I bardzo dobrze! Zaprzysiężenie Prezydenta A.Dudy bez Targowicy, kanalii i buraków! Pan Marszałek Kochany Grodzki też może się nie fatygować!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

6 sierpnia o godz.10.00 w Sali posiedzeń Sejmu RP odbędzie się uroczystość zaprzysiężenia Prezydenta RP, Andrzeja Dudy.
Kto będzie obecny?
Na pewno będą wszyscy, których pełniony aktualnie urząd w strukturach państwa polskiego zobowiązuje do obecności w tym akcie.
Na pewno będą tysiące, a może nawet miliony Polaków, których wola się spełniła 12 lipca 2020 r. i zasiadłszy przed ekranami swych urządzeń przekazowych będą towarzyszyć Prezydentowi Dudzie w tym podniosłym akcie.
Na pewno tysiące, a może nawet miliony Polaków, ktorzy nie głosowali ale wybór ich satysfakcjonuje.  
Kogo nie będzie?
Nie będzie dra h.c. mgr Bronisława Marii Komorowskiego i wielokrotnego dra h.c., noblysty i pogromcy totolotka – Lecha Wałęsy. Ten pierwszy z ex prezydentów RP strasznie się przestraszył koronawirusa, że aż zaszył się w suwalskich ostępach. Jego strach jest cokolwiek dziwny bo Bronisław Maria bez strachu – i bohatersko bez maseczki, bez zachowania bezpiecznej odległości – dopiero co w kampanii prezydenckiej Rafała Trzaskowskiego harcował na jego wiecach i brylował we wszystkich słusznych mediach. Może koronawirus myli mu się z komaroświrusem?...  No, ale OK! Chrabiego Brąka nie będzie. Wszyscy i tak wiedzą, że do dziś ma siniaki po łomocie w 2015 r.  więc niech sobie siedzi w tych Suwałkach i okłada się liśćmi kapusty...
Noblysta z Polanek oświadczył zaś, że on „oszustowi wyborczemu ręki nie poda”. To też jest cokolwiek cudaczny argument bo A.Duda sam siebie przecież nie wybrał, sam sobie wyborów nie wygrał. Zatem... wg logiki oszustami wyborczymi są raczej wszyscy ci, którzy na A.Dudę zagłosowali – Kowalski z Warszawy, Malinowska z Paryża , Nowak z Sydney, Jankowscy z Chicago itd. Czyli.... Szanowni Państwo! Wszyscy, którzy głosowaliśmy na A.Dudę jesteśmy oszustami wyborczymi i Lech Wałęsa w swej wściekliźnie obraża Was i nie tylko – bo obraża wszystkich, którzy w obu turach tych wyborów prezydenckich poszli do urn wyborczych. Tego niestety błyskotliwy inaczej umysł noblysty nie jest w stanie ogarnąć.
Nadwerężony i skompromitowany tym afrontem image ex prezydentów Bronka i Bolka będzie ratował ex prezydent Aleksander Kwaśniewski, który swą obecność na zaprzysiężeniu Prezydenta Dudy zadeklarował „z szacunku dla państwa, urzędu, i wyborców”. Jednak jutro to sprawdzimy bo pan ex prezydent Aleksander być może swą deklarację składał podczas ataku choroby filipińskiej?...
 
