KoronaŚwirus rządzących - czyli jak nami maniPOlują w PiS

Obrazek użytkownika SolidarnyX
Blog
układ magdalenkowy

Kiedyś nazywano mnie m.in. PiSowcem, choć było to stwierdzenie pustaków, to fakt, że wspierałem bardzo dużo ze swojego prywatnego czasu i pieniędzy PiS i fakt, że byłem przeciw rządom PO. Teraz pewnie po przeczytaniu tego wpisu, niektórzy nazwą mnie antyPiSowcem albo coś w podobie i będzie to tak samo puste, bo przede wszystkim nigdy nie byłem i nie jestem lemingiem. I jak krytykuje to za konkretne działania a nie dla samego krytykanctwa.

Mamy w kraju tego koronawirusa. Już nie będę się teraz rozpisywał co sądzę o samym wirusie i kto nam to g..o zasadził w świecie. Skupmy się na Polsce i polskim rządzie. Na początku uważałem, że PiS robi nieźle, bo wydawał się nie panikować ale to się szybko zmieniło. Dobre posunięcie o zamknięciu jako jeden z pierwszych w Europie granic, jednak i tak spóźnione, poza tym granice nadal były dziurawe, bo sprowadzano tych z Włoch itp., a jak przyjeżdżali to szli na kwarantanny zamiast od razu mieć robione testy. Szybko się okazało, że z testami jest u nas prawie najgorzej w Europie. Inni robią w milionach, a u nas Szumowski (Minister Zdrowia) się chwali, że zrobi parę tysięcy. A prawda jest taka, że tylko zamknięte granice i masowe testy społeczeństwa (nie tylko tych, którzy dają oznaki choroby) mogą zatrzymać szybko rozprzestrzenianie się choroby. Ale rząd z premedytacją tego nie robi, bo wie, że wtedy by wyszło, że nie jest kompletnie przygotowany a szpitale by się zapełniły. A tu przecież wybory zaraz. Więc woleli pozamykać szkoły, pozamykać instytucje, firmy, doprowadzić polskich małych przedsiębiorców do bankructwa, a w mediach w kółko manipulacja i propaganda sukcesu. Owszem mamy mniej zarażonych niż we Włoszech, Hiszpanii, Francji czy Niemczech ale w stosunku do większości krajów Europy mamy i tak więcej zakażonych. Poza tym pamiętajmy, że w tamtych krajach wykonuję się nieporównywalnie więcej testów i m.in. dlatego też mają więcej stwierdzonych zakażeń. U nas Szumowski już parę tygodni temu twierdził, że teraz będziemy mieli 10000 zakażonych (mamy oficjalnie 5000), a teraz podał, że za 10 dni będzie 20000 tyś. zakażonych - i znów łga, a może nie? Skoro dziennie przychodzi ok 300 nowych stwierdzonych zakażeń, a testów nie przybywa, to jakim cudem miałoby być w 10 dni stwierdzonych 20000 zakażonych - matematycznie niemożliwe. Ale on w tym szaleństwie może też mieć rację, którą jednak manipuluje, bo pieje że będzie więcej, straszy społeczeństwo, a potem w mediach odtrąbi sukces, ze tylu aż nie ma. Tyle tylko, że jakby robili większą ilość testów, to by się okazało, że w Polsce faktycznie mamy już teraz te 20000 zakażonych! I rząd o tym wie ale nie powie, bo by wyglądał słabo przed wyborami, więc woli dawać coraz to większe i głupsze zaostrzenia publiczne i ograniczać wbrew prawu naszą wolność.

Niestety nie mamy szczęścia do Ministrów Zdrowia, chyba nigdy nie mieliśmy (może poza krótkim ministrowaniem śp. prof. Religi). Obecny Szumowski, to szumowina nieprzeciętna. Dla partyjnego zysku szafuje zdrowiem Polaków, naszym zdrowiem. 26 lutego ten oto wielki "lekarz" i minister zdrowia tak oto łgał w mediach apropo maseczek przeciw koronawirusowi:

