Zamach w Christchurch i Warszawa, czyli atak prawicy false flag jako atak na prawicę?

Obrazek użytkownika wawel24
Świat

Bardzo szybko po zamachu w... Nowej Zelandii polskie służby zaczęły badać MOŻLIWE powiązania zamachowca z Polską (czytaj: środowiskami narodowymi). Kto o tym działaniu zadecydował? Kto wydał zalecenia, rozkazy, polecenia BADANIA TYCH POWIĄZAŃ? Czy te błyskawiczne rozkazy penetracji polskich środowisk narodowych wyszły spoza Polski? Skąd to były telefony? Czy jest to może realizacja wielokrotnie zapowiadanych przez Danielsa delegalizacji wybranych przez niego organizacji narodowych w Polsce? Gdzie znajduje się centrum dyspozycyjne polskich służb??

 

TO NIE ATAK PRAWICY NA MUZUŁMANÓW W NOWEJ ZELANDII – TO ATAK LEWICY NA PRAWICĘ NARODOWĄ W EUROPIE, ZE SZCZEGÓLNYM WSKAZANIEM POLSKI.

 

Skąd to poszukiwanie „wątków polskich” w zamachu w... Nowej Zelandii? Czy jak były zamachy muzułmanów na obywateli Europy, czy wtedy M.Kamiński badał „polskie wątki zamachów”? Czy po ulicznych rozróbach dwa lata temu środowisk finansowanych przez niemiecką lewicę i anarchistów pod polskim sejmem – zarządził M.Kamiński badanie kontaktów niemieckiej lewicy i anarchistów z polską lewicą i anarchistami? Nie. Obecna władza zdaje się być żywotnie zaangażowana w kontrolowanie tylko prawej strony.

 

Bardzo szybko po zamachu w... Nowej Zelandii polskie służby zaczęły badać MOŻLIWE powiązania zamachowca z Polską (czytaj: środowiskami narodowymi). Kto o tym działaniu zadecydował? Kto wydał zalecenia, rozkazy, polecenia BADANIA TYCH POWIĄZAŃ? Czy te błyskawiczne rozkazy penetracji polskich środowisk narodowych wyszły spoza Polski? Skąd to były telefony? Czy jest to może realizacja wielokrotnie zapowiadanych przez Danielsa delegalizacji wybranych przez niego organizacji narodowych w Polsce? Gdzie znajduje się centrum dyspozycyjne polskich służb??

 

Nazwisko Feliksa Kazimierza Potockiego, hetmana wielkiego koronnego, który brał udział w bitwie pod Wiedniem ma prymitywnie uzasadniać penetrację polskich środowisk narodowych? Nazwisko to pada wśród kilku dziesiątek innych nazwisk z historii Europy. Na magazynku jest też wypisana nazwa globalnego paktu migracyjnego (podpisywanego w grudniu). Czy należy się więc spodziewać, że Interpol zacznie penetrować i sprawdzać środowiska, które od wielu lat są zaangażowane w organizowanie różnych tego typu paktów? [kompletna lista kilkudziesięciu nazwisk z historii Europy, które sprawca wypisał na magazynkach zamieszczona będzie na końcu notki]imageimage

 

Być może polskie, węgierskie, austriackie, rumuńskie, bułgarskie, włoskie nazwiska wypisane na magazynkach karabinu maszynowego są

drogowskazami dla służb i uprawomocnieniami dla czystek po prawej stronie europejskich krain w okresie przed wyborami w UE.

Sam zamach w Christchurch i jego medialna otoczka są wielce zastanawiające. Rzec można, że próby rozwikłania tej enigmy dają niepowtarzalną okazję do ćwiczenia intelektu.

Akcja w Christchurch zdaje się mieć kilka poziomów. Główny „realizator” mógł być naturszczykiem wyszukanym przez służby i prowadzonym. Infiltracja środowisk narodowych przez służby jest potężna. Poszczególnym jednostkom tworzy się profile psychologiczne na podstawie których określa się spektrum zadań do których dany naturszczyk może zostać użyty.

Za hipotezą sterowanego naturszczyka przemawia wiele faktów.

