Brexit u bram (różności)

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

A ja lubię red. Stankiewicza. Co prawda sadzi farmazony ale jeszcze się da tego słuchać (]]>https://youtu.be/u8ZUW2f65WA]]>).

A jak się pojawią np. jacyś goście z Liberte (]]>http://industrial.salon24.pl]]>/) to bolą zęby. Marcin Celiński?

Szanowny Redaktorze Andrzeju Stankiewiczu: Nie będzie żadnego odblokowania Trybunału bo tamci mają trybunał gdzieś. Jak Pan to sobie wyobraża? Trybunał powinien kierować się konstytucja i jak Pan sobie to wyobraża?

*


Po zaatakowaniu pisiorów stodołą, szkołą i Srogim Luśnią Kaczor może se robić co chce. Możecie wyciągać co tam chcecie i tak wiarygodność wasza jest zerowa.

Swoją droga: żałosne to jest. Wyciągnęli stodołę ministra Szyszki, że niby zataił że to dacza jest luksusowa. No i się zrobiła lipa bo w oświadczeniu wyraźnie napisał, że ma stodołę po remoncie o powierzchni użytkowej 304 metry. Mieszkalno-laboratoryjnej.

Szkoła to z kolej atak na premierzycę Szydło, że niby jej mąż prowadzi szkołę i bierze na nią kasę z unii, przeznaczona na prowadzenie takiej szkoły. I nie składa sprawozdania bo nie musi, prowadzenie takiej szkoły nie jest bowiem traktowana jako zarobkowa. Tak to szło.

Srogi Luśnia to TW, 12 lat temu Macierewicz zerwał z nim kontakty jak wyszło, że to TW. I co?

*

Skoro Kaczor to Hitler, Stalin i Putin na raz to wszelakie zarzuty o ustawę gruntową, terrorystyczną itp. tracą swą moc, jako nieznaczące. Taktyka obozu kaczofobiznego jest tak głupia, że nie dziwią spiskowe teorie dziejów. Paroma demonstracjami reżimu nie obalą, Niemcy czołgami nie wjadą, Unia se kwiknęła i nic z tego (vide Salonik wyżej). I co? Poważnie się pytam. Czy obecny cyrk to emocjonalne wyparcie tylko, czy zaburzenia psychiczne też?

*

Oczywistym jest, że obecny reżim pisowski może się wywrócić tylko sam - pod ciężarem własnej głupoty. A widać, że będą poprawiać różne swoje nieudolne rozwiązania, jak ustawa gruntowa. Opozycja więc powinna stonować i przejść na pozycje wyrachowane.

*

PiS to jednak ciemna masa. Nie wykorzystuje istnienia grupy tzw Prawdziwy KOD, która ma 61000 członków a KOD Kijowskiego 59000. Powinni ich pompować. Zwraca też uwagę zamordyzm panujący w środowisku Wielkiego Kuca. Niedemokratyczne praktyki banowania. Dlaczego pisiory nie przypominają, że walka o demokrację to był czołowy motyw propagandy komunistycznej w PRL. Blok Demokratyczny w 1947, Związek Bojowników o Wolność i Demokrację itp. I gdzie jest o tym?

*

Beka z Nowoczesnej nie szkodzi jej w najmniejszym stopniu, odwołuje się ona bowiem do elektoratu neokreolskiego. Wystarczy, że taki jeden z drugim zostanie Junior Biurwa Menedżerem i już się czuje funkcjonariuszem tzw. Europy nadzorującym zacofanych tubylców i obdzielającym ich paciorkami wedle swego uznania. Ponieważ tamci nie potrzebują na takim stołku ludzi rozgarniętych przeto obowiązuje selekcja negatywna. I skutki długoletniej selekcji negatywnej obserwujemy.

Dlatego możemy śmiało nabijać się z Ryśka, z Agresorki, z Jachyry, z Mieszkowskiego. Są oni bowiem piersią z piersi i rzycią z rzyci.

Nowoczesna wywodzi się po części z nowego postudeckiego pokolenia biurwokracji, które straciło koryto w kancelarii po klęsce Bronka. Jako taka doskonale odnajduje się w dialektyce braku zgody na brak zgody itp. i spontanicznie broni platformerskich rządów.
Fanatyczny antykaczyzm jaki spaja te środowiska jest wyrazem emocji postkreolskiej z wszystkimi tego skutkami.

*

Niech ktoś spróbuje dowolną organizację czy firmę: piekarnię, drużynę harcerską, fabrykę śrubek zorganizować taka jak jest zorganizowana Unia Europejska: rada taka, śmaka, prezydent, przewodniczący, komisja parlament taki i siaki. No nie będzie to działać i dlatego Unia nie działa. Dlatego jeśli Wielka Brytania wyjdzie z UE to słusznie uczyni. Nie ma szans na okiełznanie eurobiurew a i wywalić się tego nie da. Niech tam zdychają. I my się szykujmy.

*

Ostatnio pojawił się pomysł, żeby krowy chodziły w pieluchach. No nie do zniesienia to jest. Przecież to są idioci, którzy wiedzę o Polsce czerpią z żółtego paska TVN i z Gazety Wyborczej. Niechby się spytali kogoś, jak jest naprawdę.

Myliłem się: poprzednia kadencja nie mogła wybrać ani nawet 3 sędziów bo Regulamin Sejmu narzucił ostre terminy. A w swej panice nie zmienili. Niechby ktoś przedstawił dokładne grafiki.

*

Prof Zaradkiewicz rozwiał też wątpliwości, że niby w Trybunale jakieś analizy prawne były. Nie - od początku tam kwiczeli, że totalitaryzm u bram, straszliwy Kaczafi, ratuwsianku! Taka sama fobia jak i u reszty.

*

Kogo dziwi, że Putin i Arabia Saudyjska finansują Hilarię Clintonową, znaną z poparcia dla LGBTQ i innych takich mniejszości?

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

Stara postkomuna dysponowała zdeprawowanymi, ale inteligentnymi osobnikami. Patrząc na posłów z Nowoczesnej, to trzeba  podkopać się pod ich poziom inteligencji (a może wykształcenia).

Vote up!
0
Vote down!
0
#1515260