Yadem Vaszym

Obrazek użytkownika insurekcjapl
Kraj

Wpis blogera Zygmunta Korusa widniał na stronie Naszych Blogów krótko, potem go zdjęto; ale skopiowany poszedł w świat poprzez skrzynki pocztowe. Ciekaw jestem dyskusji na tym forum. Czy może tutaj także okaże się za ostry lub niepoprawny politycznie?

 

Yadem Vaszym

 

Yadem Vaszym jesteśmy tak już przepełnieni, że czara goryczy się chyba przebrała. Nie pomogą zaklinania szefa MSWiA, żeby nie podsycać złych emocji, bo wzbudzi się faktyczny antysemityzm w Polsce – a to naszym wrogom na rękę. Na nic zda się biadolenie Karnowskiego, że w tej sytuacji nie ma dobrego wyjścia, więc lepiej przeczekać i wyciszać napięcie pomiędzy Polską a Izraelem. I co? Jeszcze bardziej irytuje wypowiedź Ministra Spraw Zagranicznych, który mówi, że trzeba wyjaśniać, ale wysłuchać także drugiej strony i ewentualnie ustawę na dalszej ścieżce procedowania poprawić. Yadem Vaszym skorygować!

 

Yadem Vaszym dać w twarz Premierowi, niedawnej pani Premier i innym przedstawicielom polskiego rządu – w centrum niemieckich zbrodni, w chwili ponadnarodowej modlitwy.

 

Yadem Vaszym chlusnąć w oczy tym ostatnim żyjącym więźniom w pasiastych chustkach wokół szyi, zwłaszcza ocalałym z zagłady kobietom, które słuchały oficjalnego "szwargotu" izraelskiej wiedźmy jak oniemiałe.

 

Yadem Vaszym judzić, od słowa jude.

 

Yadem Vaszym co?... krzewić/wymuszać filosemityzm...?

 

Yadem Vaszym sprawować dyktat nad nadwiślańskimi gojami.

 

Yadem Vaszym, jak gnojówką, podlewać projekt Polin.

 

Yadem Vaszym...

 

Yadem Vaszym...

 

Yadem Vaszym się zadławicie w końcu...

 

 

Opublikowano: ]]>http://naszeblogi.pl/49385-yadem-vaszym]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Moim zdaniem...ani za ostry , ani poprawny. Bardzo konkretny, wyraźnie daje wyraz poczuciu niesprawiedliwości, którą odczuwam i ja. Myślę, że większość "niepoprawnych" to filosemici, bez rozeznania co dobre a co złe. Dlatego pały się posypią, nic to.
Pozdrawiam i dziękuję za tekst.

Vote up!
8
Vote down!
-1

Verita

#1556789

Wielkie dzięki ! Tylko debil mógł zablokować gorzki acz słuszny protest.

Vote up!
7
Vote down!
0

#1556808

Ale żyjemy w słabym urodzaju

Bo rząd stał się zakładnikiem żydostwa

Dzisiaj zbieramy cięgi od dziadostwa

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1556838

Pewna Pani , historyk z wyksztalcenia powiedziala, ze nie jest filosemita, ani nie jest antysemita, ona docieka prawdy. Nie mniej , nie wiecej.  Tak mysl wiekszosc z nas.

Zachowanie ambasador Izraela jest skandaliczne, tez jestem za tym, zeby ja wydalic.

Polska jako jeden z nielicznych krajow uznaje Jerozolime , wchodzi im w du...e, a oni tak sie odplacaja. Moze trzeba  z grubej rury???

Vote up!
5
Vote down!
0

Gosia

#1556878

Znacznie gorzej, gdy rura jest zdeformowana i nieszczelna, potrafi zanieczyścić i zasmrodzić środowisko w promieniu 10 kilometrów.

Vote up!
3
Vote down!
0

W koronie królów wyglądam pięknie.

#1556882

i to, że tak wielu Polaków teraz ten smród przyjęło do wiadomości.

Vote up!
2
Vote down!
0

insurekcjapl

#1556890