Stonoga publikuje. Największy wyciek w historii

Obrazek użytkownika tequila
Kraj

Materiały opublikowane przez Stonogę to zdjęcia 13 z 20 tomów akt śledztwa, liczą łącznie ponad 2,5 tys. stron. Znajdują się tam zdjęcia urządzeń podsłuchowych, przesłuchania świadków - m.in. kelnera Łukasza N., biznesmena Jana Kulczyka czy Pawła Grasia.

Od wczoraj na Facebooku publikowane są zdjęcia ponad 2,5 tysiąca stron materiałów z tego postępowania ws. afery podsłuchowej. Zamieścił je Zbigniew Stonoga, założyciel "Gazety Stonoga". Chodzi o zeznania podejrzanych oraz protokoły zeznań osób, które były nielegalnie podsłuchiwane w warszawskich restauracjach. Ponadto, w zaprezentowanych materiałach są także dowody w śledztwie - odręczne zapisku kelnerów, którzy zakładali podsłuchy i fotografie sprzętu podsłuchowego.

W dokumentach są także zeznania osób oraz ich dane osobowe - adresy i numery PESEL, m.in. szefa CBA Pawła Wojtunika, czyli osoby podlegającej szczególnej ochronie. Teraz prokuratura będzie wyjaśniać okoliczności wypływu akt ze śledztwa.

- To jest bardzo zła sytuacja. Same przecieki dewastują ład, który wszyscy powinniśmy chronić. To dewastowanie podstawowego systemu funkcjonowania instytucji. To największy tego typu wyciek z akt śledztwa w historii - skomentował wycieki w Kontrwywiadzie RMF FM szef kancelarii premiera i koordynator służb specjalnych Jacek Cichocki./onet/

Prokuratura zapowiada śledztwo etc.

Tu chodzi o coś więcej, mianowicie wyczyszczenie służb specjalnych, oczywiście może zostać powołana Komisja Sejmowa, ale to wszystko działa na plus dla PiSu, jednocześnie POgrążając PO i PSL.

Link do stronki Stonogi

https://www.facebook.com/gazetastonoga?fref=photo

Służby próbują kasować linki do pobrania dokumentów, jak to Stonoga określił "z chińskich serwerów", ale na próżno. Mleko się rozlało.

Dla historyków i miłośników historii to gratka.

Ogromem danych i ich zawartością przebija tzw. Listę Wildsteina.

Niektóre szczegóły są tak drastyczne, że aż trudne do uwierzenia. Ale fotki i zeznania świadków pod przysięgą są, co by nie mówić bardzo wiarygodne. 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Stonoga upublicznia następne akta sprawy.

Wreszcie sami ocenimy, czy zbagatelizowane rozmowy POlityków były nieznaczącym epizodem, czy też zatajono przed Polakami całą treść rozmów.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1483476

Zdaje sie Stonoga zaczyna się spieszyć i dziś opublikuje komplet

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1483526

Dewastacja Polski trwa od 8 lat!!! Teraz jest szansa na naprawę państwa.

Jest to możliwe pokazując społeczeństwu prawdę. To już trwa! Czy się uda?

Brawo Zbigniew Stonoga !!! Polska potrzebuje tysiące takich Stonóg.

Może wreszcie się uda oczyścić ze świń i łajna chlew który z Polski zrobiła PO+PSL !!!

https://youtu.be/3V161dQgNpM

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1483517

bo Ziobro, Kaczyński, Agent Tomek, Kamiński i Macierewicz przy wysiadają... Nie zdążą wygrać wybory, aby zacząć śledztwo kiedy on dawno rozwali ten układ.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1483552

Ten cały Stonoga to kolejna mutacja Falenty czy "kelnerów" od "Sowy" - to tylko dostarczyciel informacji...ci, co tym kręca i wymyslili akcje mają szersze cele. samo utopienie PO nie wystarczy by zastapić ja "nowoczesną" partia Petru. A przeciez idzie o miliardy zlotych, ktore jeszcze mozna z Polski wyprowadzić i ostatnia juz transze unijnych środków...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1483539

....wojna służb.....jedne zwalczają drugie i tak w koło Macieju......

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

zimny drań
 

#1483557

na moim profilu były skopiowane akta niestety dziś otwieram profil a tam pusto znowu Cud,cały czas jestem blokowany nie wiadomo z jakiej przyczyny widocznie taki emeryt jak ja to jakiś Rambo dla nich!
najważniejsze na dzisiaj aby powielać cały czas Akta tak żeby tamci się pogubili w swojej inwigilacji, a tak na marginesie to według jakiego prawa oni mnie inwigilują???

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

drjerzy

#1483682