Reichstag płonie w Norwegii

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Za zamachem w Norwegii stoi lewica. Celem prowokacji jest dyskredytacja norweskiej prawicy, która ma szansę na przejęcie władzy z rąk lewicowej koalicji.

 

Nie jest to teoria spiskowa. Akcja w Norwegii przypomina do złudzenia podpalenie Reichstagu w Berlinie. Umożliwiło to narodowym socjalistom ostateczne przejęcie władzy w Niemczech. Zbrodniczą operację w Norwegii przeprowadzili naśladowcy berlińskiej prowokacji z roku

 

1933

 

dotąd nie wyjaśnionej. Profesor Hajo Funke, politolog z Berlina, dziwi się, dlaczego akurat to w Norwegii „prawicowy ekstremista” dokonał takiego zamachu. Dziwi się, bowiem zalicza narodowy socjalizm do prawicowego ekstremizmu. A tego w Norwegii brak. Taki jest wymóg lewicowej teologii, kanon przejęty w

 

UE

 

z wielkiej encyklopedii ZSSR. Media przemilczają fakt, że w Europie, zmęczonej lewactwem, prawica podnosi się z klęczek. Prawica to nie towarzysze z NPD czy innych narodowo-socjalistycznych formacji. Nie mają one szans. Ale lewica nie ustaje w wysiłkach, by ugrupowania

 

prawicy

 

mieszać z narodowo-socjalistycznymi odchodami. Cel jest jasny – dyskredytacja przeżywającego renesans w obliczu licznych zagrożeń dla społeczeństw zachodu ruchu narodowo – konserwatywnego, którego przykładem jest popularna w Norwegii Partia Postępu. Teraz

 

wsłuchujmy

 

się w słowa polityków. Będą oni wmawiać, jak straszna jest prawica, strasząc ludzi ...skrajną lewicą.  Narodowy socjalizm to lewica. Nie ma nic wspólnego z prawicą. Mordercy zawsze stali po lewej stronie. To oni zbudowali Dachau, Auschwitz, a przedtem Archipelag Gułag. To bojówki

 

Mao

 

mordowały Tybetańczyków, to Pol Pot brukował drogi ludzkimi czaszkami. Czas im powiedzieć, że na nic ich kłamstwa się już nie zdadzą. Lewica rozpaczliwie chwyta się brzytwy, przyjmując pseudonimy: a to liberałów, a to nawet konserwatystów. Kłamstwo ma krótkie nogi.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ii9o4YdhiN0&playnext=1&list=PL7ECE428B5611CA3C

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=-7yjTwCpvcI

 

http://www.youtube.com/watch?v=0VRneGYpaXc

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=1-SI8RF6wDE

 

 

Post scriptum: niech ci, którzy chwalą narodowy socjalizm w jakiejkolwiek formie przestaną się podlizywać prawicy. Prawica was nie chce i wami gardzi: waszym antysemityzmem, który przeszkadza w rozliczaniu ze zbrodni żydowskich kolaborantów Stalina; waszą germanofobią, która nie pozwala dawać po łapach chociażby Erice Steinbach, waszą rusofobią, która zraża do nas przyjaciół Moskali, jakich mamy, choćby w kwestii zbrodni katyńskiej.

 

Prawica to szlachetny, chrześcijański ruch, oparty o tradycjach zachodnioeuropejskich, na jakich Polskę zbudowano. I wara od tego fundamentu!
Brak głosów

Komentarze

Bardzo celnie i dosadnie to ująłeś!
Śp Marka Rosiak zamordował właśnie taki lewacko-peowski lump
POdpuszczony przez takich promotoro-ideologów jak Palikot i Niesiołowski!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#172144

Jan Bogatko

czuję, że wsadziłem kij w mrowisko, ale zrobiłem to świadomie. Do tego uderzyłem w stół i czekam, aż nożyce się odezwą,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172153

Czytając pana wpis mam wrażenie jakbym się cofnął o dobre 50 lat i znalazłbym się przypadkowo na jakimś zebraniu kolektywu partyjnego.:)

Być może z tego powodu, że posługuje się pan w swoim wpisie tą samą retoryką, którą posługiwali się kiedyś polscy komuniści.

Pan mnie pokaże i przedstawi z imienia i nazwiska tych prawicowych konserwatywnych amerykańskich polityków, którzy są w amerykańskim kongresie lub senacie, poproszę o kilka nazwisk. :)

Bolszewicy, komuniści, trockiści, żydostwo oraz masoneria zawsze zwalczały przede wszystkim z narodowymi nacjonalistami i konserwatystami, zawsze to byli ich podstawowi wrogowie, tak było w Hiszpanii, w Stanach Zjednoczonych, w Niemczech, w Rosji, w Hiszpanii i proszę nie pisać andronów na temat prawicy i to tej chrześcijańskiej, która należy do masonerii i sprzyja na każdym kroku żydostwu, proszę o tym nie mówić, ponieważ to właśnie oni są odpowiedzialni za zbrodnie na Polakach, m. in. na tych, którzy zostali wymordowani w Katyniu, Miednoje i Charkowie oraz na morzu Barentsa, a potem w Polsce opanowanej przez żydokomunę, to właśnie narodowcy ci z powstania warszawskiego, ci z ugrupowań narodowych oraz scalonych z AK ponieśli zaraz po wojnie największe straty, a nie pana prawicowcy masoni i ludzie ogłupieni przez sanację, tak jak w dzisiejszej Polsce przez PiS... I to niech ludzie tacy jak pan wreszcie odczepią się od żołnierzy wyklętych, którzy w przeważającej ilości byli wrogami sanacji, którzy przez tę samą sanację, którą tak wielu wychwala na niepoprawnych byli zwalczani, szykanowani, mordowani i wsadzani do więzień i obozu koncentracyjnego w Berezie Kartuskiej razem do jednej celi z komunistami polskimi i ukraińskimi... Panie Bogatko czas wreszcie poznać prawdziwą historię Polski, nigdy nie jest na to za późno.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172149

Jan Bogatko

...wie Pan kiedyć musiałbym z Panem porozmawiać. O ile to coś da i mnie, i Panu.

A Pan o Berezie.

A kto zamordował mego stryja w Katyniu wiem.

Narodowcy, proszę Pana, to nie narodowi socjaliści. Oni mordowali narodowców, o czym Pan chyba nie wie.

I jeszcze jedno: nie ma prawdziwej historii Polski. Jest jedna i niepodzielna historia Polski. Każdy przymiotnik jest jej zaprzeczeniem.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172154

Historia jest jedna, ale historię można zakłamać, tak jak to zrobiono w Polsce. Pan jest ofiarą właśnie tej zakłamanej historii Polski, chociaż zgadzamy się w wielu miejscach ze sobą, jednak w zupełnie inny sposób pojmujemy nasz polski narodowy interes, pan na siłę walczyłby z Rosją i z każdym Kacapem, bez względu na to, czy to jest nasz prawdziwy wróg czy tylko wykreowany przez naszych prawdziwych wrogów, którzy są po jednej i drugiej strony tej barykady i, ile będzie to kosztowało nasz polski naród, jakie poniesiemy dzięki tej walce straty i, kto tak naprawdę będzie walczył w tej wojnie, pan wychwala sanację tylko za to, że Polska wyglądał o niebo lepiej od tej dzisiejszej Polski, jednak nie bierze pan pod swoją uwagę tego, jakby Polska wyglądała jakby w Polsce nie było Sanacji, jakby nie było burzenia cerkwi w zachodniej Ukrainie, jakby w Polsce nie było przewrotu majowego a masoneria nie rządziła, by razem z żydostwem Polską, zamiast tego Polską, by rządzili Polacy, tego niestety pana umysł nie może przyjąć do swojej wiadomości, z jednego powodu, pańska świadomość polityczna i historyczna była kształtowana przy pomocy zakłamanej historii naszego narodu. I tyle. Sanacja zniszczyła wszystko co tylko można było zniszczyć w Polsce m. in. polską suwerenność monetarną, rozwój lotnictwa, zabiła w Polsce praworządność, zamordowała generałów lub ich zmarginalizowała (Rozwadowski, Haller), wydała na śmierć swoją własną elitę, którą wymordowano m. in. w Katyniu lub wydano ją na pewną śmierć w Akcji Burza i w Powstaniu Warszawskim. Rzuciła się do walki z Niemcami nie mając żadnych przesłanek na otrzymanie pomocy z Zachodu, niestety do takich ludzi jak pan nic nie dociera, a fakty o tamtych wydarzeniach z naszej polskiej historii dla pan do tej pory nic nie znaczą i nie uczą pana tego, aby już nigdy takich samych błędów jak kiedyś ponownie Polacy nie popełnili.

A mój jeden dziadek zginął podczas odwrotu do Warszawy po przegranej Bitwie nad Bzurą, a drugi walczył w powstaniu warszawskim w "Chrobrym II". Czy to zmienia nasze odmienne pojmowanie sensu naszej niepodległości i walki o wolną i suwerenną Polskę?! :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#172163

Jan Bogatko

Mnie się wydaje, że Pan nie wie co to historia. Opowiada Pan moczarowsko-komunistyczne brednie podlane pseudonarodowym sosem nie pierwszej świeżości. Ale to Pański wybór.To zwalczam i zwalczać będę, gdzie się da.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172167

Zabawa w gdybanie jest taka sobie. W szczególności w takim kontekście, aż się chce pojechać starym wierszykiem o grzybach i lesie.

