PiS w szponach Konfederacji

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Słuchajcie pisowce, tłumaczę wam dlaczego jesteście większa ciemna masa niż Konfederacja. Otóż Konfederacji nie jesteście do niczego potrzebni a ona wam i owszem. Straciliście bowiem senat (z waszej własnej głupoty) i jak przyjdzie co do czego to do przełamania weta mogą w konkretnej sytuacji głosy Konfederacji posłużyć. Przy czym żale i jęki, że Konfederacja głosuje po swojemu są niepoważne: jeśli chcecie żeby Konfa głosowała po waszemu to musicie coś jej zaoferować: albo jakies koryto albo że jakieś jej przedłożenie przyjmiecie. Pojmijcie w końcu tę zależność i przestańcie się wygłupiać.

Sejm to jeszcze mały pikuś - zbliża się druga tura wyborów prezydenckich i Prezydent Andrzej Duda potrzebuje przepływów elektoratu. Jak będziecie lżyć elektorat konfederacyjny to on się zirytuje i albo nie pójdzie albo zagłosuje na Kidawę-Błońską. Zastanówcie się lepiej nad sobą bo Konfederacja może se jechać po pisizmie (który przerodził się w pisioryzm, ten zaś - w pisaizm) i was lżyć bo tak se elektorat buduje i nie potrzebuje was do 2 tury. I do senatu też ich potrzebujecie więc grzeczni być musicie i cierpieć zniewagi. Szczególnie tyczy to aktywistów-pisistów na Tłiterze.

Jest oczywistym, że dla elektoratu konfederacyjnego w 2 turze bliższy jest PAD od MKB, ale on tego nie kuma do końca i jeszcze jak konfederatów zirytujecie to nie będą na was głosować.

II

Osobniki uważające Powstanie Warszawskie za sukces są groźne. Maja ona bowiem poprzestawiane w główce i teraz podobne katastrofy gotowe są Narodowi fundować. Kaczor w 2007 roku coś takiego nam zafundował, rzucił się bowiem na Leppera i Giertycha, co skończyło się przedterminowym wyborem i 8 latami zdegenerowanych rządów platformesów. I czyja to wina? W obecnej sytuacji pisowce gotowe są ruszyć na Konfederację i doprowadzić do katastrofy. Z drugiej strony pojawiły się głosy sabotażystów, żeby skasować Lichocką i odwołać szefową kampanii PADa. Otoka-Frąckiewicz w międzyczasie się w niej zakochał. Nazywa ona się Jolanta Turczynowicz-Kieryłło. Jeśli będziecie pękać z byle powodu, jak jakieś faki to w ogóle możecie zwijać żagle i iść do domu. To już nie te czasy w których fejki Wyborczej miały decydujące znaczenie. Tym bardziej, że owa pani Turczynowicz-Kieryłło została zaatakowana przez bestię oczadziałą i nie ma tu pola do dyskusji.

Wygrana Kidawy - Błońskiej oznacza groźbe rozlewu krwi. Tamte rzucą się mordować pisiorów. Taki wniosek trzeba wyciągnąć

III

U totalnych dziwi mnie zaś cały czas totalna bezrefleksyjność: podejmując jakiś temat powinni się zastanowić, czy nie ma tam jakiegoś szczura. Przecież szefem kampanii MKB jest Arłukowicz, który nie błysnął jakoś dawaniem  na onkologię. Chodzą teksty o głosowaniach Kidawy-Błońskiej, która była przeciw. Czekajcie niech jakieś plakaty powiesi - przecież kaskę na plakaty mogła by przeznaczyć na onkologię. Wbrew niektórym panikarzom konsekwentne grillowanie totalnych onkologią przynieść musi skutek. Przecież ta ich akcja onkologiczna jest tak nieszczera i głupia, że społeczeństwo to pojmuje. Chorzy się zaczęli wypowiadać, różni tam tacy też, których mi się nie chce szukać. Czy owe totalne na prawdę nie myślą? Arłukowicz już spiernicza do autobusu uciekając przed niewygodnymi pytaniami. Taka ściema się nie utrzyma. Tym bardziej że TVP puszcze obszerne fragmenty wystąpień Kidawy i musieli zakonspirować spotkania i zakazać nagrywania. Zabierają jej mikrofon zanim skończy - tak się boją. Tak trzymać. Niechęć totalna do TVP jest zupełnie zrozumiała i ściemy onkologicznej ludzie nie dadzą se wcisnąć. Senat można by jednak zlikwidować. Da się to zrobić w miesiąc.

