Raz zdobytej władzy nie łoddamy...

Obrazek użytkownika Sybilla
Kraj

Raz zdobytej władzy nie łoddamy! - oto myśl przewodnia "ochroniarzy" jaśnie nam panujoncego /p/rezydęta. Miałam nadzieję, że doczekam chwili, kiedy ten... /epitety zachowam w pamięci/ wreszcie "poleci gdzieś do lasu" i wszystko się zmieni. A teraz zaczynam już coraz bardziej wątpić...Dobił mnie dzisiejszy oficjalny wynik, który z 5 procentowej przewagi stopniał do ...0,99. Przecież myśmy to przerabiali podczas wyborów samorządowych! To są przymiarki do 24 maja, kiedy bronio wygra - być może z poparciem 0 coma 0001 procent, ale wygra. Przekręty jednak to raz, a społeczeństwo - dwa. W moim cholernie ogłupiałym mieście , jak i zresztą w całym województwie - z kretesem zwyciężył cymbał. A moja grupa zawodowa - tzw. nauczycieli - podobno osób światłych i kumatych - pójdzie w drugiej turze głosować na gajowego, bo...".Duda jest z PiSu i zabierze im wszystkie przywileje!".

No to ja teraz odwołuję wszystkie swoje wpisy na forach, które tychże "biednych" i opluwanych belfrów broniły. A niech was kule biją - zakichani moralnie i umysłowo wychowawcy! Jeżeli oświata takimi bęcfałami stoi to i niech bęcfał nimi kieruje. Amen!

A Kukiz? Mogłam tolerować jego osobę, a nawet momentami aprobować jego populistyczne wypowiedzi, ale kiedy publicznie oznajmił, że nie odda swoich głosów na Dudę - popukałam się w czoło - Kukiz chce wejść do Sejmu - pierwszym do tego krokiem  - logicznie rozumując - byłoby przepędzenie gajowego spod żyrandola. Na co pan liczy, panie Pawle - chyba na to, że w strachu przed Dudą poprą pana platfusy, a jeśli tak - to pachnie to zwykłą prywatą a nie - jak pan deklaruje - patriotyzmem i demokracją.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

A moja grupa zawodowa - tzw. nauczycieli - podobno osób światłych i kumatych - pójdzie w drugiej turze głosować na gajowego, bo...".Duda jest z PiSu i zabierze im wszystkie przywileje!".

 

  Nie, to nie o przywileje chodzi tylko ta grupa zrzeszona w ZNP zawsze była i jest "czerwona", przyhwileje to tak przy okazji.

  Jeżeli ktoś ma wątpliwości na kogo głosować to niech sobie obejrzy ten klip:

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#1478616

pochodzi z ust jednej mojej koleżanki, która z ZNP nie ma nic wspólnego. I raczej świadczy nie o "czerwoności", ale o ptasim rozumku leminga, niestety. Czerwoni belfrowie są już raczej w większości na emeryturach - ja mówię o młodszych., a nawet i bardzo młodych stażem.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1478625

to właśnie 24 maja zobaczymy czy akcja policzmy głosy miała sens, a to że ma nie podlega dyskusji, potrzebna szczególna koncentracja i oczy szeroko otwarte. Bo liczenie głosów juz sie formalnie zaczeło

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1478665

...24 maja usłyszeć - Dudaaaaaa!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1478692