"Wprost" ukarany - Bury postraszony.

Obrazek użytkownika rejms
Kraj

   Jutro ważne głosowania w Sejmie których wynik zależy od postawy PSL-u i żeby nie było niespodzianek ze strony koalicjanta "kombinatorzy" z PO znaleźli sposób na ich ustawienie 'w szeregu'.

  W akcji tej wzięły udział służby specjalne - te od najsprawniejszego /chyba w Układzie Warszawskim ;)/ min.Sienkiewicza - nachodząc biuro poselskie posła Burego w celu przeszukania pomieszczeń, czego szukali to pewnie sami nie wiedzą ale posłowi "popędzili kota" pokazując tym samym, że mogą to zrobić z każdym kto "choćby myślami miał zamiar zdradzić aferalną koalicję" .

  Wcześniej organ państwowy /podległy bezpośrednio Premierowi/ nałożył karę finansową na niepokorną Redakcję co to ośmieliła się ujawnić nielegalne nagrania polityczno-gospodarczych mafiozów z kręgu Władzy czyli środowisko PO /może PO pokaże własne, legalne nagrania z afer ;))/. Kara ta jest ostrzeżeniem dla innych wydawnictw co by nie ważyły się pisać prawdy o aferałach, kiedyś to za podniesienie ręki na Władzę straszono obcinaniem rąk, no cóż - historia zatoczyła koło i słowa z PRL-u są aktualne w PRL-bis, może nie obcina się rąk ale za podniesienie ręki na Waaadze stosuje się nie mniej dokuczliwe chwyty.

   Wszystko na to wskazuje, że 'peeselowcy' zrozumieli o co chodzi i jak jeden mąż , nie zważając na kompromitację, staną ramię w ramię w obronie "najlepszego" Ministra i "najlepszego" Rządu, za dużo mają do stracenia ..... koryt, przy których karmią się całe rodziny "chłopskich cwaniaczków" i znajomych Królika.

  Witos, na którego tak często się powołują, przewraca się przez nich w grobie.

 

To ya.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:8)

Komentarze

 te  te plywaja w wodzie tyle ze pingwiny sie rybami zywia.

PSL to postPRLowska komunistyczna partia, ktora tylko dzieki ciemnogrodzkim wiesniakom i cwaniactwu wsiowym,ktory na nich glosowal, przetrwala.

Nawst nie musieli nazwy zmieniac jak to zrobila PZPR nazywajac sie teraz SLD.

Nieraz pytalem sie ludzi na wsi dlaczego glosujecie na PRLowska PSL, odpowiadali ze to chlopska partia i tak wogole to nie ma na kogo glosowac,a na pytanie co dobrego zrobila dla wsi ta partia co to chlopi na nia glosuja juz nie potrafili odpowiedziec.

Wydaje mi sie ze wiecej partia Leppera zrobila dla wsi przez ten krotki okres czasu niz cala ta PSL.

Szkoda ze ta partia zostaloa zniszczona bo to byl pewny koalicjant PISu i moglby sciagnac elektorat PSLowski i wzmocnic prawice.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1430903

Dzisiejsze głosowania potwierdzą PRL-owski rodowód PSL-u bo zapowiadają poparcie nieudacznikom z PO.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#1430943

Lemingi wszystkich krajów łączcie się bo taśmy zagrażają naszego być albo nie być.

Jeżeli jesteśmy w tym UKŁADZIE i czerpiemy z tego ogromne korzyści,

to musimy bronić każdej nawet absurdalnej tezy,nawet za cenę śmieszności.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1430915

 Pszczoła - żądląc umiera. Gdyby to spotykało ludzi, zapewne świat byłby lepszy. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1431098