Idiotyzm walki z migracją i islamem za pomocą zabijania wyznawców islamu. I to w miasteczku, gdzie jest ich 1%. Akcja ta, abstrahując od jej bestialstwa, jest kretyńska logistycznie jeśli chodzi o interesy prawicy. Rzekomy bojownik prawicowy w istocie... pogrąża prawicę, tzn. może sterować opinią publiczną w kierunku deprecjacji środowisk narodowych i antymigranckich. Pachnie to Azefem i prowokacją gliwicką. Jeśli chodzi o Breivika były tam tropy prowadzące do Mossadu, a nawet do jednego z oficerów GRU z którym miał kontakty Dugin. Były to b.ciekawe... koneksje. Zamachowiec z nowej Zelandii powołuje się na Breivika. Warto przypomnieć, że środowisko młodzieżówki partyjnej, którą zaatakował Breivik – tydzień chyba wcześniej zrobiło demonstrację namawiającą (ogłaszającą) do handlowego bojkotu Izraela ze względu na okupację Palestyny.

Współczesne gry wywiadów to wielopoziomowe operacje, często nie do rozwikłania dla zwykłego obserwatora sceny politycznej. Od 3 dziesiątek lat techniki operacyjne wojen hybrydowych (szczególnie tych wypracowywanych przez kontrwywiad rosyjski, amerykański i izraelski) osiągają wysoki poziom złożoności. Poszczególne operacje tych służb bywają porównywane z... postmodernistyczną sztuką, gdyż powstają często „na gorąco”, nie mając do końca opracowanych możliwych wariantów przebiegu sytuacji. Oficerowie wywiadu wojskowego prowadzący takie operacje muszą odznaczać się ponadprzeciętnym poziomem kreatywności oraz inteligencji.

Zamach nowozelandzki otacza wiele osobliwości. Liczba ofiar będzie prawdopodobnie identyczna z zamachem Breivika – więc ogromna. Tamten zamach był na pierwszych stronach i na ustach świata wiele dni. Ten zastanawiająco szybko zaczyna znikać – co nie świadczy o tym, że nie wypełnia swego zadania poza okiem kamer. Może te jego reperkusje nie mają być medialne głównie, lecz... dogłębne (czystki w europejskich środowiskach narodowych) oraz podprogowe. Zwraca uwagę pewna sztuczność stylu 78-stronicowego manifestu ogłoszonego przez zamachowca. Niby wszystko wygląda jak produkty umysłu „radykalnego prawicowca”, lecz pachnie jakby plastikiem. Dziwne jest i raczej niespotykane wśród środowisk „białego suprematyzmu” abstrahowanie od tematyki żydowskiej. Wśród kilkudziesięciu bohaterów broniących Europę przed Orientem – wypisanych na magazynkach i elementach munduru – nie ma ani jednego walczącego z Żydami. Środowiska, których reprezentantem ma być ów Brendan inne nazwiska powypisywałyby na swoim mundurze. Pachnie to na kilometr antyislamską konstrukcją wypreparowaną z wątków antyżydowskich. Pikanterii i tematu do refleksji dodaje fakt chronologiczny. Późnym wieczorem 14.03 „Po raz pierwszy od dwóch lat w Tel Awiwie rozbrzmiał w czwartek wieczór alarm rakietowy. W kierunku miasta ze Strefy Gazy wystrzelono co najmniej dwa pociski”. Po ok. 4 godz. dokonano egzekucji 50 muzułmanów, drugie 50 raniąc. Zamachowiec (wraz ze wspierającą grupą) przygotowywał atak od 3 miesięcy. Mogło być tak, że mając wszystko już dograne logistycznie czekali tylko na sygnał. Być może byli lekko zaskoczeni nagłością „pobudki”, bo atak na drugi meczet sprawiał wrażenie nie do końca dopracowanej akcji.

 

Gdy wywiady posługują się naturszczykami – teoretycznie po kilkuletniej obserwacji i obszernym portrecie psychologicznym powinny mieć całkowite panowanie nad danym delikwentem, ale praktyka jest inna. Jednostki wytypowane do „prowadzenia” często wykazują zaburzenia i spory stopień nieprzewidywalności. Podobne myśli można było mieć na temat zamachowca na Adamowicza, który kilka lat temu zdarzało się, że się „wysypywał” przechwalając się, że jest agentem wywiadu, że pracuje dla służb. U naturszczyka z Nowej Zelandii niektóre z jego ogłoszonych przekazów wydają się być niewygodne dla publikacji. Polskie media skrywają info, że zamachowiec pisał, iż jego atak jest zemstą za wszystkie islamistyczne zamachy i ofiary w Europie.

 

Rachityczna kariera medialna tak bestialskiego i nonsensownego zamachu i mającego tyle ofiar, co Breivik wskazuje, że coś mogło pójść nie tak i że cele tego zamachu mogą być... strukturalne. Nie przeznaczone do modelowania myśli szerokich mas, lecz do wyzwolenia „robienia porządków” wśród europejskich ruchów narodowych. Może też sygnał na godzinę zero przyszedł zaskakując zamachowca.

