Dupnie?, czy nie dupnie ?

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Czy w Polsce wybuchną bomby ?, czy będą miały miejsce zamachy, zamieszki uliczne ? Zapewne tylko na to czekają chłopcy z Czerskiej i Wiertniczej oraz Ukochana Władza u Schyłku.

Na początek kilka ciekawych informacji.

W połowie 2007 r. w ręce oficerów Agencji Wywiadu wpadł tajemniczy film. Autor zdjęć nagrał wszystkie najważniejsze pomieszczenia kancelarii premiera.
 
Funkcjonariusze Agencji Wywiadu ustalili, że nagranie trafiło do niemieckiego wywiadu. Sprawę szybko przekazano do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. 
Natychmiast wszczęto śledztwo i objęto je klauzulą „ściśle tajne". Okazało się, że film nagrał funkcjonariusz Biura Ochrony Rządu.
Funkcjonariusz, który dokonał nagrania, został przeniesiony do pracy w centrali BOR. Zrobiono to tak, by nie wzbudzić jego podejrzeń. Szefostwo ABW o śledztwie poinformowało szefa Biura Ochrony Rządu z zastrzeżeniem, że będzie z nim prowadzić dalszą grę operacyjną. Od tego czasu kontrolowano jego rozmowy telefoniczne, pocztę i infiltrowano jego środowisko.
Zaraz po odkryciu taśmy agenci ABW weszli do gabinetu premiera. Był nim wówczas Jarosław Kaczyński. Zarządzili remont. Szefa rządu przeniesiono do innego skrzydła budynku kancelarii.
Remont trwał na przełomie lipca i sierpnia 2007 r. Podsłuchów nie znaleziono.
 
Funkcjonariusz, który dokonał nagrania, pracuje w BOR od kilkunastu lat. Film przekazał pośrednikowi, który – jak ustaliły polskie służby – jest współpracownikiem niemieckiego wywiadu.
W styczniu 2008 r. były premier Jarosław Kaczyński mówił „Wprost", że rozmowy z niektórymi ministrami prowadził w parku, gdyż bał się podsłuchów. 
W 2007 roku po przegranych przez PiS wyborach do Kancelarii Premiera sprowadzają się Tomasz Arabski i Jacek Cichocki, szczególnie ten drugi to postać wyjątkowo interesująca ze względu na jego postawę w sprawie szyfranta Zielonki oraz błyskotliwą karierę w  Ośrodku Studiów Wschodnich w Warszawie.
Czy po nakręceniu filmu oficer BOR nadal działał na rzecz swoich mocodawców? Być może był tylko uśpionym agentem. 
Sprawą funkcjonariusza Biura Ochrony Rządu powinna się zająć sejmowa Komisja ds. Służb Specjalnych. To tam można będzie wyjaśnić, jak to możliwe, że funkcjonariusz BOR pracujący w kancelarii premiera nie przeszedł kontrwywiadowczej weryfikacji.
Trzeba też wyjaśnić, w jakim stopniu BOR był i jest infiltrowany przez obce wywiady. 
A najważniejsze jest to, jakie informacje wyciekły do służb innych krajów.
W świetle nowych informacji to ostanie pytanie jest kluczowe. Okazuje się bowiem, że ów funkcjonariusz BOR bywał często w Moskwie, także za prezydentury Lecha Kaczyńskiego.
Nie mam wiedzy, czy owe "rosyjskie wycieczki"  były pod patronatem Agencji Wywiadu, ale takie pytanie należałoby postawić. 
Kolejny wątek, który rodzi zaniepokojenie to szerokie znajomości "kreta"  w środowisku byłych oficerów WSI uwikłanych w handel bronią.
Jeśli to prawda, że „obiekt” w Smoleńsku od początku był mocno podejrzany, jako że szły przez niego transporty broni niejakiego Wiktora Buta - pisał o tym Gadowski, a zeznania Buta w NY mówią także o handlu polską bronią sprawa robi się naprawdę poważna.
Wiktor But (Viktor Bout) jest Rosjaninem, zna biegle pięć lub sześć języków. Dzięki ojcu, prominentnemu działaczowi KGB, dostał się do Wojskowego Instytutu Języków Obcych. Później pracował jako tłumacz wojskowy. Z radzieckimi generałami latał do Afryki i na Bliski Wschód. Taka przeszłość sprawiła, że po latach pojawiły się sugestie, że i on pracował dla KGB, choć zawsze zaprzeczał tym pogłoskom.
Moskwa przez cały okres od zatrzymania Wiktora Buta domagała się jego uwolnienia, twierdząc, że jest jedynie niewinnym biznesmen i krytykowała ekstradycję jako umotywowaną politycznie. Sugeruje się, że kontakty Buta z rosyjskimi służbami specjalnymi i prominentnymi rosyjskimi politykami oraz biznesmenami są głównym powodem, dla którego Kreml robił wszystko, aby do ekstradycji nie doszło.
Kluczowe może być pytanie, dla kogo tak naprawdę pracował KRET?
Źródło tych informacji jest co na  najmniej dyskusyjne.

