STO DWUDZIESTA SZÓSTA MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI!

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

W lipcu 2020 roku zakończyły się cztery rundy wyborów - samorządowych (2018), europejskich (2019), parlamentarnych (2019) i wreszcie prezydenckich (2020). Wydawało się, że Polska ma przed sobą trzy lata na stanięcie twarzą w twarz z wyzwaniami XXI wieku wobec strategicznego interesu Polski. Wcale nie chodzi o to, aby Polacy mówili jednym głosem. Przeciwnie. Najlepsze projekty, najskuteczniejsze rozwiązania powstają w sporze, w twardej asertywnej dyskusji o wyborze najlepszego rozwiązania. Totalitarna opozycja nie wyciągnęła żadnych pozytywnych wniosków.

Cała polska opozycja ma to wszystko w dupie.

Na co czeka Polska?
Na taką właśnie dyskusję, której celem jest wypracowanie najlepszej ścieżki dojścia do osiągnięcia strategicznego celu naszej Ojczyzny. Wszyscy mamy teraz czas na szukanie drogi do sukcesu Polski. Taki jest sens istnienia politycznej opozycji w każdym normalnym kraju. A co się teraz dzieje?

Konkretnie, w naszym kraju nie istnieje żadna rzetelna opozycja. Jedynym politycznym przeciwnikiem rządzącej większości parlamentarnej jest totalitarna semi-opozycja, która z pozoru jest zbiorem kilku zróżnicowanych środowisk albo nawet odrębnych partii politycznych powołujących się na agresywnie prawicową albo równie skrajną lewicową demokrację liberalną.

A w rzeczywistości to jest lipa. Cała pseudo prawicowa Konfederacja albo fałszywie lewicowa Lewica Budki, Hołowni, albo Czarzastego, to jedna do szpiku kości totalitarna formacja antypolskiej semi-opozycji. Obojętnie jakiej opozycji, bez względu na to, czy gadającej o liberalnej demokracji, czy totalnej kleptokracji a w rzeczywistości zarówno totalitarnej jak i kompradorskiej i niestety zawsze pełnej nienawiści i nawet nie tylko antypolskiej, a po prostu łajdackiej, pełnej pychy i pogardy. Jest to wulgarna, aż do absurdalnej śmieszności lipa. Wystarczy przyjrzeć się idiotycznym wyczynom takich polityków jak Jacek W. Bartyzel, albo Grzegorz Braun - bez względu na to czy wypowiadają się o maseczkach czy o polskiej Obronie Narodowej.

To nie jest śmieszne.

To nie jest śmieszne, mimo, że ci ludzie z takiej semi-opozycji sami się ośmieszają i to nie tylko dlatego, że rżną głupa, ale dlatego, że ujawniają swoją prawdziwą głupotę, wypowiadając się w Kraju i za granicą w najważniejszych polskich sprawach. To nie jest śmieszne, ponieważ to jest nie tylko nieodpowiedzialny kretynizm. To nie jest śmieszne także dlatego, że to jest najbardziej oczywisty totalitaryzm, cholernie podobny do folwarku zwierzęcego według George’a Orwella. 

Totalitaryzm globalnej "liberalnej demokracji" jest faktem, który nieudolnie i bezmyślnie małpowany w Polsce przez niektóre semi-opozycyjne elity polityczne i kulturalne powoli przybiera karykaturalne rozmiary i staje się oczywistym narzędziem antypolskiej agentury wpływu oraz realnej wojny informacyjnej przeciwko Polsce. Mówiąc dosadnie; rzekomo polska semi-opozycja staje się bardziej wroga Polsce niż jakakolwiek prawdziwa antypolska agentura. W każdym razie żaden rosyjski, niemiecki agent nie zdobyłby się na takie idiotyzmy i bezczelne łgarstwa jakimi popisują się politycy antypisu. 

Wybór już jest dokonany, totalitarny obóz politycznych wspólników smoleńskiej zbrodni razem z jego współczesną agenturą musi odejść. Bez względu na to w jakich mundurach przybywają, jakimi barwami się osłaniają. Tertium non datur. 

Trzeba zniszczyć "Wielką Ściemę" nowego polskiego totalitaryzmu.

___________________________________ 

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej ideologii ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

_______________________________

następny - poprzedni

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:8)

Komentarze

O "totalnych" i ich wyczynach szkoda czasu na pisanie - to już tylko bełkot i kabaretowe odruchy jakichś Budków, Kukizów, Kosiniaków i "nowych"-starych komunistów...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1647705

Totalnie ubrani w nowe ciuszki....... ale nawet myjąc ręce chyba lepiej niż Piłat.........w końcu KORONA WIRUS.......smród padlizny zatyka nos  .....maseczka nie pomoże......

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1647760

Czy wiem

MAK –/ Mieżduartistnyj Ansambl Kraków /

Osoby: Wołodia, Marek, Lech, i na dokładkę Gajowy.

/trawestacja M.Grechuta - Myslowitz - Tak wiem/

Wołodia:

Smoleńsk jeszcze nigdy tak jak dziś

Nie miał tylu gości co i dziś

Może przez ten deszcz, może przez tę mgłę

Ale wszystko musi udać się...

Marek:

Wśród silników ryku cichnie huk

Ktoś zakrzyknął głośno, błysnął flesz

I kamerę już - sołdat wyrwał mi

Przy nim twoją twarz widziałem gdzieś...

Marek:

Oberwałem w łeb – to wiem

Nie zrobię więcej zdjęć – tak wiem

Nie będę prosił już – bo wiem

Że znów oberwę w łeb – tak wiem...

Lech:

Kraków hejnał gra – tak wita mnie

Patrzy na to jakby wiedział że

Wracam po to by

Już na wieczność dni, zamknąć oczy

I zamilknąć w nim

Lech:

Choć leżę tu nie sam – tak wiem

Nie powiem więcej nic – tak wiem

Choć kładą tutaj mnie – tak wiem

To przecież nie mój grzech – tak wiem...

Gajowy:

Bruździłeś bardzo nam!!! – to wiesz!

Z watahą spokój mam!!! – to wiesz!

Nie będę się tu śmiał! – to wiesz!

Choć tak bym bardzo chciał! – to wiesz!

© M.Mozets. (2010)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Mozets

#1647826