Ale OK.
Co by było gdyby nie było Sanacji... ?

Pewnie byłoby tak.
Do władzy dorwałaby się jakaś hałaśliwa grupa "realistów" przygłupów, którzy czerwonymi szmatami na kijach (ze swastyką lub bez) pomaszerowałaby radośnie albo z jednym, albo z drugim somsiadem-bandziorem przeciw jednemu albo drugiemu.

Czy to się Panu podoba czy nie, IIRP z dzisiejszej perspektywy, taka jaka była - bynajmniej nie wolna od ułomności - może stanowić punkt odniesienia na dziś i jutro. Inna, taka według moich przypuszczeń, nie byłaby żadnym punktem odniesienia do czegokolwiek. Może tylko posłużyłaby jako balast "umoczenia" w jeden lub drugi totalitaryzm, pozwalający na znacznie sprawniejszą pacyfikację.

Innej IIRP nie mamy i mieć nie będziemy, więc na litość Boską, proszę darować sobie te wycieczki wehikułem czasu bo to dzisiaj kompletnie na nic.

Panu Janowi Bogatko mogę powiedzieć tylko jedno - trafił Pan w dychę tym wpisem.

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#172257

Kolejny racjonalista prawicowiec syjonista na niepoprawnych?

Vote up!
0
Vote down!
0
#172258

Najmniejszego.

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#172260

Jan Bogatko

 

Dziękuję. Warto może przypomnieć krytykom II RP, że p. Sikorski na zalecenie Paryża założył obozy internowania dla piłsudczyków, odmawiając im prawa do wojny z najeźcami.I na pewno nie był to jakiś "spisek żydowski", w każdym razie nie sądzi tak nikt, będący odrobinę oleju w głowie. Zgadzam się z Pańską wizją gdybania na temat Polski bez Sanacji. Zapluwanie międzywojnia przynosi dziwne owoce -zamiast dumy z posiadania wolnego państwa kolejne kompleksy. Zauważyłem, że ci, który potępiają II RP,są nie tylko antysemitami, mają leninowskie nastawienie antyamerykańskie z gatunku Mister Twister (aczkolwiek nie cierpią Murzynów), ale sprzeciwjają się też jak ich duchowi powinowaci, narodowi komuniści, reprywatyzacji w Polsce z obawy przed tym, że majątek trafi w żydowskie ręce ( no bo przecież Polacy nic nie posiadali).Aby powstała nowoczesna prawica, najpierw należy oddzielić ziarna od plew, stawiając na oświatę. Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172299

Ma pan złe informacje w tych obozach byli również więzieni ludzie, którzy byli przeciwni sanacji oraz ludzie wywodzący się z obozu narodowego. :)

Na ten temat pisał w swoich artykułach i opracowaniach historycznych pan Adam Danek.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172319

Jan Bogatko

 

...nawet więcej od tych, którzy tam siedzieli (i napisali pamiętniki!); powiela Pan brednie PZPR ubrane w nowe szaty. Mój tekst nie był o Berezie, ale czymś zupełnie innym, mianowicie o prowokacji, mającej na celu wykończenie prawicy. Jest Pan żywym dowodem na to, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Cytowany przez Pana p. Adam Danek - czy to nie ten sam, który skompromitował się porozumieniem z Rewolucyjną Lewicą Komunistyczną? http://prawica.net/blog/aleksander-majewski/12-07-2010 A zatem kolejny dowód na prawdziwość mojej tezy na temat prawicowej lewicy. Nie wykluczam, że organizacja płk Putina wspiera tego typu inicjatywy. Ten temat niebawem podejmę. Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172325

Szukanie sojuszy u Chińczyków jest jakimś wyjściem z tej matni, na pewno lepszym od beznadziejnego sojuszu z syjonistyczną-masońską władzą, która się ulokowała w Białym Domu i, która od pokoleń traktuje Polaków jako swoją tarczę i tanie mięso armatnie oraz kraj, który przyjmuje na siebie jako pierwsze wrogie uderzenie.

To, że pan Danek szuka przy mocniejszych jakiegoś rozwiązania dla Polski, aby ją uratować, jeszcze nie świadczy o tym, że nie pisze prawdy na temat obozów koncentracyjnych stworzonych na Wyspach Brytyjskich przez niby Polaków dla polskich polityków oraz dla oficerów wojska polskiego z różnych opcji politycznych wywodzących się z II RP, którzy zrozumieli czym jest masoneria i dokąd ona wiedzie Polaków i całą Polskę. Generał Władysław Sikorski też widocznie to zrozumiał pod koniec swojego życia i, dlatego musiał zginąć. Widocznie wiedział, dlaczego i, kto konkretnie w Katyniu i w innych miejscach kaźni Polaków w Rosji wymordował naszych oficerów, naszą inteligencję, polską elitę...i nie chodzi tutaj o wykonawców tego mordu, chociaż jest wiadomym, że ludzie którzy strzelali do naszych oficerów w Katyniu byli żydami ulokowanymi w NKWD, tylko o zleceniodawców tego mordu oraz o ludzi, którzy mogli naszych oficerów wykupić z łapsk sowieckich, jednak w tym kierunku nie zrobili nic... Potem dopuszczali się nawet tego, że takich ludzi jak Anders oskarżali o zdradę Polski i pójście na współpracę z Sowietami...

I na koniec jeszcze raz, to że pan Danek próbuje coś zrobić dla dobra Polski nie świadczy o tym, że jest zdrajcą Polski, a już na pewno nie świadczy to o jego małej wiedzy historycznej, czy próbie zafałszowania przez niego historii, o której pisze w swoich artykułach, czy felietonach oraz publikacjach.

p.s. Osobiście jestem przeciwnikiem takiego sojuszu z chińskimi maoistycznymi komunistami.

Pan Danek to też dawny komuch i ubek albo TW?
Dobrze, że przynajmniej nie jest syjonistą, masonem i człowiekiem, który udaje Polaka będąc żydem. :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#172333

Jan Bogatko

Maoistą był też p. Barosso, nie wiedziałem, że jest Pan aż takim przyjacielem żydowsko-syjonistycznej wg Pańskiej definicji Unii,

Pozdrawiam,

(ale i tak to wszystko nie ma nic wspólnego z moim feiletonem)

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172360

To prawda, co w takim razie robią tam politycy z PiS-u?

Merkel też była maoistką.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172361

Jan Bogatko

Merkel nie była maoistką, chyba, że tak twierdzi Pański Adam Danek. A jacy politycy PiS są u Mao? A może maoizm to ruch prawicowy?

Coraz bardziej poprawia mi Pan humor,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172365

Znowu ma pan złe informacje, ale to zaczyna być w pana przypadku normą, pani Merkel była maoistką należała do bojówek FDJ w dawnym NRD, które swojego czasu były pod wielkim wpływem chińskich maoistów i tej ideologii. Już panu pisałem o tym, że nigdy nie jest za późno na naukę...

Vote up!
0
Vote down!
0
#172375

Jan Bogatko

Pan posiada całą wiedzę tego świata,

pozdrawiam,

zwłaszcza ucieszyła mnie wiadomość o maoizmie w NRD, a ja, kretyn, myślałem, że nim rządzili sowieciarze!

Najważniejsze, że udało się Amerykanom z Chińczykami zjednoczyć Niemcy (na maistowskich warunkach, rzecz jasna!).

Teraz rozumiem, dlaczego w Niemczeh tyle chińskich restauracji.(Jak się domyślam, MacDonaldsa wymyślili chińscy żydzi dla wytrucia polskich gastarbajterów).

To wszystko wie Pan zapewne od Danka.

A gdzie ci maoistyczni pisowcy, o których Pan raczył donieść?

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172386

Z łaski swojej niech pan nie próbuje wmawiać tego czego nigdy w swoim komentarzu nie napisałem. W PiS-e nie ma maoistów, ale nigdy nic nie wiadomo, ponieważ w pana PiS-e jest kilku byłych komunistów sowieciarzy, którzy będąc młodymi ludźmi mogli być pod wpływem MAO oraz ideologii maoistycznej. :))

Nie wiem w takim razie tylko tego, co politycy PiS-u robią w Europejskim Parlamencie, w którym zasiada tak dużo byłych czynnych maoistów? Tylko to miałem na myśli, ten komentarz napisałem po tym, gdy pan zaczął sugerować, że pan Adam Danek to były komunista, agent, ubek i TW i na dodatek maoista, ale oczywiście być może źle zinterpretowałem pana wcześniejszy komentarz na temat pana Adama Danka.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172392

Jan Bogatko

...powiedział Panu, że PiS to partia Jana Bogatki? NIe , to nie moja partia, ale ja ją zdecdowanie popieram. Ja także nie sugeruję, (to Pańska wielka improwizacja) że p. Danek był komunistą czy TW, ja jedynie podałem link do strony, na której polityczni przyjaciele p. Danka zarzucają mu współpracę z komunistami.