zaczyna się od 5min. 29sek. Dla leniwych napiszę jego słowa, w których kpi z tych, którzy noszą maseczki: "one nie pomagają, one nie zabezpieczają przed wirusem, one nie zabezpieczają przed zachorowaniem, na prawdę nie pomagają" Na pytanie dziennikarza: "to po co ludzie je noszą"? Odpowiedział: "nie wiem". Dziś ten sam Szumowski zadeklarował (wbrew prawu bo nie ma stanu klęski żywiołowej, więc powinna być ustawa a nie samo rozporządzenie), że za tydzień wszyscy będziemy musieli nosić obowiązkowo maseczki na twarzy. Przy tym ani słowem się nie zająknął na temat tego jak miesiąc wcześniej wyśmiewał tych, którzy maseczki kupują i noszą. Ale tutaj znów jest drugie dno. Po prostu rząd nie miał wystarczającej wtedy liczby maseczek i bał się, że jak ludzie zaczną je kupować to ich cena jeszcze bardziej wzrośnie i z budżetu będą musieli więcej zapłacić, a poza tym mogło po prostu dla nich nie starczyć. Tak wiec w tyłku mieli nasze zdrowie, ważniejsze było aby oni się nie skompromitowali przed wyborami, że nie mają maseczek. Poza tym chciałbym się dowiedzieć, czy CBA sprawdzi, czy firemki krzaki, które teraz sprzedają maseczki, to czy nie mają powiązań z panem szumowskim - jak on kpił z posiadaczy maseczek, to wtedy ich cena była ok 1 zł. za sztukę - dziś dochodzą ponad 100zł. za sztukę - tak to właśnie warto posłuchać się naszego Ministra Zdrowia w rządzie PiS. Poza tym sam też szumowski gadał w innym wywiadzie, że maseczka po 15 minutach przepuszcza wszystko i później to tylko siedlisko bakterii (w kolejce za wózkiem do sklepu stoi się czasem godzinę nie mówiąc o samych zakupach) - a szumowski dziś znów łga, (za interią:"Szumowski podkreślił, że do zasłaniania ust i nosa nie trzeba wykorzystywać specjalistycznych maseczek. - Wystarczy kawałek materiału, może być to też chustka albo szalik").

.Tutaj filmik pokazujący, że jedynie maski profesjonalne i chirurgiczne cokolwiek dają:

Jednak rząd PiS aby pokazać, że coś robi to wprowadza coraz to nowsze i kretyńskie obostrzenia i zabiera nam wolność. Dają d..y odnośnie testów na koronawirusa, więc chcą nas wszystkich i wszystko pozamykać. Któregoś dnia się obudzimy i się okaże, że jest zakaz wychodzenia nawet na balkon. Te idiotyczne kary za to, że 3 osoby pojechały na myjnie bezdotykową i umyły samochody - przecież tam jeden od drugiego był nie 2 a co najmniej 5 metrów i w dodatku czyścił auto, więc w dobie kiedy tak pierniczą, że najważniejsze to mycie rąk, a przedmiotów to już nie? W dodatku ten kretyński zakaz wchodzenia do lasu. W Finlandii zalecają aby ludzie poszli do lasu i napełnili "akumulatory psychiczne" od tego siedzenia w domu itd. a ci zabraniają. Przecież las jest duży i nie ociera się tam nikt jak w np. w sklepie czy autobusie. Sam jak jechałem na drugi koniec Polski to aby się nie narażać to za potrzebą nie zjeżdżaliśmy na stacje (tylko do tankowania) i korzystaliśmy z lasu (i nie tylko my). Teraz musiałbym się narażać zajeżdżając na stacje, bo las zamknięty. Kretynizm. Poza tym jak wróciliśmy to od razu umyliśmy samochody (aby jakiegoś wira na samochodzie nie rozprzestrzeniać) - teraz za to byśmy dostali mandaty - kretynizm!

Zakazali mszy w kościołach z uczestnictwem wiernych (bo 5 osób to i tak nikt nie przyjdzie). Za to w autobusie może być nawet 30 osób, a autobus jest kilkakrotnie mniejszy od kościoła - kretynizm!

