Kilka pytań do obozu

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Pytania moje kieruję do obozu, dla którego najstraszliwszym Kaczorem jest Kaczor:

W momencie mianowania Kopacz na premiera sondaże dawały PO takie samo poparcie jak PiSowi (http://wyborywtoku.pl/hh-rz-pis-rowni/) albo i większe (http://wyborywtoku.pl/wyprzedza-pis-najnowszym-tns-wiadomosci/). I to Kaczor kazał Tuskowi mianować Kopacz premierzycą? Za czasów Kopaczowej zaczełą się ostra jazda w dół, z przełomem w wyborach prezydenckich i apogeum w parlamentarnych. To Kaczor mianował funkcyjnym kampanijnym Miśka Kamińskiego?

W zimie Tymochowicz oświadczył, że jak tak dalej pójdzie to Bronek przegra a Duda wygra. I czemu wtedy się nie organizowaliście? Warzecha w reżimowej TV stwierdził, że Duda jest jak Porsze a Bronek jak Polonez. Kulczycki się o mało nie zapluł zamiast wyciągnąć wnioski: Bronek się usiłował ścigać z Dudą a Polonez z Porsche nie ma szans na torze. Trzeba było wymyślić konkurencję, w której Poldek ma szanse. Nie wyścig na torze a np. wożenie świniaków i ziemniaków na targ. I gdzieście byli?

To Kaczor kazał wypuścić Bronkowi szesnaście bronkobusów? Ile żeście stracili lokalnie poparcia? Lokalną prasę i wiadomości poczytajcie o obciachu, jakiego narobiliście: przyjeżdża bronkobus, czekają zgromadzeni oficjele, chleb, sól, etc pól litra a tu z autobusu zamiast Bronka wysiada tyktura. I gdzieście wtedy byli?

To Kaczor kazał exPBK bredzić o macaniu kur itp? Łazić po Warszawie z tą całą specjalistką od kształtowania wizerunku przeciwnika Kacik?  Tymochowicz miał szansę uratować Komorowskiemu drugą turą, ale warunek był jeden: całe sztaby idą won i Tymochowicz rządzi. Dostał wasze poparcie? Wtedy trzeba było robić KODy i demonstrować, domagając się wywalenia Nałęcza, Lityńskiego itp. Że o Miśku Kamińskim nie wspomnę. 

No i Bronek przerżnął ale Misiek został, aby mógł dokończyć dzieła. I to Kaczor go zostawił czy Kopacz? To Kaczor kazał Ewce błąkać się po kraju Pendolino? Molestować pasażerów kotlecikiem? Pytam się?

To Kaczor kazał Millerowi wystawić na prezydenta Ogórek? I zrobić jej fatalną kampanię? Potem powtórzyć ten numer z Nowacką? Wejść w koalicje z Palikotem i nie wejść? Gdzieście wtedy byli? Ostatnia pora na demonstracje była. Teraz to możecie się puknąć w wasze puste łepetyny. A tłukłem w te tępe pały, że jak nie wywalicie udecji to ona was wykończy, jak zawsze. To nie. Nie rozumie jeden z drugim przeciwskuteczności działań udecji. A ludzie książki o tym piszą.  http://multibook.pl/pl/p/Rafal-A.-Ziemkiewicz-Pycha-i-upadek/5836 Kaczor wam zabronił czytać?

Teraz kwiczycie o trybunale nie czując nastrojów społecznych: teraz mówienie prawdy jest na topie. Nie możecie twierdzić, że jesteście za odpolitycznieniem Trybunału jak nie jesteście. Jesteście za upolitycznieniem. Dalszym upolitycznieniem przez PO. I tak uczciwie mówcie Narodowi. Nawet po zmianach PiS będzie miało 6 swoich sędziów a PO 9 swoich. I co? Upolitycznienie peowskie przez tyle lat nie budziło protestów? I macie tu skutek:  https://www.youtube.com/watch?v=6P2S1lZyNQw

Obozie: masz tu unikalną okazję do pogłębionej refleksji. Wejrzyj w siebie i gorzko zapłacz.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:13)

Komentarze

"kawa na ławę" - bardzo pomocne dla tych, co się jeszcze w tym bajzlu pełowsko-peezelowsko-petrowskim nie zorientowali.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1500101

Twoje pytania nie znajdą odpowiedzi od adresatów. Dlaczego? ano dlatego, że musieliby powiedzieć prawdę. A prawda jest taka, że oni nie mieli zadania budować Rzeczpospolitą na miarę wielkości naszego kraju w Europie. Oni mieli zadanie ją zniszczyć tak, by rzeczywiście zostały tylko... ch... d... i kamieni kupa, - jak to określił B. Sienkiewicz.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1500136