Nie do przeoczenia jest rola mediów społecznościowych, czyli wplątanie internetu w operację, po to, by uczynić próbę zdobycia zgrabnego pretekstu do ściślejszego uchwycenia za mordę tego przyczółku wolności. W manifeście zamachowca jest parę zdań o roli internetu w jego akcji – wygląda to na ewidentną wstawkę podyktowaną mu przez „prowadzącego”. 

Kuriozalna, skandaliczna i b.prawdopodobne, że zainicjowana na komendę spoza Polski akcja włączenia się polskich służb daje wiele do myślenia. Do polskich służb dołączają służby
Węgier, Rumunii, Słowacji, Bułgarii. Akcja: Cel narodowcy! została rozpoczęta. Walka o Europę trwa.
Używa się w niej nawet... wyspy Nowej Zelandii.

Dzisiaj prawica narodowa w Polsce  stoi przed wyzwaniem sprawdzenia na sobie programu 105 prokuratorów +.

Jak kiedyś ich przodkowie byli wyklęci, tak dzisiaj oni są sprawdzani przez los. Inne są tylko konteksty, dekoracje. Walka jest ta sama i wróg jest ten sam, co zawsze.

Dlaczego taka uwaga jest skupiana przez państwo na narodowcach?

Dlatego ze kontynuują wielką sprawę obrony polskości i niepodległości.

Walka z handlarzami niewolników – jak kiedyś tak i dziś trwa.

 

PS

Już po napisaniu tego tekstu poczytałem trochę twitter amerykańskiej prawicy - b.dużo osób widzi tę akcję jako operację false flag. Środowiska antymigranckie w ogóle nie traktują zamachowca jako swego, traktują go albo jako psychopatę albo jako członka komórki terrorystycznej wywiadu izraelskiego lub/oraz amerykańskiego przygotowywanego do tej akcji kilka lat. Jego manifest nazywany jest fałszywką stworzoną przez służby na wzór prwdziwych portali narodowych. Czytałem jego manifest i potwierdzam, odór podróbki czuć na kilometr. To jest podkładka pisana dla Azefa.

Aha, jeszcze jedno. Parę lat temu zdemaskowano przypadkiem w Christchurch  kilka osób z centrali sieci Mosadu ogarniającej całą Nową Zelandię.

 

=====================================================

 

 

 

ANEKS

Zamach w Nowej Zelandii. "Polskie wątki" w sprawie?

Służby specjalne sprawdzą "polskie wątki" zamachu w Nowej Zelandii - informuje RMF FM. Chodzi o ewentualne kontakty zamachowca z Polską. W swoim kilkudziesięciostronicowym manifeście sprawca masakry wymienił Polskę i nazwisko polskiego hetmana. Do strzelaniny w meczecie, w miejscowości Christchurch, doszło dziś ok. godz. 2.45 w nocy czasu polskiego. Zginęło [do tej pory] 49 osób. Kilkadziesiąt jest ciężko rannych.

- Mogę potwierdzić, że polskie wątki są badane – powiedział rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn, zastrzegając, że z uwagi na charakter sprawy nie może udzielić żadnych dalszych informacji. Dodał, że po tego typu wydarzeniach służby specjalne są w kontakcie z zagranicznymi partnerami.

===============================================================

DODATEK:

KOMPLETNA LISTA NAZWISK I WYDARZEŃ HISTORYCZNYCH WYPISANYCH PRZEZ ZAMACHOWCA NA MAGAZYNKACH I ELEMENTACH UMUNDUROWANIA]]>-->TUTAJ<--]]>

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.7 (18 głosów)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

dziadka lub innego pociotka pochodzącego z Polski. Nic to...w porównaniu z tym, że Niepoprawni chcą się szkolić na tym filmie, z szefem na czele.

 

Vote up!
7
Vote down!
-9

Verita

#1583413

Chcą się szkolić.Boisz się co?a iDIOTKO NIE POLICZYŁAŚ ILU JUŻ JEST TU WYSZKOLONYCH.i NIE BOISZ SIĘ TU WŁAZIĆ??????????

Temat poważny a pierdzisz.Spadaj.

Vote up!
3
Vote down!
0

Mateo

#1583563

Tak naprawdę to pomieszała ci sie religia z bilogią. Polskie służby absolutnie powinny były natychmiast zbadać czy istnieją jakiekolwiek powiązania zamachowca z Polską. Kropka. Jeśli istnieją - zneutralizować. Zarówno fizycznie jak i medialnie. Zaproponować władzom odpowiednie sposoby na medialny "damaga control". 