Na zaprzysiężeniu A.Dudy nie będzie również kilku ex premierów RP. Zabraknie tego, który wie - i nawet uczył - jak powinien kończyć prawdziwy mężczyzna, czyli ex premier Leszek Miller. Nie będzie ponieważ A.Duda w pierwszej kadencji  swej prezydentury "przyłożył rękę do niszczenia demokracji i trójpodziału władz" (cyt.za wp.pl). Jak ta demokracja za jego premierowania wyglądała to nawet najstarsi Eskimosi pamiętają, a „trójpodział władz” (słusznie „władz”, nie władzy) po nim i szczególnie za premiera Donalda Tuska (też nie będzie – ani jako ex premier, ani jako ex król Europy, ani jako przew.frakcji liberałów w Brukseli) odbywał się na cmentarzach, w zaciszu śmietników i u „Puchacza&amigos” przy ośmiorniczkach.
Z innych ex premierów nie będzie specjalistki od kopania na metr w głąb Ewy Kopacz i obrabiacza leśniczówek, ex wice, a panastojaszczem jewroposła Włodka Cimoszewicza. Może wstydzi się podpylonych  futryn albo ucieczki z miejsca wypadku?
Sobiepanek na Chobielinie SRadek - ex I dyplomata RP i  ex marszałek Sejmu jest obrażony zaproszeniem na stypę po jego ukochanej Cieciej RP, a primabaleron sceny teatru stołecznego Ratusza Rafał Trzaskowski „po głębokim namyśle” aż wyjeżdża z Warszawy by w tej PiS-owskiej hucpie nie uczestniczyć. Zwłaszcza, że czułby się na niej jak goździk u kożucha i narcyz w zupie pomidorowej - raz, że przegrał z Dudą o jotę, dwa - bez Rabieja, bez świty wspieranych przez siebie po cichu aktywistów batalionów LGBT i ich tęczowych flag, bez "Nowej Solidarności", bez symboli UE, tylko na tle faszystowskich biało-czerwonych flag*, użytych np. w Marszu Powstania Warszawskiego. No, jak by mogła ta nowoczesna europejska sierota,  wciąż cuchnąca oldspajsem z "Czajki" czuć się komfortowo na takiej czysto "PiSiorskiej" ceremonii?... 
...Nie wiadomo którzy europosłowie otrzymali zaproszenie na uroczystość zaprzysiężenia ale wiadomo, że dostała je Róża von Thun etc. ale zabraknie jej jutro w Sejmie. Ta zacna dama jest ciężko obrażona bo jakaś wraża ręka na kopercie z zaproszeniem napisała „Ruża”. Mme Róża von Thun etc. to właściwie powinna się cieszyć, że skończyło się na tej przypadkowej pomyłce bo na zaproszeniu równie dobrze mogło pisać z premedytacją  „Rupa von Thun etc.”...

 

Nieobecnym senatorom przewodzić będzie Wadim Tyszkiewicz, a posłom Michał Szczerba i Krzysztof Mieszkowski, którzy swym nazwiskiem i senatorskim & poselskim autorytetem i zasługami dla RP-parlamentaryzmu, dla "obywatelek i obywateli" RP & Świata  nie będą „żyrować krzywoprzysięzcy Dudy”.
 
I tak – uroczystość zaprzysiężenia Prezydenta RP Andrzeja Dudy zapowiada się bez smrodu współczesnej Targowicy i nadwiślańskich nowoczesnych, europejskich kanalii & buraków.
Celowo piszę  „zapowiada się” bo przez ostatnie 5 lat Polacy przekonali się, że opozycja nie ma hamulców, że bardzo „tfurcza” potrafi być, więc nie wiadomo co wykociło się we łbach jej bossów jaki tu numer wykręcić by święto uroczystego zaprzysiężenia Prezydenta RP i ukoronowania wyborów prezydenckich '2020 zamienić w chlew lub inną stajnię Augiasza!...

 

*  R.Trzaskowski - w Warszawie nie może być miejsca na „faszyzm i brak tolerancji”. Vs.: https://www.tvp.info/49261208/trzaskowski-w-obronie-mezczyzny-na-balkonie-jest-reakcja-policji 


 
 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:22)

Komentarze

podobnie jak  Tobie,mnie też  podoba  się,ze Targowica dała tyły :)

pozdrowienia z dróg i scieżek Zycia 

Zofia

całuski dla Młodej :)))

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

gość z drogi

#1640623

#spurek and his boys  -  AD LEONES

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0


"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć"   George Orwell
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1640635

Głowy, które obrzydliwie myślą, pełne pogardy i wstrętnie okazywanej nienawiści, ponure łby z których ust wypływają strumienie hipokryzji i nielogicznego kłamstwa, a wszystko w złej wierze, by zniszczyć, zepsuć i oszukać i jeszcze na tym zarobić, mizernie i nawet niezbyt pazernie małą garsteczkę judaszowych srebrników i niewielką wypłatę zwykłego jurgieltu.

