojcowie i dziadowie działali w Komunistycznej Partii Polski, stanowiącej sowiecką agenturę dążącą do pozbawienia Polski niepodległości i uczynienia z niej jedną z republik ZSRR. To oni wracali bez ustanku do przedwojennej działalności ONR-u, podczas gdy tylko ktoś wspomni o ich przodkach z KPP to biegną natychmiast do sądu.

To wygląda tak jakby wnuk generała Ericha von dem Bacha krytykował dzisiaj powstańców warszawskich lub ich potomków, za ich zatwardziały szowinizm i antysemityzm.

Obóz Radykalno-Narodowy zajmuje się dzisiaj organizacją patriotycznych manifestacji, wykładów, współpracą ze środowiskami kombatanckimi oraz działalnością charytatywną taką jak krwiodawstwo, pomoc domom dziecka i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej.

Nie korzysta przy tym z hojności władz.

Proponuję wszystkim lewakom brać przykład z Obozu Narodowo-Radykalnego, a szczególnie polecam to Czerskiej, Wiertniczej i Krytyce Politycznej. Powinniście docenić tych, na waszym tle, niezwykle kulturalnych, taktownych i dobrze wychowanych młodych ludzi.

Zapewniam, że nigdy nie umieszczą oni na swoich transparentach, ani nie wyśpiewają słów „ Dymać Gwiazdę Dawida”, a jedynie „faszystowskie” Bóg Honor Ojczyzna, które wam nie pozwala nocą zasnąć.

Nie zrobią tego z prostego powodu. Nie są prymitywną hołotą o bolszewickich manierach, pozującą na Europejczyków i rechoczącą z „dymania orła białego”, choć z butów od Vuittona wystaje im słoma pamiętająca żniwa w sowieckich kołchozach.

Na koniec zadać sobie trzeba pytanie.

Czy my Polacy podniesiemy w końcu dumnie głowy i przestaniemy się tłumaczyć z tego, że ktoś bezczelnie i od lat pluje nam prosto w twarz?

Źródła:

http://tymontymanski.bloog.pl/id,330585182,title,PODZIELONA-POLSKA,index.html?ticaid=5d682

http://www.ryszardkalisz.pl/index.php/start/175-ryszard-kalisz-z-kolorow-niepodleg.html

Artykuł opublikowany w tygodnikach Warszawska Gazeta, Lubelska Gazeta, Śląska Gazeta

Brak głosów

Komentarze

Nie oszukujmy się.Żydzi już od dawna uważają Warszawę
za ich miasto.Ich myślenie jest proste-tam gdzie żydowska
mogiła,tam ich ziemia.
http://www.youtube.com/user/janolsza?feature=mhee#p/a/f/0/TWwRbGVjrA4

Vote up!
0
Vote down!
0

JAN OLSZEWSKI

#203118

A teraz jeszcze bardziej poważna sprawa:
http://www.youtube.com/user/janolsza?feature=mhee

Vote up!
0
Vote down!
0

JAN OLSZEWSKI

#203119

Na kolanach tymony z wiertniczej w odbycie czerskiej.

Jesteś niezrównany w ocenie rzeczywistości niezrozumianej dla niechcących pojąć tej oczywistej prawdy.
Szacunek dla Ciebie za smaganie po oczach niewidzącym.

Vote up!
0
Vote down!
0
#203121

(...)Kiedy widzę, że na samą myśl o Polsce Niepodległej pewni obywatele Polski, dostają gęsiej skórki to przypomina mi się orginalna scena z czasów rewolucyjnych 1905 roku.(...)

więcej:

http://niepoprawni.pl/blog/1748/niepodleglosc-biala-ges-i-orzel

Pozdrawiam.
Jacek.

Vote up!
0
Vote down!
0
#203178

Dymać Tymona. Dymać sierp i młot. Dymać swastykę. Dymać czerwoną gwiazdę. Dymać cały postęp, Dymać poprawność. Dymać (p)osła Kalisza. Dymać Lewaków. Uwolnić świat od czerwonej zarazy. Tak Boże dopomóż nam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko umarli widzieli koniec wojny.

#203185

Powiedzą, że to dla naszego dobra...
wydłubują nam oczy - byśmy nie widzieli,
ogłuszają - byśmy nie słyszeli,
wyrywają język - byśmy milczeli,
uszkadzają mózg - byśmy nie czuli
Ich miłość nie ma końca

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.polskawalczaca.com/index.php

http://forum.wolna-polska.pl/

#203189

 Kto by się tknął takiego łajna. Najlepiej zamknąć  lewackie świnie w tęczowej zonie i niech tam się "uszczęśliwiają"  do usranej śmierci.

Vote up!
0
Vote down!
0
#203205

innych stacji Jak Tv Trwam, nie wiem kto to tymon.Może mi ktoś tą postać przybliży.Dziękuję.Pozdrawiam.Z Bogiem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#203209

 Ja też jakoś się uchowałam bez tej wiedzy. Dopiero z treści tego wpisu, dowiedziałam się, że takie cóś egzystuje i roztacza wokół siebie nieznośny smród.

Vote up!
0
Vote down!
0
#203210

ooone:

Amatorom miedzygatunkowego seksu (dymanie orlów) poddaje pod rozwage i zainteresowanie orla ruskiego.

Ma dwie glowy. To moze i dwie dupy?!

Vote up!
0
Vote down!
0

ooone

#203303

Szedł sobie na tę kolorową zbieraninę i oglądał wystawy. W witrynach odbijały się nienawistne biało-czerwone flagi oraz jeszcze bardziej nienawistna i wstrętna morda Kalisza. Patrząc w ten zakazany ryj Rysio aż się prawie porzygał ze wstrętu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#203328

ooone:

A tak powazniej - co na to Adam Michnik, odznaczony przeciez dopiero Orderem Orla Bialego? A co na to prezidjent, ktory jest przewodniczacym kapituly? Nie mowiac o tym ze z urzedu ma obowiazek ochrony symboli panstwa?

Pytam sie, choc wiem - co. Beda pie*dolic o wolnosci artystycznej ekspresji.
Tyle tam dla nich znaczy Orzel...

Vote up!
0
Vote down!
0

ooone

#203551