Sukces Konferencji Bliskowschodniej w Warszawie 2019

Obrazek użytkownika norwid
Świat

Nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałem że tak wielki sukces odniesie bliskowschodnia konferencja pokojowa w Warszawie 2019. Prezydent RP Andrzej Duda inicjator i organizator rozwiązania konfliktu na Bliskim Wschodzie musi być dumny z realizacji przedsięwzięcia. Został osiągnięty zarówno cel główny jaki i kilka celów pobocznych.

 

Najważniejszą sprawą warszawskiej konferencji, w mojej ocenie była ekspozycja Polski w relacjach międzynarodowych. Jest to niezmiernie ważne ze względu na próby izolacji naszego kraju zarówno przez Rosję i Niemcy które to Polskę traktują nie tylko jako konkurenta w regionie ale i strategiczne zagrożenie swoich planów. Izolacja Polski jest również realizowana przez USA i diasporę żydowską. Antagonizm Polsko-Irański który rodzi się jako efekt konferencji w Warszawie został zastosowany do uwiarygodnienia polskiego sojusznika wobec USA i Izraela. Tak właśnie – uwiarygadniamy się wobec pozornych sojuszników którzy w ramach restytucji żydowskiego mienia bezspadkowego działają na rzecz izolacji władz RP. Wielki Sanhedryn z Nowego Jorku potrzebuje takiego narzędzia jako środek przymusu do spłaty polskich długów które ekspandują zgodnie z talmudycznymi zasadami postępowania z gojami. Było 65 000 000 000 dolarów, teraz na tapecie mamy 300 000 000 000 dolarów a czas jak widać po kwotach działa na korzyść roszczeniowców. Zatem ani budowa CPK ani rozwój jakiegokolwiek sektora gospodarki nie będzie mieć happy endu. Właśnie o tą świadomość chodzi – brak happy endu, co uświadomił sobie obóz polityczny PIS.

 

Warszawska Bliskowschodnia Konferencja Pokojowa 2019 mogłaby być uznana krótkowzrocznie jako podwójny strzał w kolano Jarosława Kaczyńskiego. Jest to bardzo krótkowzroczna opinia. Świadczy o tym wycofanie się z ostatniego zapisu nowelizacji ustawy IPN nt. Kłamstwa Oświęcimskiego. Brak regulacji dotyczącej ukraińskich ludobójców to przejaw frontalnej ucieczki PIS od władzy. Prezydent Duda oddał do rozpatrzenia nowele ustawy o IPN do Trybunału Konstytucyjnego. Tenże ją uznał za niekonstytucyjną zatem nowela w całości została anulowana.

To że taki właśnie będzie obrót spraw pisałem w moich poprzednich artykułach. Warszawska Konferencja jest tego jaskrawym potwierdzeniem. Ale to zaledwie początek.

 

Poza głównym celem konferencji zostało zrealizowanych kilka celów pobocznych. Akcentowanie antypolskiego charakteru konferencji jakie prezentowali zarówno wiceprezydent USA jak i premier Izraela (1) daje władzom Polski pełne medialne uzasadnienie do wycofania się z proamerykańskiej i prożydowskiej polityki państwa. Zatem najprawdopodobniej zostaną renegocjowane wszystkie umowy i relacje wobec naszych sąsiadów, Niemiec i Rosji ale również wobec Chin. Przyznaję że takiego debilizmu ze strony żydów się nie spodziewałem. Amerykańscy szabesgoje w swej megalomani są również zaślepieni. Tylko kretyn tak jednoznacznie i bezpośrednio atakuje gospodarza konferencji organizowanej w jego własnym interesie. (2) Korespondentka amerykańskiej stacji MSNBC Andrea Mitchell relacjonując wizytę wiceprezydenta USA Mike’a Pence’a w Polsce stwierdziła że żydowskie powstanie w getcie warszawskim 1943 wybuchło przeciw „polskiemu nazistowskiemu reżimowi”. Mamy zatem medialne przedstawienie które uzasadnia wszelkie zmiany polityki jakie PIS od 02-2019 zrealizuje. Jednoznacznie na ten temat wypowiada się dr. Targalski który kojarzony jest wyłącznie z PIS. (3)

