Kolędy w wykonaniu scholi "Promyki Miłosierdzia" - 24.12.2017 r.

Obrazek użytkownika raven59
Idee
Parafia Św. Szczepana, Pierwszego Meczennika w Warszawie, Mokotów

 

"...Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan. A to będzie znakiem dla was: Znajdziecie Niemowlę, owinięte w pieluszki i leżące w żłobie..."

Wszystkim najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego.

Wreszcie możemy zaśpiewać kolędy....


Koncert kolęd, przed Pasterką 2017 r., w wykonaniu scholi parafialnej "Promyki Miłosierdzia" w Parafii Św. Szczepana, Pierwszego Męczennika w Warszawie prowadzonej przez Ojców Jezuitów.

https://youtu.be/DWIZR-Tbk88

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Świątecznie, radośnie, po polsku - dziękuje po prostu...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1554996

Witaj raven59. Dziękuję za piękne życzenia świąteczne, które z radością odwzajemniam z żoną Marią, jeszcze w Oktawie Świąt Bożego Narodzenia. Kolędowanie to owa błogosławiona, wspaniała i wyjątkowa cząstka, tego niezwykłego i b. rodzinnego czasu. W moim domu i w naszej kresowej rodzinie, kolędowanie od pokoleń jest specjalnie kochane i kultywowane. Także i w moim kościele parafialnym św. Michała Archanioła w Zamościu, na ścienie przy wejściu, wisiał zawsze piękny, oprawiony w szkło napis: "Kto śpiew dwa razy się modli". Zatem rachunek prosty, iż kto śpiewa z radością, a kolęd inaczej po prostu nie idzie, ten modli się trzy razy! Serdecznie pozdrawiamy

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1555116