PIER***Ę: "GW" NIE CZYTAM!

Obrazek użytkownika Obywatel Cohen
Kraj

     Należę do zdecydowanej większości Polaków (oceniam ją na jakieś 95%), którzy nie mają i nie chcą mieć z "Gazetą Wyborczą" nic wspólnego. Traktuję to medium jak organ prasowy obsługujący zamknięte kulturowo-polityczne getto. Aż do ostatecznego wyczerpania nakładu - oby jak najszybszego. Poniżej krótka historia moich przygód z "GW".

     Moje przygody z "Gazetą Wyborczą" były sporadyczne i niespecjalnie ważne - ani dla mnie, ani dla niej. Ot, zdarzyło się kilka razy na początku lat dziewięćdziesiątych, że miałem ochotę poczytać jakąś gazetę. A że do wyboru miałem "Trybunę" albo "Wyborczą", wybierałem tę drugą. Dostawałem do ręki ze ćwierć kilograma papieru. Myślałem sobie: dobrze, będzie co czytać! Szybko okazywało się, że z całej fury zadrukowanych stronic zainteresował mnie raptem jeden artykuł, że dało się przebrnąć raptem przez dwie kolumny. Zresztą, lektura tych dwóch kolumn też była wysiłkiem nie lada, bo od samego początku miałem wrażenie, że autor-redaktor traktuje mnie jak idiotę, któremu koniecznie trzeba wskazać palcem, kto jest dobry i nasz, a kto zły i nie wypada go nawet znać. Moje krótkie przygody z "GW" kończyły się zawsze tak samo. Zły na siebie, że znów dałem się nabrać i niepotrzebnie wydałem parę złotych, wyrzucałem kupę śmiecia do najbliższego kosza.

     Gazeta Michnika to organ prasowy, który uważam za ekologicznie szkodliwy, ekonomicznie niewiarygodny, estetycznie niestrawny, politycznie zakłamany i światopoglądowo niebezpieczny. "Wyborczej" nie czytam właściwie z wszystkich możliwych powodów, poza rasowymi - nie jestem antysemitą. Tak wiem, każdego, kto gardzi "GW" z zasady podejrzewa się o antysemityzm. Przepraszam, ale jak dla mnie to jednak zbyt prostackie kryterium.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:24)

Komentarze

A ja traktuję to medium nie jako organ prasowy, ale męski organ płciowy

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-1
#1542163

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ze wszystkim się zgadzam na 100%.

Proponuję Autorowi pociągnięcie tematu i napisanie drugiej części pt. "PIER***Ę: "GaPOla" NIE CZYTAM!

To jest taki sam polskojęzyczny szmatławiec obliczony na ogłupianie Polaków. Moim zdaniem jeszcze gorszy bo o GW Polacy generalnie mają wyrobione zdanie. GaPol jeszcze jedzie na sentymentach patriotycznych. A to antypolskie parchy są.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-11

SpiritoLibero

#1542168

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1542169

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

//Dlaczego masz za antypolskie parchy?//

To pytanie zasługuje na dłuższą odpowiedź, chyba faktycznie napiszę o tym. Zaskakuje mnie jednak, że akurat Ty zadałeś takie pytanie...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-10

SpiritoLibero

#1542170

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1542179

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tego jest dużo dużo więcej...

Serdeczności :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-9

SpiritoLibero

#1542180

Nie wiedzieliśmy, jak robić interesy

 

Mogliście się, Drodzy Czytelnicy, zapoznać z kolejną odsłoną twarzy III RP, kiedy to kluczowe osoby w państwie przyjmowały radośnie do wiadomości, że „Gazetę Polską” trzeba zniszczyć. Działo się to na początku 2014 r. Po tej rozmowie nastąpiła kolejna fala represji, która omal nie doprowadziła do zamknięcia większości naszych mediów.