Wyobrażasz sobie jak zostało by to użyte na zachodzie Europy gdyby jakikolwiek zwiazek tego zamachu z Polską jednak był? Dlatego bardzo dobrze że służby sie tym od razu zajęły.

Pytanie jest inne: jakim prawem informacja ta wyszła poza służbyb? Jakim prawem dotarła do mediów? Kto za to odpowiada? Już w tej chwili poiwnno toczyć się w tej sprawie równoległe śledztwo a osoba odpowiedzialna za wyciek powinna dostać wiele lat i to bez żadnych zawiasów. Jeśli za wyciek odpowiedzialny jest jakiś polityk - powinien odpowiadać za zdradę stanu bo tym to dosłownie jest.

Co zaś tyczy sie dziennikarzy, to każdy kto opublikował to w takiej właśnie sensacyjnej formie jest zwykłym szmatą niegodnym publikowanie czegokolwiek w Polsce. Powinni być piętnowani a czytelnicy powinni zacząć omijać ich i ich redakcje na kilometr. W wielu państwach dziennikarze z czystego profesjonalizmu i troski o państwo powstrzymują się od takich "newsów". Widać nie w kraju w którym od kilkuset lat biega się do sąsiadów z prośbą o pomoc w przejęciu władzy. Dziennikarze w tym przypadku są tak samo winni jak sprawca wycieku. Fakt napisów można było przedstawić w zupełnie inny sposób, bez aluzji do możliwego związku ze współczesną Polską.

Vote up!
5
Vote down!
-6
#1583451

1. "ci sie"

Nie "ci"...

2.  "Polskie służby absolutnie powinny były natychmiast zbadać czy istnieją jakiekolwiek powiązania zamachowca z Polską. Kropka. Jeśli istnieją - zneutralizować. Zarówno fizycznie jak i medialnie."

Panie, Pan chyba sam nie wiesz, co piszesz...

jakie "polskie"? jakie "powiązania"? jakiego "zamachowca"? jak "zneutralizować"?

3. Czy musisz Pan pisać o tekście, którego treść przechodzi obok Pana całkowicie? Skąd ten przymus i ta chuć?

Vote up!
7
Vote down!
-3

wawel24

#1583460

Wygląda jak ORMO, gada jak ORMO, wonieje jak ORMO?

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1583469

Ty bardziej Krzywousty chcesz być??????

Vote up!
2
Vote down!
0

Mateo

#1583565

Bo skoro miasto Christchurch miało być rajem i bazą dla żydowskich szpiegów - to tylko skończeni kretyni zrobiliby zamach w tym mieście, jakie jest rajem dla ich działalności.

I te natychmiastowe wizyty izraelskich polityków. Skąd o tym wie autor notki, czy usłużni informatorzy? Bowiem, to byłby kolejny szczyt głupoty tym razem dyplomatów. Czyżby mieli przyjeżdżać, tylko po to żeby się zdemaskować i sprowokować skandal w relacjach między Nową Zelandią a Izraelem.

Cała ta notka jest typowym przykładem bolszewicko-rosyjskiej propagandy obliczonej na niewiedzę, głupotę, albo niezdolność do logicznego myślenia i naiwność czytelnika.

Vote up!
1
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1583870

https://www.yahoo.com/news/ordinary-white-man-picture-zealand-accused-emerges-053353182.html

Vote up!
4
Vote down!
0

przypadkiem

#1583468

Znowu to samo lewackie myślenie, że "broń zabija". Znów wykorzystają incydent, aby ograniczyć prawa obywateli.
W konstytucjach powinien być zakaz działalności partii socjalistycznych, które przez swą podstępność w podszywaniu się pod "dobro obywatela" są zagrożeniem obywatela.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1583614

bo Narodowcy jednoczą się i przeprowadzają w całej Polsce akcję "NIE DLA ROSZCZEŃ"  żydowskich. Wszyscy wiemy, że tzw. III RP = żydokomuszy PRL-bis stworzony przez stalinowską żydokomunę wspomaganą przez żydowską finansjerę i nie tylko. Na pejs-zbooku od czasu do czasu pojawia się notka o 40 tyś. agentów MOSSADu ulokowanych w różnych instytucjach Polski. I jak autor słusznie zauważa, decyzje o legalności lub nie poszczególnych organizacji, partii zapada nie w Polsce. Od końca 2017 roku już oficjalnie "rząd" w Polsce powołuje MOSSAD i to przy pomocy nawet nie oficera ale zwykłego sierżanciny. Wnioski autora wydają się całkiem logiczne. No cóż, jeżeli zajdzie taka potrzeba  zejdziemy i do podziemia ale wówczas nie ograniczymy się do zbierania podpisów.