Pieją propagandą, że w tych trudnych czasach wspierają przedsiębiorców. Ale niestety Konfederacja miała rację mówiąc: "przedsiębiorco załóż maskę, bo rząd pluje Ci w twarz"! Pakiet antykryzysowy to w większości ściema i bujda na resorach. Pieją, że można 3 miesiące nie płacić ZUS ale już w rzadnych mediach ani rząd ani Prezydent Duda nie zająknęli się, że aby można było tak zrobić to trzeba było już w grudniu 2019 roku opłacić ZUS o czasie - spóźniłeś się albo miałeś kłopoty finansowe - to rząd zamiast Cie wesprzeć to Ci jeszcze dołoży gwóźdź do trumny a ZUS oczyści konto do zera (jak mojemu kumplowi). Podobnie pieją, że można dostać 2000 postojowego ale też nikt ani słowem się nie zająknął, że tylko Ci co wykażą odpowiednio duże straty i są Vatowcami. Bo Ci bez Vat, to poza stwierdzonymi stratami mogą dostać maks 1300zł. co nie starczy nawet na ZUS (który w tym roku wynosi ponad 1500zł. za miesiąc). Ściema, manipulacja i propaganda! Teraz w nocy (już sama pora mówi wiele) przegłosowali kolejny pakiet antykryzysowy i w mediach pierniczą, że dla przedsiębiorców, a w nim m.in."]]>Z ustawy wykreślono kontrowersyjny przepis, który zezwalał na nieprzeprowadzanie ocen oddziaływania na środowisko w przypadku instalacji i urządzeń radiokumunikacyjnych emitujących pola elektromagnetyczne o częstotliwościach od 30 kHz do 300 GHz. Sama ustawa jednak przewiduje ułatwienia w rozwoju sieci telekomunikacyjnej."]]> Przegłosowali w tarczy antykryzysowej wpuszczenie do Polski sieci 5G (szkodliwa dla człowieka i środowiska), a do tego jeszcze chcieli aby nie przeprowadzano badań jakie to niesie oddziaływanie na środowisko - to jest pakiet antykryzysowy??? Wpierniczają nam sieć 5G i gderają, w mediach, że robią pakiet dla przedsiębiorców (składki ZUS itp.). Ciekawy jestem co na to Konfederacja, czy coś o tym powiedzą? W podobny sposób nam zrobią ustawę 447?

Ciągle nam czegoś zabraniają i nakazują i często przy tym sami sobie zaprzeczają albo ich decyzje nie maja nic wspólnego z logiką i w dodatku robią to niezgodnie z prawem, bo robią to rozporządzeniami, a prawo mówi jasno, że rozporządzeniem to by mogli ale jak byłby stan wojenny, albo wyjątkowy albo klęski żywiołowej - a skoro tego nie ma to powinni to robić w procesie ustaw. Stanu klęski żywiołowej nie chcą wprowadzić i łgają (jak gowin), że dlatego, bo by musieli odszkodowania koncernom zagranicznym płacić i ani słowem, że przecież ponad połowa PKB idzie z polskich mniejszych firm, które teraz bankrutują i tak na prawdę to im by musieli płacić odszkodowania, a koncerny zagraniczne i tak radzą sobie nieźle. Tak więc widać, w jak głębokiej i ciemnej ... mają polskich przedsiębiorców.

Mimo, że koronawirus przyniósł nam też pozytywny efekt w postaci zmniejszenia o ponad 20% śmiertelności podczas wypadków samochodowych, gdyż samych wypadków jest o wiele mniej, gdyż po prostu samochodów jest mniej na drogach i jest większa przepustowość dróg. Kolejny raz przy tym to pokazuje, że jeżeli zamiast wymyślać co chwile coraz to bardziej kretyńskie przepisy drogowe i ograniczenia, to powinni budować więcej szerszych dróg i przepustowość by się zwiększyła a ilość wypadków zmniejszyła. Na razie pod względem zabitych na koronawirusa w porównaniu do zmniejszenia zabitych na drogach jesteśmy mniej więcej na równym 0. Jednak jestem pewny, że przez te wszystkie obostrzenia siedzenia w domu, likwidacji gospodarki, braku normalnej służby zdrowia (przy okazji dowiedziałem się, że tych "lekarzy", którzy pracują na NFZ to koronawirus może dopaść i wizyty odwołane lub przez telefon, za to ci, którzy pracują prywatnie, to już nie boją się koronawirusa - banda drani), więcej ludzi umrze niż na samego koronawirusa.

Reasumując, zdaje sobie sprawę, że PO czy inna partia (może oprócz Konfederacji) zrobiliby jeszcze gorzej niż robi PiS (choć w przypadku świńskiej grypy PO zachowało się lepiej jak PiS i nie wcisnęło nam szczepionek - PiS chciał - które teraz po latach zostały udowodnione, że powodują Narkolepsję). Nie chce powrotu PO do władzy ale jak widzę co robi PiS to jeszcze bardziej jestem uświadomiony, że nie wolno głosować na każdego, który był/jest z układu magdalenkowego - oni w kółko ręka rękę myją i tylko co jakiś czas się wymieniają - i tylko Polski i Polaków żal - nie bądźmy lemingami, myślmy samodzielnie i wyciągajmy wnioski!