Jednakowoż te informacje budzą wątpliwości.

Może to prowokacja, a może przeciek ?

A może nie ?

]]>Ceterum censeo Carthaginen delendam...]]>

Chce Pan Panie Premierze, aby właśnie Rakowski na spółkę z Jaruzelskim byli patronami (po obu stronach wiecznej kulisy) Pańskiej nowej powyborczej koalicji?

Często dostaje cięgi, że w swoich tekstach wpadam w patos i jadę na wysokiej strunie lamentu, dlatego w ostatnim akapicie zadam Panu Panie Premierze bardzo konkretne pytanie, które jeszcze nie padało:

Czy to prawda Panie Premierze i czy donosiły Panu o tym wykwalifikowane służby złożone z bezcennych generałów, że w Tbilisi miało dojść do sprowokowanego i opłaconego przez służby pana Putina zamachu, w wyniku którego miał zostać zamordowany Micheil Saakaszwili?

Jeśli prawdą jest nieudany pucz Putina, to kto mu w tym przeszkodził?

Myślę, że odpowiedź na to pytanie może wiele wyjaśnić.

I jeszcze jedno, dlaczego Pańskie służby Panie Premierze nie informowały Pana o tym, że „obiekt” w Smoleńsku od początku był mocno podejrzany, jako że szły przez niego transporty broni niejakiego Wiktora Buta - pisałem o tym już kilkukrotnie bez echa -...a zeznania Buta w NY mówią także o handlu polską bronią.

Czy któryś z pańskich doradców, Panie Premierze, zajmie się tym na tyle wcześnie aby uprzedzić wybuch międzynarodowego skandalu z kilkoma polskimi generałami i ich lepkimi rączkami w tle ?

Zarówno zmiany w prawie jak i kilkuletnia nagonka propagandowa, na niespotykaną skalę tworzą dogodne warunki do realizacji typowych dla tracących władzę posunięć. Powolna agonia możliwości odwracania uwagi od post-politycznego stylu sprawowania władzy, od afer i przekrętów, zarówno gospodarczych jak i politycznych poprzez stwarzania obrazu zagrożeń płynących z prawej strony sceny politycznej zmusza niejako obecną władzę do sięgnięcia do kolejnych sprawdzonych, choć ostatecznych rozwiązań. Nie po raz pierwszy w historii konający reżim ( bo jakże inaczej nazwać władzę usiłującą narzucić jedyną słuszną ideologię ) za pomocą kłamstw, manipulacji, szczucia i dzielenia ludzi stwarza atmosferę zagrożenia Państwa oraz szarego obywatela, konsumenta znaczy się. Sam posługując się językiem nienawiści czyni z tego zarzut opozycji. Kładąc ekonomicznie na łopatkach oraz na klęczkach wobec umiłowanych sąsiadów nie zapomina o realizacji zadań powierzonych im przez ich mocodawców. Nie próbują nawet naśladować PZPR, oni ją znacznie przewyższają, w bucie i pogardzie dla Polski, Polaków, rozumu i zdrowego rozsądku. Gdy za PRL-u dokonywano czystek w partii i ratowano „dobre imię” partii ścinając łby kozłów ofiarnych, to obecnie nikt i za nic nie ponosi konsekwencji, a pozorne ruchy kadrowe są tzw. „chwilówką”. Bo wystarczy chwila by kolejną aferę PO przykryć zbrodniami antysystemowej opozycji. W największych demokracjach pokroju Chin, czy też KRLD pomysły PO by obciążyć winą za „Katastrofę Smoleńską” śp. Prezydenta czy też załogę pospołu z Generałem Błasikiem wywołałyby „громкие аплодисменты „ oraz podziw dla analizy zgodnej z duchem marksizmu i leninizmu. Stara Gwardia jak stoi za plecami SLD i PO ma w sobie dużo świeżej krwi, bardzo nowoczesnej. Co prawda ich metody i język nie powinny mieć miejsca w XXI wieku, jednakowoż biorąc pod uwagę lewacko - liberalną indoktrynację Europy nie dziwi już nic, jak śpiewa znana artystka. Ta propaganda ma oblicze jakiego mógłby Urban pozazdrościć. Tomczykiewicze, Nowaki, Grasie, Szejnefeldy i inne Niesiołowskie plus młody narybek, mogłyby przez lat jeszcze kilka utrzymać PRL, a gdy idzie im w sukurs „młoda lewica”, jaką niewątpliwie jest znany i lubiany prawnik Rysiek z Kalisza to pewnym jest, że w najbliższych wyborach niczym czynownicy znajdą dożywotnie zatrudnienie w obsłudze terenu w Środkowej Europie.

