Kandydat Komorowski.

Obrazek użytkownika rejms
Kraj

    O kandydacie Komorowskim można pisać dużo i śmiesznie bo i sam kandydat staje się śmieszny zwłaszcza, że szanse w nadchodzących wyborach spadają na łeb na szyję co wywołuje tylko „ruchy niekontrolowane” kandydata i jego ekipy.

  Powodem takiego trendu jest pojawienie się nowego kandydata /chciałoby się pisać z wielkiej litery bo zasługuje na to/ p. Dudy, człowieka na miarę czasu któremu kandydat Komorowski do pięt nie sięga. Kandydat Komorowski jako dobrotliwy Gajowy i Dozorca żyrandola już się zużył bo właściwe miejsce gajowego to leśne ostępy a nie Pałac Prezydencki .

  W pałacu potrzebny jest ktoś kto będzie aktywny, czynny i zajmował się sprawami Państwa i społeczeństwa a takim kandydatem /miejmy nadzieję że po wyborach Prezydentem/ jest Pan Duda, Andrzej Duda dr prawa.

  Robienie sobie autoreklamy przez kandydata Komorowskiego mówiącego:

  …Wybory to nie zabawa! Rządzenie krajem to nie nauka, to nie praktyka dla czeladników, to zadanie dla tych, którzy muszą dysponować odpowiednią wiedzą, umiejętnościami i wolą działania!....

 wystawia go – delikatnie mówiąc – na żarty /można dokładniej powiedzieć –na kpiny ;)/ no bo jako historyka po studiach /z magisterką teścia/ można zapytać jaką to wiedzą i umiejętnościami dysponuje przypominając niezliczoną ilość gaf historycznych, językowych /gramatycznych i ortograficznych/, towarzyskich, a co do woli działania to widać tylko jako identyfikującą się z własną partią czyli PO. Woli działania w interesie społeczeństwa nie widać a wręcz „wola działania” skierowana jest przeciw społeczeństwu, podpisując jedną za drugą ustawy godzące w żywotne interesy społeczne, no cóż, wola Partii jest decydująca /kiedyś było takie hasło „Partia z Narodem, Naród z Partią” – powtórka ‘z rozrywki’?/

   Ostatnie wydarzenia zmusiły kandydata Komorowskiego do większej aktywności i jak widać wybrał się nawet na Śląsk, w tym gorącym dla górników okresie, tylko nie raczył ich odwiedzić - górników, porozmawiać i próbować coś załatwić dla dobra wspólnego, pojechał, wrócił, odfajkował i ma ‘’z  głowy”, niech ktoś teraz powie, że nie był na Śląsku.

 Z malejącym poparciem /druga tura już jest pewna/ ekipa kandydata ma poważny kłopot, takie wsparcie i agitka „zaprzyjaźnionych” me(n)diów, wsparcie środowiska z byłego WSI /byłego to hasło umowne, zlikwidowano pojęcie WSI/ jakie posiada oraz aktywność zakłamanych pracowników dużego Pałacu o korzeniach PZPRowskich i WSIowych jak widać idą na marne. 

  A wszystko to sprawił jeden człowiek, kandydat PiS na Prezydenta Pan Andrzej Duda, człowiek wykształcony, elokwentny i co najważniejsze - z jasnym i konkretnym planem działania zrozumiałym dla ludzi myślących, myślących zwłaszcza o Naszej przyszłości.           Osobowość i cechy charakteru p. Dudy wywołują zwiększone Y-Y-Y-kanie i purpurę na twarzy nawet zaprawionego w propagandzie /tej jeszcze z czasów pezetpeerowskich/  obecnego doradcy kandydata w randze ministra /doradca w randze ministra, nie kandydat/ a inni propagandyści jak Żako-Liso-Wołki to mało nie udławią się własnymi językami w produkcji bredni.