W PiS -ie może być też pewien pan (lub pani) którego(ej) kotka spokrewniona jest z kotem prezesa, a którego to (kota) praprararararababka była cioteczną siostrą kici Rojzy Luksemburg.

No i dowód gotowy: kaczor to żyd, a Jan Bogatko to członek PiS.

Mon dieu!

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172397

[quote=Paweł T]Ma pan złe informacje w tych obozach byli również więzieni ludzie, którzy byli przeciwni sanacji oraz ludzie wywodzący się z obozu narodowego. :)[/quote]

A jakie były proporcje ? Półtora ONRowca na 1000 piłsudczyków ?

Generalnie, zupełnie jak teraz, nasi "sojusznicy" faworyzowali jako przedstawicieli Państwa Polskiego różne śmieci.
Dzięki temu, na zorganizowanych przez Sikorsky Travel Agency wczasach na wyspie Bute, oficerowie mieli szansę przemyśleć swoją niewłaściwą przeszłość.

Prawie jak teraz - kordon sanitarny to nowoczesna wersja Wyspy Węży.
Zawsze rozgrywali nas bezbłędnie. Po naszej stronie nigdy nie brakowało chętnych do wzięcia się za łby o jakieś marginalne pryncypia.

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#172498

I nie mógł pan tak od razu napisać?

Dodam jeszcze do swojego komentarza to, że nie wiem jaki był stosunek uwięzionych względem ilości ludzi związanych z sanacją, i kto pośród więźniów tego obozu stanowił większość, wiem jedno, w tym obozie byli przetrzymywani ludzie sanacji, ludzie Stronnictwa Narodowego i ONR-u oraz także ludzie w ogóle niezwiązani ani z sanacją ani z Ruchem Narodowym.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172557

Jan Bogatko

...i plakatowo,zawodzenie marginesu są tyle warte, co on sam - np. w formie współpracy PAX-PZPR,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172514

że zawsze wszystkim dookoła jest na rękę żebyśmy do siebie zaczęli strzelać.

Temu służą wszystkie te wątki gdy znikąd zaczyna się roztrząsać sanację, aborcję, traktat lizboński; poszukiwać Żydów, masonów i wietrzyć spisek NWO.
Bawmy się tak dalej, a będą rządzić długo i szczęśliwie...

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#172534

Zapomnijmy w takim razie też o sowieciarzach i komuchach oraz o zbrodniach komunistycznych z lat 1944-1953, po co jątrzyć i dzielić?

Proszę pana sanacja naprawdę zrobiła w Polsce więcej złego niż dobrego, przewrót majowy Piłsudskiego można śmiało porównać do tego, co zrobił generał Jaruzelski i jego WRON.

Judeopolinia, niszczenie polskiej tradycji, walka z Polską i Polakami, rozkaz o tym, aby oficerowie sanacyjni wstępowali do lóż masońskich, delegalizacja organizacji narodowych, więzienie polskich opozycjonistów, morderstwa polityczne, zmuszanie do emigracji, bałagan decyzyjny w wojsku polskim, złe wyszkolenie piechociarzy, złe uzbrojenie lub niewykorzystanie tej broni, która Polska posiadała w 1939 roku, złe chybione inwestycje, na przykład te w marynarce wojennej, po co nam były kontrtorpedowce i krążownik - stawiacz min, które nam się we wrześniu do niczego nie przydały, a za które można było wystawić 10-20 nowych dywizji piechoty.

Zniszczenie Banku Polskiego i naszej suwerenności monetarnej. etc.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172537

Jan Bogatko

...wydaje mi się pomału, że nasz Czytelnik wie o tym dobrze i należy w najlepszym przypadku do grona pożytecznych idiotów, mających uniemożliwić Polsce odzyskanie niepodległości.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172697

Niestety, ale na razie wydaje się, że to pan do takich należy. napisałem bym inaczej, jednak mam wzgląd na pana podeszły wiek i to, że jest pan Polakiem, inaczej użył bym w swoim komentarzu bardziej dosadnych słów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172802

Jan Bogatko

...ostatni występ na mym blogu. Szantażystami się brzydzę. Można mieć 90 lat i być młodym, a można mieć trzydzieści i cierpieć na uwiąd starczy.

Zamiast dyskutowaś nt tekstu, wykorzystuje Pan mój popularny blog aby dotrzeć do ludzi ze swymi aberacjami. Nie tylko ja to tak widzę.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172864

No tak jeszcze w tym wątku brakowało PAX-u Piaseckiego. Co ma PAX wspólnego z ideą Wielkiej Polski? PAX to była próba ochrony tego co można było jeszcze uratować w Polsce opanowanej przez żydowską bolszewię z NKWD i żydowski polski komunistyczny aparat bezpieczeństwa. Właśnie w tej Polsce, którą zdradzili i pozostawili samej sobie. Kto to zrobił? Zrobili to nasi militarni sojusznicy, masońską i żydowska Ameryka i masońska Anglia. Wielu ludzi Polaków w tym akowców zostało wtedy uratowanych przez PAX, m. in. wydawano książki, o powstaniu warszawskim, o lotnikach walczących pod niebem Anglii a wcześniej Francji. Pan wie, kto jako jedyny zaprotestował przeciwko wprowadzeniu Stanu Wojennego w Polsce z władz komunistycznych, które były bardzo blisko Jaruzelskiego?

Wie pan kiedy z polskich komunistycznych więzień wychodzili ostatni polscy Narodowcy? Pod koniec lat 70-tych XX wieku wtedy, gdy niektórzy Polacy siedzieli już w USA i w Kanadzie popijając tam sobie Coca Colę oraz Pepsi. :))

PiS, PO, SLD oraz PSL może sobie o tym planktonie i tym marginesie, który kiedyś należał do polskiego Ruchu Narodowego tylko pomarzyć...

Proszę mnie pokazać w dzisiejszej Polsce partię polityczną, która zrzesza w swoich szeregach 250-350 tysięcy swoich członków posiadających książeczki partyjne świadczące o przynależności do tej partii i płacących na nią składki?! O jakim planktonie pan mówi, o tym sanacyjnym i tym, że sanacja musiała liczyć na poparcie lewactwa i mniejszości narodowych w Polsce, żeby zwyciężyć w przewrocie majowym, że Piłsudski był gotowy strzelać do innych Polaków, bo mu ktoś chciał odebrać władzę nad Polską? Bo nie mógł jątrzyć z Sulejówka i wprowadzać swoich chorych wizji, które odbijają się nam Polakom do dnia dzisiejszego czkawką?! Nie pomyślał pan, że może narodowcy, po prostu dlatego złożyli broń, bo nie chcieli mieć na swoich rękach krwi swoich rodaków innych Polaków?!

Bolesława Piaseckiego wielokrotnie krytykowałem, jednak trzeba też widzieć to, co próbował zrobić dobrego w tamtej sytuacji Polski i naprawdę, czy to jest dobre miejscy, aby o tym w tym wątku dyskutować?

Vote up!
0
Vote down!
0
#172574

Jan Bogatko

...na razie rezygnuję z dyskusji z Panem, bo wchodzi ona na tory, nie związane niczym z tematem mojego felietonu. Jak nie ma Pan na ten temat nic do powiedzenia, to proszę nie wchodzić do dyskusji.

Może Pan na swym blogu propagować swoje poglądy, których nie podzielam, ale nie na moim.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172699

Proszę w takim razie zablokować komentarze w swoim wpisach, wtedy nie będzie miał pan z nimi żadnych problemów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172803

Jan Bogatko

Miałem już tutaj jednego "komentatora", który poiszedł po rozum do głowy i uznał, że jak jest nieproszony, to nie ma się co pchać.

Jak widać to kwestia honoru,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172865

wreszcie ktoś tu coś mądrze dopisał

gratuluję panie kolego i czekam na c.d.

a przy okazji : bolszewicy i inne komuchy tak gorliwie zwalczają

narodowych socjalistów nie dlatego , że nie cierpią narodowców

tylko z tego powodu , że żadne lewactwo nie toleruje konkurencji

obok siebie -> narodowi socjaliści to taka sama lewizna jak bolszewicy !

nawet flagi jedni i drudzy mają czerwone

  = >>bez światłocienia<<

Vote up!
0
Vote down!
0

 
=
&gt;&gt;bez światłocienia&lt;&lt;

#172179

Jan Bogatko

...spór ns - komuchy to awantura w rodzinie.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172190

Gawronski Rafzen
Świetna analiza.
Widać bolszewię gazową, która zdala śmierdzi krwią pomordowanych tak, że nawet psy nie chcą szczekać.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#172158

Amerykańskim koncernom paliwowym oczywiście nie zależy, aby przejąć kontrole nad złożami norweskimi lub na tym, aby zdetronizować wpływy koncernów norweskich, które są potentatami w Europie Zachodniej, jeśli chodzi o wydobycie gazu ziemnego i ropy naftowej? W czyich konkretnie rękach znajdują się koncerny paliwowe w Rosji Putina, Miedwiediewa oraz KGB, kto posiada pakiet większościowy tych spółek, kto nad nimi ma prawdziwą kontrolę?