 

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.9 (17 głosów)

Komentarze

447 mld dol to jeszcze aktualny temat?

Bosak miał coś ujawnić......w lutym

Vote up!
10
Vote down!
-6
#1625336

A antka zamach smoleński to aktualny? Czy może coś 10 kwietnia 2100 roku zostanie ujawnione

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1625340

Jutro 80. rocznica Zbrodni Katyńskiej i 10. rocznica Zbrodni Smoleńskiej .
Do dziś ci dwaj zbrodniarze i nie zostali postawieni przed sądem.Ale i tak wcześniej czy później doczekamy się tego

https://niepoprawni.pl/blog/husky/zbrodnia-smolenska-i-odwazni-rosjanie

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1625342

Ale kiedy? PiS od ponad 4 lat ma dostęp do całych zasobów państwa ABW, SKW, prokuratury wojskowej i co wyjaśnił?

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1625344

Husky dziękuję, że próbą zmiany tematu potwierdziłeś słuszność moich tez i wpisu :)

Widzę, że nawet Ty widzisz tą obłudę i zakłamanie rządzących.

Ps. dziś rządzący kolejny raz pokazali w jakim głębokim poważaniu mają obostrzenia i zakazy przez samych siebie wydawane, jak poszli całymi tabunami pod pomniki smoleńskie i składali kwiaty - cóż inni ludzie nie mogą nawet pogrzebu swoich bliskich zrobić (bo max 5 osób) a tutaj sobie w pełnej obsadzie rocznice obchodzili - to już będzie krótka piłka z nimi i przez samych siebie mogą doprowadzić do przyspieszonych wyborów i zmiany lidera na POwców - w imię starej zasady, dziś my jutro wy a potem znów my i tak dalej byleby układ magdalenkowy trwał.

Vote up!
4
Vote down!
-4

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1625414

Co jest  tematem waszego dnia?

Nie Wielki Piątek, nie Smoleńsk, nie Katyń. 

Tylko " q**a Kaczafi był bez maseczki " , opanujcie się skończone debile

Wsadźcie sobie palec środkowy w dupę i wyjcie kretyny !!!! To już 5 lat waszego wycia jak hieny

Tyle waszego .......a wpierdol już 10-tego

Auuuuuuu

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1625423

uuu nerwy puszczają Husky :) 

dociera nawet do ciebie, to co wyprawia PiS i jakie tego będą konsekwencje

Vote up!
3
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1625495

Nie rozumiem tego wrzasku.

Przecież chcielibyście pozbyć się tych ludzi. Najróżniejsze rzeczy wypisujecie, łącznie z życzeniami śmierci! To co wam, tumany przeszkadza, że poszli złożyć kwiaty? Wy będziecie chorzy czy oni? A może wasze życzenia się spełnią
To tyle "prawdziwi paljacy"

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1625507

Nie rozumiem, czego ty nie rozumiesz? Przecież to nikt inny jak twój ulubiony minister szumowina szumowski gderał, że tacy co się zarażą, potem zarażają innych - nie chcemy być tymi innymi (nie mówiąc juz o tym, że nie chcemy świetych krów w rządzie)

Vote up!
3
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1625928

"Wy będziecie chorzy czy oni?"

Poprzez kretyńskie zachowanie przyczyniają się do rozprzestrzeniania się wirusa a również być może do czyjejś śmierci PAJACU

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1625936

Vote up!
6
Vote down!
-6

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1625376

Na żółto delegacja PiS na czerwono te sq***syny czyli  "dziennikarze", którzy "piszą", że politycy PiS nie zachowuja odległosci

 

 

Banda POyebanych kretynow

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1625425

"na żółto delegacja tys sq...synów PiS'dzielców a na czerwono "dziennikarze""

A co ci londyński pchlarzu nagle przeszkadzają dziennikarze?
Można tu przytoczyć twoje własne szczekanie:

"Wy będziecie chorzy czy oni?"
:)) :))

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1625937

Bądźcie ostrożni, bo ludzie wariują z powodu zamknięcia w domach!

