Jak się pan Rafał Pankowski Niemcom na Polaków skarżył

Obrazek użytkownika Honic
Kraj

To co zauważam, to coraz wyraźniejsza obecność lewactwa w "III RP". Dopiero co na łonecie ukazał się wywiad z niejakim Tomaszem Szypułą na temat rzekomej dyskryminacji zboczeńców, tu: http://facet.onet.pl/kruszenie-muru-czyli-jak-geje-i-lesbijki-staraja-sie-o-legalizcje-zwiazku/r9dgt. Dopiero co lewactwo próbowało demonstrować w Warszawie dezaprobatę wobec "kryształowej nocy" w rocznicę. Teraz w konszachty ze Spieglem wszedł inny obywatel polski i doniósł co uznał za właściwe, link tu: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/spiegel-o-obchodach-swieta-niepodleglosci-w-polsce/128f4. Tu drobne wyjaśnienie: "Der Spiegel" to dość znany i często czytany niemiecki tygodnik. Niestety czasem zamieszczający artykuły kłamliwe lub pisane z pozycji ideologii wyraźnie lewackich. Na przykład o Węgrzech w czasach Orbana.
W wywiadzie z Rafałem Pankowskim, przedstawionym przez "Onet" jako "naukowiec" i "socjolog". Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Warszawskiego. Trzeba szukać gdzie indziej, aby dowiedzieć się że 38-letni "socjolog" jest przede wszystkim aktywistą "Nigdy więcej", organizacji stawiającej sobie za cel oskarżanie Polaków o wszystko co najgorsze, od antysemityzmu zaczynając a na zabójstwach za kolor skóry kończąc. W każdym razie doliczyli się już kilka lat temu kilkudziesięciu śmiertelnych ofiar rasistowskiego terroru w Polsce. I poszli z tym między innymi do p. Rezydenta.
Teraz pierwszy lepszy poczciwy Niemiec wziąwszy swoją ulubioną gazetę do ręki dowie się jak wygląda wizja Polski w oczach pana Rafała Pankowskiego, polskiego doktora habilitowanego z tematów antyfaszystowskich. I odetchnie głęboko z ulgą, dowiedziawszy się że nie tylko Niemcy... I tak dalej.
Jak to wie i tłumaczy Niemcom pan Pankowski, Swięto Niepodległości dzieli Polaków i jest hańbą. Ekstremiści zawsze atakowali policjantów i kontrdemonstrantów, a w ubiegłym roku był atak na rosyjską ambasadę. Zoprganizowany przez nacjonalistów, prawicowych ekstremistów, chuliganów z Polski i całej Europy. Oczywiście, to przede wszystkim młodzi agresywni pseudokibice, zorganizowani przez "Młodzież Wszechpolską" i "Obóz Narodowo-Radykalny". Nawiązują oni do radykalnych, antysemickich i faszystowskich organizacji czasów międzywojennych."
I tak dalej. Także o Prawie i Sprawiedliwości, a jakże. Dla chcących doczytać, osobliwie w oryginale, podaję link (dostęp 11.11.2014): http://www.spiegel.de/politik/ausland/polen-und-der-unabhaengigkeitstag-aufmarsch-der-nationalisten-a-1002173.html
Wywiad z "socjologiem, wiodącym polskim ekspertem do spraw nacjonalizmu i prawicowegop ekstremizmu" przeprowadziła w Warszawie dla Spiegel Online Christina Hebel.
Dla mnie jest tu ważna ewidentna seria kłamstw stwarzających całkiem nieprawdziwy obraz polskiej rzeczywistości w oczach Niemców, wyprodukowana przez Polaka, choćby byl nawet maniakiem jakiejś idei. Od tej chwili nie jest już dla mnie maniakiem "nieszkodliwym" lecz kłamcą i prowokatorem. Sądzę że spotkawszy go, mówiąc słowami poety, "nie mógłbym nie napluć mu w mordę". Więc lepiej żebym go nie spotkał - nie chcę mieć entomologicznych kłopotów.
Ale gdyby to się zdarzyło komukolwiek i kiedykolwiek, serdecznie mu życzę żeby go nie złapali.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:21)

Komentarze

Spiegel

 

powiedz ty mi Spiegel

powiedz szczerze proszę

jakie za oplucie Polski

wziął Pankowski grosze?

 

PS No bo sam plujec tego nie powie! 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1450184

wziął nie grosze tylko ojra ..taka to dintojra.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1450195

Pankowski to wyjątkowe bydle, nawet jak na lewaka.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1450196

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Głpt czy dzłn przmyśln? Ckw, jk t był nprwdę?   Mm zdnm t n mśc Pntwskg mógł być dzsj wystrgny znczn lpszy nmr nż w Smlńsk. Mógł sę n sprwdzć d gzkcj wszystkch bądź prw wszystkch młdych nrdwców. Ztrzymn 100 tys. ldz n wyjśc z grdzl mst przd Rndm Wszyngtn &qt;dpychn&qt; ch przz gdznę d strny Pwśl (d tył) w cl sągnęc wększj gęstśc n mśc mż - chć n ms - śwdczyć, ż ktś chcł zrwć cły mst będący pd bcążnm dynmcznym kł 10 tys. tn czyl przkrczjącym przynjmnj 5 krtną nśnść mst wdkt pzbywjąc sę w tn prsty spsób wszystkch bądź prw wszystkch młdych nrdwców.   Ckw, jk t był nprwdę? D sprwdzn ptrzbn są dn knstrkcyjn-wytrzymłścw mst zdjęc z góry, c d szcwn wypłnn jzdn chdnków (stąd zkz drnów?)   P.S. wg znk z 1971r. nśnść wdkt t tylk 30t dł. przęsł t ncł 50 mb.