Nie może też dziwić reakcja ludzi, kiedy niby w Polsce miałyby się pojawić samodzielnie myślące jednostki ? Jeżeli ktoś w czasach PRL-u potrafił ocalić swój mózg przed „bolszewicką wlewką” to i teraz jest odporny na przekaz medialny. Reszta i wtedy i teraz zredukowała procesy myślowe do funkcji fizjologicznych oraz tych niezbędnych do połączenia z nadajnikiem, a resztą zajmą się odpowiednie, powołane organa.  To takie nasze Polskie radosne Teletubisie. Ciągle trwa test na graniczne naprężenie materiału - tkanki z jakiej zbudowane jest społeczeństwo. Jak bardzo jeszcze można nagiąć lub zafałszować prawdę ?, jaką jeszcze większą bzdurę można wmówić swoim wyznawcom. Ile można obiecać bez żadnych zobowiązań ? Jak widać wiele, o wiele za dużo.

O jakże by pięknie było gdyby się ujawnił wreszcie polski Anders B.B. I nie tylko ujawnił ale i zrobił to co niechybnie wszystkim „Jadowitym PiS-iorom” w duszy czarnej gra. Bo przecież żaden uważny obserwator i nadto czytelnik GW i widz TVN nie wątpi w to, iż zbrodnicza myśl Prezesa jest perfidna niczym najgorsze knowania karłów reakcji. Co takiego jest w nas, a może w ogóle w człowieku, że tak łatwo ulega takiemu przekazowi. To nie tylko lata obróbki ludzkiego umysłu, to również wrodzona, czy też wyniesiona z dzieciństwa potrzeba zdefiniowania świata. Podziału w jednoznaczny sposób dobro i zło, na Anioły i Demony. Tak jest po prostu lepiej i bezpieczniej, mało kto jednak wyniósł naukę z tysięcy lat manipulacji naszymi duszami i umysłami. Niewątpliwie najlepiej oddaje to powiedzenie - Diabeł się ubrał się w komżę i na mszę ogonem dzwoni. Prosty, jednoznaczny przekaz tej sentencji używany jest teraz przez samego diabła. Tak jak kiedyś komuniści odziani w komże troski o los ludzkości, teraz lewactwo i liberałowie w realizacji swoich dalekosiężnych planów dziarsko ubierają komże i niczym ministrant zapowiadają mszę i kazanie, kolejny komunikat władzy dla strwożonego społeczeństwa. Społeczeństwa, które znienawidzi i ujrzy diabła w każdym, kto ośmieli im się zakłócić spokój konsumpcji. Nie warto już się rozwodzić na przyczynami tego stanu, być może tym właśnie różnią się akolici PO i SLD od nas, tym, że nam jeszcze zależy na czymś więcej. Że chcemy nie tylko żyć z dnia na dzień, ewentualnie planując tylko materialne i konsumpcyjne sfery naszego życia. Spychając duchowość i wyższe wartości do lamusa historii. Być może nie ma żadnego spisku, być może to co się dziej to demokratyczny wybór ludzi. Skłaniam się jednak ku twierdzeniu, że to nie spisek, a jedynie wspólnota interesów. A to już pierwszy krok do spisku. Tym hardziej, że oficjalny przekaz nijak się ma do prawdziwych intencji realnej władzy. Bo Tusk i jego pomagierzy z władzą oprócz stołków nie mają nic wspólnego. No może tylko tyle, że są wykonawcami jej woli. Tak amatorskiej i beznadziejnej ekipy świat dawno nie widział, a z drugiej strony sprawują się doskonale i jak małpy w cyrku słuchają tresera, czasem tylko nie panując nad swoją małpią naturą.

Jednym z najbardziej frapujących zagadnień jest pojęcie nieskończoności. Właściwie niedefiniowalne, nieskończoność wydaję się być niepojęta. Ekipa Tuska to zmieniła. Oni potrafią nieskończenie łgać i manipulować. Wydaje się to nie mieć końca. Tak naciągają materię, aż do oporu, a gdy ten ledwo wyczuwalny, lub można go zneutralizować ciągną gumkę od gry w klasy dalej. Tak jakby się nie bojąc, że pęknie, lub mając nie wiadomo skąd i dlaczego pewność, że wulkanizator lub inny magik pękniętą gumę sklei lub da nową. W dodatku w momencie gdy wydaje się, iż na oczach Polaków owa guma z hukiem trzaśnie, ni stąd, ni zowąd, pojawia się jakowaś łatka, klej Kropelka i pozwala im wyjść z sytuacji pozornie bez wyjścia. Teraz z nieba, a właściwie z Norwegii spadł im kolejny prezent, istny i wymarzony „Młot na Czarownice”. Nie mam zamiaru drwić z tragedii, jak miała tam miejsce, wystarczy, że w sposób niesłychanie cyniczny wykorzystują to media u politycy.