Zanim panowie rzuca się ze swoimi szabelkami na Słońce warto, by było przed tym najpierw dowiedzieć się właśnie tego. :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#172162

Gawronski Rafzen
Ameryka jest własnością amerykańskich spółek czy banków ?
Tylko nazwa państwa "Rosja" jest natomiast własnością rosjan. Chodorkowski nie siedzi przecież za przywłaszczenie sobie nazwy Rosja, tylko trwa walka gangów o bogatctwa złóż w różnych krajach, a tym samym dominację w świecie.
Polska jest tego wyrazistym przykładem, gdzie zamordowanie dwóch Prezydentów RP było środkiem do zdobycia władzy.
Co do szabelek na słońce, to wie Pan zapewne o "Cudzie nad Wisłą". Nie ilość ale determinacja decyduje o końcowym sukcesie; z Bożą pomocą.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#172166

No tak a dzieło Jana Kowalewskiego i naszego polskiego kontrwywiadu i kryptologów to pewnie też zasługa marszałka, zapewne w Cudzie nad Wisłą pomogła również obecność marszałka pod pierzyną swojej kochanicy.

Pewnie z tego również powodu generała Rozwadowskiego otruto końskim włosiem. Cóż za nieszczęśliwy przypadek, a generała Hallera odsunięto od dowództwa nad polską armią.

Jakich gangów? Kto w tych gangach przewodzi i jaką ma narodowość, pewnie i tam gangi to Sycylijczycy, Polacy i Irlandczycy, tak jak kiedyś w Ameryce...

Vote up!
0
Vote down!
0
#172173

sic!

ale poprawka :

piłsudski w trakcie bitwy warszawskiej nie "leżał pod pierzyną swojej kochanicy"

tylko

leżał pijany jak wieprz w sujejówku

a drugi błazen

b. w-długoszowski pilnował drzwi

  = >>bez światłocienia<<

Vote up!
0
Vote down!
0

 
=
&gt;&gt;bez światłocienia&lt;&lt;

#172180

Jan Bogatko

...głos w dyskusji na temat Piłsudskiego, ponieważ w końcu wygrał, może i dobrze, bo narodowcy byli bardzo prorosyjscy, a ja nie wiem, co gorsze,

pozdrawiam,

ps z dzisiejszej perspektywy to gorsza jest Rosja

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172193

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Panie Pawle t.wymienia pan tu przegrane bitwy i przegranych ludzi,niestety obie strony nie mogą wygrać naraz jednej bitwy najwyżej obie mogą przegrać.Jak na pańskich oczach silniejszy od pana zrobi lub będzie chciał zrobić krzywdę bliskiej pana osobie,to będziesz pa stał czy walczył?,ja bym walczył bo na drugi raz zastanowi się może czy mu się opłaca robić mi szkodę lub ujmę.Niestety nieraz mimo że wiemy iż przegramy to walczymy,ja Polskę kocham i będę walczył jak zajdzie taka potrzeba i nie będę analizował kto coś spieprzył czy nie tak zrobił.Niemcy miały przewagę we wszystkich rodzajach wojsk,oprócz kawalerii i co mieliśmy się według pana poddać 1 września? i mimo że było trochę błędnych decyzji ,ja bym walczył,a co Niemcy nie podejmowali błędnych decyzji? i personalnych też.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#172184

Jan Bogatko

...to serce,

pozdrawiam,

ps lepiej być moim zdaniem rycerzem przegranej sprawy, niż bandytą, który wygrał.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172194

Jan Bogatko

...p. Paweł T.,który za grosz nie pojął przekazu mego felietonu!

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172169

Zrozumiałem pana przekaz, nie rozumiem pana nienawiści do Rosjan, nie do Sowietów, pan w ogóle odróżnia między tymi słowami jakąkolwiek różnicę oraz tego umiłowania pro żydowskiego oraz masońskiego, które zostało wypromowane w Polsce sanacyjnej? A poza tym mam w zasadzie prawie takie samo zdanie na ten temat, o którym pan pisze w swoim felietonie, jednak pan używa retoryki komunisty w swoich wpisach.

Moje pochodzenie oraz znajomość moich przodków jest w mojej rodzinie znane i kultywowane, jeżeli jest panu znane nazwisko Popławski, to wydaje się mnie, że powinno być wszystko jasne, ale to jest tylko to po kądzieli i na dodatek ze strony mojej babci matki mojego ojca... Nazwisko Bogatko, natomiast mnie nic nie mówi, jedyne co mnie przychodzi na pierwszą myśl do mojej głowy, to jakieś socjalistyczne korzenie i koneksje prawie takie same jak te wywodzące się z Kościesza, Gryfa i Pomian. Bez urazy.

Zabór austriacki nie należał do zbytnio okrutnych dla Polaków, dlatego w nim oprócz polskich hrabiów mogli istnieć, narodzić się i ukształtować tacy ludzie jak Piłsudski. :)

Jakby pan chciał poznać drzewo genealogiczne mojej rodziny to służę uprzejmie w prywatnej korespondencji pomiędzy nami. :) Znam swoje pochodzenie i to po mieczu i to po kądzieli... Oryginalnych gazet z epoki w swoim domu nie posiadam, bo się wszystkie spaliły w powstaniu warszawskim, mam, jednak kilka przedruków. :)

A i jeszcze jedno pytanie? Może wymieniłby pan tych zasymilowanych żydów, o których pan wspomniał, którzy w przedwojennej Polsce należeli do Ruchu Narodowego? Do sanacji takich żydów należało bardzo dużo, jednak do Stronnictwa Narodowego raczej nie, znowu pan konfabuluje i robi pan z siebie wyrocznię, socjaliści już tam mają, że udają prawicowców, tak zawsze było, to żadna nowość. I to jeszcze przypisywanie sobie czyiś zasług i dokonań, to jest dopiero hańba... Pisanie głupot o Korfantym należy właśnie do tych konfabulacji, to,ze dzisiaj jakiś pociotek Korfantego należy do PiS-u o niczym nie świadczy panie Bogatko... Dziwię się panu Korfantemu, że nie ma wglądu na to, co jego dziadek przeszedł za sanacji i, kto reprezentuje tak naprawdę PiS, no ale takie jest życie. W Kanadzie ładna pogoda panie Bogatko?

Vote up!
0
Vote down!
-1
#172805

Moje z kolei korzenie po kądzieli, to Jan Henryk Dąbrowski. Bohater Hymnu Narodowego. Podpieram się nim po raz pierwszy w życiu. By przytłumić pańską butę. Choć nie muszę, bo i po mieczu, jestem herbowy. Natomiast stawianie pod ścianą Jana Bogatko tylko dlatego, że nie nosi w kieszeni herbarza, to prostackie nadużycie. W Pana tekście czuć pogardę, a to u nas niepoprawnych, już karygodne!. Bycie dobrym Polakiem oceniają tu czytelnicy. Ilość punktów Pana Jana Bogatko, stawia go w czołówce ludzi, którzy zdobyli nasz szacunek tym co piszą i głoszą. Proszę się nad tym, choć troszkę zamyślić.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172941