Właśnie rozmawiałem o tym z kuchenką mikrofalową i tosterem i wszyscy zgodziliśmy się, że wszystko idzie w złym kierunku.

Nic nie mówiłem pralce, ponieważ wszystko przekręci.

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1625338

Nie to żebym przesadnie bał się koronawirusa. Ale tak sobie myślę, że bycie "bohaterem" i prześmiewcą w tym przypadku każdemu minęłoby pod respiratorem, kiedy płuca zamieniłyby się w szmatę do podłogi.

Vote up!
7
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1625374

No właśnie powiedz to szumowinie szumowskiemu, kiedy nabijał się z tych co kupowali maseczki.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1626092

Wszystko co napisałeś jest prawdą - lecz to tylko liźnięcie tematu
Nie ma co sugerować się jakimikolwiek danymi podawanymi przez PIS'dzielców bo były, są i zawsze będą zakłamywane
Już z miesiąc temu jak nie wcześniej podałem kilka mało komu znanych faktów które były wyśmiewane a w zasadzie tuszowane i co teraz?
Jest wojsko na ulicach i w szpitalach? JEST
Jest blokada przemieszczania się? JEST
Są totalne BRAKI w wyposażeniu służby zdrowia? SĄ HIPER MEGA BRAKI
Są testy robione paciotkom i funkcyjnym zamiast personelowi medycznemu? SĄ
Jest robiona prawie zerowa ilość testów? JEST
Są fałszowane akty zgonów? SĄ
itd itd

A TO DOPIERO POCZĄTEK

Szybkie przykłady:
- to co co podał czaskowski: 32 zgony na COVID-19 a w statystykach ujętych 8
- Rzeszów w marcu: zgonów na COVID-19 = 0 - za to 38% wzrost zgonów na niewydolność oddechową

Pytasz dlaczego każą nosić maseczki?
Masz odpowiedź:
- maseczek prawie nigdzie nie ma i dodatkowo PIS'dzielcy zablokowali ich import z zagranicy przez obywateli takich jak Ty i Ja jednocześnie sprowadzając je samemu do kraju (niby nic dziwnego a nawet OK) ALE...
Ale okazuje się że lada dzień będą dostępne w.... POCZCIE POLSKIEJ !!!!!!!!!!

Ale to nie wszystko bo mają kosztować po niecałe 10zł SZTUKA

I teraz porównanie:
Hurtownia NEUCA już sprowadziła i rzuciła na apteki 8 mln maseczek (kolejne 52 mln w realizacji) po 2,5 zł za SZTUKĘ

Poczta Polska to: PIS

Więc ceny maseczek:

10 zł = PIS
2,5 zł = prywatna hurtownia

Widzisz... widzicie jakieś różnice ?????????

I kto tu jest koorwą żerującą na ludzkiej krzywdzie ?????????

Pytałeś się o zakaz wejścia do lasu?

Może, a w zasadzie jedynym wytłumaczeniem jet to że na drugi dzień po zakazie wstępu do lasów widziano wjeżdżające do nich HARWESTERY do wycinki drzew

I można tak dalej - tylko trzeba czytać między wierszami i rozmawiać z ludźmi (nie z PIS'u bo to stan umysłu i nie oglądać Kurwizji)

Pozdrawiam samodzielnie myślących

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1625939

bolszewicką nienawiścią do Polaków i polskich patriotów - zgodnie z instrukcjami jakie dostaje z Moskwy bolszewicko-ruska agentura z sowieckich organizacji WSI i SB.

Vote up!
3
Vote down!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1625956

Wiem, że to jest tylko "liźnięcie tematu" ale zrobiłem to specjalnie, bo tak to bym musiał zrobić zbyt obszerny elaborat, a poza tym chciałem też skłonić do uzupełnienia tematu poprzez komentarze jak np. Twój.