 

Drugim pobocznym celem konferencji była aktywizacja radykalnej prawicy RP zrzeszonej wokół koalicji Narodowców, partii Wolność Korwina, Pobudki Brauna z przystawkami. Tak jawnie antypolska konferencja była Kaczyńskiemu potrzebna do utraty władzy. Przeniesienie poparcia prawej strony wyborców z PIS na Narodowców i doprowadzenie do obecności koalicji Narodowców w parlamencie jest działaniem wybitnie antyamerykańskim. Zgodnie z wieloma deklaracjami działaczy LPR, włącznie z Romanem Giertychem byłym liderem Młodzieży Wszechpolskiej wizyty Kaczyńskiego w Wielkim Sanhedrynie NY skutkowały odsunięciem radykalnej prawicy RP od władzy NA ZAWSZE. Teraz to się zmienia i to na życzenie Kaczyńskiego który warszawską konferencją wpuścił Amerykanów w maliny.

 

Kolejnym celem pobocznym który załatwiła konferencja to asymilacja USA, żydów i Niemców do pozytywnej oceny polityki PIS. Narodowcy w polskim parlamencie będą widocznym znakiem co czeka Europę jeśli PIS utraci władzę. Tego nie życzą sobie ani Niemcy ani Żydoamerykanie. Jeśli zatem przemysł holokaustu tak jawnie łamie wszelkie prawa rzymskie aby zniewolić Naród Polski to Kaczyński miał pełne prawo oddać władzę folksdojczom (PO) i zadeklarowanym judeorealistom.

 

Wreszcie ostatnia ważna sprawa – likwidacja centroprawicy, penalizacja aktywnych patriotów polskich. Dojście do władzy koalicji PO z wiosenną Sodomią oraz przystawkami zamyka próby usamodzielnienia się państwa polskiego. Mało tego, wszelkie słowa krytyki przyszłej władzy ze strony prawicowych publicystów nie będą miały racji bytu. Skoro bowiem za czasów władzy PIS mordy im się nie zamykały gardłując na wszystko cokolwiek by oni nie zrobili to takich odważnych żeby ponownie stawiać na szali swoje życie i szacunek więcej nie będzie. Polska się skundli i da czas na zmiany nie tylko w ramach Międzymorza ale przede wszystkim wypromuje niemieckie zachodnie płuco Jedwabnego Szlaku. To zaś jest podstawą likwidacji Izraela.

 

 

1 https://wpolityce.pl/polityka/433769-skandaliczna-wpadka-pompeo-wychwalal-stalinowskiego-oprawce

2 https://wpolityce.pl/swiat/433853-skandal-korespondentka-o-polskim-nazistowskim-rezimie

3 https://www.youtube.com/watch?v=GjCOTDAGXL4 (Targalski: To nie był przypadek, że Pompeo mówił o Blajchamanie. USA testują, co mogą z nami zrobić)

 

materiały pomocnicze:

 

4 https://www.youtube.com/watch?v=dZfbED65cW0 Lisicki: Konferencję widzę jako coraz większe uzależnienie się Polski od USA bez pozytywów dla nas

5 https://www.youtube.com/watch?v=HEI1YO5ZTyI Polonia amerykańska wściekła na PiS po tym co się wydarzyło w Warszawie! Masowe protesty!?

6 https://wpolityce.pl/polityka/434007-premier-morawiecki-odwola-wizyte-izraelu

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:10)

Komentarze

Bardzo walentynkowa była ta konferencja. Taka do dupy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1581000

stara zagadka była:

co to jest szare, długie i do dupy? - papier toaletowy ;D

a w latach dziewięćdziesiątych reklamowany papier toaletowy "velved" stał się "miekki jak aksamit"

takie jaja! dokładnie jak we współczesnej polityce, to co do dupy jest miękkie jak aksamit ;D

kilka przydatnych linków z wczoraj i dziś, a od publikacji minął dzień z okładem.

https://fakty.interia.pl/polska/news-premier-morawiecki-nie-poleci-na-szczyt-v4-do-izraela,nId,2840935