Dorzucę od siebie, tych zasymilowanych w dzisiejszym Sejmie żydków. Przedwojenni to ich rodziciele i dziadkowie.
LISTA (2005.01.29 10:19)
Lista osób o zmienionych nazwiskach Nazwiska autentyczne (rodowe) niżej wymienionych osób zostały ustalone w oparciu o: 1) Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW (nr arch. 1/6526/1 - data archiwacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 - data rejestracji Wydz. III-2, SUSW Warszawa). 2) Relacje osób znających osobiście wielu spośród wykazanych. 3) Dane ujawnione przez historyków w ich licznych publikacjach. 1. Jerzy Albrecht - Finkelstein 2. Amsterdamski - Saul Henrykowski 3. Stanisław Arski - Apfelbaum 4. Stefan Arski - Artur Salman 5. ks.prof. Jerzy Bajda - Jozua Niedoperz 6. Leszek Balcerowicz - Aaron Bucholtz 7. Ryszard Bender - Fajwisch Berenstein 8. Jan K. Bielecki - Izaak Blumenfeld 9. ks.prof. Czesław Bartnik - Schmuel Bartmann. 10.Jerzy Buzek - Myszures Zweinos 11. Michał Boni - Jakub Bauer 12. Leszek Bubel - Srul Bubelstein 13. Iwo By- czewski - Aaron Berman 14. Marek Borowski - Szymon Berman 15. Stefan Bratkowski - Blumstejn 16. Bogdan Borusewicz -Zwi Bronstejn 17. Jan Brzechwa - Jan Worobiec 18. Ryszard Bugaj - Izaak Blumfeld 19. Zbigniew Bujak - lewy syn rabina Małachowskiego 20. August Chełkowski - Dawid Cnajbaum 21. Piotr Czerwoński (profesor KUL) - Pinkus Rotstein 22. Wiesław Chrzanowski - Szymon Knopfstejn 23. Adam Cichocki - Aaron Zigenbaum 24. Włodzimierz Cimoszewicz - Dawid Goldstein 25. Bernard Cukier - Kolski 26. Józef Cyrankiewicz - Izaak Cymerman 27. Marek Czekalski (prezydent Łodzi) - Wachter 28. Tadeusz Daniszewski - Dawid Kirschbaum 29. Ostap Dłuski - Adolf Langer 30Kazimierz Deyna (piłkarz) - Dekiel 31. Ludwik Dorn -Lutan Dornbaum 32. Andrzej Drzycimski - Abraham Engel 33. Lech Falandysz - Aaron Fleischman 34. Arkady Fidler - Efroim Trusker 35. Pawel Finder - Pinkus 36. Aleksander Ford - Liwczyc 37. Władysław Frasyniuk - Rotenschwanz 38. Jerzy Frydberg - Izrael Frydberg 39. Bronisław Geremek - Berele Lewartow 40.Józef Glemp-Jozua Szoken 41. Henryk Goryszewski - Jakub Glikman 42 .Roman Giertych -Pinkus Gerbaum43. Wiktor Górecki - Muhlrad,"komandos" z 1968 44. Maria Górowska (sędzia) - Sand lub Berger 45. Halina Górska - Sara Kugelschwanz 46. Alina Grabowska - Sara Rotenfisch 47. Hanna Gronkiewicz-Waltz - Hajka Grundbaum 48. Ryszard Marek Groński - Goldberger 49. Wiktor Grosz - Izaak Medres 50. Jacek Groszkowski - Hersz Herszkowicz 51. Leon Halban - Blumenstok, prof. KUL-u 52. Aleksander Hall - Miron Hurman 53. Marian Hemar - jan Marian Herscheles 54. Józefa Hennelowa - Zyta Goldmond 55. Szymon Hirszowski - Szymon Hirsz 56. Józef Hubner - Dawid Szwarc 57. Piotr Ikonowicz - Dawid Goldsmith 58. Henryk Jabłoński - Apfelbaum 59. Jerzy Jakubowski - Misza Katenblit 60. Ludwika Jankowska - Luba Kowieńska 61. Andrzej Jaroszewicz - Aron Samet 62. Piotr Jaroszyński (filozof) - Pinkus Benar 63. Gabriel Janowski poseł - Aaron Aksman 64. Mieczysław Jastrun - Agatstein 65. Tomasz Jastrun s. Mieczysława - Agatstein 66. ks prał.Henryk Jankowski- Heine Jankovsky-niemiecki Żyd 67. Marek Jurek - Chaim Szacht 68. Jarosław i Lech Kaczyńscy - Kalkstein 69. Ida Kamińska - Rachel, dyr. Teatru Żyd. w W-wie 70. Leon Kieres (prezes IPN) -Lowa Kozielewski-? 71. Andrzej Kern - Dawid Ginsberg 72. Jan Kobuszewski - Weisleder 73. adm. Piotr Kołodziejczyk - Robert Cajmer 74. Grzegorz Kołodko - Samuel Hanerman 75. Maria Komar (generałowa) - Riwa Zukerman 76. Janusz Kaczmarczyk - Henryk Goldszmit 77. Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg 78. Jerzy Kosiński - Josek Lewinkopf 79. Janina Kotarbińska - Dina Steinberg, ż. prof. Kotarbińskiego 80. Mikołaj Kozakiewicz - Jakub Kleinman 81. Helena Kozłowska - Bela Frisch 82. Stanisław Krajewski - Abel Kaimer 83. Jerzy Kropiwnicki - Lejzor Reichgold 84. Krzysztof Król - Aaron Rosenbaum 85. Marian Krzaklewski - Dawid Zimmerman 86. Lucyna Krzemieniecka - Wiera Zeidenberg 87. Edward Krzemień (dziennikarz GW) - Wolf 88. Kunicki - Goldfinger 89. Jan Kulczyk- Icek Kuratow 90. Zofia Kuratowska-Jaszuńska - Goldman 91. Jacek Kuroń - Icek Kordblum 92. Aleksander Kwaśniewski- Stoltzman.
Uwadze polecam pozycję 16. Ober kanalia. Pozdrawiam W.S.C.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172945

Ta lista nie jest pełna, brakuje w niej niektórych polityków z PiS-u oraz z PC. :)

Co ta lista ma wspólnego z asymilowanymi żydami, którzy jakoby byli w przedwojennym Stronnictwie Narodowym, o którym pisał pan Bogatko?

To pan Bogatko zaczął pisać o moich przodkach i, że jakoby nie znam ich nawet w trzecim pokoleniu.

Za zamieszczanie takich list z tego portalu usunięto kiedyś jednego z blogerów. :))

p.s. Wiele nazwisk na tej liście nigdy nie miało do czynienia z żadnym żydem, może kiedyś kupowali od niego jakąś gazetę. :)

Ktoś kto miał w szóstym albo siódmym pokoleniu jakiegoś żydowskiego przodka nie skazuje go na to, aby dzisiaj i jego nazywać żydem. :)) Ale to pan powinien wiedzieć jako polski szlachcic. :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#172954

Tak wiem, i dlatego pan popiera PiS, bo tam nie ma żydów i to jest partia propolska.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172955

Jan Bogatko

...dziękuję za te słowa, to przykre, że doszło do tej dytucji pod tekstem na temat całkiem inny. Nie mam nic przeciwko debacie na temat prawicy, noszę się nawet z zamiarem napisania czegoś poważniejszego na ten temat widząc pewne trudności porozumiewawcze, wynikające z odmienności definicji pojęcia "prawica". Wtedy, jak uważam, wszelkie wypowiedzi na ten temat miałyby rację bytu.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172957

Jan Bogatko

Takie taż odnoszę wrażenie,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172168

Jan Bogatko

Swoją drogą to zaskakujące, że ludzie o tradcjach w zasadzie narodowo-komunistycznych uważają się za prawicę. To spadek po kiepskiej edukacji PRL i III RP, tak że nawet oni sami nie są oni za to winni.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172203

Czy to nie jest określenie ambiwalentne? Jak lewica może być chociaż w części prawicowa? Nie rozumiem.

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#172217

Gawronski Rafzen
Jest to proste do zrozumienia jeżeli ktoś chce wykonać trochę wysiłku. Tacy jak np.Janusz Wojciechowski; prokurator i sędzia stanu wojennego lub Marek Jurek; milicjant, naczelnik sekcji dochodzeniowo-śledczej z ul. Wilczej w Warszawie to okazy prawicy lewackiej.
Ja otrzymałem azyl polityczny w 1978 dziadek zamordowany w 1939 roku, wuj zaproszony do KL Dachau, ojciec niezwłocznie po zakończeniu wojny zaproszony do bezprawnego uwięzienia do czasu śmierci Dżugaszwilego a ja mam się identyfikować ze sługusami zbrodniarzy totalitarnych którzy oszukują że rzekomo podzielają nasze poglądy. Mało tego zawierają umowy kryminalne ze zbrodniarzami czyniąc ich samych wspólnikami zbrodniarzy.
Proszę wskazać ukaranych morderców w Polsce tak jak Norweg, którzy strzelali do bezbronnych oponentów politycznych !

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#172223

gdyż postaw koniunkturalnych nie zaliczam do odcieni prawicowych. Dla mnie albo się jest lewicowcem, albo prawicowcem. Odcieni tutaj nie widzę. Może dlatego, że mam na nosie okulary.

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#172237

Ja chcę.

Ale proszę o podpowiedź, gdyby Pan zechciał podać jakieś linki dotyczące Wojciechowskiego i Jurka w stanie wojennym, to będę wdzięczny. Przeczesałem sieć i nic. Jedynie jakiś Pradera na S24 stawia Wojciechowskiemu taki sam zarzut, że był sędzią. Ma Pan więcej informacji na ich temat?

Vote up!
0
Vote down!
0
#172275

Gawronski Rafzen
Nie trzeba wysiłku, wystarczy zapytać się ich wprost i osobiście oraz niech opublikują swe życiorysy skoro są osobami publicznymi.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#172371

a ich życiorysy są ogólnie dostępne. Jeśli zna pan jakieś ciemne strony tych życiorysów, to wypadałoby podać kilka szczegółów. "Na słowo" Panu uwierzyć nie mogę, a jeśli nie wierzę w tej sprawie, to także we wszystkich pozostałych. Przypuszczam, że może to być Panu obojętne i dalej będzie Pan robił swoje.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172415

Jan Bogatko

...przyłączam się do apelu o więcej szczegółów,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172416

Gawronski Rafzen
Janusz Wojciechowski
http://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Wojciechowski_(polityk)
drugi Marek Jurek skrzętnie skrywa miejsce zatrudnienia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Jurek

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#172522

Gawronski Rafzen
Proszę o powstrzymenie się od tego typu szkalujacych i manipulujacych opinią komentarzy.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#172524

podczas "przeczesywania neta" na Wikipedię trafia się natychmiast. Nie sądzi Pan chyba, że nie zapoznałem się z hasłem "Wojciechowski" i "Jurek", jeśli już raczył Pan rzucić na nich cień. Poinformowałem też, że podobne zarzuty stawia mu niejaki Pradera na S24. Nie wiem, czy zapoznał się Pan z odpowiedzią Wojciechowskiego i nie chce jej Pan podważać, czy są inne przyczyny Pana powściągliwości. Liczę na to że są, bo rzucanie gołosłownych oskarżeń jest niespecjalnie uczciwe. A jeśli Wojciechowski i Jurek są łgarzami, to proszę nam pomóc poznać tę prawdę. To Pana obywatelski i patriotyczny obowiązek, nieprawdaż?