Rany po tych uderzeniach liżemy do dzisiaj, ale niektóre skutki tych działań będą trwały jeszcze długo. Najgorszym z nich było utrwalenie przekonania, że nie mamy pojęcia o biznesie, marnotrawimy pieniądze i może jesteśmy ideowi, ale ekonomicznie oderwani od ziemi. Prawda była zawsze odwrotna. Mając jedną złotówkę, musieliśmy wydawać ją tak, jak byśmy mieli ich dziesięć. Telewizja Republika powstała, gdy na koncie zgromadziliśmy 100 tys. zł. „Gazeta Polska Codziennie” – za pożyczone na wysoki procent pieniądze, które wystarczyłyby normalnie na miesiąc funkcjonowania. Za każdym razem trzeba było podejmować decyzje, przy których hazard w kasynie to spokojna rozrywka. Tylko wsparcie naszych czytelników oraz niezwykłe talenty biznesowe grupy otaczających mnie ludzi, którzy potrafili wycisnąć parę groszy nawet z „kamienia”, oraz wyrzeczenie się przez wielu z nas nawet skromnego wynagrodzenia doprowadziły do powstania grupy medialnej, która walnie wsparła ostatnie zmiany. Trzeba to było robić w warunkach totalnego bojkotu naszych informacji ze strony mediów głównego ścieku i realnych represji, w tym również finansowych. Nie jest tak, że nie potrafiliśmy zawierać kompromisów. Czasem musiałem przyjmować na pokład podmioty, z którymi był poważny problem, również osobiście dla mnie. Znosić musiałem mnóstwo upokorzeń i pomówień. Granicą zawsze była zdolność do dalszego prowadzenia misji, której się podjęliśmy.

O tym, jak naprawdę robiono interesy w III RP, mogli się Państwo przekonać z taśm nagranych w restauracji Sowa i Przyjaciele. Wielu dziennikarzy, również z naszej strony, marzyło, by dosiąść się do tego stolika. Tam rozdawano władzę i pieniądze, tam decydowano, kto ma przestać istnieć. Ja się tam nie wybierałem. Nigdy. Stąd osąd, że jesteśmy kiepskimi biznesmenami. Ta opinia utrwalana przez osiem lat rządów poprzedniej ekipy dalej nam szkodzi i jest używana do osłabiania naszych szans na rynku. To jeden z najgorszych skutków tamtych działań, które miały doprowadzić do zniszczenia naszego środowiska. Do zielonego stolika dosiedli się nowi, ale dalej jesteśmy tam passé. Jest już na szczęście trochę takich, którzy nie muszą tam bywać. 

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-2
#1542172

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Czytałem... :P

Co ty Joszko myślisz? Że ja po próżnicy piszę? Tego idiotę Sakevycza znam do spodka i on mi nigdy nie podskoczy.

Po co mu 23 przegrany proces? Albo dwudziesty czwarty :)))))))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-10

SpiritoLibero

#1542176

Po co mu 23 przegrany proces?

sporo wydałeś na adwokatów, sporo

 warto było ??

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1542177

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ja wydałem? To on wydał, buc jeden :)))))

Za cienki jest, żeby do mnie startować.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-9

SpiritoLibero

#1542185

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

http://spiritolibero.neon24.pl/post/138359,stajnia-sakiewicza-dala-glos

http://spiritolibero.neon24.pl/post/124832,tomus-sakiewicz-promuje-nowa-okupacje-polski

Szkoda mi czasu, żeby zajmować się wszystkimi chwastami...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-9

SpiritoLibero

#1542178

Sakiewicz: „To największy zjazd klubów w historii”

16-18 czerwca w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale odbywa się XII Zjazd Klubów „Gazety Polskiej”. Już teraz wiadomo, że przerósł on najśmielsze oczekiwania organizatorów. W trzydniowym spotkaniu weźmie udział około tysiąca osób z Polski i zagranicy. – To największy zjazd klubów „GP” w historii. Pokazuje to, że ruchy obywatelskie są dziś jeszcze bardziej potrzebne i są podstawą dialogu władzy ze społeczeństwem – mówi Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „GP”.