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.6 (27 głosów)

Komentarze

Wszyscy ci, co demonstracyjne obnoszą się z pogardą i agresją do malutkiego politycznego (ale jednak) bytu jakim jest Konfederacja, jakby mieli kłopoty z pamięcią albo przyjęli postawę "NIE BO NIE!". Przecież Konfederacja jako jedyny składnik polskiego parlamentu dwuizbowego nie jest "umoczona" w koślawy mebel z Magdalenki. Pozostałe partie (rozwój od 1989 r., posłowie + programy polityczne) jak najbardziej. Płomienni dzierżawcy monopolu na patriotyzm wespół z obozem zdrady i zaprzaństwa - TAKOŻ... (za Stanisławem Michalkiewiczem, nie się gniewa, że go cytuję). I tu jest odpowiedź na traktowanie Konfederacji z jakim (jeszcze ;-) mamy do czynienia, przez dominujących na polskiej scenie politycznej. Zresztą, nie ma się co dziwić poirytowaniu wieloletnich wyżeraczy na takich młodych, reprezentowanych nielicznie w parlamencie - NIESWOICH. Tak ich mało, a już tak dużo znaczą! I powoli wyżeracze odkrywają, że politycznie Konfederacja będzie znaczyć jeszcze więcej. A ci, co jeszcze nie mają tej świadomości, niech czytają uważnie wpisy szanownego Smoka Eustachego na NP.

Vote up!
16
Vote down!
-6

gabro --> skała głębinowa -ZASADOWA-

#1619925

Niech żyją smoki i zasadowe skały. Niech zakończy się wreszcie era stołu z powyłamywanymi nogami, niech zakończy się bezprawne prawo i niesprawiedliwa sprawiedliwość ! Niech inne platformy się zatopią w odmętach własnej głupoty. Niech żyją niepoprawni, których tu zostało już tak niewielu.

Vote up!
11
Vote down!
-11

Verita

#1619932

kwiatami wita

 

bolszewicka prawda

czyli Verita

czołgi Moskowii

kwiatami wita

Vote up!
10
Vote down!
-12

jan patmo

#1619933

Badania psychologów wykazują, że Verita średnio dwa razy dziennie kłamie. Pomijając pozy, które przybiera, żeby przetrwać na Niepoprawnych.

8-))))))))

Vote up!
11
Vote down!
-11
#1619934

Odrażająca antypolska kreatura - "najprawdziwsza patriotka i katoliczka", która staje po stronie czerwonej zarazy, po stronie choćby Przeciw, nazywającego bandytami Żołnierzy Wyklętych-Niezłomnych.

Wściekle antypolska swołocz!

Vote up!
11
Vote down!
-9

jan patmo

#1619943

"wieloletni wyżeracze" - idealne określenie płomiennych piewców duopolu.

Vote up!
10
Vote down!
-8

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1619946

Na Konfederacje, bo burzy porządek i ład ustaleń żydo-komuny z kanciastego stołu i grubej krechy eskimosa Mazowieckiego. który w latach 60 pisał, że trzeba karać tych Polaków co nie chcą komunistycznej władzy PRL-u i sojuszu z ZSRR.

Vote up!
11
Vote down!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1619949

 coś jej zaoferować".

Czyli zaoferować słodkie konfitury członkom filorosyjskiej konfederacji udających polskich patriotów i głosujących wspólnie z postbolszewicką mafią z PO-PSL przeciwko interesom Polski i Polaków!