]]>Sikorski: W Polsce nie brak ludzi myślących tak jak Breivik.]]>

W Polsce też mamy środowiska, które uważają, że demokratycznie wybrany prezydent czy rząd to zdrajcy, którzy naprawdę nie reprezentują Polski i Polaków. To są bardzo niebezpieczne emocje i ich podsycanie może prowadzić do takich nieobliczalnych skutków - przestrzegł na spotkaniu z dziennikarzami.

]]>Ksenofobia dobrze się broni – Magdalena Środa.]]>

Dante podzielił swoje piekło na kręgi. W dziewiątym znalazł się Judasz. Dziś siedziałby tam Breivik. Ale w piekle są jeszcze inne kręgi. Jest nawet przedsionek. Wina jego lokatorów jest znacznie mniejsza niż wina tych, którzy cierpią (lub cierpieć będą) w głębi piekielnych czeluści, ale niewątpliwie jej źródła są te same.

Widać wyraźnie po ostatnich poczynaniach PO i mediów, że wdrażają scenariusz, którego początek sięga roku 2005, a pierwszy finał miał miejsce 10 kwietnia 2010 roku. Jeżeli są jeszcze Polacy, którzy nie widzą co się święci, to albo mają z nimi zbieżne interesy, albo też zidiocieli do reszty, z przyczyn wcześniej podanych. Niewątpliwie i 10 kwietnia 2010 roku jak i teraz, po wydarzeniach w Norwegii Państwo się sprawdzi. Ślepy i głuchy przejrzał by ich intencje, tylko nie Polacy. Byle Polska wieś spokojna.

Czy to będzie zamach, a raczej nieudolny, teatralny zamaszek na Prezydenta ? Wątpię, choć jak widzę głębię intelektu w oczach i Mordach Ty Moich PO-wców to jednak nie wykluczam. Znając pokrętne ścieżki jakimi chadzają służby znowu spotka nas coś co najmniej niespodziewanego.

Gryziono już z wielu stron, delegalizacja, psychuszka, Trybunał Stanu i co tylko chcecie.Czego jeszcze nie wykorzystano w tym bolszewicko – SB-eckim arsenale, niewątpliwie wzbogaconym przez doświadczenia z U.E. Sądzę, że i duża część hierarchów Kościoła wspomoże władzę, wcale nie bezinteresownie, jak to drzewiej bywało. Mamy przecież już „Pomocniczego Biskupa PO”- Rasia. Uderzenie nastąpi wkrótce, bo czas nagli, zapewne są już wytypowane słabe punkty. I to nie słabe punkty Pis-u, a społeczeństwa. Podobnie jak w Norwegii uderzenie może nastąpić w to co stanowi wspólną wartość dla całego społeczeństwa. W rodzinę, młodzież, dzieci. Nie będzie to oczywiście zbrodnia jaka miała miejsce w Norwegii, szlak do ludzkiej wrażliwości jest już przetarty. Teraz wystarczy drobny, acz wymowny eksces, potencjalne zagrożenie. I pamiętajmy, że z władzą flirtują teraz Roman Giertych i Andrzej Lepper. Ich pomoc oraz ich zaplecze mogą być nieocenione. Podobnie jak pomoc MWzWM i naszych Elyt Intelektualnych. Przecież w trąbieniu na trwogę i na łowy są zaprawieni od lat. Za komuny Partia też miała zaplecze w młodzieży i intelektualistach.

PO od lat buduje Bombę, którą chce wysadzić Pis i wszystko co im stanie na drodze. Uzbierało się tego tyle, że aż dziwnym jest, iż masa krytyczna jeszcze nie została przekroczona. Na razie to tylko „Tarasowe ekscesy” i medialny lynch. Choć sam sobie się dziwię, iż jeszcze nie wyszedłem na ulicę, po jednej lub drugiej stronie. Presja i pranie mózgów są tak niewyobrażalne jak choćby kiedyś lot na księżyc. Dla władzy nigdy jednak nie było rzeczy niemożliwych. Czekać tylko jesieni, jak PiS zrzuci na „Ziemniaczane Pola PO” stonkę, tylko czy uzbroi nas w nią Ameryka – vide zdjęcia satelitarne. Obama nie ma lekko, jednak nie sądzę, by mogła go uratować zmiana władzy w Polsce. Mogę się jednak mylić. Nie takie „czapy” widziałem na meczach NBA.

PO tak się zapamiętało w kopaniu dołków pod Pis-em, że zapomina gdzie je wykopało. I o wypadek przy pracy nietrudno.