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-3

antyleming

#1583470

trzeba jakos legalizowac i to na arenie miedzynarodowej. PiS jedynie "odgarnia kamyczki spod nog " i wszystkiego sam uczynic nie moze. Dlatgo wlasnie pomoc musi przyjsc z zewnatrz. Polscy zamachowcy wywodzacy sie naturalnie z Narodowcow, bo ktoz inny? Bo jakze to zniszczyc pierwiastek Narodu? Artykul bardzo trafny, dziekuje autorowi za logiczne skojarzenia faktow. Kolega Krzywousty chyba troche ... nie tego... tego no... i to zakladamy z wrodzonej uprzejmosci i szacunku do adwersarza...w przeciwnym razie albo pomylil portale, albo jest nieco slabo wyszkolony...

Zakladajac wiec, ze jest nieo "rozkojarzony" powiem tak: Panie Krzywousty wystarczy , ze dookola nas sraja nam w ten polski nocnik.My nie musimy sie do tego dokladac... Metoda jest taka: najpierw myslimy, nastepnie piszemy !

 

Vote up!
8
Vote down!
-3

chris

#1583474

Mordowanie chrześcijan przez muzułmanów, musiało spowodować że ktoś nie wytrzymał i zastosował oko za oko i tak będzie coraz częściej, skoro rządy jak w Szwecji, Niemczech, Francji i innych państwach, nie potrafią bronić swoich obywateli, przed mordami ze strony muzułmanów. To obywatele biorą sprawy w swoje ręce by się bronić i pokazać muzułmanom że ich zbrodnie nie ujdą im na sucho.

A jeśli chodzi o sprawdzania kierunku Polskiego, to wyłącznie robota eskimosów by kontrolować RN, którego eskimosi nie trawią i dążą do jego likwidacji.

PiS jeszcze nie ma takiej śmiałości, ale naciski eskimosów są bardzo duże.

Vote up!
9
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1583473

PiS, to sa eskimosi w swojej najczystrzej formie. Nie pisze o calej masie zdezorientowanych wyborcow tej politycznej formacji.Mowie o strukturach kierujacych tym bajzlem...Chamy i zydy...PiS-zydy, PO & Co chamy...od 68` nic sie nie zmienilo... Dawniej chamy byly na uwiezi bolszewikow, teraz sa na posylki dla kazdego, kto im placi...byleby dokopac RP.

Narodowcy sa solo w oku obu powyzszych formacji, dlatego maja przestac istniec ! W kraju bylo niewygodnie cos zmajstrowac...pamietamy Smolensk i oddzwiek w Narodzie na wiele lat... dlatego musi byc cos z zewnatrz np. Nowa Zelandia... takie akcje beda powtarzac do skutku...Zydzi chca na arenie miedzynarodowej zeszmacic Polske zupelnie. Ta idea funkcjonuje juz od wielu lat. Najpierw wyslali naszych zolnierzy na Bliski Wschod, a teraz dzialania koszernych ida dalej. Pamietamy Czechoslowacje 68` i nasza pomoc w ramch Ukladu Warszawskiego.Wowczas na rozkaz bolszewickiego okupanta nasz desant wyladowal u Czechow.Obecnie pod "dobrowolna "okupacja amerykanskiego zydostwa, tj USA jestesmy wlaczeni w dzialanie wojenne w innych krajach. I to nie z woli polskiego Narodu, ale z ynteresu zydostwa, ktore juz oficjalnie steruje polska polityka od czasow  tzw."transformacji" Gwalt na RP ma wiele plaszczyzn i wymiarow. Kazdy europejski parlament jest od czasow II w.sw. zadzydzony, ale nie czynia to tak demonstracyjnie i obscesowo jak w Polsce. Polacy bowiem bedacy lata cale pod sowiecka okupacja i wczesniej pod zaborami trzech zaborcow wypracowali specyficzna metodyke dzialania i "dorobili sie" wyjatkowej percepcji. Zydzi od czasow II w.sw. zoperowali zachodnia Europe i europejczycy nie wiedza nawet , ze sa zoperowani...Polacy potrzebowali po 89` troche czasu, by sie w tym polapac i wlasnie teraz, gdy Narodowcy mowia glosne NIE ! musza byc jakos zneutralizowani... Podobnie jak pierwsza Solidrnosc jako ruch oddolny podniosla Polakow z kolan i zamieszala w Europie ( choc politycznie naturalnie bylo to kreowane z zewnatrz) ,podobnie obecnie, to Polacy wlasnie maja rozpoczac przestawianie mebli w Europie... zreszta kolejny raz w historii... To ci "zwariowani" Polacy maja zamieszac w tym europejskim burdelu... Dlatego Narodowcy tj. Polacy, tzn. resztka polskiego Narodu ma bardzo trudna sytuacje i niejako zwiazane rece..., a dzialac przeciez trzeba...Narodowcy musza zmobilizowac caly Narod, rowniez swiatowe Polonie do biernego czynu...podobnie jak swego czasu uczynil to Mahatma Ghandi, tylko czy to sie uda? Polacy maja inna mentalnosc... i inna swiadomosc...i inne religijne uwarunkowania..., ale badzmy dobrej mysli...Slowem nasza irytacja musi byc odpowiednio skanalizowana i przede wszystkim zbiorowa... Znowu mamy obcego okupanta i to pod bronia we wlasnym kraju. Nie po to , by nas bronil przed Putinem, ale by rozgonil Narodowcow. USA moze to uczynic pospolu z silami EU, tj. przede wszystkim Niemcow.Tym razem to nie bolszewicy i Niemcy, a USA i Niemcy moga strzelac i mordowac Polakow i to w ramach prawa obowiazujacego w Europie ...coz za farsa...? A szumowina z PO, SLZ i inne Pawlaki, Biedronie i Sierakowskie beda dobijac rannych polskich patriotow... Taki scenariusz zalozylo sobie miedzynarodowe zydostwo...

