Uwaga! Zmasowany atak na prezydenta Dudę rozpoczęty!

Obrazek użytkownika Sybilla
Kraj

We wczorajszych głównych wydaniach telewizyjnych wiadomości - a już ze szczególnym cynizmem niejakiej lisicy w Panoramie, zainaugurowany został zmasowany atak na Prezydenta Andrzeja Dudę . Na razie wywleczono "nasamprzód" kwestię owych 500złotych okraszając je komentarzem sikającej z triumfu premiery, że to nie ona obiecała i nie ma pieniędzy, kto obiecał, niech da. W śmierdzącej nieświeżą kiełbachą wybiórczej prezentuje się zbolały bronek i troskliwy o krzyż, michałowski. Na prowincji lemingi sieją już zamęt na temat - jaki to kłamczuch , ten prezydent - zdobył władzę i o obietnicach zapomniał /no bo przecież OD TYGODNIA już piastuje swój urząd i nic nie robi tylko jeździ/.

Po liściu w mordę, całe to tałatajstwo - jak hydra - podnosi swoje łby i z zajadłą wściekłością zaczyna ziać siarą.

Ufam, że Bóg nie pozwoli zdeptać NASZEGO Prezydenta, ale musimy być czujni. Czujni na każdym kroku, odporni na chaos, dezinformację, sianie zwątpienia i bezdenne chamstwo platformy odpadów. Czekają na nas okropnie ciężkie moralnie i fizycznie też - dni - najpierw do 25 października, a potem ...potem także dni, miesiące, może i lata mącenia, znieważania, opluwania...dopóki nie zwyciężymy i nie zrozumiemy, że Ofiara jaka dokonała się w Smoleńsku - miała swój głęboki sens, zaś sprawiedliwość dosięgnie winowajców.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:18)

Komentarze

sprawiedliwiedliwością POwoduje ostre sranie, POcząwszy od premierzycy Ewy kłamczuchy, PO sołtysa będącego członkiem tej mafii dobijającej Polskę. Strach przed odpowiedzalością za smoleńską zbrodnię ludobójstwa dokonaną na oczach Świata, przy jego całkowitym milczeniu. Naród Polski upomni się o szubienice za tę straszną zbrodnię. BOŻE MNIEJ W OPIECE NASZEGO PRZYDENTA ANDRZEJA DUDĘ. Te parchy są gotowe do dokonania nowej zbrodni.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1490479

Mówił Nasz Papież.

I Papież Franciszek też Mówi....

http://niepoprawni.pl/wiadomosc/papiez-franciszek-gratuluje-prezydentowi-dudzie-niech-bog-blogoslawi-panu-jego-najblizszym

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1490481

dzięki za przypomnienie słów Franciszka. Co do prezydentury A. Dudy - otrzymaliśmy tyle pięknych znaków z Nieba, że nawet człowiek słabej wiary mógł je ujrzeć. Tyle tylko, że nieustannie trzeba być czujnym i nie lekceważyć inteligencji diabła . Pzdr.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1490482

Me(n)dia atakuja Dude już od 25 maja, nic nowego. Dopiero jesienia mozna będzie ten bardak zacząć sprzątać, wyrzucając łżennikarzy i agentów służb z ekranu...natomiast w redakcji "GW" nie kiełbasę czuc ale czosnek najmocniej...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1490484

gdyby to wszystko było takie proste...wyrzucić, ukarać i mieć wreszcie spokój...ten smród będzie się ciągnął dłuuuuuugo jeszcze, niestety...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1490485

oczywiście resortowych.Nawet kiedyPiS był u władzy,owe telewizje czyli tvp1,2i3 jeżdziły po Pisie jak po burej suce.Dzisiaj tacy jakSelin chcą dać im większe pieniądze na niby MISJĘ.Nieokreślona liczba ludzi jest temu przeciwna.Robią z nas pożeraczy śmieci,emitując czetery pancerne i sabaka,po raz nie wiadomo który.Taka tv kultura ukrywa filmy o J23, który zawsze był jakimś  komendantem.Gdyby był młodszy miałby pracę.Jak nie w tvp ,to w zaprzyjażninym polsacie tak jak chyba już marszałek milicji borewicz.Z drugiej strony to dobrze ,kiedy pokazują grocką  zmniejsza się konsumpcja art.spożywczych.Nie ma kto głośno powiedzieć (do PiS-u) co o tym sądzą ludzie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

staryk

#1490490

JAK PIES SZCZEKA TO.......