To raczej PO siedzi na bombie, „Smoleńskiej”, gospodarczej - na „Granadzie” i wielu innych. Zapamiętani w swym marszu do władzy absolutnej zapomnieli jaką wredną kochanką są służby. PO się zestarzała, a i na prezenty dla agentury ma coraz mniej. Poświęcili już własnych rodaków w Smoleńsku, rozdali hojnie większość majątku narodowego. Na ołtarzu poprawności politycznej, liberalizmu i lewackich roszczeń kładą podstawowe wartości naszej kultury, historii i tradycji. Z łatwością przychodzą im alianse z Unijną Mafią oraz Sowietami. Co jeszcze ?, ano nie ma już prawie nic. Kochanka niezaspokojona seksualnie i finansowo nie ustaje w żądaniach, a Donkowi i Bronkowi już nie staje, a i kasa świeci pustką. Jeszcze tylko głębiej sięgną do naszych pustych portfeli, z BULEM, ale i z pełnym oddaniem nadstawią obolałą dupę, tym razem własną, bo naród jedną rękę trzyma się za kieszeń, a drugą za dupę. I co pozostanie, łkać pod balkonem pięknej Angeli, zapewniać o wielkiej miłości, ale już bez pokrycia Władimira Władimirowicza ? Zachód i Wschód to nie dziwki, to lubieżne oraz nienasycone kochanki. Dostały już prawie wszystko i pozostaje tylko zapytać, czy będą chciały się jeszcze spotykać z tymi starcami co Zuzannę w kąpieli…, czy też uwiodą kogoś innego ?

Jak widać i słychać kolejne pola minowe skrzętnie przygotowane przez PO są rozbrajane przez prawdę i Pis też. A jeżeli już PiS ma jakieś bomby, miny i granaty, jeżeli ma ostrą broń, to skutecznie, aczkolwiek nieśpiesznie użyje ich na jesieni, a jest co odpalić. A ostrożność z jaką dział Pis wynika z tego, że może być i tak, iż znaczna część Polaków nawet gdy ujrzy twarde dowody na przestępstwa, a nawet zbrodnie czołowych działaczy PO i władzy, wzruszy ramionami i powie – A co Rosji wojnę wypowiemy ?, PO odsuniemy od władzy by ten okropny Kaczyński wrócił i pogrąży Polskę w chaosie ? Gdzieś to już słyszałem ! Jako żywo w PRL-u. Dlatego też być może należy się uzbroić w cierpliwość, może nie czas jeszcze. Tylko dlaczego przez kolejne kilka lat mamy płacić rachunki za balety alfonsów politycznych i ich kurewki, którzy oddają się uciechom na unijnym dancingu.

Może główny punkt programu, jakim był na dancingu striptease pokaże Polakom, że tancerka nie jest jednak tak atrakcyjna jak na plakatach i w medialnej reklamie, na dodatek w siermiężnych hajdawerach zamiast…, ma takiego…

W końcu takie „tryndy” teraz mamy.

A teraz z innej beczki.

Brak głosów

Komentarze

Chrześcijańscy fundamentaliści stanowią zagrożenie również w Polsce.

Ich idolem, tak jak Breivika, jest facet o nazwisku Kaczynski!

Nie ukrywają się - spotykamy ich 10-ego dnia każdego miesiąca.

Gdzie? - w Warszawie, na Krakowskim Przedmieściu.

Konrad Lesiak pisze na swoim blogu o potrzebie zwalczania prawicowego ekstremizmu:

http://ideowerefleksje.blogx.pl/

Vote up!
0
Vote down!
0

Robert Ostrowski

#173459

Dzięki, że otworzyłeś mi oczy, tak szeroko zamknięte przez "Przeklętego Kaczora", ciekawe jak taki wygląda ? Link bezcenny, wszystkiego nie jestem w stanie śledzić. Przeklęci Kaczyści. Pozdrawiam Serdecznie jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#173464

Oj, tak tak! Ja również dziękuję autorowi pierwszego komentarza za unaocznienie prawdziwych winowajców wszelakich krzywd na świecie (a tam, na świecie - we Wszechświecie!).

Dziękuję! ;-))

Nie wiem, czy po tym oświeceniu zaznam spokojnego snu, ale mimo wszystko z nadzieją życzę - spokojnej nocy i kolorowych snów :-)

Pozdrowienia.Ursa Minor

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#173477

Ja również jestem wdzięczny za obnażenie mojej małości i niewiedzy.

Parówkowym skrytożercom, mówimy stanowcze NIE..

Ukłony

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#173479

Jeśli się samemu siebie wprowadza w błąd to jest to irracjonalne. Jeśli zaś chce się innych to wie Pan, co mam na myśli …

kassandra

Vote up!
0
Vote down!
0

kassandra

#173490

DEDAL

Trochę to jak powrót do kamienia łupanego i i tej ery  intelektu , a może krawat i dalej w punktowanie na rzecz robienia kariery .Tylko ?????

Czy nie za póżno Panie Robercie ??? PO tonie wciągając  Polskę w dno , a Pan ma być tą siłą ratującą przed  przelewające  się fekalia z szamba???

No nie ...choćby ze względu na krawat , warto by się zastanowić nad Pytaniem :

Quo Vadis ?, lub może  Kuda ty idziosz ?

