Hiszpanie z terroru w Barcelonie zrozunieją tyle, co Polacy z 8 lat terroru PO

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Gdyby nie to że w Barcelonie naprawdę doszło do tragedii, można by się uśmiać po pachy. Te wszystkie kondolencje z całego świata, wyrazy współczucia, dobre rady, instrukcje jak się zachować w razie ataku świadczą o tym że głupota ludzka nie zna granic.

Dzień czy dwa wcześniej we Francji samochód wjechał w ludzi. Polskie media trąbiły  o tym euforycznie ale gdy włączyłem TV francuską tam zajmowano się Afryką nie zamachem. Nie zamachem bowiem zamachowiec stwierdził że popełniał samobójstwo. Gostkowi wyrażono głębokie współczucie bo przecież "człowiek w stresie" i rząd francuski gotowy był go przepraszać.

Biedne żabojady zapomniały że każdy atak terrorystyczny jest aktem samobójczym.

Zlekceważenie tego przypadku ułatwiło zamachy w Hiszpanii.

Ilość farmazonów wypowiadanych przez rozmaitych politycznych (i nie tylko ) przygłupów jest większa niż ilość gwiazd we wszechświecie. Terroryści zaatakowali "niewinnych ludzi". No qużwa! A gdzie są winni których można atakować?

To przecież z Hiszpanii parę dni wcześniej. Zrozumieli coś z tego?

A rozwiązanie sprawy jest proste. Wystarczy odesłać islamistów, do czwartego pokolenia tam skąd przybyli. Wszystkie meczety gdzie są siedliska zarazy zburzyć a miejsca zaorać.

Jakoś Amerykanie nie mieli problemu z deportacją Japończyków. Prezydent Franklin Delano Roosevelt autoryzował dekret nr 9066 z 19 lutego 1942 roku, który pozwolił dowódcom wojskowym na wyznaczenie stref wojskowych, z których dowolna osoba może być usunięta. Na mocy tego prawa każda osoba pochodzenia japońskiego została usunięta z zachodniej części kraju, obejmującej Kalifornię, większość Oregonu i Waszyngtonu oraz część Arizony. W 1944 roku Sąd Najwyższy podtrzymał konstytucyjność wysiedleń.

Przymusowe przesiedlenie i internowanie przez rząd amerykański Amerykanów pochodzenia japońskiego zamieszkałych wzdłuż pacyficznego wybrzeża USA i osadzenie w „wojennych obozach przesiedleńczych”, które miało miejsce po japońskim ataku na Pearl Harbo, a bezpośrednią przyczyną był tzw. incydent na Niʻihau. Internowani zostali wszyscy Amerykanie pochodzenia japońskiego zamieszkali na zachodzie USA.

Ale co ja się będę wysilał. Nowoczesne , totalne mongołoidy i tak zaraz zaczną krzyczę o prawach i dyskryminacji. taki nie pomoże już nic. Oni chcąc pomóc Hiszpanom zabiorą terrorystów do Polski.

PS. Zamachowiec w Barcelonie przejechał kilkaset metrów. Gdyby ludziom nie odebrano prawa do noszenia broni zostałby zastrzelony po pierwszym uderzeniu w ludzi. A widzieliście jak uzbrojona jest policja w każdym kraju i to przeciw zwykłym ludziom których rozjeżdżają terroryści- bo mogliby się zbuntować przeciw brukselskim dyktatorom.. W Barcelonie była na ulicy uzbrojona policja ale im do terrorystów bez zezwolenia strzelać nie wolno.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:11)

Komentarze

"Hiszpanie z terroru w Barcelonie zrozunieją tyle, co Polacy z 8 lat terroru PO"

To bardzo dobra analogia z tym ze ci Polacy to by raczej musieliby należeć do grupy brneficjentów tych rządów PO, a więc i zwolennikami tego, "by było jak było", byz względu na sprawiedliwość, odpowiedzialność i moralność, bez wzgledu na ich przyszłość widzianą dalekowzrocznie.

Inaczej mowiąc - tymi, których łączy z Hiszpanami to, iż od dawna nie rozumieją co się naprawdę dzieje, albo i czasami rozumieją, tylko że jest im na tyle dobrze że nie chcieliby, aby cokolwiek się zmieniło w myśl zasady: :Jak jest dobrze to nie trza psuć".

Pozdrawiam. miarka.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1546683

A tak to widzi kozojebca z Neonu Białas.
Kretyn ?

"Podsumujmy: Przedstawione relacje mediów, świadków, jak i obrazy, które widzimy, nie są dowodem na zamach. Po licznych akcjach false flag, przeprowadzonych w ostatnich latach w Europie Zachodniej, mamy prawo wątpić w prawdziwość przedstawionych faktów."

To nie tylko kretyn ,to bolszewicki szmaciarz, stawiany za autorytet tego scierwomedium jak i ta jego żydówka UB-ecka ściera z Antypodów.

 

http://zygumntbalas.neon24.pl/post/139769,zamach-w-barcelonie-17-08-2017

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1546688

Dla nich im gorzej dla Polski - tym lepiej

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#1546691

Przecież to tylko incydenty uliczne. To nie wina islamistów że zawsze muszą natrafić na jakiś trefny model auta w których sama kierownica zjeżdża na chodnik.

A może poprostu gps ich tak prowadzi?

Tak ! To na pewno wina gpsu!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1546689

Piąty żywioł - przestępczości zorganizowanej -"dyplomatycznie" - do manipulowania mataczeniem w przestrzeni czterech "POznanych" żywiołów - RZĄDZI zUNIfikowanym "wymiarem sprawiedliwości"...

Wymiary sprawdzalności - praw przestrzeni ATMOSFERY...

Fale upaŁów (de)generują wzrost agresji - "sądzących" gorączkowo...

- z POwodu przegrzania i przemęczenia "umysłów" przestępców... niejako UNIwersalnych "rozgrzanych sędziów"..."niezawisłych"...

Pozdrawiam J.K.

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1546726