Spotkanie klubów „Gazety Polskiej” odbywa się co roku. Na pierwszym zjeździe w 2006 r., który odbywał się pod Kielcami, pojawiło się kilkadziesiąt osób. Dziś, po 12 latach, będzie ich ok. 1000. – Wszyscy ci ludzie przyjeżdżają na własny koszt i sami opłacają swój pobyt. To bardzo ważne i świadczy o zaangażowaniu klubowiczów – mówi "Gazecie Polskiej Codziennie" Ryszard Kapuściński, prezes klubów „Gazety Polskiej”.

 

– To nasze święto i okazja do porozmawiania oraz zawarcia znajomości. Przyjeżdżają ludzie z całego świata, w tym z USA i Kanady, a także przedstawiciele klubów z Europy Zachodniej z Francji, Niemiec, ze Szwecji. Oczywiście zjawią się również klubowicze z całej Polski

– podkreśla Kapuściński.

 

 

To największy zjazd klubów „Gazety Polskiej” w historii, w którym weźmie udział ok. 1000 osób z całego kraju i zagranicy. Pokazuje to, że obywatelskie ruchy są dziś jeszcze bardziej potrzebne i są podstawą dialogu władzy ze społeczeństwem. Kluby są kontynuacją podstawowych struktur społecznych w Polsce, jak rodziny, parafie czy społeczności lokalne

– mówi "Gazecie Polskiej Codziennie" Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”.  

To zdają się dostrzegać polskie władze, których przedstawiciele pojawią się na tegorocznym zjeździe. Najważniejszym gościem będzie prezydent Andrzej Duda. Ponadto pojawią się również m.in. wicepremier i minister gospodarki Mateusz Morawiecki, a także minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

Dziś dyskusje klubowiczów będą koncentrowały się wokół sytuacji gospodarczej i polityki zagranicznej. O godz. 19:45 Michał Rachoń poprowadzi panel dyskusyjny na temat wyzwań polskiej dyplomacji, w którym wezmą udział minister Witold Waszczykowski i wiceminister Jan Dziedziczak. Około godz. 21 swoje wystąpienie wygłosi wicepremier, minister Mateusz Morawiecki, który będzie mówił o „Rozwoju gospodarczym Polski”. Po nim odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem ekspertów: Krzysztofa Krystowskiego (wiceprezesa Leonardo Helicopters), Sławomira Zawady (prezesa PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA), Janusza Niedzieli (prezesa Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej), dr. Marka Cywińskiego (dyrektora generalnego Kapsch Telematic Services), Marcina Piskorskiego (prezesa Związku Pracodawców Aptecznych PharmaNET) oraz Jacka Sasina (przewodniczącego sejmowej komisji finansów). Dyskusję poprowadzi Maks Kraczkowski, obecnie wiceprezes PKO BP.

Organizatorem głównym przedsięwzięcia jest Fundacja Klubów „Gazety Polskiej”. Współorganizatorem zjazdu – klub „Gazety Polskiej” w Piotrkowie Trybunalskim z władzami Beatą i Waldemarem Dróżdżami. Sponsor główny to „Gazeta Polska”. Partnerami wspierającymi są „Gazeta Polska Codziennie”, Kapsch Telematic Services – polski operator elektronicznego systemu poboru opłat, PZL-Świdnik – polski producent śmigłowców, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej (PAŻP), Totalizator Sportowy – partner panelu dyskusyjnego pt. „Innowacje – przyszłość polskiej gospodarki?” oraz Cryptomind SA – polska firma, która oferuje rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa. Patron medialny: Niezalezna.pl.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1
#1542217

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

To aż tyle jełopów jest na świecie? Porażające...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-9

SpiritoLibero

#1542221

Trzeci od lewej, w siódmym rzędzie to kto, jak nie sam Spiryto 

co za samokrytyka :-))

Porażające...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1542225

Mądrych ludzi nikt nie jest w stanie ogłupić! Mądrzy ludzie postawili na PiS, aby złodziejstwo oderwać od rozgrabiania Polski! Ludzie czytają Gazetę Polską, bo chcą! Jak myślisz Spirito, dlaczego wygrał patriotyzm, a nie sprzedawany kit naczelnego rararabina, który na dodatek pada na pysk?