Vote up!
0
Vote down!
0

DEDAL

#173567

Ja,katolicki fundamentalista,chciałbym stanowić realne zagrożenie dla czarciego POmiotu w ukochanym Kraju.Za daleko mam,żeby być każdego 10-ego na Krakowskim Przedmieściu, nie mam dojścia do nawozów amonowych,no w ogóle "bul".Ja ,prawicowy ekstremista, z największą przyjemnością lałbym PO pyskach lewicowych padalców.I wtedy byłby,jak mówią młodzicy,pełny odlot.A jeszcze mając do dyspozycjii bazookę.Eeech,pomarzyć. A to-to powyżej,to skąd sie na NP wzięło? Dyszka.I dzięki JWP-wiesz za co.Pozdrawiam

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#173643

bo jak przeczytalem to tam min napisal:
"Skoro Parada Równości jest „be”, dlaczego przemarsze przez miasto z krzyżami są trendy? "

otoz w kraju nad Wisla podobno 90% ludzi jest ochrzczonych
a pedaluje ile % 2, moze 5 % sie pedaluje .
Nad Wisla Krzyze stoja od 1000 lat - jesli sie nie podoba - coz za problem pojechac tam gdzie sa gwazdy Dawida lub otomanski polksiezyc? Krzyze go nie beda kluly po oczetach.

Jesli, pedalowanie kolegi analnie - jako nie bedacy zgodny z natura
( bo zgodnie z natura to jest ...pochewka różowa...i pachnaca a nie otwor smierdzacy tylny )
jest od tysiacleci w mniejszosci wiec nich zejda pedryle na powrot do swojej alkowy,to takie proste pedryle.
Heteroseksualni nie chodza w manifestacjach wychwalajac sie rozwiezloscia seksualna,
bo to raczej ujma a nie powod do chwaly.

Vote up!
0
Vote down!
0
#173483

jwp, za powyższe, dycha plus jeden.
Tak ekstrapolując, trochę rozeznając się w pokrętności bolszewickiego myślenia i wychodząc z przytoczonych powyżej
założeń, jak zwykle, będą chcieli upiec parę pieczeni przy
jednym ogniu. W jakiś sposób trzepną w swoich konkurentów
do łupów i władzy u siebie. Wzmocnią jeszcze bardziej swoje media, po drodze eliminując radiomaryjne, o co stara się pełną mocą bolszewickiej zaciekłości I.Katarasińska,
Osarżają opozycję do spółki z Kościołem i wielu innych,
tej "władzy" niewygodnych.
Osobiście jestem ciekaw, komu i jak najpierw przyłożą.
Wiele wariantów mają już przećwiczone w latach:1944-47, r.53, 56, 68, 70, 81 i tym waiantem to zalatuje.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#173492

Jak na blogosferę to piorunowo ostro, więc doprawdy nie rozumiem. 8)

Vote up!
0
Vote down!
0
#173491

gość z drogi

a jak nie dupnie,to sami POdłożą,wszak zakupili Potrzebne sprzeta,

 by  mieli czym zagłuszyć to Bummm moralne

re kaczora

nic nie rozumiem, to Donka mozna juz bezkarnie nazywać kaczorem,?

Jeśli tak,to ,nareszcie

wszak dawne Dzieci wiedzą,że Kaczor Donald,to jest TO,czyli słoneczko

Dobrego Dnia

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#173496

gość z drogi

doskonały jest ten fragment o Arabskim w Biurach premieraJarosława Kaczyńskiego

warto kiedyś do tego wrócic

a Krety...? to jest pytanie na wagę dziesiątki

komuś widac,bardzo sie nie sPOdobało,ale nic TO jak mawiał Mały Rycerz

pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#173497

Forowicz jan z ivrp.pl pisze ciekawie o sytuacji w RP, a nawet prognozuje. Wklejam post, bo nie ma odesłania bezpośredniego, a dla upartych sznurek poniżej http://ivrp.pl/viewtopic.php?t=6463&sid=e272fd2e03b830a0093d28640bcb0c4f

