Kiedy tliły się resztki rozumu

Obrazek użytkownika jazgdyni
Blog

Żeby mile zacząć czwartek, czwarteczek, bo już jutro piąteczek, takie ciasteczko na lepsze trawienie i na poprawę humoru. Przynajmniej mojego.

 

WSPOMNIENIA SPRZED PIĘCIU LAT

=============================

 

 

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!
 
 
MEDIA 18.12.2014 00:45 75 komentarzy
Januszu wróć!
 
Każdy uczciwy facet (a za takiego się uważam) powinien w razie błędu pokajać się. I ja niniejszym się kajam...
 
 
 
Swego czasu, w dobrej wierze, dbając z całych sił o rozwój będącego w całkowitym upadku Portalu NowyEkran.pl a potem NEon24.pl przypuściłem nagonkę na Twórcę "Klubu Dyletantów" - pana Janusza Kamińskiego (vel jazgdyni). I go zbanowałem.
Teraz przyznaję, że to był błąd. Wielki błąd. Błąd wizerunkowy dla naszego portalu a przede wszystkim błąd marketingowy. Okazuje się bowiem, że dopiero poza naszym portalem pan J.K. vel jazgdyni rozwinął skrzydła i jest czytany przez tysiące i tysiące i tysiące internautów.
Więc zostawmy niepotrzebne urazy.
Polska w potrzebie Januszu! Mamy Adwent i Gwiazdka się zbliża i nawet taki ruski zwierz jak ja i przemytnik na włoskie plantacje pomidorów przemawia ludzkim głosem.
Twoje ostatnie, świetne teksty Januszu, które spotkały się z szerokim odzewem w Sieci utwierdziły mnie w tym akcie pokajania.

Wielokrotnie bardzo dobrze wypowiadałeś się o naszym Portalu a zwłaszcza o jego twórcy, p. Ryszardzie Oparze. I była to odwzajemniona sympatia bo zawsze stał za tobą murem. No ale nie chciałem sie (wtedy) z nim zgodzić. Mea culpa...

Januszu, twój blog na NEon24.pl jest cały i nienaruszony. Czeka na ciebie.
I my wszyscy też czekamy i wierzymy, że godnie stawisz czoła różnym prześmiewcom, którzy zalęgli się na naszym portalu, a których nie brak nigdzie. I, poczytywawszy sobie za punkt honoru, atakują wszystkich myślących i piszących inaczej.
Ale nic się nie martw! Możesz liczyć na starą gwardię.
Z 3miejskim pozdrowieniem - SL
 
 
 
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.7 (głosów:9)

Komentarze

#1600708