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1

viki

#1542183

Mądrzy ludzie, Polacy, nie czytają ani Szechtera ani Sakevycza.

//Jak myślisz Spirito, dlaczego wygrał patriotyzm,//

Nie wygrał patriotyzm, wygrała następna manipulacja.

Tyle.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-9

SpiritoLibero

#1542184

Każdy waży wedle siebie! Jak ktoś kradnie żywcem, to musi iść siedzieć! W złodziejskim fachu, manipulacja to POdstawa! Na szczęście prawi Polacy pogonili towarzystwo nierobów, nieudaczników i manipulatorów! Spirito, czy Ty musisz wiecznie  stękać i narzekać? No, chyba, że musisz!  

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

viki

#1542218

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Śnij dalej :)))

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-9

SpiritoLibero

#1542219

"Spirito, czy Ty musisz wiecznie  stękać i narzekać?

No, chyba, że musisz!  "

 

Pokolenie komsomolskie, te typy takie już są  :-))

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3
#1542220

Jełopie, tobie się nie nudzi za mną łazić? Masz od wpisu czy za godzinę?

Już lepiej jak obrazki wklejasz, pisanie to nie jest twoja mocna strona :))))

Wygrzeb może jakiegoś youtubka z Panem Ruszkiewiczem :))))))))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

SpiritoLibero

#1542235

 w trakcie rozmyślań na temat........

jełopów  :-))))

 

 

 

 

"Już lepiej jak obrazki wklejasz, pisanie to nie jest twoja mocna strona" 

 

czyli mówisz i masz

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1542241

Zmęczenie totalne :-))) 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

viki

#1542242

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ja prosiłem o filmiki z Panem Ruszkiewiczem (czyli ze mną) a ty mi swoje zdjęcia podsyłasz?

Nie rozumiesz po polsku?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8

SpiritoLibero

#1542243

to jest kadr z filmiku -

Jarek Ruszkiewicz  "po rozmowie" z Sakiewiczem :-))

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1542245

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ja by go całego tak nie zostawił. Żyletką by zbierali tę banderowską łajzę.

Wiem, ze to twój guru i idol, Joszko. Przykro mi...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6

SpiritoLibero

#1542250

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Sakiewicz ma 'za uszami' paskudne sprawy: przyjął odznaczenie od Ukraińców /dokładniej od ich bezpieki/

http://www.mysl-polska.pl/node/263

oprócz tego donosił do papieża: cytuję za "Naszym Dziennikiem" - oto tenże donos:

„Grupy wiernych, podburzane przez Radio Maryja, rozgłośnię ojca Tadeusza Rydzyka, jeszcze w dniu niedoszłego ingresu [ks. abp. Stanisława Wielgusa – przyp. red.] zaatakowały dziennikarzy. Dzień po ingresie jeden z autorów tekstu o arcybiskupie Wielgusie został ciężko pobity. Szkalowano dziennikarzy ’Gazety Polskiej’ (…). Na łamach ’Naszego Dziennika’ (…) drukowane są teksty zarzucające dziennikarzom ’Gazety Polskiej’ (…) kłamstwa i manipulacje w sprawie arcybiskupa Wielgusa. Teksty te natychmiast zamieszczane są na stronie internetowej Radia Maryja. Co gorsza, tuż przed odebraniem arcybiskupiego paliusza przez metropolitę warszawskiego w ’Naszym Dzienniku’ ukazały się sugestie, że objął on swoje stanowisko w wyniku wewnątrzkościelnego spisku (…). Nie wiem, czym kieruje się ojciec Rydzyk. Wiem jednak, że miał okazję poznać prawdę i tę prawdę odrzucił. Miał okazję pojednać się z ludźmi (…), a zamiast pojednania wyrządza im nowe krzywdy. Władze zakonne nie reagują na jego kolejne czyny, nawet wtedy kiedy ubliża żonie prezydenta (…). Na podstawie kanonów 1364, 1369 i 1373 kodeksu prawa kanonicznego ośmielam się prosić o interwencję wobec działań ojca Rydzyka”

Jak dla mnie - to 'opozycja koncesjonowana' czyli TRUST

Artykuł opublikowany na stronie: http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/49148,tajemniczy-list-nie-jest-tajemniczy.html

następnie: paskudna nagonka na ś. p. Wiktora Węgrzyna - komandora Rajdu Motocyklowego.