A tak przy okazji - często widzę motto towarzyszące komentarzom wpisywanym przez wilre: ”żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”. Kardynał Stefan Wyszyński. Tak, wtedy cały system stał po stronie kłamstwa. Teraz jednak ci sami komunistyczni kłamcy stają przeciw systemowi.

Zgadzam się tym, że nawet jeden odważny człowiek wystarczy, by przeciwstawić się kłamstwu, nawet jeżeli wobec systemu staje osamotniony obrońca prawdy. Tak, warto bronić tej racji.

Ale w tym samym wezwaniu jest głęboka, strategiczna nieprawda. Mianowicie, głoszenie kłamstwa jest łatwe, wystarczy byle gbur, który powie byle jaką bzdurę, bez ładu i składu i bez żadnego argumentu, od po prostu chlaśnie insynuacją, trzaśnie prymitywnym pomówieniem, zupełnie bez cienia odpowiedzialności i sumienia. Do takiego ataku wystarczy bezczelny prymityw. Ot, taki jeden z drugim bezczelnie porazi i skrzywdzi człowieka, obróci się na pięcie i zniknie ze sceny. Trzaskowski, kilka dni temu publicznie powiedział, że Prezydent Andrzej Duda w czasie swojej kadencji łamał Konstytucję. To przecież jest BEZCZELNE KŁAMSTWO. I co?

Aby obalić takie kłamstwo, by odeprzeć taki bezwzględny atak potrzebne są argumenty pokazane przez kompetentnego człowieka, który nie tylko rozumie całą, nie raz wielką przestrzeń rzeczywistości w którą godzi to łgarstwo, ale oprócz tego umie poradzić sobie z problemem, potrafi przeprowadzić skomplikowaną argumentację by wystarczyła do przekonania słuchaczy, że kłamstwo jest kłamstwem. 

Do dzisiaj mam w pamięci wbitą na zawsze scenę bandyckiej napaści reportera TVN Knapika, samą bezwzględną agresją nokautującego profesora Religę. Po jednej stronie młody, silny, agresywny tryskający nienawistną energią prymitywny oprawca, z drugiej strony wybitny specjalista i zasłużony stary człowiek, profesor medycyny, chirurg, który setkom ludzi uratował życie przeszczepiając im serce. I prymitywny bandzior, przebrany za dziennikarza TVN publicznie demolował psychicznie i fizycznie kompetentnego fachowca tylko za to, że ten był z PiS. 

Na same wspomnienie tej sceny, do dzisiaj ogarnia mnie dreszcz zgrozy.

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
0

michael

#1640640

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

W jdnym kmntrz jst tyl sprzcznśc bzdr, ż n d sę tg "mblwć". dnsę sę węc tylk d "wbtj n zwsz scn bndyckj npśc", n wybtng zsłżng fchwc, który w mę "dlg trnsplntcj" jdnych mrdwł, wyrywjąc z żyjących ldz src...p t by w mę ksprymntów mdycznych nnym j wszczpć. Tk jst pzm wdzy mrlnśc dzsjszych Plków "Npprwnych " ptrtów. N ddtk brdz wysk cnny....mm "wybtnych" knwłów, równż pszących n NP. Ręc pdją.