Nie pisałem m.in. choćby o idiotycznej sytuacji w szkołach, kiedy to dzieci obecnie jej nie mają, bo "lekcje zdalne" to jest jakaś żenua. Jeśli ktoś uważa, że to wystarczajace, to w takim razie ani szkoła ani nauczyciele nie są w ogóle potrzebni, bo i tak nauczaniem dzieci zajmuja sie rodzice. Nagminne jest, że jeśli na lekcje przyjdzie cała klasa przez neta, to wtedy sieć sie cały czas tnie u większości i z lekcji nic nie ma. Poza tym jeśli ktoś ma kilkoro dzieci, to trzeba wybrać które będzie miało lekcje a które nie, bo są o tych samych porach z róznych klas, a niestety nie wszyscy mają oddzielny komputer dla każdego dziecka (w ogóle chore to by było jeśliby np. w podstawówce każde dziecko miało swój komp i komórkę z netem). Poza tym nawet jak juz uda się połaczyć, to często lekcje są o wiele bardziej żenujace niż te w TVP i szkoda na to czasu.

a teraz w dodatku nasi rządzący chcą aby dzieci wracały do szkół - niby fajnie, tyle że znów sobie sami zaprzeczają (bo zamykali szkoły jak było mniej zachorowań i tendencja wzrostowa, a chcą powrotu do szkół jak jest o wiele więcej zachorowań i większa tendencja wzrostowa), a w dodatku chcą aby najpierw wróciły dzieci do żłobków, przedszkoli, podstawówek (klasy I-III), tyle, że dzieci właśnie w tym wieku od zawsze są największymi roznosicielami chorób, od zawsze też zarażaja potem reszte rodzin - ktoś spyta, to czemu rząd najpierw nie pozwoli wrócićdo szkół studentom, i młodzieży, którzy juz tak łatwo nie roznoszą chorób, a poza tym bardziej potrzebują nauki prawdziwej a nie wirtualnej - BO RZĄDZĄCY ZNÓW MYSLĄ TYLKO O WŁASNEJ D... A NIE POLAKACH, bo na dzieci w wieku do 8 lat muszą wypłacać rodzicom dodatkowe zasiłki za to, że rodzice zamiast pracować muszą zajmować sie dziećmi, wiec wwalaja te dzieci do szkół (wiedząc, ze zaraz sie pozarażają różnymi chorobami w tym koronawirusem) ale maja to gdzieś, bo kasa przede wszystkim sie liczy

tak możnaby mnożyć draństwa rządzących i ich manipulacje i pokazywanie jak głęboko nas mają, a liczy się tylko kasa i oni

Vote up!
3
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1626267

Tak z tymi powrotami do szkół jest dokładnie tak jak piszesz: tym gnojom chodzi TYLKO O KASĘ
Wyganiają do żłobków, przedszkoli i szkół I-III tylko po to aby nie musieć płacić rodzicom zasiłków
Tym bardziej że dobrze wiedzą że masa jak nie większość rodziców ani do żłobków ani do przedszkoli dzieci nie pośle bo nie są takimi debilami oraz po co jeśli sami i tak siedzą w domach bo ich zakłady pracy są pozamykane - w ten sposób ochronią i dzieci i siebie i zaoszczędzą na kosztach m. inn też i paliwie bo o to też PISognojom chodzi: PODATKI

I teraz szybkie porównanie:

- do żłobków, przedszkoli i szkół dzieci iść mogą i siedzieć tam w kupach
- ale dorosłe chłopy o 3.00 w środku nocy nie mogą iść posiedzieć nad rzeką z wędką najczęściej SAMI bądź w odległościach MINIMUM 10 METRÓW jeden od drugiego

Wracając do statystyk a w zasadzie DANYCH to już nie raz o ich zakłamaniu wspominałem jak też i to że nie wszystko do końca mogę napisać, lecz gdy coś już się pojawia w obiegu mogę to już bez problemu przekazywać

1- dawno temu pisałem że robienie testów jest utrudniane i tak jest (nie rozpisując się ile jest w tym oszczędności a ile skurwysyństwa aby tylko zaniżyć oficjalne dane)

2- wspominałem że są inne sposoby poza nierobieniem testów na zakłamywanie danych i takowe są wciąż praktykowane a nawet coraz częściej a są to m. inn.:

- nie wykonywanie sekcji zwłok nawet w przypadku niemalże pewności że dany człowiek chorował na COVID-19

- fałszowanie powodów zgonów poprzez wpisywanie powodów zgonów chorób innych poza COVIDEM-19
który denat miał potwierdzony

- I TERAZ NAJLEPSZE:

- Fałszowanie powodów zgonów według wytycznych Ministerstwa Zdrowia które wydało już nawet na piśmie jakie kody mają być w aktach zgonów wpisywane - lecz jest to polecenie wbrew zasadom WHO i temu co wykonują inne kraje - stąd taka rozbieżność pomiędzy np Włochami a zieloną wyspą zwaną WOLSKĄ

