TVPeOwskie mendia dotknięte zaćmą wybiórczą

Obrazek użytkownika Sybilla
Kraj

Wiem, wiem - o peowskim reżimie to już napisano na Niepoprawnych .pl niemal wszystko. Ale  - mimo boskiej wręcz cierpliwości, nachodzą mnie takie chwile, że nie wytrzymuję...Miałam dzisiaj  - przed Dniem Edukacji, na tyle wolny wieczór, że postanowiłam wziąć głęboki oddech i mimo awersji do telewizorni, przelecieć pilotem po kilku stacjach aby się przekonać, co też o naszym Prezydencie, Panu Andrzeju Dudzie i jego dużej aktywności na forum krajowym i zagranicznym owe mainstreamowe mendia powiedzą? Oczywiście - zdaję sobie sprawę z tego, że Para Prezydencka cieszy się żadną sympatią rozmaitych tewałwenuf i polsadup, jednakże w dniu dzisiejszym przed Pałacem Prezydenckim , tudzież i wcześniej - na Okęciu, powitano uroczyście, z należytymi honorami, Parę Królewską z Belgii. Pokaźne fragmenty transmitujące całą tę uroczystość obejrzałam na prezydenckim "fejsie" i oficjalnej stronie Prezydent.pl. Za to w publicznej TV  - o tej rozpoczynającej się dzisiaj, kilkudniowej wizycie wspomniała tylko TRWAM.

I pies morde lizał tewałenowi oraz polsatowi! Ale żeby  - za mój abonament - nie puściła tego materiału Panorama z Racewiczową albo jedynka z Ziemcem - to już haniebny skandal nad skandale! Wokół  każdego pierdu brąka to robili  szoł na pół wiadomości, a teraz  - pani Racewicz z kaziem marcinkiewiczem wolała se popluć, a tewałeny giertycha romka odgrzali. O gnojstwie dotyczącym Mariusza Kamińskiego to już nie wspomnę.

Tymczasem o naszej Parze Prezydenckiej ni słychu, ni widu. A DZISIAJ OBOJE POKAZALI KOLEJNY RAZ NIEZWYKŁĄ KLASĘ  - I W UBIORZE, I W ZACHOWANIU, I W ROZMOWACH Z BELGAMI, W KTÓRYCH ŻADEN TŁUMACZ NIE MIAŁ NIC DO ROBOTY.

Być może niepotrzebnie się wnerwiam - przecież mam Internet, to po ...grzyba mi to telewizyjne pudło. Ale moi starsi wiekowo rodzice, tudzież inni seniorzy , w większości, ową polityczną wiedzę czerpią właśnie z tv - hańbą jest pozbawianie ich demokratycznego prawa do obiektywnego postrzegania faktów. To jest draństwo do potęgi entej!! 

Na koniec powtórzę za Pawlakiem: obyście łżełachmyty dziennikarskie po kolana w wodzie stali i pić prosili ! Oby wam ta wybiórcza zaćma bokiem lewym z trzewi wylazła, Howk!

http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wydarzenia/art,40,krol-i-krolowa-belgow-z-wizyta-w-polsce.html

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

... w telewizji publicznej - to policzek dla telewidzów. TVP po wyborach powinno być gruntownie przewietrzone. 

 

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0
#1495762

Masz rację Evo, TVP po wyborach powinno być "przewietrzone" i to na cztery wiatry.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1495787

Telewizja to nasz system nerwowy zainfekowany wirusem.Aby Polska była Polską nawet waśniejszą od zmiany rządu jest odzyskanie publicznej telewizji .a na prywatne nałożyć kaganiec cenzury.Innej drogi ratunku nie ma.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Loter

#1495796

W kwestii telewizji publicznej, to kojarzy mi się ona z... domem publicznym. Kto dobrze zapłaci, ten jest zaspokojony i... pieprzenia ma tyle, że widzom oczy robią się tak wielkie jak pięciozłotówka. A uszy im "więdną" od "ochów i achów" artykułowanych przez platfromersko-peselową swołocz przy sutenerze Piotrze Kraśko i wielu "użytecznych durniach" z TVP.