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/s720x720/10422531_644031722365240_2225231865010347544_n.jpg?oh=bb061e1be8e0fbf1e1ae9cb214af2e0a&oe=5642F04D
 

Stare wschodnie przysłowia są wielką madrością..........

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

zimny drań
 

#1490506

http://niepoprawni.pl/blog/zimny/psow-salonowych-ujadanie-0

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

zimny drań
 

#1490507

Zostaw czosnek, bardzo go lubię. Tam po prostu czuć g...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1490599

Moim zdaniem warto wspierać i udostępniać stronę Dudy na facebooku. Są tam filmy z róznych spotkań, trudno je więc okroić czy zmanipulować tak jak w telewizji.

https://www.facebook.com/andrzejduda?ref=profile

Na salonie 24 od wczoraj zmasowane ataki.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1490486

I dobrze o tym wiedzą. Gdy "Szydłobus" ruszył w Polskę, ludzie na spotkaniach często pytali, które miejsce w autobusie zajmował Andrzej Duda. Z sympatią ludu ciężko walczyć. I oni o tym wiedzą. Na razie podszczypują.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1490487

 " Gdy "Szydłobus" ruszył w Polskę, ludzie na spotkaniach często pytali, które miejsce w autobusie zajmował Andrzej Duda" ?????

odpowiedz - przy oknie

 

 

                  

 

I Beacie Szydlo tez sie" uda"

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1490522

idzie dalej! Musimy sie modlic, walczyc i ufac ze bedzie dobrze!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1490508

 
Atakują, atakują, psy z POtuskiej sfory.
Koło d.....y nogę czują.
Kopniak będzie jak w d..... bula !
 
POLSKA wytnie bez litości
wrzód na ciele chory
Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1490535

 

Pisze Pani, że czekają nas „okropnie ciężkie dni”.  A także, że musimy być „czujni”, „odporni na chaos” i „dezinformację” oraz na „sianie zwątpienia”.  Przygotowuje Pani czytelnika na czyhające nań w nieokreślonej przyszłości akty „znieważania”, a nawet „opluwania”.  

Rzeczywistość ostatnich dni jest, jak żywo, niezłym prognostykiem oczekującego nas stanu.  Wymienię tutaj tylko arogancję oraz mściwość byłego prezydenta, nacechowany osobistym interesem makiawelizm byłego premiera, wściekłość środowiska Wyborczej czy napady pani Anne Applebaum na Twitterze z lawinową reakcją powolnych jej redaktorów w The Washington Post, a także w The Economist). 

Pozostając z respektem dla faktów, odnoszę jednak wrażenie, że opisana przez Panią kondycja naszej polskiej codzienności jest trochę fatalistyczna i nosi jednak cechy biernego wchodzenia w rolę ofiary.  Czy do takiej receptywnej roli winniśmy się przygotowywać?  A także, czy rzeczywiście nie ma tutaj alternatywy?

Najlepszą obroną jest atak. Polska dostała wreszcie kompetentnego, uczciwego i patriotycznego Prezydenta.  Nie dajmy mu zostać jednym z męczenników – tych straciliśmy nad Smoleńskiem. 

Społeczeństwo polskie przestało być już zdane wyłącznie na łaskę i niełaskę mediów głównego ścieku.  Mamy dwie niezależne telewizje i nieco tytułów prasowych.  Nauczyliśmy się także być efektywni w przestrzeni społecznej internetu.  Twitter oraz Facebook są wcale niezłymi narzędziami do uwypuklania kłamstw i propagowania prawdy.  Blogi i portale niezależne od pani Ewy Polak-Pałkiewicz do Niepoprawnych są na wyciągnięcie małego palca na klawiaturze.