A w zamian ci dotychczas głosujący przeciwko Polsce rosyjscy patrioci zaczną udawać, że naprawdę są patriotami... T

rudno w to uwierzyć, że rosyska agentura tak szybko się przemieni - jak zbrodniarze z PZPR, którzy w ciągu jednej nocy z sowieckich komunistów stali się "socjaldemokratami"...

Vote up!
12
Vote down!
-12

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1619928

Miło mi Andy-aandy, że potwierdziłeś moje spostrzeżenia. Wszak PIS ma w zanadrzu niejedną inicjatywę ustawodawczą, która jest bardzo "nie w smak" PO, ale dobrą dla Polski i spójną z tezami głoszonymi przez Konfederację. Nie tylko ja to zauważyłem.

Vote up!
11
Vote down!
-2

gabro --> skała głębinowa -ZASADOWA-

#1619931

o paczcie sami. Mój wpis ma sens.

Vote up!
11
Vote down!
-2
#1619994

Poruszyles bardzo ciekawe, aktualne tematy, zawierajace logiczne rozwiazania i wnioski.

Wypracowanie na piatke.

Dziekuje.

Vote up!
11
Vote down!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1619998

:-)

Vote up!
7
Vote down!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1620010

Smoku?! Ja chodzę, ja patrze ile jest ludzi w naszym teatrze, /za darmo rozdaje mace/ i nie wiem skąd dostał tylko pierwszy rząd.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1620021

  Podobny monument, bez fundamentów zmontowany przez byłą SBcję.To dalsze pokłosie wzorców palikociarni i kukizowców za kopiejki.

Vote up!
9
Vote down!
-10

ronin

#1620048

Jak mały Kaziu, przy dużym piwie.

Robisz z siebie dzieciaka.

Vote up!
5
Vote down!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1620051

To bardzo powazny zarzut. Masz jakies dowody, czy tylko tak sobie bzdzisz?

Pozdrawiam.

Vote up!
9
Vote down!
-4

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1620065

Magdalenkowemu ŻydoPiSowi nie tyle nie w smak cała Konfederacja co Ruch Narodowy w niej. Wystarczy prześledzić me(n)dia "publiczne" (dom?) gdzie  przewija się wszelakie lewactwo które nigdy nie powinno się znaleźć tam. Wśród zapraszanych można od czasu do czasu spotkać kogoś z Konfederacji - najczęściej Sośniarza, Dziambora, Korwina - czyli  bardziej lewacką frakcję Konfederacji, natomiast prawie nie uświadczy się tam przedstawicieli Ruchu Narodowego, przelotnie pokazując Krzysztofa Bosaka, kandydata na Prezydenta.  Dlaczego? Może dlatego ze RN stanowi zaporę przed stworzeniem państwa "dwóch narodów" czyli "polin"?

Vote up!
9
Vote down!
-6

antyleming

#1620087

że ta mała grupa posłów dostała się do sejmu i informuje Polaków o wielu ważnych sprawach, chociażby S447.

Vote up!
11
Vote down!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1620091

Jak Pan pisze. Krucha to wprawdzie zapora, podmywana hejtem ze wszystkich stron, a od srodka przez Korwina. Jednak Polacy powinni bronic tego skrawka wlasnego przyladka nadziei. Tylko co mozna zrobic, kiedy nawet, rozsadni z pozoru ludzie, dostaja malpiego rozumu i splywaja bezmyslnie z nurtem odchodow.   

Vote up!
4
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1620264

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Andy-aandy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nadęty błazen i bufon Bosak nigdy nie pracował w normalnym przedsiębiorstwie. Nie pracował też na żadnym stanowisku wymagającym inteligencji, wiedzy i umiejętności kierowania jakimś większym zespołem ludzkim.

Ani nie ukończył żadnych studiów. Bo wolał żyć z polityki lub być na utrzymaniu swojego brata...

Czyli jego rzekoma wiedza i przygotowanie - to czysto bolszewicka błazenada rusofili udających polskich patriotów i sowieckich politruków z WSI czy SB. A także wyrzuconego z Polski rosyjskiego agenta, któremu filorosyjscy konfederaci udzielali wywiadów o swojej wielkiej miłości do sowieckiego zbrodniarza płk. KGB Putina!