Receptą na likwidację tego... burdelu jest... zmiana obsady Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. To te łobuzy z KRRiT oraz wcześniej (p)rezydent Bredzisław Komoruski obsadzili Radę Nadzorczą TVP S.A. Ta z kolei za swej kadencji najpierw wybrała Juliusza Brauna na stanowisko Przezesa Zarządu TVP, Tenże wypełnił swą rolę "użytecznego durnia" w stu procentach, czego przykładów mieliśmy tysiące.

Kiedy 10 czerwca 2015 roku zmieniono Radę Nadzorczą - na bardziej przychylną ekipie rządzącej - ta 29 lipca 2015 wybrała w głosowaniu na stanowisko prezesa Zarządu TVP S.A. Janusza Daszczyńskiego, który jest bardziej spolegliwy wobec PO-PSL i ślepo wykonuje polecenia tejże swołoczy.   

Zmieniając obsadę KRRiT - nawet gdyby przyszło nowej ekipie rządzącej wypłacić horrendalne odprawy tym łobuzom - będzie wówczas możliwość opanować TVP w stopniu pozwalającym uczynić z niej medium sprzyjające polskiemu społeczeństwu.

Co do mediów prywatnych, to ukrócenie ich kłamliwym i zmanipulowanym przekazem powinno się odbywać za pomocą znowelizowanego prawa dziennikarskiego. Dzięki egzekwowaniu zapisów prawa, a w procesach sądowych za kłamstwa i manipulacje nakładanie milionowych grzywien... można te media "puścić z torbami", co w konsekwencji wyeliminuje je z rynku medialnego w Polsce.

 

Pozdrawiam serdecznie zabierających tutaj głos komentatorów i dziękuję Tobie Sybillo za poruszenie tego tematu w swym artykule,

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1495817

...mam 69 lat i wiele widziałem i przeżyłem, obecnie wymeldowałem się z telewizji kablowej (od czerwca br.) .Korzystam jedynie z DVB-T przystawki dla celów kontoli mediów jedynki,polsatu,tvn a przede wszystkim siedzę w telewizji TRWAM bo widzę w niej ratunek społeczny i moralny i polityczny też.
Bardzo podoba mi się Pana artykuł i podzielam Pana zdanie w tej kwestii. Szkoda tylko,że niektórzy młodzi oglądający Lisa, TVN,Jana Dworaka w akcji przeciwko Telewizji Trwam, Szczukę Bęgowskiego jako Grodzką,kopaczową itd. nie chcą zrozumieć tego paskudztwa! (i właśnie moja synowa jest w tej grupie co mnie bardzo boli... ) ...póki co staram się zawsze zrobić jakieś wrzutki myślowe, może po latach da to skutek.. mało się wypowiadam w internecie bo cały czas muszę uczyć się posługiwania komputerem.
Jestem pełen nadziei, że w wyborach największy głos otrzyma Prawo i Sprawiedliwość z Partią Pana KUKIZA, co Pan na to ???

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Zbigniew B.

#1495908

Na wstępie chciałem Ci Zbigniewie zasygnalizować, że w blogosferze przyjęła się forma zwracania "per Ty" - bez względu na wiek. Ułatwia to nam komunikowanie się oraz zacieśnia więzy naszej blogerskiej społeczności. Ja mam lat 60.