  W tym miejscu można zapytać jak ktoś o pamięci słonia Trąbalskiego /vide „afera marszałkowa” i zeznania kandydata w tej sprawie/ może pełnić tak ważną funkcję i ubiegać się o reelekcję – czy to normalne?, nie wiem ale „nasza demokracja” nie zabrania /wystarczy popatrzeć na koloryt nic nie znaczących kandydatów drugiego szeregu, tam dopiero ‘cudaki’  ;)/ .

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (19 głosów)

Komentarze

Jąkała nałęcz z bulem, z gburem gajowym, zwierają wszystkie szyki razem z zaprzyjaznionymi mediami, na następną przespaną kadencję, oj chroń na Boże od tej katastrofy...tylko Pan Duda na prezydenta

Vote up!
6
Vote down!
0

Marika

#1465883

Spoko ;), jeżeli dojdzie do debaty Gajowego z Dudą /w drugiej turze Gajowy nie wywinie się od debaty/ to będzie jego koniec i kompromitacja mimo, że ma zapewniony handicap czytania odpowiedzi z kartki.

Vote up!
6
Vote down!
0

To ya.

#1465889

Polacy przez demokratyczne wybory jak to wczesniej bywalo i ostatnio.
I co im zrobiliscie WY nabiciw butelke wyborcy w ostatnich zfalszowanych wyborach kiedy to ONI wymwyslili ze teraz dla niepozanki wygra PSL ,bo w wygrana PO to nikt nie uwierzy.
Taktyka sprytna, wladza wciaz pozostaje w tych samych postPRLowskich rekach.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1465909

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Francotirador nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Przyznam sie ze malo wiem o nim a duzo o p. Braun.  Podzielam poglady p. Brauna prawie w 100%. Chodzi mi o polityke zagraniczna i o zydowskie roszczenia oraz jesli chodzi o surowe ukaranie zlodzieji Polskiego majatku.

Vote up!
1
Vote down!
-5

casey

#1465912

są zbieżne z pogladami Pana Brauna.Bardzo fajnie że się zgadzacie w tej materii,ale skoro juz się wypowiada publicznie to nalęzy się zapoznać z pogladami innych kandydatów o których się wspomina i dopiero punktować za i przeciw.To że jest poruszona tzw kwestia zydowska i polityka zagraniczna o niczym jeszcze nie świadczy,poniewaz od tych spraw jest zazwyczaj rząd i sejm,który w porozumieniu z Prezydentem podejmuje decyzje w jaki sposób i komu nalezy zasugerować/podpowiedzieć sposób prowadzenia polityki tak wewnętrznej jak i zagranicznej oraz zająć stanowisko w kwestii żydowskiej.Te dwa zagadnienia są bardzo istotne z polskiego punktu widzenia ale nalezy pamietać ,ze polityka ma różne barwy i odcienie które przekładają sie na egzystencje Panstwa jako całość.Mogę z pełna świadomością napisać że Pana Brauna znam tylko jako filmowca,a nie polityka.Wobec tego nie biorę pod uwagę jego kandydatury z tego względu że nie ma On zaplecza politycznego,które stanowiło by baze informacji potrzebną Prezydentowi.Odnośnie ścigania i ukarania złodziei polskiego majątku to należało by zacząć od 1989 roku i bolka i trzepać wszystkich odpowiedzialnych,którzy podejmowali decyzję za nas zwykłych obywateli.Jest to niemozliwe,poniewaz zostały ustalone zasady w Magdalence jak i osobne inne,które ogólnie rzecz ujmując pozwalały przejąć kase komuszkom a decyzje oddać tzw Solidarności z tamtych lat.Są pewne uzgodnienia,które można obecnie zmienić ale to tego jest potrebna potężna wiedza polityczna jak i znajomości polityczne na szczeblu europejskim co najmniej a nie chęci,bo tym jest wybrukowane piekło.Ja też chciałbym aby Polska była od dawna na poziomie Niemiec,ale to tylko mażenia,które może się spełnią jak zaczniemy wszyscy mysleć realnie i zagłosujemy na Pana Andrzeja Dudę pozostawiając innych przypadkowych starających się o prezydenturę kandydatów.Jesli nie zewrzemy szeregów to dalej będziemy sobie pisać jakies tam przemyślenia,kto,co komu i dlaczego,ale to tylko przyspieszy zabetonowanie się obecnej sitwy na stanowiskach i nawet powstanie narodowe nie bedzie w stanie tego zmienić.

