Jarosław jednak niewinny!

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Jak z pewnością pamiętamy, dwa tygodnie temu na czołówkach wszystkich mediów królowała wiadomość o biednym 15 latku, którego twarz pocięto żyletką, niewątpliwymi winowajcami byli kibole. Oczywiście, zupełnym przypadkiem w tym samym czasie dumny posiadacz Toli, Premier Tusk, oby żył wieczne, niczym heros z Iliady prowadził swoje policyjno- medialne hufce na zbrodnicze watahy kibolskie, które śmiały krytykować rząd i zaprzyjaźnionego z rządem Adama Michnika, posuwając swą nikczemność ( znaczy, te watahy) do nazywania Michnika jego prawdziwym nazwiskiem, co wyczerpuje znamiona zbrodni nie podlegającej przedawnieniu i ściganej nakazem aresztowania już nie europejskim, ale wręcz światowym. Ba, wszechświatowym! Również Rada Rycerzy Jedi włączyła się do akcji „kill or capture”, bo, jak wszyscy, to wszyscy.

MAK Donald w ogóle ma takie dziwne szczęście, co zacznie jakąś kampanię, której celem jest zdobycie 2, 7% w sondażach, natychmiast, jak grzyby po deszczu wynajdują się przerażające przykłady słuszności jego kampanii, a to zatruci dopalaczami młodzi ludzie, a to dzieci, pobite przez zwyrodniałych tatusiów, a to ofiary pedofilii, a to tabun ekonomistów wychwalający Euro, jako zbawienne dla Polski i to już, natychmiast, a najlepiej już wczoraj. Nigdy nie zabraknie też tabunów niezależnych i apolitycznych dziennikarzy wynajdujących te przykłady. Tak, jak apolityczni, według swych słów okazali się Powiatowy i Materna, w życiu nic nie mieli wspólnego z PO i Tuskiem, po prostu są normalni, zatem antypisowscy, ot i cała tajemnica.

Ponieważ akurat pisałem o tej kampanii, poczytałem trochę komentarzy na ten temat- otóż, w co drugim zdaniu było o niewinnym dziecku, którego buzie pocięli żyletkami zbrodniczy kibole wspieranie przez PiS. Ta buzia dziecka pocięta żyletką i zbrodnicze poparcie PiSu to było coś, co pracowicie wdrukowywano w mózgi polskiego konsumenta papki informacyjno- propagandowej, jak kiedyś pochodnie i faszyzm, jak obrazę Polaków kupujących w Biedronce, jak milion innych rzeczy, które już nawet zostały zapomniane, ale gdzieś tam nadal tkwią w podświadomości, wczytane w głębsze zakamarki mózgu.

Jak szkoda, że owo dziecko nie było kulawe, albo ślepe, tudzież ubogie i mające na utrzymaniu siedemnaścioro rodzeństwa, efekt byłby lepszy, no, ale nie wszystko idzie tak, jak powinno, następnym razem będzie kulawe, Okay??
No, ale, żeby uprzedzić zarzuty o swej znieczulicy i niewrażliwości na buzię dziecka pociętą itd. od razu mówię, że to wszystko ściema. Otóż owo dziecko, czyli 15 latek najpierw kręcił i kombinował, jak koń pod górę, wskazywał winowajców, potem ich nie rozpoznawał, potem wskazywał następnych i tak dalej, no, kubek w kubek, jak Pani Aneta K. wskazująca kolejnych tatusiów swego dziecięcia. Jak pamiętamy, ulice jej miasta wyludniły się, bo na koniec potencjalnych ojców dziecka brano już po prostu z ulicy, z łapanki. Ba, nawet pozostałe rejony kraju nie mogły być spokojne, bo Pani Aneta podała, że nie wyklucza, że ojcem może być pewien pasażer w przedziale kolejowym, niestety, nie spytała ani o imię, ani nazwisko, a i on wysiadł z pociągu nie pozostawiwszy wizytówki, poza materiałem genetycznym wewnątrz Pani Anety.

No, ale ja nie o tym. W podobnej sytuacji znajduje się policja, która odkryła, ze owo dziecię zeznało właśnie, że, sorry, ale pocięło się samo. Z jakich powodów, nie wiadomo, dość, ze nie dokonali tego nikczemni kibole, co było główną wundwerwaffe prorządowych propagandzistów. No i co teraz? Cała linia ataku propagandowego, te wszystkie duszoszcipatielnyje artykuły i komentarze, jak psu pod ogon.

Rozsypała się misterna konstrukcja: napad- buzia niewinnego dziecka- kibole, poparcie PiS- Jarosław Kaczyński, zatem, w skrócie, buzia pocięta przez Jarosława Kaczyńskiego. Albo prawie przez Jarosława Kaczyńskiego, wersja soft, dla umiarkowanych komentatorów, którzy lubią wyważać za i przeciw po połowie, bo czują się wtedy europejczykami...