A treści – obecne państwo polskie aż prosi się zarówno o krytykę, jak i o pozytywne propozycje zmian.  A więc należy żądać jawności wydatków rządów PO-PSL i porównywać je z przyjętym wcześniej budżetem.  Ujawniać statystyki w sprawie galopującego w Polsce bezrobocia.  Nagłośniać katastrofalną sytuację w służbie zdrowia jak również tragiczny stan służb społecznych dla biednych rodzin, emerytów i osób niepełnosprawnych.  Wystąpić z planem zamiany domów dziecka na rodziny zastępcze, jak to się dzieje w większości krajów rozwiniętych.  Poddać ocenie społecznej celowość utrzymywania rozpasanej klasy biurokratycznej i w zamian stworzyć warunki istnienia stabilnej, wolnej do inicjatyw klasy średniej.  Domagać się reformy wymiaru sprawiedliwości (z poprzedzającą zmianą Konstytucji RP).  Oraz reformy ZUS-u …

Wreszcie, trzeba zacząć być prawdziwie dumnym z naszego, przesiąkniętego na wskroś chrześcijaństwem, dziedzictwa narodowego – tak w warstwie historycznej, jak i kulturalnej oraz duchowej.  I mając ten dorobek naszych praojców i matek przed oczymi, prezentować go w polityce historycznej dla dobra naszego Narodu i naszych sąsiadów.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

kassandra

#1490537

dziękuję za obszerny komentarz , z którego zacytuję  słowa: "opisana przez Panią kondycja naszej polskiej codzienności jest trochę fatalistyczna i nosi jednak cechy biernego wchodzenia w rolę ofiary".

Absolutnie nie chodziło mi o nawoływanie, byśmy wchodzili w rolę ofiary. My już dosyć ponieśliśmy ofiar i to nie tylko w Smoleńsku. Otrzymaliśmy z niebios łaskę walki , dostaliśmy wyraźnego "pałera" do pogonienia tego całego tałatajstwa i na wszystkich możliwych frontach staramy się działać. Niewątpliwie potęgą w obnażaniu podłości i obłudy rządzącego reżimu stał się Internet, a to również oznacza przebudzenie potężnej rzeszy młodych Polaków.

A że  - jakem Sybilla - ostrzegam? To fakt. Bo CZUJNOŚĆ jest nam potrzebna jak nigdy. Bo czujność pozwala odpierać natychmiastowe ataki i demaskować wszelkie ohydne intrygi, które momentalnie - jak bumerangi - zwracają się w stronę bluźnierców. Musimy być czujni na ich przebiegłą inteligencję i reagować wręcz błyskawicznie. Bo po nich - nie tyle potop, ale zgliszcza obejmiemy - i to w dosłowny sposób - o czym świadczą dziwne liczne podpalenia hal, magazynów, zakładów - jakie mają miejsca w ostatnich dniach. Nikt mi nie powie, że płoną one przypadkiem, czy z powodu suszy.

NIE MOŻEMY STRACIĆ CZUJNOŚCI - tak należy interpretować moje przesłanie, droga Pani Kassandro. Pzdr.

 

Ps. Zaś tych wszystkich mądrych i sensownych reform, o których Pani wspomina, nie da się przeprowadzić ze skutkiem natychmiastowym - Polska - na dzień dzisiejszy, jest wielką stajnią Augiasza, sprzątnięcie tego wszystkiego zajmie nam lata. My wszyscy musimy mieć tego świadomość i wszyscy musimy mieć w tym sprzątaniu udział.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1490545

na brytyjski zmywak, to prezydentura Andrzeja Dudy będzie wyglądała tak samo jak ta, Lecha Kaczyńskiego!. Będą medialne nagonki, próby ośmieszania i dezawuacji!. Nie tylko krajowe, ale głównie unijne!. Będą powstawały portale prześmiewczo chamskie, jak ten "spieprzaj dziadu"!....Zło, należy wyrwać z korzeniami!. NIgdy więcej w polskim Sejmi, gudłajskich mord Palikota, Niesiołowskiego, Sikorskiego, Kamińskiego czy Giertycha!. Zaś Michnikowi, dajmy narodowe wypowiedzenie i etat "babci klozetowej", na stacji W-wa Włochy!....

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1490546

moj drogi ,dlaczego ich gdzies wysylac,a zwlaszcza na zachod?!a do roboty na zulawy,z lopata i kilofem,niech kanaly poglebiaja,600gram czarnego chleba i liter kawy zbozowej na dzien!!!!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

marekpolo

#1490550

ale w tym jedynym przypadku - dla tej hołoty - miałyby sens "polskie obozy koncentracyjne", z tym że nie związane z uśmiercaniem, ale z katorżniczą pracą na rzecz zdemolowanej ojczyzny.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1490552

MarekPolo, Słonko

tym POtuskim ścierwom nie jest potrzebne !

oni zamiast Łysków na Pokładach Idy.

Głęboko pod ziemią w kopalniach.

i baty każdego dnia.

Na deser do czarnego chleba:

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1490554