Tak, bufon Bosak jest świetnie przygotowany do roli kiepskiego szefa jakiegoś malutkiego parkingu w Pcimiu Dolnym. Nie obrażając polskich patriotów w tym zacnym mieście...

Lecz drobnemu cwaniaczkowi i bufonowi Bosakowi - marzy się kierowanie Państwem Polskim... I milionami polskich patriotów...

Dlatego, można sie tylko zdrowo pośmiać z politycznego kretynizmu pseudo patriotów, którzy pompują nadętego jak balon niedouczonego bufona Bosaka - na prezydenta państwa...

Widocznie ci polityczni kretyni wolą być znów rabowani przez postbolszewicką mafię PO-PSL, która także marzy o tym: "żeby było, jak było" - czyli żeby mafiozi i przestępcy znów mogli bezkarnie rabować i Polskę i Polaków!

Vote up!
6
Vote down!
-11

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1620089

Bosaka błaznem wystawiasz pan sobie świadectwo ,które nie świadczy o panu najlepiej. Gdyby doszło do debaty kandydatów przekonałbyś się pan ,że nawet Dudę zagoniłby w kozi róg a tych z opozycji ośmieszyłby i pokazał ,że ich poziom intelektualny i wiedza są na poziomie pogadanek partyjnych sekretarzy pop. Dlatego do takiej debaty nie dojdzie bo społeczeństwo dowiedziałoby się przy okazji o marności tych kandydatów a jednocześni o możliwości lepszego zarządzania państwem i o kilku przykrych zjawiskach jakie panują wśród rządzących /Gowin,Gliński/.

Vote up!
13
Vote down!
-5

lupo

#1620108

Niepotrzebnie traci Pan czas, usilujac nauczyc najprostszych prawd tego tepaka. On jest tak zachwycony bolszewizmem, ze potrafi tylko po chamsku reagowac. To postac, bez honoru i etyki, nie majaca nic wspolnego, ani z niezalezna mysla, ani z czlowieczenstwem. Potrafi tylko klamac i wyzywac. Taki to dziwny okaz, mentalnego uposledzenia.

Vote up!
3
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1620266

w tym co napisałeś widać Twój rozsądek i mądrość. Popieram  i dodam ,że w pierwszej turze będę głosował na Bosaka a nie na Prezydenta Dudę. W drugiej zobaczę. Dodam jeszcze ,że na Konfederację wszyscy patrzą przez pryzma Korwina i jego grupy oraz Winnickeogo a zapominają o Bosaku i Braunie.Dodam tylko .że PiS cały czas opodatkowuje średnich i małych przedsiębiorców co sam doświadczam i w  tym gronie nie ma on zwolenników a to oni są źródłem sukcesów finansowych tego rządu. Dalsze takie rządzenie doprowadzi do ogromnego niezadowolenia i buntu przedsiębiorców.

Vote up!
12
Vote down!
-5

lupo

#1620107

Napisałeś Lupo: 

............Dodam tylko .że PiS cały czas opodatkowuje średnich i małych przedsiębiorców co sam doświadczam i w  tym gronie nie ma on zwolenników a to oni są źródłem sukcesów finansowych tego rządu. Dalsze takie rządzenie doprowadzi do ogromnego niezadowolenia i buntu przedsiębiorców.

Źródło: https://niepoprawni.pl/comment/reply/150856/1620107

Nie będzie buntu przedsiębiorców, jeśli Przedsiębiorca znajdzie się w Belwederze

:

www.podjacki2020.pl 

Człowiek, Który ma pojęcie i doświadczenie, o którym marzyć tylko mogą pozostali uczestnicy wyścigu pod żyrandol.  Że wymienię tylko dwoje - PAD & PKB nie wspominając o reszcie.......

POMOŻEMY??? Dość już z wyborami mniejszego zła. DOŚĆ!

POLSKA Nasza Potrzebuje 

DOBRA!