Verita

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1640721

      Droga Pani, trudno się czyta Pani komentarze. Skąd tyle jadu na na obecny rząd, który zatrzymał  układ Magdalenki, zatrzymał rabunek komunistycznej omerty. To ten rząd Zjednoczonej Prawicy, pomimo licznych wrogów swoimi działaniami, rozjaśnił oblicza wcześniej deptanego społeczeństwa. Każdy na ulicy powie, że od tych paru lat żyje się rodzinom o niebo lepiej, poza oczywiście byłą złodziejską patologią. Myśle, że niedługo, a na pewno w ciągu jeszcze tych trzech lat, zostaną rozliczone nieuprawnione majątki ośmiornicy Tuska i Komuny. Targowica ostatnio walczyła o wszystko co zawłaszczyła, o wszystko co chciała jeszcze zawłaszczyć. Wybór Prezydenta A. Dudy, również ogromnie zmienia geopolityczne postrzeganie Polski, oraz układ sił w Europie. Już się nas nie da tylko strofować, lub traktować, jako lokaja, bo coraz częściej występujemy na światowej arenie i coraz częściej jesteśmy partnerem toczących się ważnych wydarzeń. W ciągu tej zaczynającej się Prezydentury, wiele się w kraju zmieni. To dlatego taki wrzask Targowicy, bo wpływy agentur, które sobą reprezentują, się radykalnie skórczą i cudza kasa też. Nowa Prezydentura, to dalszy szybki rozwój Kraju i zasobów Polskiego społeczeństwa.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1640737

    Witam Panią! Oni wszyscy nie przyjdą, bo oni reprezentują Obce Polakom interesy, obcych rządów. To, polskojęzyczne, sprzedajne pachołki obcych interesów. Dobro Polski, mają w czterech literach. Oni nienawidzą Polaków, a suwerenna, silna Polska ich uwiera.  A, tak naprawdę, boli, że nie można dalej Polaków okradać, bo podległość została zatrzymana. Bo, lawinowo rośnie patriotyzm społeczeństwa. Bo, Polacy chcą godnej, silnej, suwerennej Ojczyzny, a co równolegle się przekłada, na wzrastającą zasobność społeczeństwa. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1640661

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0


"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć"   George Orwell
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1640687

6 sierpnia 1914 roku na rozkaz Józefa Piłsudskiego wyruszyła z krakowskich Oleandrów I Kompania Kadrowa. O godz. 9.45. żołnierze "Kadrówki" obalili słupy graniczne państw zaborczych w Michałowicach i po wyzwoleniu z rąk rosyjskich Słomnik, Miechowa, Jędrzejowa i Chęcin, dotarli 12 sierpnia do Kielc. I Kadrowa była pierwszym od zakończenia Powstania styczniowego regularnym oddziałem armii polskiej. Dała ona początek Legionom Polskim, które swym wysiłkiem zbrojnym w latach I wojny światowej przyczyniły się do odzyskania niepodległości w 1918 roku.

https://www.sss.net.pl/aktualnosci/marsz-szlakiem-i-kompanii-kadrowej-xlviii-33-po-wojnie

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0


"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć"   George Orwell
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1640718

Mnie nie dziwi podle, małostkowe , nikczemne , pełne pogardy zachowanie opozycji , gdyż ci osobnicy sa pozbawieni wszelkich cech człowieka normalnego , ich mozg , serce zżarła nienawiść i zgnilizna moralna , a pogarda dla innych osiadła na szczycie tego zgniłego osobnika jakim jest zgraja opozycyjna .
Powinni być ukarani za swe podle zachowanie surowo , za zakłócanie tych ważnych uroczystości państwowych.
To co uczynili i czyni opozycja jest jawnym sabotażem a nawet zdrada wobec szacunku godności urzędu prezydenckiego .
Precz z sejmu z taka opozycja , to wrogowie porządku i ladu państwa Polskiego .