Premier Morawiecki nie poleci na szczyt V4 do Izraela
https://fakty.interia.pl/polska/news-zamieszanie-wokol-slow-premiera-izraela-morawiecki-zabral-gl,nId,2840875

Zamieszanie wokół słów premiera Izraela. Morawiecki zabrał głos

Jak widać premier czyta norwida i twoje komentarze też szanowny zawiedziowny.

pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

norwid

#1581033

A może tak zorganizować V4 w Teheranie?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1581153

"nieliczni i niskiego szczebla uczestnicy nie zgodzili się poprzeć jakiejkolwiek wymierzonej w Iran decyzji na konferencji, która od samego początku nie miała szans powodzenia".

https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1398060,msz-iranu-konferencja-w-warszawie-to-porazka.html

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

casium

#1581050

ISNA poinformowała już również o tym, ze Czaputowicz tez nie leci do Izraela. Irańczycy śledzą nasz konflikt z Izraelem. Co ciekawe po "szczycie bliskowschodnim" nie było żadnych gniewnych pomruków Teheranu pod naszym adresem.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1581151

Najświętsza Maryjo, Panno Łaskawa, bezpieczne Schronienie naszych serc.

Najświętsza Maryjo, Panno Łaskawa, niezawodne Odrodzenie dusz.

Módl się za nami Najświętsza Maryjo, Panno Łaskawa.

cyt. "Nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałem, że tak wielki sukces odniesie bliskowschodnia konferencja pokojowa w Warszawie 2019." 

Co się tak, norwid, dziwisz? Matka Boska Łaskawa!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

casium

#1581161

szczyty, czyli  wielkie "G" na iglicy pałacu kultury. Smród, który pozostał po tym szczycie otworzył wielu Polakom oczy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1581164

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika bingo został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"Iran jest głównym zagrożeniem na Bliskim Wschodzie, a walka z Islamską Republiką jest kluczem do osiągnięcia pokoju w całym regionie". Podczas gdy sekretarz stanu USA, Mike Pompeo, wypowiedział te słowa w Polsce, w tych samych godzinach, w dniu 13 lutego, Iran został uderzony przez atak kamikaze: 42 martwych Pasdaran w południowo-wschodniej prowincji Sistan i Beludżystan. Potwierdzenie pochodzi od sunnickiej grupy dżihadystów Jaish al-Adl, która postanowiła uderzyć, podczas gdy kraj obchodził 40 rocznicę Rewolucji Islamskiej. Przy niemal całkowitym milczeniu naszych własnych mediów.

„To nie przypadek, że Iran został zaatakowany przez terrorystów w dzień, w którym zaczyna się cyrk w Warszawie - napisał na tweeterze irański minister spraw zagranicznych, Mohammad Javad Zarif - zwłaszcza, gdy zwolennicy oklaskiwali terrorystów z ulic Warszawy. Uwadze a Zarif nie umknęła obecność byłego burmistrza nowego Jorku, Rudolph Giuliani, protestów Mojahedin-e Khalq wzdłuż ulic polskiej stolicy, podczas gdy rozpoczynała się” Konferencja dla stabilizacji na Bliskim Wschodzie”, promowana i zorganizowana przez Stany Zjednoczone. Cel: stworzenie jednolitego frontu przeciwko Iranowi. Obecni - amerykański wiceprezydent Mike'a Pence'a, Sekretarz Stanu, Mike'a Pompeo i doradca ds. Bliskiego Wschodu, a także zięć prezydenta Trumpa, ultrasyjonista Jared Kushner.

W Warszawie był również minister obrony i spraw zagranicznych premier Izraela Benjamin Netanjahu. Na szczycie, który zgromadził ponad 50 krajów, pomagali delegacjom kierowanym przez ministrów Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Bahrajnu, Maroka, Omanu, Jemenu i Jordanii. Podczas gdy Egipt i Tunezja wysłały tylko wiceministrów. Czy nie jest tak, że warszawski szczyt był skierowany nie tylko przeciwko Iranowi, ale także przeciwko Rosji Putina i Chinom?

Dalej - https://www.salon24.pl/u/bingo7/936310,kto-potrzebuje-arabskiego-nato

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

bingo

#1581263