pees
domyślam się, że nie lubi Pan szkalowania? Nikt nie lubi, Wojciechowski też.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172679

Jan Bogatko

 

to oczywiście oksymoron, wynikający stąd, że komuniści po napaści Hitlera na Rosję nazwali prawicą narodowy socjalizm. Tymczasem NS to lewica w całej okazałości. Niektórzy, przyjmując podstawy NS, uważają się za prawicę - a tym czasem to tylko prawe skrzydło lewicy. Propagandowa akcja Stalina udała się w pełni - stąd na tzw. prawicy - w okresie, kiedy przez pół wieku nie było Polski, a tylko PRL, znaleźli się ludzie o czerwonych czy brunatnych korzeniach. Współczesna prawica - a ja w szczególności - odrzucam tę stalinowską prowokację; dla mnie też faszyzm był tylko we Włoszech, a nie w Niemczech - jak utrzymuje lewicowo-liberalny świat, czy w Polsce, jak utrzymuje Nowe Oświecenie w spadku po Stalinie,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172301

Bardzo dziękuję za rzeczowe wyjaśnienie.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#172398

Jan Bogatko

...ponieważ na ten temat panuje sporo zamieszania, pomyślę podczas sierpniowych wakacji nad tym, jak go ugryźć.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172417

Witaj,
jakoś mi tak od wczoraj Władimir Władimirowicz chodzi po głowie. A Norwegia, cóż Rosja nie darzy jej sentymentem.

10 kwietnia, a teraz Norwegia. Rosjanie nie zasypiają gruszek w popiele.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#172218

A to dlatego, że raptem parę dni wcześniej (tydzień ?) gruchnęła informacja o trzeciej nitce Nord Stream. Gruchnęła i jakoś tak szybko wybrzmiała.

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#172259

Jan Bogatko

...fachowiec,wszak to on wysadził bloki mieszkalne w Moskwie, obarczając winą Czeczenów,by mieć powód do operacji Groza. W zachodniej Europie nikt na to nie zwrócił większej uwagi, bo Rosjanie to dla nich inna rasa (jako lud, rozumie się),

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172302

sranie w banie

Vote up!
0
Vote down!
0
#172244

Jan Bogatko

...rozumiem, że tekst za trudny. Innymi słowy: apage adamusadamus.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172303

to wszystko to dyrdymały

Vote up!
0
Vote down!
0
#172332

Jan Bogatko

rozumiem, że pisze Pan o tym, co Pan pisze. Kultura słowa wskazuje, że ma Pan nieprzeciętny talent.

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172388

Dwa dni temu Agnieszka Łakoma napisała w Rzepie optymistyczny artykuł na temat gazu łupkowego i prognoz dotyczących kłopotów Rosji ze zbyciem swojego naturalnego gazu przy takim obrocie sprawy. Widać, że kogoś mocno zdenerwowała ta perspektywa i mamy kolejną śmierć blisko 100 osób zamordowanych w sposób bezpardonowy; Norwegia w szoku i chaosie. Wschód i północ paktu NATO bestialsko okaleczone.

Panie Janie, widzę z punktacji, że komuś ten post sakramencko nie odpowiada; mnie tak, więc kładę dychę w kopercie na parapecie.

A tu sznurek do rzeczonego artykułu
http://www.rp.pl/artykul/691174-Lupki-w-USA-ogranicza-wplywy-Rosjan.html

Vote up!
0
Vote down!
0
#172276

Jak niestety wiemy z doświadczenia , niemniej ważne od tego co działo się przed i w trakcie zamachu ; nie mniej symptomatycznym jest to co dzieje się PO zamachu..... .

P.S: A tak na marginesie +
Bereza Kartuska to nie był obóz koncentracyjny. Proponuję poczytać wspomnienia uwięzionych zanim się coś takiego napisze.

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#172289

Jan Bogatko

Tak zwana "prawica" , głosząca takie dyrdymały, to pogrobowcy komunizmu. Dla nich Bereza do obóz koncentracyjny i basta, tak pisała Trybuna Ludu i Chłopskie Drogi, wspomnień więźniów nie przeczytają, bo są za długie,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172304

Jan Bogatko

...dziękuję. O prawdziwym celu zamachów dopiero dowiemy się. Jedno jest pewne - media obarczą za tę prowokację całą prawicę; aczkolwiek przede wszystkim w Norwegii, bo ma ona wielką szansę na objęcie władzy w tym państwie, nie należącym do UE,a przykład może zagrozić Nowemu Oświeceniu.

pozdrawiam,

ps kopertę przyjmują, bo wyrażona publiczne!

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172387

że zamachu dokonali neonaziści i chrześcijańscy fundamentaliści. Dziwne połączenie. Chyba, że chodzi o dyskredytację chrześcijaństwa w globalnej walce z tą religią.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#172401

znalazłem go u magusa z AH
http://www.infowars.com/oslo-bombing-why-would-terrorists-attack-near-empty-office-building-on-public-holiday/

Vote up!
0
Vote down!
0
#172410

Jan Bogatko

...dziękuję za ten link, ale ponieważ nie każdy mówi po angielsku, może skrót po polsku?

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172420

W linku powyżej zamieszczono takie uwagi

W rejonie zamachu trwały od jakiegoś czasu roboty ziemne i wybuch był podziemny, a ładunek wybuchowy nie był, jak podano, umieszczony w samochodzie pułapce. Podniesienie się ziemi i wyrzucenie na powierzchnię uzbrojenia terenu świadczy, że wybuch był podziemny.

Zainstalowanie materiałów wybuchowych jest praktycznie niemożliwe do wykonania przez jedną osobę.

Donoszącego zdumiewa, że przy kompletnym zamieszaniu tak szybko zidentyfikowano przyczynę wybuchu, konkretnie w ciągu godziny, czyli mniej niż ewakuacja ciał zabitych.
Jak mogli wykluczyć wybuch gazu?

Dlaczego wybrano taki moment detonacji, kiedy szkody były stosunkowo najmniejsze. Przecież liczba ofiar i rannych była do policzenia na palcach, bo był to dzień wolny od pracy.
Zdetonowanie w tym miejscu bomby w dzień, kiedy biura i budynki rządowe byłyby pełne urzędników i petentów dobrowadziłoby do śmierci wielu osób.

Czyżby było to tradycyjne odwrócenie uwagi od miejsca prawdziwego ataku? Kiedy w centrum Oslo nastąpił wybuch, to na wyspie już rozgrywał się dramat.
Osoba przebrana za policjanta zabiła 5 osób.

Moja uwaga:
Skoro zamachowcy zrezygnowali ze spektakularnego zamachu terrorystycznego w zatłoczonym centrum miasta, to znaczy, że szło właśnie o zamach na wyspie i zabicie uczestników tego obozu było jak najbardziej zamierzone, a sygnał ten zapewne był właściwie odczytany przez tych, do których miał dotrzeć.
Nie pamiętam kto, ale tu na NP sugerowano, że bezpardonowy atak na dzieci miał pokazać politykom/decydentom norweskim, że mają też dzieci i mocodawcy zamachowca nie zawahają się przed niczym, o czym ma świadczyć ta przerażająca ilość zabitych nastolatków.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172443

Jan Bogatko

...wszystko wskazuje na zorganizowaną prowokację, której celem jest eliminacja Partii Wolności i nagonka na prawicę w UE,

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172515

Jan Bogatko

...się bałem. Nazizm i chrzeżcijański fundamentalizm. To kto ginął w Dachau?

Są sekty protestanckie, podające się za chrześcijańskie podobnie, jak lewica za prawicę.

Celem prowokacji jest rozptawa z prawicą. Ja to widzę wyraźnie bez patrzenia w szklaną kulę, do czorta. I uderzy to w prawdziwą prawicę, a nie tę lewicową.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172419

Dsisiejsza walczy i zre sie miedzy soba o to czy Pilsudzki byl na froncie ,czy byl pod pierzyna .Czy Sanacja byla dobra czy zabojcza dla Polski .Przy takich sporach takich pseudo historykow ,nic dziwnego ze Polska dzisiejsza rzadza jakies podrzedne "pilkarze" i kundle roznej masci A Polacy jako narod znowu w dybach .A Polska Ynteligencja ma uczone wywody jak tam bylo 80 lat temu .Wazne jest dzisiaj i jutro szczegolnie teraz .Bardziej niz cokolwiek .Na co liczycie ze ci co przy korycie wladze wam oddadza .Komunisci i faszysci zawsze twierdzili ze wladzy raz zdobytej sie nie oddaje .
A czym sie ci wasi "milosciwie panujacy" od tamtym roznia .
Chyba tylko jednym, tamtym reka nie drgnela przy morderstwach niewinnych .Ci dzsisiejsi wola mordowac z ukrycia A morze jakis "Polski Norweg "z was zalatwi i ustawi samochod pulapke tam gdzies pod Rada Ministrow ,Palacem namiestnika ,tego zbolem w dupie a moze u "kopcow" na Czerskiej .Wiekszy pozytek Polska by miala z tego niz waszych przewleklych durnych dyskusji historycznych ,ktorych prawde mowiac nie da sie czytac .
Przydalo by sie choc 1/10 jakiegosc nowego Pilsudzkiego
I tych durnych rzadow by w mig nie bylo .

