Miasteczko namiotowe pod Sądem Najwyższym i Apelacyjnym potrzebne od zaraz

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Najniezwyklejsza Kasta Ludzi nie odpuszcza i najwidocznej chce nam dyktować co mamy czytać. bo niby po co nam wolność. Nie wystarczy nam Biedronka za rogiem ? Oto dowiaduję się, że Sąd Najwyższy a po nim Sąd Apelacyjny w Warszawie podejmują działania zmierzające do wyeliminowania tygodnika “wSieci” z rynku.

Żałuję, że nie mieszkam w Warszawie, a i stan zdrowia nie pozwala mi na takie ekscesy, ale zaraz bym postawił przed SN namiot i skrzyknął znajomych by postawić tam miasteczka namiotowe i wywrzeć presję na ludzi z Nadzwyczajnej Kasty. Niechby poczuła Kasta oddech narodu na plecach. Jak to by nie pomogło, przygotowałbym taczki do wywiezienia. Spokojnie lecz solidnie należy przemówić tym środowiskom do rozumu.

W r. 1980 wystarczyło parę tygodni by cały naród zorganizował się w Solidarności. Parę lat temu Ukraińcy zorganizowali Majdan i mimo krwawych represji nie ustąpili i obalili prorosyjską władzą, a teraz próbują, jak potrafią, zmieniać kraj.

Jeżeli chcemy zmieniać kraj i nie chcemy go utracić, to trzeba wiedzieć, że sama kartka wyborcza co kilka lat nie wystarcza, trzeba bardziej się postarać. Trzeba przede wszystkim wyjść z internetu na świeże powietrze, Bo jak na razie najbardziej popularnym hasłem w Polsce jest nadal “ Polacy nic się nie stało”, choć w mediach opluwają nas ludzie pokroju Grabca i Balladyny w osobie Róży Tysiąca Nazwisk.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Dama specjalnej troski,

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1543458

teraz władza ma kłopot, bo z powodu wizyty prezydenta USA Plac Krasińskich został zaanektowany - razem z miasteczkiem. A miasteczko nie chce się zwijać.

 

filmik na YT: Czy HGW z PIS-em wygna miasteczko Słomki ?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1543515

HGW nielegalnie usuwa miasteczko protestu Słomki

W nocy z 4 na 5 lipca, przed wizytą Donalda Trumpa, kilkuset osobowe siły policyjne nasłane przez prezydent Warszawy Hanne Gronkiewicz Waltz nielegalnie i siłowo demontują miasteczko " Niezłomnych".
Organizatorzy protestu domagają się dekomunizacji sądów w Polsce.

pytanie: komu podlega policja???

ciekawe, że z nachodźcami nie są tak stanowczy

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1543579