W Wolsce PIS'dzielcy "zezwalają" na podanie powodu zgonu przez COVID-19 TYLKO I WYŁĄCZNIE GDY BYŁ ON POTWIERDZONY TESTEM !!!!!!!!!
Podczas gdy w reszcie krajów (pewnie poza Chinami) liczą się też i inne typowe objawy czy prześwietlenia itd

SZERZEJ TAK PIERWSZE LEPSZE:

https://lekarski.blog.polityka.pl/2020/03/30/juz-oficjalnie-wiemy-dlaczego-zgonow-jest-malo-pis-opublikowal-mechanizm-swojej-kreatywnej-statystyki-medycznej-wobec-covid-19-zwiezly-podrecznik-analizy-danych-epidemicznych-dla-niezorientowanych/

https://kobieta.wp.pl/lekarz-przerywa-milczenie-polskie-dane-to-sciema-pokazuja-ok-5-proc-prawdy-6500140837628033a?fbclid=IwAR2ytqPjeRk_JMqViokkV97i8I8sUQk0LPxtOqrpT1C71YA3noDy6pudfsI

A teraz kolejna sprawa:

Rzekomo mamy ok 8tyś oficjalnie zakażonych z czego liczmy że połowa jest w kwarantannach domowych czyli tak po chłopsku zostaje 4tyś...

A SZPITALE JEDNOIMIENNE JUŻ PEŁNE :)) :))

I tak dla porównania: sam Szpital MSWiA w Warszawie może tylko hospitalizować do 1000 pacjentów JEDNOCZEŚNIE

JEDEN SZPITAL Z 19-TU WYZNACZONYCH JAKO JEDNOIMIENNE zakaźne do walki z COVID-19 - a jest jeszcze więcej wyznaczonych do ew wsparcia z wydzielonymi strefami/oddziałami

Więc pytanie jest proste:

Jak ok pi razy drzwi 4 tysiące ludzi zajmuje KILKADZIESIĄT TYSIĘCY miejsc w Szpitalach wyznaczonych TYLKO I WYŁĄCZNIE JAKO ZAKAŹNE DO WALKI Z COVID-19 ?????

CHYBA KTOŚ TU KOGOŚ JAWNIE RU...A OD TYLCA W D...PĘ

Nie czepiać się kilka w lewo czy prawo bo to różnica tysięcy a nie kilku sztuk

I można by takich przykładów dawać wiele tylko nie bardzo jest tu komu
Ty i kilkoro innech normalnych to widzicie więc wiecie

Ale reszta PIS'ojebów z kretynizmu bądź dla kasy...?
Szkoda dla tych jełopów tracić czasu

Pzdr

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1626284

Tak powiedział ten wspaniały minister zdrowia ...
Nie mamy wyboru...albo ucieczka ...albo Szumowskiego z Morawieckim, jego 29-letnim doradcą....i resztą szumowin...w samolot i do Smoleńska !

https://gloria.tv/post/jVtsSCNxLrqu3fcEGvxuRBZCK

A tymczasem...okazuje się, że to wielkie światowe oszustwo...gdy korona wirus stał się bogiem.

https://gloria.tv/post/CbqQsECsgZyr3z2zdNdvubbzm

Vote up!
5
Vote down!
-2

Verita

#1626291

Łukasz Szumowski (facet bez pochodzenia*) własnie przed chwilą w TVPINFO na pytanie dziennikarza „kiedy się skończy noszenie maseczek?” – skończy się, odpowiedział „kiedy będzie szczepionka”!!!
Już wiecie o co chodzi i co jest grane? Jak jest to groźne dla Polaków?
* – „Urodził się 3 czerwca 1972 w Warszawie. W 1997 ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie.”
Są to autentyczne dwa pierwsze zdania życiorysu!
Tak wygląda życiorys człowieka, który jak widać nie miał ojca, nie miał matki, nie miał 4 dziadków … ale za to potrafił zamknąć wszystkie Kościoły dla 35 000 000 katolików na Wielki Post i Wielkanoc … i nikt nawet słówka nie pisnął.
Co za dumny naród ci Polacy …