Wysłany: Wto 26 Lip, 2011 10:24

moze to i przypadkowość to sygnalizowanie zbieżności politycznej/partyjnej,- Polski i niby podłoża intencyjnego zabójcy z Norwegi . biorąc jednakże pod uwagę fakt, że dla najrozumniejszych Holendrów i im podobnych pospolici Polacy to złodzieje i głupki, trudno uwierzyć, że taką przestrzeń, ktoś bezwzględny chciałby pozostawić niezagospodarowaną/niewykorzystaną (jeszcze bardziej) . tendencyjność przekazów medialnych, wskazująca na niby płynące realne zagrożenie ze strony prawicy/prawicowości ze wskazaniem wyraźnym na PiS, daje do myślenia .
- czyżby zagraniczny nadzór, o który zabiega PiS, nad nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi w Polsce okazał się realny ... ?
- czyżby fakty ze Smoleńska były miażdżące ... i nie do ukrycia na dłużej ?
gaz , gazem, sam jako taki juz został " załatwiony" przez Dyzyzm opłacany przez Rosję, oczywiście tez z korzyścią dla Niemiec, o których interes dba Dyzyzm oplacony przez Niemcy .
a może pojawiające sie ostatnio hasła w mediach (doglądam tylko internetu) o rzekomym stawianiu sie Rosji przez Polske, maja coś wspólnego z tym wszystkim a przynajmniej ze Smoleńskiem ... ? jeśli tylko mają te wieści pl/su związek ze Smoleńskiem, to pojawiające sie tez info o odwrocie Komorowa i Michnika od PO, wyjaśniało by te kwestie i nadawało jej powagi .- wszak Rosja opłaca swój dyzyzm w Polsce a Niemcy swój, no a trzeci juz tradycyjnie najwięcej ma korzystać (jest inteligentny i posiada najwięcej wiedzy/haków),- jak zawsze . czasem trafi na swojego, na opór i zaczyna sie od początku lub od środka, mniej więcej - to cena za chciwość .
przepraszam za ewentualny enigmatycyzm ale choć nie pałam , musze żyć a jak to robić w gorszy sposób .

W tekście poniżej forowicz Edwill wyłuskał co najważniejsze z powyższego cytatu

tendencyjność przekazów medialnych, wskazująca na niby płynące realne zagrożenie ze strony prawicy/prawicowości ze wskazaniem wyraźnym na PiS, daje do myślenia .
- czyżby zagraniczny nadzór, o który zabiega PiS, nad nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi w Polsce okazał się realny ... ?
- czyżby fakty ze Smoleńska były miażdżące ... i nie do ukrycia na dłużej?

Vote up!
0
Vote down!
0
#173498

ale pełnym pychy zdrajcą. Za sprzeniewierzenie ideałów wolnej Polski, jakie reprezentowało PiS, kara może być tylko jedna. I na pewno go nie ominie. Zadbamy o to i upomnimy się o głowy zdrajców. Jego i jemu podobnych. Wszyscy doprowadzający do utraty tożsamości i suwerenności, pójdą na sznur. Nikt nie będzie się pytał o zgodę Unii. Mam nadzieję, że zostaniemy z niej bardzo szybko wyprowadzeni. Totalna rewolucja i obalenie władz niechcianych, naszym obowiązkiem.Zamknięcie się, przed żydowską masonerią i postępującą sowietyzacją, da nam szanse przetrwać. Gdyby jakimś fałszerskim cudem, wygrało wybory PO, za pięć lat Polski już nie będzie. Pozostanie tylko polskojęzyczny skansen, na wschodnich rubieżach unii. Szczątkowy, złożony z najbiedniejszego regionu Warmii i Mazur. Z po pegeerowskich slumsów, których nie zechce wykupić żaden Niemiec. Dziękuję autorowi za cywilną odwagę i przedstawienie tragicznej sytuacji kraju. Za piętnowanie zdrajców i odstępców. Ryba gnije od głowy!. Pozdrawiam W.S.C.

Vote up!
0
Vote down!
0
#173510

Ogromna masa ogłupionych Polaków bezgranicznie ufa tym zdrajcom i robią to nie tylko z niewiedzy a głównie z przyczyn mniej lub bardziej zakłamanych interesów. Polska jest bardziej skorumpowana mafijnym gównem niż zgniłe Włochy, a ruski i szkopski wywiad wręcz gnieździ się w najwyższych sferach władzy jak u siebie. 

Jeżeli tej gnijącej głowie pozwolimy dalej istnieć to nasza Polska zgnije do końca. Budźmy więc Polaków, zanim "inni" uśpią to nasze polskie społeczeństwo już do reszty. Wszystko zależy więc od nas a sznura zapewne nie zabraknie. Pozdrawiam.

Bóg-Honor-Ojczyzna

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg-Honor-Ojczyzna

#173543

tak byli zadowoleni z rezultatów tłumienia Powstania Warszawskiego, że szykują repetę ? tym razem rękami sowietów udających od 1944 Polaków ???

- pewnie dlatego oszołomka z MEN wycofuje historię, by pokolenia przeznaczone na rzeź nie dostrzegały analogii...
___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#173517

Bardzo ciekawy wpis, chciałbym się w "paru" słowach do niego odnieść.

Liberalizm - tak chętnie się tym słowem teraz przykrywa wszystko, a tego liberalizmu ani na jotę nie widzę. I nie chodzi mi tu o parady gejów, bo to żaden liberalizm. Nie widze liberalizmu w słowie, bo w mediach przoduje jeden pogląd, nie widzę liberalizmy w gospodarce, bo takiej ilości zezwoleń, licencji, zaświadczeń, podatków dawno nie było. To jest gra na obrzydzenie słowa i idei liberalnych. Lewacka gra.