:

www.podjacki2020.pl 

https://niepoprawni.pl/blog/poeta/trzeba-nam-kos

https://www.youtube.com/watch?v=Oz2GfdE8kPo&feature=emb_logo

&

INFO - ze sztabu wyborczego Wojciecha Podjackiego - znalazłem w dzisiejszej poczcie

:

Wojciech Podjacki o podatkach i finansach publicznych

Inbox

x

Sztab Wyborczy Podjacki2020 <sztab@podjacki2020.pl>

1:06 AM (2 hours ago)

to

Polish

English

   

Translate message

Turn off for: Polish

Dzień dobry!

 

Chciałbym poinformować, że niezależny kandydat na Prezydenta RP Wojciech Podjacki, upublicznił właśnie część swojego programu, dotyczącą podatków i finansów publicznych w Polsce. Tekst przesyłam poniżej, natomiast w załączniku znajduje się odpowiednia grafika. Jeśli są Państwo zainteresowani publikacją przedmiotowych materiałów lub jej części, to proszę bez skrępowania z nich korzystać. Pozostałe informacje o Panu Wojciechu Podjackim znajdą Państwo na stronie:      www.podjacki2020.pl.

 

Niskie i proste podatki stymulują rozwój przedsiębiorczości i zachęcają obywateli do większej aktywności ekonomicznej, co prowadzi do szybszego wzrostu gospodarczego i podniesienia zamożności społeczeństwa. Natomiast racjonalne i transparentne gospodarowanie pieniędzmi publicznymi przyczynia się do usprawnienia państwa oraz uzyskania wielu oszczędności na jego funkcjonowaniu, co pozwala wykorzystać niewydatkowane środki na pilniejsze cele społeczne. Niestety praktyka działania dotychczasowych rządów zmierzała w przeciwnym kierunku, ponieważ pracę traktowano jak wysoko opodatkowane dobro luksusowe, a środki publiczne przejadała rozrośnięta ponad miarę biurokracja, która przejawia stałą skłonność do marnotrawienia pieniędzy podatników. Dlatego pilną potrzebą stała się reforma podatkowa i uzdrowienie finansów publicznych. W tym celu należy:

 

Zastąpić skalę progresywną w podatku dochodowym podatkiem liniowym w wysokości 10% dla wszystkich płatników PIT oraz podwyższyć kwotę wolną od podatku do sumy 12-krotności płacy minimalnej, a także zwolnić z podatku dochodowego renty i emerytury oraz zlikwidować podatek od spadków i darowizn. Konieczna jest również rezygnacja z wprowadzenia podatku katastralnego, który nadmiernie obciążyłby budżety domowe Polaków i sprzyjałby wywłaszczeniu ich z posiadanego majątku oraz odrzucenie projektów zmierzających do likwidacji obrotu gotówkowego. Ponadto trzeba uporządkować i uprościć przepisy prawa podatkowego oraz zapewnić większą ich stabilność i niezmienność, a także uwolnić podatników od arbitralnych decyzji administracji skarbowej poprzez wzmocnienie instytucji utrwalonej wykładni prawa podatkowego.

 

Skonsolidować instytucje publiczne działające w sektorze ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych (KRUS, NFZ, PFRON) poprzez włączenie ich do ZUS, który byłby jedynym państwowym operatorem ubezpieczeniowym. Osobom ubezpieczonym przenoszonym z likwidowanych instytucji do ZUS należy zapewnić dotychczasowe uprawnienia emerytalno-rentowe.

 

Zracjonalizować wydatki publiczne poprzez upowszechnienie na wszystkich szczeblach administracji budżetów zadaniowych i wieloletniego planowania wydatków, co w połączeniu z lepszą ich kontrolą powinno doprowadzić do znacznego ograniczenia marnotrawstwa i kradzieży środków publicznych. Trzeba wreszcie doprowadzić do tego, żeby władze państwowe i samorządowe rozliczały się przed obywatelami z każdej wydanej złotówki. Niezbędne jest radykalne ograniczenie biurokracji i likwidacja wszystkich zbędnych instytucji oraz zmniejszenie nakładów na utrzymanie polityków, którzy cieszą się wystawnym i luksusowym życiem na koszt podatników.