No, a teraz wychodzi, że jednak Jarosław Kaczyński jest niewinny. W tej sprawie, oczywiście, bo w innych nadal jest podejrzany. Jeszcze jak podejrzany!

Właśnie zdemaskował go Pan premier, oby żył wiecznie, który, oprócz tego, że jest posiadaczem Toli, jest też cenionym fachowcem w dziedzinie wykrywania kłamstw. Nic dziwnego, jak się przebywa tyle czasu w towarzystwie swoich współpracowników, nie sposób nie nabrać wprawy!

"Nie miejcie złudzeń, ja trochę znam obu panów, Kamińskiego i Kaczyńskiego, znam trochę ich oczy, nie są to co prawda oczy wilcze, ale to są oczy, które bardzo dużo mówią, kiedy kłamią, kiedy cynicznie używają tego typu metod, to widać to po ich oczach" - stwierdził premier.
No, ale chociaż w sprawie cięcia buzi dzieciom żyletkami okazał się być niewinny. Dobre i to.

http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/
http://niezalezna.pl/users/seawolf/
http://seawolf.salon24.pl/

I felieton w Rzepie:

http://www.wsieci.rp.pl/opinie/seawolf

No i otwieram nowy blog, dla zagranicy, jest już pierwszy felieton, będzie w każdy poniedziałek:

http://freepl.info/node/48

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

myślę, że nie długo, tak na weekend D.T. pójdzie na targ i kupi unijne hiszpańskie ogórki (bo właśnie się zaczął sezon ogórkowy), no i może przestanie zmyślać niestworzone dyrdymały, bo będzie cały czas siedział w wc albo i lepiej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#162054

Wilku nie takie cuda juz sie udawaly(afera hazardowa).Ze co ze sam sie pociol ale dlaczego -i tu dochodzimy do sedna .Pocial sie bo nie mogl juz zniesc tej jatrzacamilczacej retoryki Jaroslawa.I juz masz wzor opzycjonisty(vide Krzywonos) i juz wszystkie media chwala go juz nalepsze kliniki zabiegaja o mozliwosc operacji.Tak pod tym wzgledem szczekaczki nie maja sobie rownych i nawet Urban moglby sie od nich uczyc.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#162055

Jan Bogatko

...była niezbędna dla zagłuszenia złej ustawy budżetowej. To zasłona dymna dla najgorszego rządu w Polsce od czasów króla Popiela.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#162056

gość z drogi

Dzisiaj uchwalili sobie na wszelki słuczaj już Teraz spec ustawy,wczoraj uważnie słuchałam do południa jakie jest ich przesłanie i to ,

że nie które mogą być wprowadzone na stałe,

dziwne,

ze nigdzie pożniej już w całości nie powtórzyli Tego

 

Ja odebrałam TO jako mały wstęp do środków Nadzwyczajnych/jakby mało mieli ich Teraz

/i wcale nie o Kibiców im "szło"/Ciekawe Co "kombinują"?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#162071

Można już rozpisywać zakłady, która grupa społeczna zostanie zaatakowana przy głosowaniu budżetu.
Pedofile byli.
Kibole byli.
Dopalacze były.
Cholera...
Może związkowcy? Bo też na ulice wychodzą i hasła skandują.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#162090

Premier powinien przestać w końcu zajmować się wiadomościami dla dobra nas Polaków.
Niech zanuci Marylę Rodowicz i wsiądzie do pociagu byle jakiego, może być Władywostok i nie wraca nad Wisłę !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#162070

Donald ciećwierzu...
Spłyniesz jak amen w pacierzu ! ! !

Dla Tych co nie znają znaczenia rzeczownika ...ciećwierz ...
wyjaśniam za Słownikiem Języka Polskiego - jedno z wielu innych określeń rzeczownika...MATOŁ...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#162124

gość z drogi

jak na Razie wsadził syna,chyba do Chin,jako korespondenta jedynej słusznej gazety,zwanej organem,tak szybko Czas biegnie,ze nikt już tego nie pamięta

a Szkoda ;) 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#162151

Problem z tym, że nawet po zdementowaniu tego całego paszkwilu (jednego z bardzo wielu przecież) część młodych, przekształconych i z dużych wiosek nie usłyszy dementi. Co za tym idzie będą święcie przekonani, że Jarosław okaleczył chłopca (jeżeli nie osobiście to przynajmniej patronował tej zbrodni), więc kolejne oszustwo będzie jakoś żyło swoim życiem. Zasada prosta - jeżeli kogoś chcemy zgnoić, to obrzucamy go hurtową ilością błota, zawsze jakiś procent na nim pozostanie.
Bardzo fajny tekst.
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#162132

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Dyszka, oczywiście, a poza tym, nie mam słów. Powtórzę jedynie w ramach solidarności z zatrzymanymi: TOLA NA DONALDA, DONALD MATOLE!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#162163

gość z drogi

Tola NA DONALDA,Donald Matole

pozdr z dychą

Kibice Trzymajcie się

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#162260