Globalne oszustwo

Obrazek użytkownika Jacek Mruk
Świat

http://www.blogmedia24.pl/node/77672

Hania Shen,
Forum Pasa i Szlaku (FPS) w Pekinie potwierdziło aspiracje Chin do budowy nowego porządku, a głównym partnerem Państwa Środka w tej inicjatywie jest Moskwa. Brak jasnych reguł współpracy w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku spowodował, że zakończyło się ono zgrzytem na linii Chiny–UE.

Głównym gościem na forum w Pekinie był prezydent Rosji Władimir...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika sigma
Blog

Globalne ocieplenia i oziębienia następują cyklicznie przez całą historię Ziemi i przypisywanie nadnaturalnych możliwości ocieplających czy oziębiających działalności człowieka świadczy raczej o tegoż człowieka manii wielkości, aniżeli o czymkolwiek innym.

Zresztą od czasu celowo zawyżonych przez globalnych ekologów wyliczeń dotyczących topnienia lodowców himalajskich, mało kto jeszcze wierzy w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika SpiritoLibero
Blog

„ Proszę was, przekażcie natychmiast tę informację Churchilowi i Roosveltowi”.

Przed trzema laty, dokładnie 15.11.2007, w Jerusalem Post ukazał się artykuł Etgara Lefkovitsa zatytułowany „ Czołowy działacz syjonistyczny był pierwszym poinformowanym o ostatecznym rozwiązaniu”.

Artykuł ten jest następnym przykładem manipulacji dotyczących Holokaustu, rozpowszechnianych i podsycanych przez...

1
Twoja ocena: Brak Średnia: 1 (1 głos)
Obrazek użytkownika Bacz
Świat

Z ujawnionych imejli* naukowców wynika, że teoria globalnego ocieplenia jest największym w historii ludzkości oszustwem.

Politycy i naukowcy będą udawali, że nic się nie stało i będą starali się bezczelnie kontynuować proceder w stylu "Misia": "Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?". Narody świata powinny się temu radykalnie sprzeciwić. My Polacy, stosownie do naszych sił, również -...

0
Brak głosów