List z Bidzin do Prezydenta i Premiera w sprawie szarogęszenia się żydostwa w Auschwitz

Obrazek użytkownika insurekcjapl
Historia

Coraz więcej ludzi ma już dość tego butnego "Izraelity" Cywińskiego na dyrektorskim stolcu w polskim Oświęcimiu. Autor listu otwartego do władz podaje fakty prawdziwe. Polscy więźniowie byli oburzeni, że w Auschwitz każe się im z polskiej flagi robić jakieś chusteczki na szyję... Z protestem wystąpił antykomunista odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi oraz Krzyżem Wolności i Solidarności. Mam nadzieję, że jego głos odbije się wreszcie jakimś echem i wybrzmi na forum publicznym w formie stanowczego DOŚĆ!!!....

List otwarty do Pana Prezydenta RP, Andrzeja Dudy i do Pana Premiera Rządu RP, Mateusza Morawieckiego

Ze zgrozą i najwyższym oburzeniem dowiaduję się z nagrań na You Tube – z telewizji internetowej wRealu24 z audycji pana Marcina Roli w rozmowie z panią Elżbietą Rybarską: "To wy polscy faszyści"! Polska jak Palestyna? Rodzina ofiar Auschwitz o drugiej kategorii ludzi! o niecnym, podłym traktowaniu polskich uczestników w dn. 27.01.2019 r. podczas obchodów na terenie dawnego niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz- Birkenau.

Włosy dęba stają, że na terenie państwowego muzeum, utrzymywanego z kieszeni polskich podatników, PROBLEMEM JEST WNIESIENIE FLAGI NARODOWEJ Z DRZEWCEM!!!;
ZAMYKANIE POLSKICH UCZESTNIKÓW W METALOWYCH KLATKACH;
REWIZJE;
WYLEWANIE GORĄCEJ HERBATY CZY KAWY Z TERMOSÓW!!!;
BRAK ŁAWEK, ABY OSOBY SCHOROWANE MOGŁY SPOCZĄĆ;
POLSKICH WETERANÓW I ICH RODZINY OTACZA SIĘ KORDONEM POLICJI Z PSAMI!!!
CIŚNIE SIĘ NA USTA: GDZIE MY ŻYJEMY? CZY TO JEST JESZCZE POLSKA???
 
Nie kieruję tego listu do Pana Ministra Kultury Glińskiego, ani do Pana Ministra Brudzińskiego, bo jak z opisu sytuacji widać, oni nic nie mogą.
Mam głęboką nadzieję i wierzę, że interwencja Najwyższych Władz Państwowych może spowodować, aby Polacy byli traktowani w swojej Ojczyźnie na równi z Żydami, bo jednych i drugich dotyczył holokaust dokonany przez nazistów niemieckich.
 
Z poważaniem - Ludwik Błaszczak, represjonowany w PRL, odznaczony za działalność na rzecz suwerennej Polski ZKZ i KWiS.
POKÓJ i DOBRO!
2019.02.05, Bidziny, woj. Świętokrzyskie
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

Żydostwo "obsiadło"nie tylko obóz w Auschwitz, ale też większość niby patriotycznych portali... Jak na załączonym obrazku...

Vote up!
11
Vote down!
-1
#1580283

Gdzieżeś ty bywał czarny baranie....witam, witam  i o zdrowie pytam?

Myślałam ,że już zrezygnowałeś z walki o Polskę...

Vote up!
7
Vote down!
-2

Verita

#1580288

Z walki o Polskę nigdy nie zrezygnuję :). Prowadziłem batalię w sferze "gospodarki", a to w dzisiejszych, trudnych realiach pochłania wiele sił i czasu :). Troszkę też odpoczywałem od tego portalu :). Ze zdrowiem wszystko w porządku :). Dziękuję za miłe powitane i przyznam, że troszkę się "stęskniłem"... :).

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1580314

bo ta sfera to tyż kamieni kupa.
Taaak, ciepanie kamieniami w dinozaury pochłania wiele sił.
Siednij się tukej kocik i odpocznij!

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1580321

Wiesz Verito... A jednak odpuszczam sobie ten portal. Nic tu się nie zmieniło. Uciekam stąd :). Życzę powodzenia

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1580427

Co my tu same z markową zrobimy...potrzebujemy rycerza, prawdziwego mężczyzny....źle będzie bez Ciebie  :-(

Może chociaż od czasu do czasu...może zmienisz zdanie?  Ojczyzna w potrzebie !!!

Zostały nam same Tuski, Biedronie i Dudy.

Nie możesz nam tego zrobić!!!! Chcesz żebyśmy zginęły???

Vote up!
4
Vote down!
-1

Verita

#1580478

...zaraz zgodny klangor się podnosi - i młocka pałkami. Po raz kolejny wnoszę: aby oceny były imienne.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1580428

ma właśnie pozostać w ukryciu....jak aneks.