 

Zagwarantować Polsce suwerenność finansową poprzez zachowanie narodowej waluty, ponieważ dzięki posiadaniu złotówki mamy możliwość prowadzenia optymalnej i niezależnej polityki monetarnej. Dlatego należy zrezygnować z zamiaru wprowadzenia naszego kraju do strefy euro i odrzucić wszelkie ograniczenia w swobodnym kształtowaniu polskiego systemu finansowego i podatkowego. Trzeba również zapewnić większy wpływ polskiego rządu na politykę celną Unii Europejskiej i kształtowanie stawek celnych w handlu z krajami trzecimi. Nie mniej istotne jest zmniejszenie rozmiarów zagranicznego zadłużenia państwa, usunięcie barier konstytucyjnych i ustawowych w zakresie pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w Narodowym Banku Polskim oraz zdeponowanie wszystkich państwowych zasobów walutowych i metali szlachetnych w skarbcu polskiego banku centralnego.

 

Wprowadzenie proponowanych rozwiązań przyczyni się do wyzwolenia większej energii wśród Polaków i zachęcenia ich do podejmowania nowych inicjatyw gospodarczych, co przełoży się na szybszy wzrost naszego dochodu narodowego. Niższe podatki spowodują również ograniczenie rozmiarów szarej strefy w gospodarce i powstrzymają wielu ludzi przed przenoszeniem swoich firm i dochodów do rajów podatkowych. Stymulacji wzrostu gospodarczego służyć będzie także konsolidacja i skrupulatna kontrola finansów publicznych, co przyniesie ogromne oszczędności z likwidacji zbędnych instytucji, redukcji biurokracji i ograniczenia marnotrawstwa pieniędzy podatników.

Pozdrawiam,
Kamil Pawelak

Biuro Informacyjne Sztabu Wyborczego

KW Kandydata na Prezydenta RP

Wojciecha Podjackiego

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1620330

Cieszy mnie, że wsadziłem nie w szprychy przysłowiowego kija, lecz wręcz przeciwnie - nawet szanowny Smok Eustachy to docenił.. ;-)

Vote up!
5
Vote down!
-1

gabro --&gt; skała głębinowa -ZASADOWA-

#1620115

Dlatego, że Konfederacja jest bardziej ideowa i podbiera pisowi elektorat. Zresztą "nie lubi" to łagodne określenie furii, połączonej z nieprzytomnymi zarzutami "rosyjskiej agentury". PiS nie może darować Konfederacji samego faktu jej istnienia, ponieważ to pokazuje, jak daleko od prawej ściany sterczy partia Kaczyńskiego.

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1620248

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jan patmo nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

głęboko ideowy

 

to ruch głęboko ideowy

dlań Moskowia

wzorem moralnej odnowy

 

PS Szczególenie niedościgniony wzór dla tych, którzy na Niepoprawnych mienią się być obrońcami życia. W rzeczy samej trudno znaleźć lepszy wzór w tym zakresie i nie łatwiej lepszego niż ich idol Putin przywódcę. Ale nie raczyła którakolwiek z tych osób napisać, ile to milionów aborcji przeprowadza się corocznie w Moskowii, którą to stawiają sobie one za wzór moralnej odnowy. 

Vote up!
2
Vote down!
-6

jan patmo

#1620250

Nie bardzo rozumiem co ma aborcja w Rosji do Konfederacji, a szczegolnie do ich kandydata na prezydenta.

Mimo tego, ze Korwin jest goracym rusofilem, skierowanym tam, by zniszczyc niezalezny "ruch mlodych", to przyklejanie klamliwych pogladow, ruchowi narodowemu opierajacemu sie na fundamentach radykalnej ABC, uwazam za podlosc. 

Vote up!
4
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1620268

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jan patmo nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Gdyby to tylko dotyczyło Korwina, możnaby machnąć ręką. Tak jednak nie jest!

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
-6

jan patmo

#1620272

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1620274