Arkonia to organizacja min. Łukasza Szumowskiego. Za Wikipedia Arkonia to:
„Insygnia i Odznaki
Barwy Arkonii to granat, biel i zieleń. Symbolizują one odpowiednio: wierność ideałom, prawdę oraz nadzieję.
Dewiza Arkonii brzmi Veritate ac Labore (z. łac. Prawdą a Pracą).
Herb Arkonii autorstwa fil. Tadeusza Zaleskiego, to trójpolowa tarcza podzielona ukośnie z lewej strony na prawą. Na polu granatowym znajduje się siedmioramienna gwiazda symbolizująca prawdę oraz mądrość. Na części białej, środkowej, widnieje tzw. cyrkiel, czyli monogram składający się z pierwszych liter zawołania “Arkonia vivat, crescat, floreat” (z. łac. Arkonia, niech żyje, rozwija się i kwitnie). Piramida, symbol pracy, zdobi pole zielone. Nad tarczą hełm w koronie, a nad nim dwa białe orle pióra. Pod tarczą szarfa z napisem Veritate ac Labore.
Banda Arkonii noszona jest z prawego ramienia do lewego boku. Barwiarze i filistrzy noszą trójkolorowe bandy ozdobione herbem Arkonii. Fuksy noszą jednobarwne, granatowe bandy z cyrklem korporacji.
Dekiel barwiarza i filistra Arkonii to czapka studencka w barwach korporacji z wyszytą na denku siedmioramienną gwiazdą. Dekiel fuksowski posiada jedynie barwę granatową.”
„Podanie Stefana Kozłowskiego
Podanie Stefana Kozłowskiego jest najstarszym dokumentem ideowym Arkonii, a zarazem pierwszym w dziejach polskiego ruchu korporacyjnego dokumentem ujmującym cele i zadania korporacji. Sformułowane w 1881 roku w postaci podania do Koła Arkonii, funkcjonuje jako deklaracja ideowa Arkonii, pozostawało ze względu na politykę zaborców, utajnione do roku 1920. Pomimo upływu lat oraz wypracowania, w miarę zachodzących zmian historycznych, kolejnych deklaracji ideowych, tezy w nim zawarte pozostaję dla członków Arkonii nadal aktualne.
Podanie Stefana Kozłowskiego – Ryga, 1881
”Cel i moralne obowiązki członków Arkonii formułują się w ten sposób:
Koło Arkonii ma za zadanie wykształcenie i dostarczenie Krajowi ludzi dobrze myślących, połączonych ze sobą solidarnie, dążących do polepszenia położenia Kraju pracą i postępowaniem opartym na pewnych przyjętych zasadach, a mianowicie: przez rozwijanie i popieranie czynnie samodzielnej pracy narodowej nad podniesieniem bytu moralnego i materialnego Kraju, wolnej od niechęci i uprzedzeń do jakichkolwiek warstw w społeczeństwie naszym i ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb mniej oświeconych warstw narodu.””

tu widok dekla Arconii:
http://arkonia.pl/Podstawy/Insygnia
cyt. za stroną Arconii:
„Dekiel barwiarza i filistra Arkonii to czapka studencka w barwach korporacji z wyszytą na denku siedmioramienną gwiazdą. Dekiel fuksowski posiada jedynie barwę granatową.”
Siedmioramienna gwiazdka z dekla ewidentnie inspirowana Gwiazdą Dawida tylko bardziej „poplątana” tak jak jest poplątana kabała. Z boku „dekiel” wygląda jak czapka żyda ze wschodu przed 1939 rokiem.
Wniosek: Arkonia to jakaś kolejna mutacja żydowskiej jaczejki, jakich masoneria ma wiele.

Vote up!
1
Vote down!
-1

panMarek

#1626297

Sama znajdź samolot i poleć do swojego idola bolszewickiego zbrodniarza płk. KGB Putina!

Trzeba być degeneratką, psychopatką, albo zwyrodniałą stalinowską małpą by wypisywać takie bolszewickie brednie o polskich patriotach!

Przecież zbolszewizowana Verita przesyłała już na niepoprawnych.pl pozdrowienia dla sowiecko-ruskiego agenta "Przeciw", który nazywał Żołnierzy Niezłomnych "bandytami"!

W dodatku taka bolszewicka kreatura jaką jest verita - przedstawia się jako "katoliczka"...

 

Vote up!
2
Vote down!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1626360

"Przecież zbolszewizowana Verita przesyłała już na niepoprawnych.pl pozdrowienia dla sowiecko-ruskiego agenta "Przeciw", który nazywał Żołnierzy Niezłomnych "bandytami"!"

O czym ty gadasz?

Vote up!
2
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1626374