Zalew wszechgłupoty

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Zauważcie, że eutanazja jest przeznaczona tylko dla rdzennych Europejczyków. Nie tylko dziadusiów i śmiertelnie chorych. A to jakaś Belgijka 26 lat - zdrowa, ale depresję ma. A to jakiś kibic we Włoszech z bólem kręgosłupa... Nie proponują jednak eutanazji imigrantom: ci się przedzierają w pontonach i dziurawią te pontony, żeby trzeba było wziąć ich na pokład. Jak źle wylicza czas - toną. Może popadli w depresję czy tam coś: akcji propagującej nie ma. Oni zresztą nie są głupi: widząc tą exterminację staruszków, zdają sobie sprawę z panującego w Europie barbarzyństwa.

Czemu o tym piszę? Bo u nas zalew głupoty jest nieprawdopodobny. Nie oszukujmy się - każdy kto twierdzi, że nie wie że 500 zł miało być na drugie i następne dziecko a na pierwsze nie do końca robi z siebie idiotę. Kiedyś to jeszcze jakiś wstyd był w społeczeństwie, ludzie bali się, że wyjdą na głupka a teraz co? Mamy skutki dwudziestopięcioletniej degeneracji wywołanej działalność grupy okrągłostołowej. Od strony medialnej michnikowcy, tefałeny tak długo robili z ludzi głupków aż ci uwierzyli, ze idiotyzm jest czymś pozytywnie wyróżniającym.

To co się dzieje przy okazji Bolka przekroczyło jednak wszelakie miary. Ci z jednej strony opowiadają, że Wałęsa już dawno się przyznał, że nic takiego, że młody. Że to że sio. Jednocześnie Wałęsa snuje różne brednie, o jakimś człowieku który był kontrwywiadem, że nigdy nie podpisał, że podpisał, bo musiał. Że to SB z nim współpracowało a nie on z nimi. Teraz wyszło, że był on analfabetą. Ponoć Stankiewicz napisał artykuł w Rzepie gdzie zbiera i wypisuje. Trzeba będzie czytać.

Obraz żenady, jaki się tu wyłania jest przerażający. Teraz widać jakie to są matoły mówiąc krótko. Nie komentowałem tego bo mi było wstyd po prostu.

Żona Wałesy Danuta Wałesa szaleje na tym całym KODzie. Już by nie wyzywała męża od kurdupli. Ostro skrytykowała styl sprawowania prezydentury przez Wałęsę. Że z tylnego siedzenia i tam takie. Zauważcie Wałęsa, Tusk, Kwaśniewski - sami kurduple.

Masy są jeszcze głupsze niż ich wodzowie. Jeden gościu wypisuje, że Kaczor sfałszował teczkę Wałęsy parę tygodni temu. KOD wyje na otwarciu wystawy o gen. Andersie. Córka tegoż generała tam była. Startuje ona do senatu ale na wystawie kampanii nie prowadziła.

Czytam se wykwit balcerowiczowskiej bezmyśli ekonomicznej: http://www.for.org.pl/pl/a/3820,Analiza-62016-Trzy-miesiace-rzadow-PiS-Gospodarka-tendencje-ostrzezenia-perspektywy

Analiza 6/2016: Trzy miesiące rządów PiS. Gospodarka: tendencje, ostrzeżenia, perspektywy.

Jest to widomy dowód dyletantyzmu ekonomicznego autora: Aleksandra Łaszeka. Nie od końca precyzuje on z jakich pozycji się wypowiada. Wyglądają te wypociny na niemiecki punkt widzenia: tubylcy sprzedawali złoto za paciorki a teraz się schytrzyli i nie chcą. Jakiż to kryzys wywoła i jaka to niewdzięczność? Same straty. Postawmy teraz jednak hipotezę następującą:

Jest sobie sieć hipermarketów i po jednej stronie granicy (niemieckiej) minimalna płaca to 7000 zł w przeliczeniu i towary są tańsze. Po drugiej stronie typowa płaca to 1500 zł i towary są droższe. Jest tak? A jeśli jest to jak to możliwe? Po 26 latach transformacji?

Podstawowe problemy, które powinniśmy rozpatrzeć są następujące:

  1. Kryzys systemu mtteleuropy i jego skutki ekonomiczne.
  2. Długofalowe efekty zdjęcia kryszy ochronnej nad makrozłodziejami.
  3. Destrukcja kapitalizmu kompradorskiego i jej podstawowe aspekty.

Byłą sobie taka firma JTT. Ostatnia, która mogła konkurować z zachodnimi koncernami  przy zamówieniach rządowych. I skarbówka ją dojechała. Dziwnym trafem okazało się, że te koncerny dawały łapówy, w USA beknęły za to a u nas nikogo to nie interesowało. Dziwnym trafem skarbówka ie dojechał tych koncernów tylko polską firmę. Jak już naszych przestaną wykańczać to na gospodarkę wpływ będzie jaki?

Nie ulega wątpliwości że program 500+ nie jest żadnym dodatkowym obciążeniem dla budżetu.Jest on finansowany ze środków które Balcerowicz, Łaszek, Petru, Kijowski w pysku i na kolanach chcą zanieść koncernom i zagranicy.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:4)