panMarek

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1450206

właśnie przeczytałem ten wywiad..same kłamstwa na temat Polski i Polaków. Niestety nawet Polska nie ściga za "polskie obozy koncentracyjne" to tym bardziej takie opluwanie kraju zostanie niezauważone. Mona tylko mieć nadzieje, ze spełni się marzenie tego pana i ktoś obije mu za ta wypowiedz mordę!

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

z ujścia Menu do Renu

#1450215

bydle

 

po łeb jest zanurzone

w gnojowym moczydle

z profesorskiej trzody

antypolskie to bydle

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1450224

Pankowski już się wielce wykazał promując swego czasu seryjnego mordercę Simona Moleke, którego uczyniono antyfaszystą roku i podsyłano Polki, które ten mordował.

Śmieszne było wysyłanie przeciwko narodowcom przez tych śmierdzieli niemieckich nazistów, co uzasadniano nienawiścią do Włochów i Austriaków (bo tylko tam był faszyzm). Moim zdaniem wszystkie te lewackie ugrupowania nazistowskie jak SLD czy Antyfa powinno się zdelegalizować bo promują totalitaryzm, na szczęście w Polsce nigdy nie mieli oni licznego poparcia, która zawęża się do załganych mediów. Moim zdaniem ci atakujący wczoraj zarówno Marsz Niepodległości, jak i policję, wywodzili się właśnie z lewackich bojówek, widać było, że zależy im na zniszczeniu marszu i w pewnym sensie im się to udało, ale na szczęście za kilka dni w internecie zostaną opublikowane zdjęcia tych śmierdzieli i zostaną oni zidentyfikowani.. Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1450256

i identyfikacja to bardzo dobry i moim zdaniem skuteczny pomysł. Gdyby ktoś opublikował moje zdjęcie i skomentował że byłem uczestnikiem Marszu Niepodległości, byłby to tylko powód mojej dumy. Gdyby mnie napiętnowano jako prowokatora, wstydziłbym się do końca życia. A już na pewno dobrze bym się zastanowił czy przychodzić następnym razem.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1450279

Przybliżając postać Rafała Pankowskiego, - warto zapoznać się z tekstem wywiadu (tutaj), którego udzielił Waldemarowi Kuligowskiemu. Materiał zatytułowany jest "Rasizm nasz powszedni".

 

    

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1450400

Nic ciekawego Satyrze, po prostu brednie nawiedzonego lewaka, który miesza wiele pojęć i czyni z tego śmierdzący rzyg, którym oblewa później patriotów. Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1450405

... na jego bzdurny tok myślenia, jako zakabziałego lewaka. Aż dziw bierze, że mówi po polsku, pisze w języku polskim, żyje w Polsce, zjada polski chleb, a zachowuje się tak, jak by był konsomolcem szkolonym za Bugiem. Szok!!! Podłość ludzka nie zna granic!

 

Pozdrawiam,

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1450408

sie zajmowac po to dostal tytul awansem,zeby teraz mieli na niego bacik i wypowiadal sie tak jak mu napisza,byc zdrajca czy swinia to tylko dla tego typu ludzi kwestaia ceny.

Ale z innej beczki, na temat podanego linku o problemach gejow w Polsce.
Ciemnogrod polski jest przepastny, pomiesci w nim wiekszosc debilnego lemingowego spoleczenstwa.
Niewolnik zostanie na zawsze niewolnikiem i bedzie uwazal ze panstwo musi ingereowac w jego sprawy.
Jakim prawem panstwo ma decydowac z kim ja chce zyc i prowadzic gospodarstwo domowe i dawac mi badz nie mozliwosc zalegalizowania partnerskiego ukladu, bo panstwu przszkadza ta sama plec?
A jak jest inna plec to jest OK mimo ze ze jest pelno zwiazkow partnerskich zalegalizowanych przez panstwo poprzez udzielenie tzw.slubu,mimo iz te malzenstwa nie mieszcza sie w kryteriach przyjetych przez okreslenie zwiazek malzenski i nie opieraja sie ani na milosci, ani na sexie tylko na wzajemnej egzsystencji,pomocy,i prowadzeniu wspolnego domu,czy swiadczeniu sobie na wzajem uslug.Czy hipokryzja w tym przypadku Polakow jest rzecza naturalna i moralnie zaakceptowana?
Znam przypadki tej samej plci i oni nie sa gejami,ale Polacy ich szufladkuja jako zbokow.
Mam starszego sasiada, ktory po latach zycia pod wspolnym dachem z gosposia duzo mlodsza od niego wziol z nia slub dla ulatwienia sobie i jej zycia.Gosposia ma swoja rodzine (dziecko, wnuczki)i wolny czas spedza z nimi.I to jest OK dla Polakow.Ale nie daj Boze jak by moj sasiad byl starsza pania, to zaraz by ten uklad zostal napietnowany,kiedy by starsza pani chciala zalegalizowac ten uklad.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1450442