Vote up!
0
Vote down!
0
#172506

Jan Bogatko

...opluwanie Polski międzywojennej,jej osiągnięć: przemysł (budowa Gdyni, zjednoczenie linii kolejowych po zaborach, COP, gazociąg Daszawa, Stalowa Wola, przemysł lotniczy itd) handel, oświata, jaka umożliwiła podczas wojny szkolnictwo podziemne, to cel nie tylko komunistów, ale zwłaszcza Nowego Oświecenia, temu też służy demontaż zarówno Piłsudskiego, jak i Dmowskiego (faszysta!) czego dający się sprowokować nie są w stanie objąć swą wątłą inteligencją i jeszcze szczuplejszą wiedzą,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172516

przedwojennego dorobku,dorobku pokoleń naszych Babć,Dziadków,w starej bibliotece

w oprawionych pieczołowicie rocznikach Katolickich Gazet pełno było APELI o zbiórki pienięzne na Budowę Polskiej Gdyni,Polskich Fabryk

a dzisiaj ?

Port Gdynia ,chluba nasza i Wspaniałego Kapłana Hlonda/to On inicjował zbiórki/

Polska Marynarka Obronna

Polskie HUTY I STOCZNIE

Cementownie i Cukrownie....gdzie ONE ?

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#172541

A te polskie katolickie gazety w przedwojennej Polsce to niby czyim organem politycznym były i kogo wspierały? Sanację czy Stronnictwo narodowe? kim byli budowniczowie Gdyni i okręgu przemysłowego na polskim Śląsku?

Vote up!
0
Vote down!
0
#172542

gość z drogi

i nie rozumiem dlaczego bronisz "przegranej sprawy" a nie zauważasz,ze

jest PROBLEM,problem

ktory rośnie i nic nie POmoze zakrzykiwanie go,czy zaszumianie

To tak jak z "tym kryzysem: którego POdobno nie ma

a ON  jest i rosnie

niezadowolenie ludzi równiez i nie tych "sytych,świetnie zarabiających"i bogacących się w nieuzasadniony sposób,ale TYch,skazanych na peryferie świata tuskoPodonych

obawiam się,ze jednak nie zrozumiesz mnie a na wszelki wypadek dodam ze jestem za pracą,za Bogatą Polską,bogactwem jej Obywateli,ale nie cmentarnych 

"wspólników" ani  tych z" pedzącego króliczka"

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#172543

tak rzeczywiście politycy PiS-u cierpią na niedostatek i nie wystarcza im do pierwszego, panie przestań pan pieprzyć jak potłuczony!

Przegranym w tych wyborach nie będę ja i moja sprawa, moja narodowa rewolucja w imię Polski, tylko najbardziej przegranym w tych wyborach będzie PiS i tym samym Polska, na kolejne cztery lata. PiS nie ma żadnych szans na wygrana w tych wyborach, nie ma, bo te wybory już zostały rozpisane i wyliczone... Ponieważ PiS tak naprawdę nie chce wygrać tych wyborów i nie chce wziąć tak naprawdę odpowiedzialności za Polskę i Polaków...

Vote up!
0
Vote down!
0
#172545

gość z drogi

nie jestem członkiem PISU,ale powiem CI Młody Człowieku,używając Twego języka..pieprzysz i to na Rzecz ,no właśnie KOGO mirów,rysków itd ?

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#172547

Nie jestem młodym człowiekiem, drogi panie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172548

Jan Bogatko

...jako dziecko zaczytywałem się na strychu w przedwojennych polskich gazetach; w bibliotece znajomych (naszą niszczyli po kolei: Niemcy, Rosjanie i komitet rolny) był pękny tom 20-lecie RP. Dla mnie to była Biblia. A jak papier pachniał!

Teraz jacyś dziwni ludzie (którzy na pewno nie są w stanie wymienić wszystkich przodków do 4. pokolenia po mieczu i po kądzieli, drą "aryjską" gębę, tym bardziej, im więcej semickiej krwi podejrzewają w swych żyłach.

Jest to straszne, prymitywne i antypolskie. A tak nawiasem mówiąc to wśród narodowców nie brakowało asymilowanych Zydów w 1. pokoleniu,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172704

gość z drogi

iten zapach starych Gazet,ktore przetrwały wojne,Niemców,Rosjan a pożniej UB

serd pozdrawiam i zgadzam się co do joty,z tym co Pan napisał,pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#172724

Jan Bogatko

...los,

dobrze, że były te gazety!

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172728

Polska dzisiejsza tak naprawdę niczym się nie różni od tej sanacyjnej. To są niuanse.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172546

gość z drogi,że masz rację Panie Janie

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#172533

Jan Bogatko

...za tę opinię,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172705

gość z drogi

i serd pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#172550

Wiadomo, że Prezydent Kaczyński był wielkim eurosceptykiem. Jego Brat, także nim jest. Są ludzie wiedzący, co w trawie piszczy. A piszczy i to głośno, wynarodowieniem i utratą suwerenności. Jednak publiczne przyznanie się do tego, spowodowałoby sąd czarownic i wzniesienie stosów dla całej PiS....Poczytajcie dzisiejszy żydomasoński Onet, WP, Wprost czy TVN. Oni już mają stosy w pogotowiu. Najpierw dla ludzi spod pałacu, potem Radio Maryja, Potem reszta PRAWICOWEJ opozycji. Wiecie chyba, że nazywanie PiS-u lewakami, to czysty zabieg propagandowy dla durnych mas?. A może tego nie wiecie?. Może już podprogowo, łyknęliście wersję oficjalną?. Pozdrawiam autora W.S.C.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172507

Jan Bogatko

...to nie mieści się w głowie, że ludziom trzeba wyjaśniać prawdy podstawowe,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172517

POprawna rzeczywistość

W Katyniu,nie dokonano zbrodni,nie strzelali Rosjanie Polakom w tył głowy,

we wrześniu 1939 roku Rosjanie nie napadli na Polskę,zadając nam cios nożem w plecy,a

Stalin nie mordował

pozdrawiam niepoprawnie z dychą w rece

i poprawnie myślącym polecam knigu napisaną przez sowieckiego fachowca pt "Nowe kłamstwa w miejsce starych"

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#172540

To pan próbuje napisać coś, o czym w tym wątku nikt nie napisał.

Kto tutaj pisze o jakiejś POprawności?

Vote up!
0
Vote down!
0
#172544

a może właśnie Dlatego,trzeba wciąż przypominać Pewne Prawdy,aż do skutku,pozdr

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#172539

Anomalie które istnieją wśród danych udostępnionych przez PKW na stronie internetowej po wyborach samorządowych w 2010 nasuwają pytania: dlaczego oficjalne dane podawane przez obwodowe komisje wyborcze tz. uprawnionych (upraw.) (liczba osób uprawnionych która jest stałą na dany dzień) oraz liczbę kart wydanych (kart wyd.)które się różnią są różna listach: do sejmiku, do rad powiatu, do rad gminy, na prezydenta, burmistrza, wójta.
Przykładowe rozbieżności:
sejmik do rady prezydenta Warszawa
okręg I obwód I upraw - kart wyd I upraw - kart wyd I upraw kart wyd
_ 2 _ I _ 223_I_ 2153 -__ 1033 _I_ 2159 --- 1033 _ I _ 2159 - 1038
_ 2 _ I _ 228_I_ 1983 ____ 990 _I_ 1986 ---- 990 _ I _ 1986 -- 990
_ 2 _ I _ 609_I_ 1762 ____ 636 _I_ 1762 ___ 1022 _ I _ 1762 _ 1022

Takich rozbieżności w Warszawie która obejmuje obszarem swoim okręgi wyborcze nr 1, 2, 3. znalazłem w 153 obwodach wyborczych na 857, a na pewno jest to wynik podmian których namacalnym przykładem jest bagażnik pan komendanta z Białołęki. Zwracam uwagę na to że tych 156 obwodach wyborczych popełniono błąd podczas podmiany kart a w ilu podmieniono a nie popełniono błędu ??????
Takie same rozbieżności w pozostałych okręgach mazowieckich:
okręg wyborczy nr 4 w 49 obwodach wyborczych na 629,
okręg wyborczy nr 5 w 35 obwodach wyborczych na 699.
okręg wyborczy nr 6 w 36 obwodach wyborczych na 728.
okręg wyborczy nr 7 w 65 obwodach wyborczych na 567.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172551

WSIok z Pelo ,misja specjalna ,dolozyc PIS owi w kazdym poscie .Najwiekszy smieciarz tego forum .
Ze macie nerwy tego durnia czytac. Jan, dajesz durniowy okazje na dlugie monologi bez sensu .

Vote up!
0
Vote down!
0
#172682

Jan Bogatko

...poprosiłem - mimo anielskiej cierpliwości - tego pana, by zamilkł, jak nie ma nic do powiedzenia na temat mego felietonu.

