Na Sierpc!!! Na Płock!!!

Obrazek użytkownika kokos26
Kraj

Po stanowczych i buńczucznych wypowiedziach wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Stefan Niesiołowski i Janusz Palikot żądni zemsty ruszą, co koń wyskoczy do Pakistanu by rozprawić się z terrorystami i uratować honor Polaków.

Ja jednak w trosce o zdrowie i życie tych wybitnych przedstawicieli naszego narodu proponowałbym im krótki trening i rozgrzewkę przed tą ryzykowną eskapadą tu na naszym rodzimym podwórku.

Najpierw sugerowałbym ruszyć na Sierpc i Płock gdzie lokalny Taliban, który stał za uprowadzeniem i zamordowaniem Krzysztofa Olewnika żyje sobie w ciszy i spokoju.

Przypomnę, że ten Polak był przez lata więziony w nieludzkich warunkach i równie bestialsko wykonano na nim egzekucję, a bohaterscy Panowie nawet komisji sejmowej nie chcieli powołać.

Kolejnym sprawdzianem przed pakistańskim wyzwaniem mogłoby być schwytanie rodzimego Osamy bin Ladena odpowiedzialnego za zlecenie porwania, torturowania z wyrwaniem języka włącznie i zamordowania księdza Jerzego Popiełuszki.

Panie Palikot i Niesiołowski jak już uporacie się z tymi naszymi krajowymi terrorystami to ruszajcie wtedy robić porządek w Pakistanie.

Mam jeszcze inną propozycję.

Ciszej nad ta trumną i choć odrobina powagi i przyzwoitości zamiast robienia z siebie żałosnych pajaców.

Brak głosów

Komentarze

Tuska i Czumę co nie czuma,bye

Vote up!
0
Vote down!
0
#13247

Trzeba ich koniecznie posłać do talibów i sprawdzić, czy Niesioł nie zostanie ich przywódcą, a Pierdzikot kompanijnym błaznem!!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#13254

To piękne co Pan napisał. Myślę, że pan marszałek przed zaśnięcięm marzy sobie o tym jak gromi Talibów. Wyobrażam sobie jednak przerażenie w jego oczach, gdyby go wsadzić na konia a ten mu ruszył z kopyta.
Straszny dziadunio!
koment do zdjęcia. To sztuczne uzębienie.
AW

Vote up!
0
Vote down!
0
#13282

Oni nie muszą z siebie robić pajaców.ONI PO PROSTU NIMI SĄ.

Vote up!
0
Vote down!
0
#13301