O Jacku Żakowskim

Obrazek użytkownika Honic
Kraj

Gdybym nie był osobiście na Marszu Niepodległości,a czytał "Politykę", dowiedziałbym się że miał on być "paradowaniem faszystów, rasistów i zwykłych bandytów w tę i nazad głównymi ulicami Warszawy".
Nie obchodzi mnie czy pan Jacek Żakowski uzna mnie za naziolo-kibola, faszystę, rasistę, zadymiarza czy zwykłego bandytę. To wyłącznie jego problem. Nie będę wnikał skąd pan Żakowski ma tak dokładne informacje na temat wydarzeń w Warszawie tego dnia. Zapewne źródło to jest i pozostanie dla mnie niedostępne, podobnie jak nazwiska i stanowiska służbowe jego zwierzchników - jeśli takie posiadają. Zwisa mi także, i powiewa to, że pokojowo nastawiony pan Żakowski "nie jest entuzjastą wystawania godzinami na chłodnym listopadowym powietrzu, w oparach gazu puszczonego przez walczącą z bandytami policję i jednak w sytuacji pewnego zagrożenia. Nawet jeśli te godziny płyną w tak dobrej atmosferze i tak miłym towarzystwie, jak pod sceną na Marszałkowskiej". Mam nadzieję że dylematy przedstawione przez niego pod adresem: http://www.polityka.pl/kraj/1521308,1,polemika-zakowski-o-wydarzeniach-z-11-listopada.read#ixzz1dz2Z5CPF w tym - "jakie są lepsze pomysły na walkę z faszyzmem" i "jak je się wciela w życie" - pozostaną bez odpowiedzi.
Jedyne co chciałbym zrobić dla pana Jacka Żakowskiego, to zadedykować mu mój ulubiony utwór mojego ulubionego artysty. Prawdziwego artysty.

Brak głosów

Komentarze

Aleksander Szumanski
Ponieważ Julian Tuwim w mojej twórczości jest mistrzem, dedykuję Panu Jackowi Żakowskiemu utwór mojego mistrza "Całujcie mnie wszyscy w dupę". Upoważniam p. Żakowskiego do przekazania tego utworu p. Paradowskiej jego koleżance po kiblu.
Z poważaniem
Aleszumm

Vote up!
0
Vote down!
0

Aleksander Szumanski

#201013

A to w jego wykonaniu jest zabawne :)

"W zamieszaniu oberwało się też niewinnej grupie rekonstrukcyjnej.
Większość Niemców została już zwolniona - bo nawet nie brali udziału w szarpaninie."

No to logiczne, skoro Niemcy nie brali udziału w "szarpaninie" to grupie rekonstrukcyjnej "się oberwało", samo jakoś tak wyszło.

Remek.

Vote up!
0
Vote down!
0

Remek

#201022

Bojkot celebrytów. INFAMIA po wsze czasy ich i ich dzieci!

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#201063

Leninowski kaszkiecik, leninowska bródka, nawet Genowefa Pigwa czerwono-różowiutka.

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#201068