Pozdrawiam

na onecie mam z kolei niejakiego ak47, to też postać w tym samym duchu, taki kieszonkowy Zyrynowski.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172706

Co do Pawła T (bez kropki), to ma pan dwie możliwości.  Albo blokować, tylko po co?. Albo poprostu ignorować, co osobiście radzę uczynić. Po co spuszczać dyskusję poniżej bezwzględnego zera?

Pozdrawiam

___________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#172885

Jan Bogatko

...skorzystam. Jestem w stanie dyskutować na wszelkie tematy, pod warunkiem, że jest to związane z tekstem - a w tym wypadku nie jest,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172929

Ależ panie Janie, zawracanie kota ogonem, gwałtowne zwroty w dyskusji, o ile takowa nie jest po myśli Pawła T (bez kropki), zjeżdżanie z tematu, wrzucanie różnych dziwnych odpowiedzi nie na temat, próby robienia z dyskutujących z nim balonów, doprowadzanie do stanu wrzenia, wycieczki osobiste, w pewnym punkcie dyskusji. Te i kilka innych metod to stały arsenał Pawła T (bez kropki).

Muszę przyznać, że lubię czytać Pawła T(bez kropki). Świetny materiał poznawczy metod, sposobów i tricków. I proszę to tak właśnie traktować. Jako materiał poznawczy.

Pozdrowienia.

______________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#172939

- nie mialem wplywu na to, ze Jaruzelski zrobil wojne
Narodowi w 81'
- nie mialem wplywu na to ,ze polacy i Pollacy -(ki) wybrali mi na prezydenta Kwasniewskiego, Kmorowskiego;
- Nie mialem namniejszego wplywu na to ze moj kraj Polska jest wyprzedawany od 20 lat zachodniemu i wschodniemu kapitalowi choc mi sie to cholernie nie podoba.
- Od wielu lat w mojej podobno Ojczyznie nie ma dla takich jak ja miejsca pracy
- w ub bodaj roku w Pakistanie oraz Chinach wskutek powodzi i trzesien ziemi tragedii smierci albo utraty domu doznaly setki tysiec ludzi.
Czyli znacznie wiecej niz ofiar w Norwegi !!!
Oswiadczam , ze nie mialem wplywu na ruchy tektoniczne Ziemi w tamtym rejonie swiata ani opady deszczu.

- ostatnio jakis gosc po kilkuletnich przygotowaniach
(wrogie media ale )
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zamachowiec-muzulmanie-pobili-mnie-kilka-razy,wid,13627192,wiadomosc.html

zgotowal kilkudziesieciu ludziom tragedie.
Oswiadczam,ze nie mialem na to wplywu
ale nie wiem tez po co tyle podniecania sie
- szumi tu na ten temat od paru dni gorzej niz w gniezdzie szerszeni.
Normalnie szkoda mi czasu na czytanie tego wszystkiego bo:
- na tamte zdarzenia z Norwegii mam jeszcze mniejszy wplyw niz na trzesenie ziemi na Haitii i powodzie w Pakistanie
wiec
- ide szukac jakiejs pracy
- a w chwilach wolnych pojade sobie na ryby.
( wplyw moglbym miec gdybym posiadal bron grozniejsza od wedki )
"Dobranoc Panstwu "

Vote up!
0
Vote down!
0
#172690

Jan Bogatko

na prawdziwych tragediach, jakie Pan wspomina, nikt nie może zbić kapitału wyborczego (poza tsunami, teraz wszyscy lewacy i lemingi w Europie święcie wierzą w to, że tsunami może pojawiń się nawet w Alpach).A na jatce w Norwegii tak -dla Nowego Oświecenia to ostatnia deska ratunku z uwagi na wzrost popularności prawicy w Europie, w czym nie pomogą lewactwu nawet fałszowane sondaże,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172708

gość z drogi

ani olanie ich dranskiej Polityki Kłamstw i Manipulacji,kiedyś to sie przewróci,jak te wszystkie POdonbe im piramidki

i dlatego,mimo,ze szlak mnie trafia i TAK pokazuje im pewien Gest

i mówię wara ode mnie,mnie nie kupicie,nie przestraszycie,nie przekonacie

i chociaż tyle mam frajdy

 i tak jak wtedy,gdy ramie w ramie szliśmy w nielegalnych pochodach krzycząc gestapo,gestapo

teraz

mówie Kłamastwa kłamstwa i szemrany biznes zwany KORUPCJĄ POlityczną

pozdr z dychą w ręce

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#172893

gość z drogi pozwole GO sobie powtórzyć>

"ś.p Marka Rosiaka zamordował własnie taki lewacko /peowski lump,POdpuszczony przez takich promotoro/ideologów jak ....

i to jest TO

10

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#172916

Niech wstydzi się autor.
http://usopal.blox.pl/2007/02/Tanczaca-Polonia-albo-Prawdziwe-nazwiska-zydow-w.html
Co do popierania PiS, to nie tak. Jak każdy szlachcic uważam honor Polaka za najważniejszy. Jarosław h.Pomian Kaczyński, dał temu wyraz składając dymisję, po aferach swoich koalicjantów. Honoru nie ma Tusk, chroniąc swoich kolegów z afery hazardowej. Czy nawet pomyślał o dymisji?. NIE!. Za rządów PiS, byliby dawno w więzieniu. Tam ich i im podobnych miejsce. PiS to jedyna partia dla ludzi kochających tę Polskę, o którą walczyli nasi antenaci. Inne zmierzają do wcielenia do Unii i kompletnego wynarodowienia. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172961

Jan Bogatko

...PLEBISCYT : albo Polska, albo PO. Tertium non datur,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#172969

Albo Białoruś i na Kacapa z Kanady albo z USA, a Polacy niech giną.

I dlatego Kaczyński, Kuźmiuk, Ścios, Macierewicz!!! Jarosław! Jarosław! Jarosław!

Vote up!
0
Vote down!
0
#172970

Jan Bogatko

...drogi,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#173006

Dziwi mnie u pana ta wybiórczość, czy ja coś napisałem i niehonorowym zachowaniu?

Kto w Jedwabnem uniemożliwił ekshumacje szczątek ciał tam pomordowanych, kto kontaktował się z lożą żydowską, która jest najbardziej wroga Polsce z wszystkich istniejących, kto chodził na spotkania do Fundacji Batorego i robił tam odczyty? Kto wprowadził do polskiego sejmu święto Chanuka, kto podpisał Traktat Lizboński?

Pan wodeuszu jest wybiórczy i straszliwie to mnie przeraża. Koalicjanci PiS-u? Co zostało z oskarżeń względem Leppera i z całej tej afery gruntowej? NIC!

A LPR-u już nie ma, Samoobrony również, partii czysto polskich jakie, by one nie były, i właśnie o to w tym chodziło, jednak pan tego nie rozumie. I proszę mnie nie pisać o tym, co robili Roman Giertych albo Łyżwiński, Dzido, Lepper, bo ja doskonale wiem, kim są ci panowie i co robili...

Oddanie władzy w ręce PO, SLD oraz PSL-u było zbrodnią.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172972

i za CIERPLIWOŚĆ

ktos już wcześniej napisał,ze dycha to za mało,ale cóż

więcej nie ma...

dycha za TO,

że mogliśmy sobie

 kolejny RAZ przypomnieć  pewną Nocną Zmianę,kolejną w naszych Życiorysach

a idzie mi o TĄ,ktora chciała POwołać "lisa"

 a na urząd premiera,pewnego prokuratora

re fragmentów z historii,mój Dziadek,jako Starszy już Pan,emerytowany przedwojenny oficer,zginął w czasie obrony Warszawskiej Elektrownii,TEJ,którą Niemcy wraz z Jej 

Obrońcami,żywcem spalili

Niemcy piszę, a nie jacyś tam poprawnie zwani naziści,

serdecznie Pana pozdrawiam 

z usmiechnietą dyszką w ręce

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#173209

Jan Bogatko

ja też nie używam określeń partyjnych na sprawców zrodni, by nie popełnić błędu: na Polskę nie napadli nazisci i sowieci, tylko Niemcy i Rosjanie; nie każdy z nich był sowietem czy nazistą, nie musiał być nawet Niemcem czy Rosjaninem, ale nosił taki mundur, ot wszystko, taki już los, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#173267

gość z drogi

usłyszałam ciekawy Apel Polki,mieszkajacej w Kanadzie,prosiła

byśmy czytelnie nazywali najeżdzców,czyli w 1939 roku Polske Napadli Niemcy a za chwile Rosjanie

DLACZEGO TAK bardzo o to prosiła,bo słuchające Radia Wnuki,za żadne skarby swiata

nie rozumiały co to znaczy nazisci....Zapamietałam dobrze JEJ Apel

bo zrozumiałam ze nowe POKOLENIE,nie wie o CO idzie i ze w ogóle KTOS na Polskę Napadł

pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#173325

Przecież młodzież w Kanadzie oraz Stanach Zjednoczonych jest doskonale wykształcona w tym zakresie? Tak ostatnio twierdził pan Bogatko, pan ma inne zdanie?

Vote up!
0
Vote down!
0
#173337

Jan Bogatko

...że jest per saldo lepiej wykształcona, niż w Polsce. Rankingi oświatowe są powszechnie dostępne w sieci.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#173406

Jan Bogatko

a c to c

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#173405

Jan Bogatko

a c to c

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#173404