Treści z tagiem: Der Spiegel

Obrazek użytkownika Honic
Kraj

To co zauważam, to coraz wyraźniejsza obecność lewactwa w "III RP". Dopiero co na łonecie ukazał się wywiad z niejakim Tomaszem Szypułą na temat rzekomej dyskryminacji zboczeńców, tu: http://facet.onet.pl/kruszenie.... Dopiero co lewactwo próbowało demonstrować w Warszawie dezaprobatę wobec "kryształowej nocy" w rocznicę. Teraz w konszachty ze...

4.85
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:21)
Obrazek użytkownika Koteusz
Humor i satyra

Było coś tam gadane w s24? Było! No i jest!

   

Przy okazji podziękowania dla nielubiegazety2. :)  

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika elig
Świat

  Dziś w głównych mediach z entuzjazmem pisze się o artykule z najnowszego numeru niemieckiego tygodnika "Der Spiegel /21.05.2012/. Wydaje się, iż nosi on tytuł "Osteuropas groesste Erfolgsgeschichte", ale nie będąc zarejestrowanym abonentem pisma nie jestem w stanie tego sprawdzić. Mogę polegać tylko na streszczeniu w TVN24 /TUTAJ/.

...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Męcząca tragedia – taki tytuł Der Spiegel nadał sensacyjnej notce o Polsce. Teraz wiem, dlaczego poważni Niemcy pytali mnie za czasów rządów Kaczyńskiego, czy nie stracą życia, jadąc do Polski.

  Czytelnik wpływowego tygodnika informuje o „czterech uroczystościach, upamiętniających w dniu 10 kwietnia w samej Warszawie...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Jeżeli już nadzwyczaj ostrożny w krytykowaniu Rosji hamburski tygodnik Der Spiegel po przekazaniu przez Moskwę Warszawie raportu MAK na temat katastrofy rządowego samolotu w Smoleńsku, liczącego 210 stron, jego autorów nie chwali, to znaczy, że mu niecałkiem dowierza.

 

Der Spiegel...

0
Brak głosów