Jeszcze ode mnie: czy ktoś czytał lub słyszał coś wartościowego z ust pana Sakiewicza? Wszystko wtórne "wypracowania".

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-10
#1542222

Jeszcze ode mnie: czy ktoś czytał lub słyszał coś wartościowego z ust  Markowej?

i w rewanżu to co Ty mnie czyli PAŁA

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1542223

Nie śledzę dniami i nocami wszystkich wydarzeń,w internecie i w gazetach, bo dostałabym świra! Dla równowagi psychicznej, wybieram tematy, które mnie interesują! Gdy mam wątpliwości, korzystam z wielu źródeł, a nie tylko z jednego! Jestem odporna na manipulacje, mam swój rozum i własną hierarchię wartości! 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

viki

#1542224

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

wiadomo, że nie sposób śledzić wszystkie wydarzenia, zwłaszcza, jeśli są pod drugim dnem.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-10
#1542227

Jak ktoś ma paranoję, to może i chorobliwie doszukuje się drugiego dna! Ja jestem zdrowa psychicznie, mam rodzinę, znajomych, a politykę zostawiam tym, których wybrałam! Dlatego śpię spokojnie!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

viki

#1542232

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

śnij dalej.... a to tekst dla przytomnych z linku SpiritoLibero

"Nie ma co liczyć na zmianę polityki naszych władz wobec Ukrainy dopóty, dopóki USA będą miały tam swoje interesy skierowane przeciwko Rosji a Polska będzie posłusznym pieskiem łańcuchowym ujadającym na skinienie palca nie oglądając się na polską Rację Stanu."

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-10
#1542234

łatwo diagnozuję i na szczęście sny mam własne! Znam takich co śnią, co im nakazano! Nie muszę posiłkować się czyimiś sugestiami! Mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że mam zdrowy sen, czego i Tobie życzę!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

viki

#1542239

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika markowa (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

grtlję dbrg smpczc; n łdzę sę, ż cklwk zkłóc twją śpączkę.

Psłchjc: 'prwcw Stkrtk' pn G-H npstj Kmndr Węgrzyn

https://www.ytb.cm/wtch?v=bFMh6pX65s\

t rprznttywny kmntrz:

Md Hthr2 lt tm

Mjsc przkpk jst n trg, n w std tlwzyjnym ! Współczję pn Węgrzynw, ż m d czynn z tkm dblm lb zprzńcm. Mów tk czywstych sprwch w spsób jsny, zrzmły, rzczwy lgczny, ż wrzyć sę n chc, ż mżn tg n zrzmć ?!!!  d czsów Mjdn przstłm glądć tę prpgndówkę . Ckw, ż tj prc bndryzm krńsk n przszkdz ! Wyrzy szcnk dl pn Węgrzyn !

 

p.s. t płk - n tym frm - t dl mn kmplmnt

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-11
#1542240

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1542252

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika markowa (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...wstwn t skwplw psł bz szln 'nzlżng' - czyż n mów sm z sb?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-11
#1542255

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...n tylk z pnkt pczc sttyk n tylk wstwnym l wstwjącym. Równż cłym tym szmrnym klsstw, któr st z nm mrm. Tj łwczc nlży sę strcyzm...l tzw. npprwn pwn n wdzą n czym t sądy plgły. Pzdrwm

Verita

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1542257

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1542266

Mając na uwadze Twoje teksty i opinie z poprzedniej "edycji" Niepoprawnych, wydaje mi się, że to właśnie Ty się obudziłaś... Co mnie oczywiście niezmiernie cieszy :).