Vote up!
7
Vote down!
-1

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1465942

 

jaki (p)rezydęt taka

(p)rezydętura

51 % ,

koń by się uśmiał:

mniej niż zero !

 

 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1465915

Ten zadufany w sobie bałwan wierzy,że ma kwalifikacje i umiejętności...przerażające. ten człowiek odcięty od rzeczywistości jest tylko obca atrapą, dowykonania określonych zadań i utrzymywania sitwy przy władzy...

Vote up!
8
Vote down!
0

Yagon 12

#1465925

kwalifikacje.

 

na sołtysa budy ruskiej.

I to tylko wtedy jak go WSI wybiorą.

 

Bo Kmiecie w Budzie z pewnością dość mają swoich bólów i

żaden bul więcej do niczego nie jest Im

POtrzebny:

 

bul musi odejść !!!                                                                                                                                                                                  odjechany być jak ten matoł .                                                                                                                                                                    brukselka POtrzebuje mądrych inaczej.                                                                                               lokaja już ma, na bula POra.  śmieci będzie woził i wywozil europejsko - parlamentarne. bis matoł brukselski będzie.                   chistorykuf dwuch. aj waj !
Vote up!
4
Vote down!
0
#1465930

...sądząc z przekazu, jaki dają nam platformiarze na zaprzyjaźnionych portalach - komoroski już wygrał majowe wybory - drugiej tury nie będzie - ba! a nawet pierwszej ...Bronkowi dzisiaj  skoczyło do 63%, do maja skoczy 99,9% i CBOS stwierdzi, że wybory niepotrzebne.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1465950

Andrzej Duda: CBOS to rządowa sondażownia

 

 Wybory 10 maja po prostu wygram - powiedział podczas konferencji prasowej w sejmie Andrzej Duda, kandydat PiS na prezydenta. Tymczasem najnowszy sondaż CBOS nie daje mu szans na drugą turę w wyborach. Duda nazwał fundację "rządową sondażownią". - Polacy oczekują debaty - stwierdził Duda. Po raz kolejny zaapelował do obecnie urzędującego prezydenta, Bronisława Komorowskiego, żeby "się nie obawiał i stanął do debaty". Polityk PiS oświadczył, że gotów jest stanąć do niej "nawet jutro". - Polacy chcą merytorycznej wymiany poglądów - oznajmił. Duda powiedział, że interesuje go debata "jeden na jeden". Po czym dodał: - Forma jest mi obojętna. Kandydat PiS na prezydenta oświadczył, że szanuje wszystkich kandydatów, "zwłaszcza tych, którzy wystawieni są przez liczące się ugrupowania". Duda odniósł się do najnowszego sondażu CBOS, który nie daje mu szans na drugą turę w nadchodzących wyborach prezydenckich. 63 proc. ankietowanych zamierza poprzeć ubiegającego się o reelekcję Bronisława Komorowskiego. Duda może liczyć na 15 proc. głosów. Polityk nazwał CBOS "rządowa sondażownią". I podkreślił: - Cała sytuacja jest optymistyczna 

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Andrzej-Duda-CBOS-to-rzadowa-sondazownia,wid,17263332,wiadomosc.html?ticaid=1145a7

Vote up!
8
Vote down!
0
#1465954

Ja wiem, co to jest CBOS!  Ale też wiem to, że tałatajstwo jest przebiegłe do cna i w dodatku  - świadome zagrożenia - nie zawaha się przed niczym, a w tej sytuacji nawet zdecydowane zwycięstwo Pana A. Dudy może okazać się niespodziewanie ....wyborem bula na p/rezydęta/. Tego właśnie mamy się pilnować!