A teraz ad rem.
Ja odbierając programy telewizyjne - od roku 2001 korzystam z nadajników naziemnych. W czasie, gdy nadawano techniką analogową, odbierałem tylko 5 kanałów telewizji polskojęzycznej, tj.; TVP-1, TVP-2, TVP-3 (przekształconą parę lat temu na TVP Info), Polsat oraz TVN). I to mi w zupełności wystarczało. Gdy zmieniono technikę nadawania z analogowej na cyfrową - mam możliwość odbierania 24 kanałów niekodowanych oraz 4 kanałów kodowanych. Telewizję publiczną oraz prywatne oglądam sporadycznie. Ale codziennie, a właściwie wieczorami i nocami oglądam (słucham) TV Trwam. Podzielam Twoje zdanie, że ta stacja telewizyjna jest tą, która stoi na straży moralności, etyki oraz kształtuje pozytywne relacje społeczne. Także pozytywnie wpływa na życie polityczne w Polsce. W audycjach tej stacji każdy prawy człowiek i niekoniecznie katolik znajdzie coś dla siebie. Programy publicystyczne stoją na bardzo wysokim poziomie, a przede wszystkim przekazywane informacje pozbawione są manipulacji. Pokazują rzecziwistość taką, jaka jest. I to jest wielkim atutem TV Trwam.

Co do Twojej synowej, to nie myśl, że tylko w Twojej rodzinie są takie - mówiąc delikatnie - rozdźwięki światopoglądowe. Takich rodzin jest co najmniej dwa, trzy miliony. Wiem coś o tym, bowiem i w mojej rodzinie mam kuzynów, którzy do dzisiaj nie widzą nic złego w tym, co wyprawia platformersko-peselowa swołocz. Jeden z nich od siedmiu lat mieszka i pracuje w Anglii, a pozostali dwaj w Polsce (Poznań i Warszawa).  Mówili, cyt.: "tam ojczyzna moja, gdzie są pieniądze", "B. Komorowski jest dobrym prezydentem, bo... między innymi podpisał ustawę dot. in vitro, olewa PiS i Kaczora. A rząd i parlament PO-PSL funkcjonują nowocześnie i nie robią z Polski... zaścianka". Swój światopogląd wypracowali w oparciu o zmanipulowany przekaz maistreamów. "Łykają z apetytem" wszystko, co serwuje im "Stokrotka" z TVN-u i całe zastępy pseudo-dziennikarzy pełniących role "użytecznych durniów" w gazecie koszernej i polskojęzycznych mediach.

Jeszcze do niedawna dyskutowałem z nimi godzinami za pośrednictwem komunikatora audio-video Skype oraz pisząc na ich profilach na facebook'u. Zaprzestałem z nimi dyskusji, ponieważ po bardzo wielu latach "prostowania im kręgosłupa ideologicznego" uznałem ich za niereformowalnych. I nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie to, że każdy z nich jest w wieku 50+. Przeżyli ponad pół wieku i nie widzą zgubnej dla Polski rabunkowej polityki rządzących "elyt", bowiem nie odczuli jej boleśnie na własnej skórze (portfelach).  

Jeśli chodzi o prognozę wyniku wyborów do parlamentu, to sądzę iż wygra PiS. Ale mam obawę, że ilość mandatów w sejmie może PiS-owi nie wystarczyć do samodzielnego rządzenia. A Paweł Kukiz? - No coż,... jestem zdecydowanym przeciwnikiem Kukiza, któremu nie jest po drodze z katolicką Polską. Nie widzę jego w parlamencie. On to wczoraj w nocy w programie telewizyjnym zapowiedział, że jeśli on i "jego ludzie" zasiądą w poselskich ławach - absolutnie nie widzi zawiązania koalicji z PiS-em. Pytam: - jeśli nie z PiS-em, to z kim? Z platformersami? Z komuchami z SLD? A może z PSL-em?

 

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1495920

Satyr to samo życie. Myślę ,że wielu z nas mogłoby sie podpisać pod jego notką. Dlatego cieszy mnie ,że nie poddajemy się , tlumaczymy i mimo pewnych oporów ze strony naszych rodzinnych oponentów nasze tlumaczenia biorą górę  i działa zdrowy rozsądek. Dzięki Satyr za notkę ,którą napisałeś sprowokowany przez Zbigniewa.

P.S.

Z tego towarzystwa okazuje sie ,że jestem najstarszy, Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

lupo

#1495938