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1542326

Po ostatnich wyborach oczekiwałam, że pojęcie 'poprawności' się odwróci.

Pod prezydenturą Andrzeja Dudy i pod rządami Beaty Szydło dawni 'niepoprawni' właściwie powinni zamknąć działalność, lub zmienić szyld. Wszak miały odwrócić się wektory.

Czy faktycznie się odwróciły?

Obserwując portal - przycupnęłam i na chwilę zamilkłam, nie chcąc być poprawną 'niepoprawną'. Spodziewałam się znaczących zmian, m.in. zniesienia ustawy 1066. W ziemię wbiło mnie kłamstwo pani Szydło: 500 PLN na każde dziecko. Okazało się, że na każde drugie, cóż, dobrze, że nie na każde siódme... O przymusie szczepień już pisałam. Reforma oświaty - krok wstecz. Owszem, szkolnictwo państwowe jest anachroniczne i nędzne, ale nie chodzi o rekonstrukcję historyczną w dobie internetu. Trzeba dzieci wypuścić z dusznych sal będących skrzyżowaniem więzienia z biurem! Uwolnić od dźwigania kilogramów makulatury na wątłych pleckach. Każdego ranka widać gołym okiem gehennę dzieci wychowywanych na małych tragarzy.

Następna sprawa: dlaczego nie wznawia się ekshumacji w Jedwabnem? Bo może okazać się, że Żydzi kłamliwie oskarżaja Polaków?

Powołanie nad-premiera Morawieckiego i jego poczynania zjeżyły mi włos na głowie!

Jako dawniej - tak i ninie - mafie, służby i loże.

Ze zdumieniem - po wielu miesiącach rządu 'naszych marzeń' - stwierdzam, że rządowa śruba się dokręca. Czy ktokolwiek poza banksterstwem i biurokracją może powiedzieć, że jest mu lepiej? Zrobiono audyt - poprzedni rząd okradł Polaków na ciężkie miliardy. Kto poszedł siedzieć?

Mamy się zadowolić komisją do zbadania Amber Gold, z której nic nie wynika?

A co do 'nieprzyjmowania uchodźców' powiem za Wiechem: "śmiej się pan z tego"! Coraz ich więcej na ulicach.

 

 

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5
#1542328

GWno od początku pomyślane było jak polskojęzyczna gazeta żydowska dla "Polaczków". No to musiała wyjaśniać co maja myśleć i mówić...

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1

Yagon 12

#1542191

Moja małżonka, którą cenię za jej praktyczne podejście do życia stwierdziła, że gazeta wyborcza najlepiej się nadaje do wycierania przy myciu okien (chłonny papier) który "każdą brudną wodę zbierze" - Panta rhei.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1542210

 Cytat:  "Ten organ prasowy uwazam za ekologicznie szkodliwy, ekonomicznie niewiarygodny, estetycznie niestrawny, politycznie zaklamany i swiatopogladowo niebezpieczny. Wyborczej nie czytam wlasciwie z wszystkich mozliwych powodow, poza rasowymi - nie jestem antysemita"   popieram w pelni.

Dodac  chce jeszcze tylko , ze GW ksztaltowala tez obraz Polski i Polakow za granica. Krytyczne artykuly GW  w stosunku do "antysemickich Polakow" przejmowaly  chetnie takie gazety  jak FAZ (Frankfurtet Allgemeinzeitung) Wcale im sie nie dziwie, przez to relatywizowali wlasna wine za zbrodnie.

Uwazam, ze GW wyrzadzila nam Polakom duzo krzywdy!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1542213

to jakiś klon "wyborczej" na Niepoprawnych, brednie łebka wrzuca się na stronę główną, taki chłam, politowania godne!

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1542238

i nieśmiertelny Ketman,pan W Łysiak celnie mówił "mieszadło"  bo od mieszania  w ludzkich głowach

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1542394