Brak lustracji spowodował, że do sterów dorwały się watahy pachołków, ludzi, którzy bez swojego Pana i instrukcji nie pójdą nawet do WC. Nietety, nie da się tego zmienić za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, te watahy muszą po prostu wymrzeć, wyginąć, jak Ci prowadzeni przez Mojżesza po pustyni, co pamietali czasy, gdy byli niewolnikami. Na to niestety trzeba czasu.

Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Napisałeś, że PO kopie dołki i zapomina, gdzie je wykopało. Za chwilę samo w nie zacznie wpadać. Już to widać, coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać, że coś tu nie gra.

Co można zrobić ?
Po pierwsze wszyscy Ci, którzy są świadomi tego, co ma miejsce powinni uświadamiac innych, delikatnie, za pomocą argumentów. Ja to robię tak, kupuję "Uważam Rze" i po przeczytaniu daję to osobom, które według mnie są "zarażone" TVN-owskim sposobem myślenia. Może i mało, ale to kropla drąży skałę.

Po drugie - PIS według mnie zastosował złą taktykę. Niestety natura ludzka jest taka, jaka jest. Powiem to na przykładzie, jeśli chcemy, aby ktoś polubił miód, to wpychanie mu go na siłę do buzi przynosi odwrotny efekt. Ale jeśli usiądziemy i zaczniemy się zajadać miodem i mówić, ale pychota, ale super sprawa, to efekt będzie taki, że wielu będzie chciało spróbować.
PIS ma ogromne środki, dotacje państwowe, dlaczego latem nie organizuje się spotkań historycznych, np. z ludźmi z IPN-u, którzy w przystępny sposób będą ukazywać "inny" świat, szczególnie w mniejszych miejscowościach. W mojej prawie 90-tysięcznej miejscowości o niczym takim nie słyszalem. Tu potrzebna jest praca od podstaw, a nie kopianie się z koniem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#173533

Witam, bardzo dziękuję Panu i wszystkim gościom za komentarze i przepraszam, że tym razem nie odniosłem się do nich. Niestety ostatnio mam nawał obowiązków i mało wolnego czasu. Dla Państwa dedykacja. Serdecznie Pozdrawiam jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#173674

gość z drogi

w moim miescie systematycznie takie sie odbywają,organizatorami ich,są 

PIS i Klub Gazety Polskiej

są nie tylko ciekawe ale i ponad pokoleniowe,przychodzimy na nie zawsze 

z radością i co najciekawsze

na salach zapełnionych po brzegi

jesteśmy i CI co czytają

Gazetę Polską i Naszą Polskę i Nasz Dziennik,czy

Niedzielę,lub Gość Niedzielny....jest i stara Solidarność tylko głowy nam troche posiwiały

nie dawno było wspaniałe spotkanie z Wnukiem Migonia,pózniej z panem Gizyńskim ,Terleckim

a jeszcze wcześniej ze Zdzisławem Krasnodębskim

i Jego swietną książką "Większego Cudu nie będzie"

pozdrawiam MÓJ Klub i tą drogą dziękuję MU za fascynujące lekcje HISTORII

i nie tylko Historii

ser pozdr

nie zapomnę nigdy spotkania z Panem Macierewiczem 

przywitaliśmy GO na stojącą

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#174045

"PIS ma ogromne środki, dotacje państwowe, dlaczego latem nie organizuje się spotkań historycznych, np. z ludźmi z IPN-u, którzy w przystępny sposób będą ukazywać "inny" świat, szczególnie w mniejszych miejscowościach. W mojej prawie 90-tysięcznej miejscowości o niczym takim nie słyszalem. Tu potrzebna jest praca od podstaw, a nie kopianie się z koniem."

Bardzo trafne spostrzeżenie.
Przychylam się do Pańskiej opinii na temat fatalnej polityki społecznej, informacyjnej PiSu. Również uważam, że można o wiele, wiele więcej zrobić, ale trzeba z głową i w ogóle trochę wysiłku włożyć w to działanie.
Czy jednak komuś się chce coś konkretnego zrobić (poza gadaniem) w tym kierunku?
Od dawna odnoszę wrażenie, że nie za bardzo...

Pozdrowienia.Ursa Minor

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#174104

 

bardzo ciekawe "towarzystwo"

 

= >>bez światłocienia<<

Vote up!
0
Vote down!
0

 
=
&gt;&gt;bez światłocienia&lt;&lt;

#175239

... czepnę: Karthaginen albo Carthaginen (grecki accusativus, bardziej wyrafinowane i lepsze), albo jednak -nam (łaciński, jak się przeważnie pisze)

U Ciebie akurat siadanie między dwa krzesła. ;-)

Nie żeby to miało jakieś wielkie znaczenie, ale akurat tę sprawę kojarzę, więc mówię.

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#175405

Witam.

To akurat tytuł wpisu W. Gadowskiego na salonie24 - wierny oryginałowi.

Pozdrawiam i dzięki za uwagę, choć nie do mnie, to jednak istotna.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#175863