Vote up!
6
Vote down!
0
#1465958

Centralne Biuro Ogłupiania Społeczeństwa

Lemingi w niesamowitej panice! Jeśli A.Duda zostanie prezydentem to stracą konfitury,a niektorym wczasy w celi mogą się "zdarzyć".

Vote up!
5
Vote down!
0
#1465959

im gorzej tym lepiej.

 

im

POdskakują słupki

jak im się robi koło....d

piór !

 

sądażownia ?!

 

komoruskie głópkI:

Vote up!
2
Vote down!
0
#1465969

Tylko co z podejściem reprezentowanym pono przez "the nację", że wszystkie strony konfliktu muszą być nasze?

Czy Duda - oprze się temu znacznemu, moim zdaniem, choć całkowicie pomijanemu przez media główne i większość "prawicowych", wpływowi the nacji, różnym żądaniom żydowskim? Oprze się np. żądaniom 65 mld i okolicom, oprze się popieraniu Izraela i jego interesów oraz interesów "diaspory" zawsze i  za wszelką cenę, czasem wręcz raczej wbrew interesom Polakow, oprze się przyjęciu postawy, ktoŕą osmielilbym się nazwac: przychylno-sluźebno-sluźalczą, czy raczej założy sobie myckę na głowę w rozmowach z nimi i pójdzie biegać z chanuką czy czymś takim?

A może  takie wspieranie nie ma znaczenia, bo ich działania są praktycznie  bez znaczenia:))), bez wpływu na sytuację w Polscę - przynajmniej bez jakiegoś negatywnego wplywu? Moze w ogóle nie reprezentują oni jakichś zbiorowych etnicznych interesów :)))))), może są "Duńczykami w Danii", a Polakami w Polsce,  a liczą się tylko - jako potencjalne naruszenie naszych interesów - tylko niecne knowania złych Ruskich, czasem Niemców?:))))))

Jakby  spojrzeć, mozna miec wrazenie, ze jest/może być uwrazliwiony na ich interesy: np. głosował przeciw uznaniu Palestyny. Zapewne ożenek nie był kartowany, lecz z miłości, ale nie każdy ma teścia, który pisze takie wiersze:

"Bóg Polaków zamknięty w obozie, w baraku
drży, gdy dzielni chłopcy z orzełkami na czapkach
dobijają dziewczynki żydowskie, rurkami, na odlew.”

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1466020

Vote up!
4
Vote down!
0
#1466028

Gajowemu jeszcze spadnie, druga tura więcej jak pewna

Vote up!
4
Vote down!
0

To ya.

#1466055

Zaskakuje mnie niska pozycja Powiatowego Mussolliniego czyli Kowalskiego. Co to nie popieraja mgo mwszyscy bramkarze w knajpach?

Vote up!
2
Vote down!
0

Skorpion48

#1466094

Vote up!
4
Vote down!
0
#1466029

To jest dopiero agregat. Nie ma w przestrzeni ziemskiej lepszego komiwojażera pogladów niz ten niedorobiony profesor od Ruchu Ludowego. Do mtegto mmanipulant ni klamca ze sklerozą. Obaj z Komorowskim poowinni osiąść juz do emerytury w Ruskiej Budzie lu bliżej....Uralu.

Vote up!
4
Vote down!
0

Skorpion48

#1466093

buda nie musi być ruska.

 

Może być jakiegoś Burka albo innej sobaki.

 

I najlepiej byłoby z tamtej strony Uralu.

Bliżej Kołymy

i nie tylko dla tych dwóch,

 

 

tam miejsca dosyć dla całej mafii tuskomoruskich

POszustów.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1466179