Petru, poczytaj baranie

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Petru, poczytaj baranie.

Dezaktywizacja zawodowa kobiet to strrrrraszne” -

rzecze Petru na konferencji prasowej, krytykując słowa z wypowiedzi min.Rafalskiej. Więc mu podpowiadam, darmowo. Priorytet w zakresie ról kobiecych nie podlega dyskusji.

Doradzam panu Petru lekturę specjalistów od rozwoju dzieci, ale takich prawdziwych, np. amerykańskiego naukowca prof. Stanleya Greenspana z George Washington University Medical School i paru innych instytucji. Może sobie kupić lub wypożyczyć wydaną po polsku książkę “Rozwój umysłu”, w której ten wyraża niezwykle krytyczne opinie wobec popularnych trendów wychowywania dzieci i fatalnych skutków jakie one przynoszą. W związki z tym przyszłość nowych generacji wymaga zmiany polityki państwa. Stać chyba pana Petru, czlowieka majętnego, na taki wydatek.

Ale obawiam się, że czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał i pan Petru okazuje się za stary na zmianę perspektywy. Pan Petru tkwi mentalnie w odległej epoce, epoce traktorzystek. W Związku Sowieckim się tego jako dziecko napatrzył?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

powinni wychowywać dzieci, a państwo. Dlatego protestuje przed pozostaniem kobiet w domu i ich dezaktywizacją zawodową.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1505881

Nie za wiele Pan wymaga od "pustego produktu marketingowego, nieopierzonego politycznego młokosa, miszczszcza picu i gładkich słówek"? Przecież to tylko " chłystek, który nosił teczkę za Balcerowiczem." ~Andrzej Stankiewicz

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1505890

Witam! Postrzezenia tej Targowicy uzaleznione od punktu siedzenia! Dezaktywacja zawodowa kobiet programem 500+,to chore, zaklamane postrzeganie rzeczywistosci Polskiej! Ale ,jak zdrajcy moga inaczej postrzegac,bedac przedstawicielami Obcych? Tu nie pomoze golenie glow,tu pilna potrzeba rozliczenia karnego dotychczasowej  dzialalnoci tej mafii! To ma bolec! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1505895

Zbyt wiele wymagacie Państwo od Petru -swetru , to tuba pustych slow , donosiciel i sabotażysta obecnego rzadu .

Z tej tuby mozna uslyszec tylko gdybanie , ,straszenie ,przypuszczenia .

Straszy Petru ze Polacypojda z torbami , Polacy juz z torbami wyjezdrzaja za granice gdyż rzady PO i ludowców doprowadzili do ruiny gospodarczej i zadluzenia panstwa

A ze Petru dorobił sie na doradztwie finansowym to nie dziwota , jakie bylo to doradztwo to widać bylo , podwinol ogon i uciekł do politykierstwa bo on nie prowadzi zadnej polityki tylko politykierke bełkotu .

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1505896