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1640703

.....do malowania, jak się patrzy! Tak mi się ten obraz spodobał, że niemal automatycznie natychmiast dałem najwyższą notę. Naprawdę świetnie napisane, z zębem i z humorem. Wielkie dzięki, polecam każdemu z serca kto jeszcze nie czytał! Znakomita analiza przypadłości osobistych, tudzież i publicznych tzw. figur III RP Pomrocznej. Naprawdę dobre! Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1640731

Prezes „Iustitii” ws. wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta: ”Kwestionujemy ważność decyzji wydanej w SN”.  Prezes skrajnie upolitycznionego stowarzyszenia sędziów „Iustitia” zaklina rzeczywistość i w swojej ulubionej telewizji TVN przekonuje, że decyzja Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego, o uznaniu wyborów prezydenckich za ważne, została wydana bezprawnie. Całość pod linkiem          
                                                                            https://wpolityce.pl/polityka/512354-kasta-znow-kwestionuje-waznosc-wyboru-prezydenta                                                                                                                  
                                                                                                      Ps...„Iustitia” nihil habet facere cum lex. A ja kwestionuję istnienie tych postżydobolszewickich śmieci z „Iustitia”, istnienie całej tej posowieckiej bandy! i tej tłustej obleśnej kałmuckiej gęby ich prowodyra Markiewicza. Gdyby Prezydent Duda podpisał pierwsza ustawę, byłoby pozamiatane, a tak pożydokomusze bandziory w togach nadal robią zamęt, dlatego trzeba tę stajnię Augiasza posprzątać do końca! Jakoś nie znalazłem przepisu, który dawałby prezesowi „Iustitii” prawo do zakwestionowania uchwały SN. W konsekwencji to jest tylko jego prywatna opinia, nic więcej. Ciekawe, kiedy ta kabaretowa (agenturalna?) organizacyjka o nazwie „Iniuria”. o! Pardon! Oczywiście..”Iustitia”..zakwestionuje prawo grawitacji, kulistość Ziemi i to, że noc jest po dniu..Kabotyństwo. Markiewicz to synek SBeckiego szczura może sobie i innym konia zwalić. Z braku łapówek zdycha wielu, i niech tak pozostanie. Zdrajcy z ”kasty” z uporem maniaka, konsekwentnie, krok po kroku pracują na swój tragiczny los! Rozwiązać tą bandę pajaców i rozpędzić na cztery wiatry. Kastę brać za pysk i won za Don! A ten ciapek Markiewicz udający sędziego, to nie kwestionuje uchwały tego samego gremium w sprawie wyborów do PE i do Parlamentu…? Wtedy nie było problemu…? A może był, więc Grodzki vel Szuflada nie jest m_arszałkiem senatu…? Posłowie nie są po_osłami, itp.? Niech szczeka, to i tak nie ma znaczenia.. Ja nie słyszałem by był tak aktywny, kiedy w 2014 sfałszowano wybory samorządowe…A kwestionować to on sobie może swoje ojcostwo i ojcostwo swojego ojca kałmuk jeden, nielegał sowiecki. Jeżeli ci sędziowie negują akty prawne uznane także przez SN, to należy takich anarchistów pozbawić funkcji sędziego i karać np: utratą praw do sędziowskiej emerytury. Natychmiastowa dyscyplinarka z pozbawieniem wszystkich praw i przywilejów. Nie można już dłużej słuchać tej kasty za długo to trwa należy wystawić im paszporty do ERDOGANA. Markiewiczowi proponuje Zolafrex 10mg oraz Klozapol. Bardzo skuteczne tabletki na schizofrenie a przy okazji i na ból rzyci zapewne. Brać po 1 dziennie, bo 2 to nawet i taki pusty łeb rozerwie. Na koniec Przypominam! Rozwiązanie problemu z ”kastą” to reaktywacja KEDYW-u!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640733

...co trudnego było do zrozumienia w moim komentarzu?
Napisałam tylko, że zachwyt michaela nad chirurgiem, który w imię amoralnej transplantacji wyrywał żyjącym serce aby je wszczepić innym...i co nie miało akurat nic wspólnego z PiSem... nie był mądry.
Czego dziecko nie zrozumiało?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1640856