pzdr.

Vote up!
10
Vote down!
-4

chris

#1583475

szkodza procenty na twoj zielony mozg.Nie pierwszy raz wypisujesz debilizmy tu na naszym forum ,kto cie tu naslal, no chyba ze szkole skonczyles w Moskwie bo z tamtad tacy umni jak ty sie tu trafiaja.

Zaraz po ataku zaczolem sledzic dostepne mi zachodnie media i nie zawiodlem sie dokladnie uslyszalem to co przypuszczalem.Typowa sztanca naswietlenia wydarzenia przez zydowskie swiatowe media.Sztanca ktora byla juz dawno gotowa do uzycia cekala tylko na moment.W piec minut po ataku juz uzyto tej sztancy i powielono klamstwo na calym swiecie pokazujac przygotowany obraz zamachu.Oczywiscie ze to byla udana jak widac prowokacja bo miliony ludzi na swiecie znowu uwierzylo ze ekstremalna prawica to rasisci,terrorysci ,faszysci no i co najwazniejsze antysemici.Jeszce nie znano zamachowca ale juz w swiat poszlo ze byl prawicowym ekstremista.Tylko debil nie widzi w tym ataku na polskich,wegierskich itd. patryjotow i ugrupowan narodowych.Od lat w Kandzie czy w USA trwa przekaz na temat rzadow ekstremalnej prawicy w domysle faszytowskiej w Polsce czy Wegrzech,caly czas spotykajac sie z ludzmi musze tlumaczyc im ze nie jestem wielbladem.Rzad Polski nie robi nic zeby nas Polakow zamieszkujacych inne kraje nie bronic przed takim spostrzeganiem.PISdzielce wrecz przeciwnie wspomagaja krzewienie obrazu Polski w krzywym zydowskim zwierciadle.

Jaki cel miala ta prowokacja?

Proste- rozbroic do konca gojow na calym swiecie -polskie goja juz sa rozbrojone-a pozniej ich okrasc.

No bo kto bedzie bronil okradanych skrainych prawicowcow czyli rasitow ,terrorystow, faszytow i antysemitow?

Hitler nie wymyslil pierwszy stygmatyzacji i odhumanienia narodu jako wstepu do jego likwidacji.

Kto sie ujmie za Polakiem okrzyknietym skrainym prawicowcem skoro skraini prawicowcy morduja niewinnych ludzi w ich kosciolach.A to sie juz dzieje.I czesto juz nie pomagaj moje kontr argumenty ze nie jestem wielbladem,no bo przeciez obrobka zydowskicjh swiatowych mendiow  trwa 24h/24h.

Vote up!
10
Vote down!
-2
#1583518

"zagramaniczne" media w chwili po zamachu smolenskim? W kilka minut lecial pasek z pelna wersja wydarzen. Kompletnie zdiagnozowane.Pijany pilot, Kaczynski jako despota itd. Caly Swiat w 15 minut dowiedzial jak to sie stalo i z czyjej winy...

