Brzeziński wkręca Wyborczą

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Słuchajcie lemingi, tak łatwo was wkręcić, że aż wstyd. Weźmy ostatnie wynurzenia Zbigniewa Brzezińskiego, o których pisze Wyborcza. Brzeziński jak to Brzeziński nic konkretnego nie ma do powiedzenia w sprawie Katastrofy Smoleńskiej, bo guzik wie. Funkcjonuje on natomiast na zasadzie "czego oczy nie widzą tego duszy nie żal": jak się nie będzie wytykać funkcjonariuszom państwowym ich występków to państwo będzie działać fantastik. Wszystko przez pisiorów bo jakby nie oni to by sekcje były, badania pirotechniczne zrobione już dawno itp. rzetelne działania podjęte.

Skleroza jest konstytutywną cechą czytacza Wyborczej, zmieniła się bowiem narracja co do Rosji. Liczą na moje lenistwo, że nie będzie mi się chciał robić prasówki co wypisywali wcześniej, ale wskazanie na antypolskie działania Moskwy choćby podjęte już post faktum ma konsekwencje, których oni sobie nie wyobrażają. Daje bowiem Zbig do zrozumienia, że Rosja mataczy, choćby nie oddaje wraku itp.

Na ostrzeżenia o dzielących Polaków działaniach była pora 11 kwietnia 2010, wtedy powinien trąbić: nie wierzcie Rosji, konieczne jest tajne śledztwo antyrosyjskie prowadzone przez polski wywiad, szpiegi niech jadą pobrać próbki na miejsce, inni oglądają zdjęcia satelitarne, inni wyciągają tajne dane z Moskwy. Inna by była rozmowa teraz, jakby teraz Donald mógł wyciągnąć wyniki takiego śledztwa i pokazać Kaczorowi, że niby MAK i Miller dla picu ale wiemy, jak jest. Wołać głośno powinien Brzeziński o sekcje, zabezpieczenie terenu, o dowody. Wołał? Nie wołał. Kończmy z nim bo tu jakiś troll opowiada, że wszystko przez Macierewicza, bo rozwalił WSI. Akurat WSI było ostatnią instytucją zdolną do prowadzenia śledztwa w Rosji. Trochę samokrytyki naprawdę się przyda.

II

Wróćmy teraz do prokuratora pułkownika Szeląga. Zauważcie wreszcie, że jego konferencja to była kolejna wrzutka w stylu Kopaczowej opowiadającej brednie o sekcjach itp. Buńczuczne dementi a teraz będzie się wycofywał rakiem i kolejne linie obrony  się będą kruszyć. Zauważcie, że Prokurator Gienieralny Seremet już mówił co innego niż Szeląg. Szczególnie ciężko było jak widać mu nakłamać w oczy Kaczorowi, więc prawdę powiedział, że trotyl był ale papieru nie ma. Wyborcza rzuciła na pierwszą linię dr Laska i Żurkowskiego z KBWL, ci jak już coś powiedzą to się skompromitują. Wybitny specjalista od brzeziny Łoziński uzyskał wsparcie Orlińskiego. Nikogo nie znaleźli chętnego do pisania bredni o wykrywaniu materiałów wybuchowych, to WO się podał. Problem jest taki, że aby podważyć trotyl trzeba podważyć w ogóle możliwości testerów, że niby nie działają. Orliński ma doświadczenie w wypisywaniu takich andronów.

Systemy na lotniskach muszą mieć ogromną przepustowość, ile tysięcy ludzi i sztuk bagażu muszą co dziennie przebadać! W warunkach smoleńskich każdy pozytywny odczyt mógł być szybko poddany analizom. Zresztą proponuje weźcie namiot z PCW, popsikajcie się dezodorantem i idźcie na lotnisko sprawdźcie czy będzie bipało. Co za naród. Niektóre trole twierdzą, że żadnych próbek nie było, to z czym poleciał Seremet do Tuska 2 października? Naprawdę zabetonowanie i odporność na fakty wśród leminżerii jest olbrzymia. A ja np. parę razy słuchałem wypowiedzi Szeląga, więc wiem, że pistolet to by mu trzeba zabrać dla jego dobra.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Nie wieszajcie tu i teraz
-Prezydenta
-Premiera
-Marszałka Sejmu
-Marszałka Senatu

i innych zdradków.Wywoła to komplikacje międzynarodowe i Polska na tym straci ( i tu mama rację-)

Brzeziński wskazuje inną drogę.

Droga izolacji sekty smoleńskiej.
http://niepoprawni.pl/blog/858/zrekowiny-pana-ziobry

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305164

Ciekawe, jakie sugerowane "komplikacje" przeszło to państwo?
http://xiezyc.blogspot.com/2012/09/o-arogancji-partii-wadzy.html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305183

Nieprzypadkowy jest powrót Brzezinskiegi na "salony" nagle pojawia się w gazetach, błyszczy jako doradca i znawca wielu bieżących tematów etc....Biorac pod uwagę wszystkie informacje jakie są dostepne w Internecie dotyczace Jego jakże barwnej postaci, dodajac do tego nagłe pojawienie się celebryty Nergala ze swoimi skłonnościami do siania "zgorszenia" i wrogości wobec katolicyzmu uważam , że wszystko ma inne bardziej mroczne dno.Czyzby proces NWO w Polsce stał się faktem dokonanym?....Gdybyamy dodali do moich obserwacji wywiad z Panem Gawrońskim ( żródło : http://www.youtube.com/watch?v=mgcZY1DAfGI) TO ZACZYNAJĄ SIE TE PUZLE W CALOŚC UKŁADAĆ...

Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie...(Mt.13-14)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie...(Mt.13-14)

#305360