Jednak w obecnej sytuacji Polski już  chyba ani aneks ...ani otwarte pały niewiele zmienią.  Pojęcie wstydu  nie istnieje.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Verita

#1580480

do parki...

 

do parki

pałkarki

Vote up!
3
Vote down!
-2

jan patmo

#1580483

Obraduje sobie Kneset w Polsce bez problemu, decydują jakie ustawy mogą być uchwalane a które nie, czy można wnosić  czy nie flagi Polskie do obozu w Oświęcimiu.

Tak tylko się dzieje, gdy rząd jest tylko rządem bananowym, a rozkazy przychodzą zagranicy.

Polin to już, czy jeszcze Polska.

 

Vote up!
10
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1580290

coraz bardziej przypomina szkoloną do szczucia przez Danielsa w Tel Avivie oświęcimską SS Szabesgojen Einsatzgruppe  z watahą owczarków niemieckich na gumowych łańuchach.

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1580302

Tak było. Nie można godzić się na przejawy zezwierzęcenia w nowej formule!

https://demotywatory.pl/4791454/fragment-raportu-Witolda-Pileckiego-z-1945-z-pobytu-w-obozie

PS

Jaka będzie odpowiedź na List Otwarty?

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
0

casium

#1580316

których nieopatrznie, z powodu dobroci, naiwności, otwartości i życzliwości my Polacy zaprosiliśmy do Polski sądząc, że będą się zachować tak jak Polacy, że będą szanować nasze zasady, nasze wartości, nas ...! Ale nie, jak się okazało, to grupa nieobytych, brutalnych i rozpanoszonych prostaków, nie umiejących uszanować naszych polskich praw, naszej kultury, naszej religii, czy naszej tradycji!

Niestety okazało się, że to banda agresywnych nikczemników odnoszących się nie tylko z lekceważeniem, czy niechęcią, ale wręcz nienawiścią do Polaków, do wszystkiego co nasze, polskie!

Ta banda bezwzględnych i pazernych zakłamańców rozpanoszyła się w Polsce za przyzwoleniem części zdegenerowanych chamelit i narzuca nam swoją retorykę, swoją kulturę i swoją religię, lekceważąc, pomijając i opluwając to co jest dla Polaków ważne, szanowane, święte!!!

Ale My Polacy dość mamy tego wszechobecnego chamstwa żydowskiego, marginalizującego, wykorzystującego i opluwającego Polaków, ale także mamy dość nikczemnych  żydolubów, którzy pomagają im zawłaszczyć Polskę, wyrwać z niej polskie korzenie, opluć polską tradycję, zafałszować historię, tych niby Polaków, co służą żydom i zdradzają Polskę też mamy już całkowicie dość!

Nie ważne jakie kiedyś mieli zasługi, że kiedyś byli patriotyczni i działali dla dobra Polaków, ale jeśli teraz są nikczemnymi zdrajcami przedkładającymi żydo-amerykańska rację stanu, zapominając o polskiej, to nie chcemy ich w naszej polskiej polityce, niech jadą do swoich mocodawców, do izraela, czy żydo-ameryki, tam ich miejsce!!! 

Dość mamy tego panoszenia, dość mamy powtarzania kłamstw o wyjątkowości żydów, no chyba że chodzi o ich wyjątkową pazerność, o ich wyjątkową nienawiść i pogardę do innych nacji, w szczególności Polaków, o ich wyjątkową nikczemność w traktowaniu innych ludzi - gojów, o ich wyjątkową bezwzględność w niszczeniu, okradaniu i okłamywaniu innych ludzi, aby zdobyć nad nimi władzę - tak pod tym względem chazarzy są wyjątkowi!!!

Zero tolerancji dla promowania żydo-amerykańskiej racji stanu w Polsce - nikczemni niby polscy politycy dobrze przemyślcie swoje wypowiedzi i działania, bo ta nikczemność wróci do was ze zdwojoną siłą pod postacią choroby waszej, kogoś bliskiego, jakiegoś nieszczęścia w rodzinie, tak będzie prędzej, czy później, bo ... tak to działa, a "zło, złem się odciska"!

A jak na razie zasłużyliście na naszą niechęć, na brak poparcia ze strony Polaków, patriotów, tych którym zależy na Polsce - zero poparcia dla was w nadchodzących wyborach!!!

Nie warto się zwijać jak wąż i zakłamywać w mendiach głównego ścieku - daliście się poznać z każdej strony, a ostatnio z tej najgorszej, już macie przechlapane i poza tymi, co korzystają dzięki waszej nikczemności i zdradzie oraz waszymi panami nikt wam więcej nie uwierzy!!!

Vote up!
5
Vote down!
0

Tantum nudam veritatem

#1580545