Dlatego od razu bylo jasne, ze to nie Ruscy... , ktorzy pozniej tuszowali i okazywali pogarde dla zmarlych... no i ten ich bolszewicki "porzadek", wiadoma sprawa..., ale ynteres w zamachu mial kto inny... i teraz, gdy mamy to zafajdaczone Polin, to niemalze oczywista oczywistoscia jest kto to taki... A ze "podwykonawcy"  z roznych opcji i roznych interesow, to juz inna inszosc... Dla mnie osobiscie " zleceniodawca" nie stanowi tajemnicy... No moze nie z nazwiska :-))) , ale poszlakowo z intencji... Ta  polityczna przepychanka pomiedzy awers PiS i rewers Po  zaczela szydkow irytowac... Nie chcieli dluzej czekac z tym ich Polin... A kim lepiej mozna sie w takich tematach posluzyc jak nie bolszewicka ziemia ? Przeciez w tych ich ruskich standartach, w tym ich sowieckim burdelu, w tych ich mafijnych strukturach, to az sie prosi, by uczynic taka zadyme... No i caly cywilizowany Swiat politycznie " morde w kubel"... szydki maja posluch i siedzacy u nich w kieszeni ani mru mru...wulkan wybuchl i nie mogli dojechac...

A teraz Nowa Zelandia...kolejna kalka...

Vote up!
5
Vote down!
-3

chris

#1583592

Początek fajny ale potem gruzy.

Vote up!
5
Vote down!
-2

norwid

#1583588

sa fajne, a pozniej..., to jak kto lubi ...

Vote up!
4
Vote down!
-4

chris

#1583593

"Bardzo szybko po zamachu w... Nowej Zelandii polskie służby zaczęły badać MOŻLIWE powiązania zamachowca z Polską (czytaj: środowiskami narodowymi)."/Wawel24/

Ma Pan bujną wyobraźnie i, jak zauważyłam, skłonności do przesady.

 Brenton Tarrant spędził ostatnie kilka lat na bardzo intensywnych podróżach. Odwiedził wiele krajów, w tym Pakistan, Izrael, Turcję, Koreę Północną, Grecję, Bułgarię, Serbię, Węgry, Czarnogórę, Kroację i Bośnię Hercegowinę, Interesowały go Bałkany i wojny tej części Europy z Turkami. Jak podaje Euronews.com, jego znajomość historii Bałkanów była na wyższym poziomie niż przeciętnego Bułgara czy Serba. Po zamachu służby specjalne wszystkich odwiedzonych przez niego państw badają miejscowe powiązania, a w szególności robią to służby bułgarskie. W tekstach zagranicznych o Polsce nawet się nie wspomina. 

https://www.euronews.com/2019/03/16/new-zealand-shooter-s-travels-around-eastern-europe-under-investigation

Vote up!
7
Vote down!
-7

AgnieszkaS

#1583529

Pani Agnieszko - szacun!

Vote up!
6
Vote down!
-5

norwid

#1583589

Dziękuję i pozdrawiam,

Vote up!
4
Vote down!
-2

AgnieszkaS

#1583652

Co pani za głupoty pisze, przecież wiadomo że nie będą kontrolować świętych krów z PiS-u czy folksdojczy z PO-N, a chodzi o ingwilacje Ruchu Narodowego, tak znienawidzonego ruchu wolnych Polaków przez żydów.

To pani ma bujną PiS-owską wyobraźnie, lub świadomie robi pani dezinformacje na ten temat.

Vote up!
5
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1583601

Pan ewidentnie wie od nich więcej. Najlepiej to się szkolić na teoriach spiskowych.

Vote up!
6
Vote down!
-6

AgnieszkaS

#1583605

Na desce pisało kot i chciałem pogłaskać i drzazga wbiła mi się w rękę, tak samo pani z wyczytaniem z eskimoskiej gazet, że to nie chodzi o Ruch Narodowy.

Niech pani mnie nie rozmiesza, żyje już ponad 60 lat i to doświadczenie, a nie teorie spiskowe.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1583609

Słoń a sprawa Ruchu Narodowego,

Meczety a Ruch Narodowy,

Imigracja muzułmanów do Nowej Zelandii a polski Ruch Narodowy,

Bezsenność a Ruch Narodowy,

Głupota i ciemnota a polski Ruch Narodowy,

......, itd.

Można powiązania tworzyć w nieskończoność. Życie jest jednak krótkie i nie ma sensu  je marnować na rzeczy bzdurne

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-6

AgnieszkaS

#1583610

Kiedy myślę, że głupota polskich mediów nie jest w stanie mnie już niczym zaskoczyć, asy "dziennikarstwa" zaczynają pytać o "polski wątek" w zamachu w Nowej Zelandii. To jest niesamowite wręcz. Histeryczne czepianie się każdego znaczeczka, że Polska jest zła. To nie tylko głupota ale konsekwentnie realizowany plan narzucony przez mocodawców.Tak, to niespotykane pod żadną szerokością geograficzną skurwysyństwo. U podłoża oczywiście leży podmiana elit. Za pomordowanych w Katyniu zawszeni sowieciarze.
To jest choroba.

Na koniec i tak się okaże ,że wszystkiemu JarKacz winien, no nie?

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1583613

Oczywiście, że to PiS w połączeniu z "Eskimosami" robi zamach na Ruch Narodowy. Przecież ten napis na karabinie zamachowca z Australii - Feliks Kazimierz Potocki- to jest celowe i zaplanowane uderzenie w polskich Narodowców. Pytanie tylko, czy św. pamięci Potocki by się do nich przyznał.

Takie to kręte drogi (poprzez Nową Zelandię) Kaczyński wybiera aby zniszczyć naszych "patriotów".

Od ciemnoty, ognia i wojny...

Pozdrawiam,

 

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-6

AgnieszkaS

#1583618

Tak to jest, że najwięcej do powiedzenia o zimnej wodzie w basenie mają ci , którzy nie nie umieją pływać i nawet w nim nóg nie zamoczą. Nawet to śmieszne.

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1583620

osad

 

skoro odwiedził Izrael

to osiadł tam na nim osad

po którym się rozpoznaje

wyszkolenie przez Mossad

 

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1583631

Świetny materiał rzeczowo rozpisany. Wnioski autora niestety do bani. Może napisze, namyślam się.. bo z poza drzew jak zwykle nie widać lasu.

to zdanie bardzo mi się podoba ;D

"Walka z handlarzami niewolników – jak kiedyś tak i dziś trwa."

Od razu widać czytelnika Pogonowskiego. Też go lubię i szanuję.

Vote up!
5
Vote down!
-3

norwid

#1583586

Pogonowski, to jest nasz "dewizowy" Skarb !

A na wnioski autora, to nalezy odrobine poczekac.Nie badz taki w goracej wodzie kapany. Co do aspektu, czy Polacy juz sa znani Swiatu, to nie koniecznie musi to byc relatywne. Wazne jest, ze iskierka poleciala w Swiat. Czasami tego lasu, o ktorym piszesz :-)))) nie koniecznie trzeba rozpalac... w zaleznosci od potrzeby sytuacji... male ognisko rowniez robi swoje... szczegolnie , gdy obecnie malym ma pozostac... czasami lepiej ogien podtrzymywac, nizby sie mial szybko " spalic" czy tez wypalic...Ze posluze sie obrazkowa aluzja ;-)))

Vote up!
4
Vote down!
-3

chris

#1583595

Lasu palić ani nei sugerowałem anie nie zamierzałem. W tym porównaniu chodzi o to że ludzie skupiając sie na szczegółach nie ogarniają całości tematu. Tematem zaś nie są działania przeciw środowiskom narodowym ale wywołaniu konfliktu antytureckiego. Autor za bardzo skupił się na własnym nosie i dlatego lasu nie widzi, o paleniu nie wspominając.

Vote up!
4
Vote down!
-3

norwid

#1583626

false flag jest fetyszem szur-prawicy

typowa spiskologia, tak jakby kreowano niemal wszystkie wydarzenia, zamiast zwyczajnie je wykorzystywac z różnym skutkiem

 

do tego to ujmowanie się za tzw. narodowcami, bo zagraża im domniemany gigantyczny spisek :D proponuję przyjrzeć się tzw. narodowcom i podobnym ruchom w europie oraz ich roli w systemie. nie wypada ich mylić z nacjonalistami, ktorych to spotykają normalne represje i to na podstawie ustawy antyterrorystycznej, gdzie narodowcom i ich gościom krzywda się nie dzieje ale chętnie porobią z siebie męczenników np. na podstawie tego, że dostali telefon z policji. dzieje się znacznie więcej, niz widać po prawicowych stronkach i artykulikach w prasie. w kwestii żydowskiej również, szurprawica zatrzymała się na negowaniu jedwabnego. warto przelecieć wzrokiem inne źródła zamiast pozostawać w kręgu podobnych

Vote up!
7
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1583622

pokryła tutejszy firmament swoimi minusami.

Vote up!
5
Vote down!
-3

AgnieszkaS

#1583643

 - to "popracował" panMarek.

"Gwiazdy" na firmamencie nie zauważyłam. Co nie wyklucza że pojawiła się i zniknęła szybko.

Pozdrawiam,

Vote up!
4
Vote down!
-3

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1583647

Różne ma ona sposoby na tanie................
szczytowanie

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1583670