Dobry czas dla Polski - kampania wyborcza PiS w Dzierżoniowie 21.08.2019.

Obrazek użytkownika MoherJ
Kraj

Dobry czas dla Polski - to hasło wyborcze Prawa i Sprawiedliwości w rozpoczętej kampanii. Partia zaprezentowała bilbordy, na których prezentuje dokonania czterech lat swoich rządów.

Biało-czerwony bus kampanijny wjechał na dzierżoniowski Rynek z wyeksponowanym hasłem wyborczym: „Dobry czas dla Polski”. Znajdują się na nim również hasła dotyczące wdrożonych lub zapowiedzianych programów, w tym m.in. 500+, Mieszkanie+, obniżenie podatku CIT, wyprawka 300 zł dla uczniów, 13 emerytura, Darmowe leki Senior 75+, Mała Firma - Mały ZUS, Plan Dla Wsi, Drogi Lokalne czy Dostępność+.

Będziemy słuchać Polaków i służyć Polsce z tym hasłem 21 sierpnia w Dzierżoniowie pojawili się kandydaci PiS do parlamentu RP. Pełnomocnik PiS Jarosław Kresa powitał zgromadzonych mieszkańców a senator Aleksander Szwed przedstawił i zarekomendował kandydatów do Sejmu RP, są to ludzie doświadczeni i pełni niezbędnej wiedzy potrzebnej do pracy parlamentarnej dla dobra wspólnego - powiedział. Przedstawił kolejno kandydatów, są to w okręgu wyborczym Nr 2: Michał Dworczyk, Ireneusz Zyska, Wojciech Murdzek, Maciej Badora, Marcin Gwóźdź, Zuzanna Bielawska, Renata Surma, Beata Mucha, Jerzy Dec, Jarosław Węgłowski, Bogusław Szpytma, Małgorzata Greiner, Marek Tarnacki, Ewelina Szydłowska, Renata Wierzbicka oraz Grzegorz Grzegorzewicz. Do Senatu RP kandydują: Kamil Zieliński okręg Nr 4 i Aleksander Szwed okręg Nr 5.

– Wielokrotnie, kiedy przygotowywaliśmy projekty, programy, mówiliśmy, że to wszystko zostanie zrealizowane. Dzisiaj po czterech latach możemy powiedzieć: tak, większość tych projektów jest zrealizowana, dotrzymaliśmy słowa - podkreślił senator Aleksander Szwed. Zgadzam się, że programy społeczne realizowane przez nas od 2015 r. są dobrze odbierane przez Polaków. Przynoszą dobre efekty, bo te programy są jednocześnie prorozwojowymi. Jego zdaniem jednak to jest „dopiero pierwszy krok”. Potrzebne nam są te kolejne lata, by móc cały ten plan budowy Polski naszych marzeń zrealizować w pełni – dodał.

Cieszę się, że mogę być tutaj w dniu, kiedy zaczynamy trasę, podczas której będziemy spotykać się z Polakami - powiedział poseł na Sejm Ireneusz Zyska do zgromadzonych na rynku mieszkańców. Jak zaznaczył, wyjazd w Polskę ma na celu rozmowę z Polakami o problemach zarówno większych, jak i małych miast. Pokazujemy, że tam, gdzie można obywatelom poprawić los, to nie ma tutaj żadnych barw politycznych - podkreślił.

W tym roku będziemy do końca konsekwentnie realizować program, który został przedstawiony wiosną i również w ramach „piątki Kaczyńskiego”; przedstawimy na początku września propozycje programowe do wyborów parlamentarnych, które będziemy chcieli zrealizować w kolejnej kadencji. Jesteśmy wiarygodni w tym, co mówimy i robimy. Żebyśmy zmieniali dalej kraj, musimy wygrać kolejne wybory - powiedział Marcin Gwóźdź, wicemarszałek województwa dolnośląskiego. Podczas rozmów z mieszkańcami jeden z kandydatów przypomniał słowa prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, które wygłosił w Stalowej Woli: - Są dzisiaj w naszym kraju ci, którzy chcą się wedrzeć do naszych rodzin, szkół, przedszkoli, do naszego życia; którzy chcą odebrać naszą kulturę, wolność i prawa, atakując nasze świętości, atakując Kościół. Musimy bronić rodziny, jej właśnie broni ks. abp Marek Jędraszewski, jestem mu za to wdzięczny. Słowa zostały przez zgromadzonych nagrodzone rzęsistymi oklaskami.

Ta kampania wyborcza, to będzie duża porcja merytorycznych i bardzo konkretnych, dedykowanych każdemu województwu, propozycji programowych - powiedział na zakończenie spotkania Jarosław Kresa.

Nazywam się Kazimierz Mikołaj Janeczko, zawsze podpisuję się swoim nazwiskiem.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:16)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

panMarek

#1600541

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

panMarek

#1600542

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

panMarek

#1600543

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

PSwscy zklncz rzczywstśc &qt;mnsją&qt; fkty myślą zpwn, ż t cś zmn.

jk m być dbrz w Plsc jk tk rzczy sę dzją.

 

panMarek

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-9
#1600581

   Na czyje zlecenie piszesz antypolski program anty-wyborczy przeciwko rządowi Prawa I Sprawiedliwości, jedynemu powojennemu Polskiemu rządowi który służy Polskiemu społeczeństwu?. PIS w tych warunkach, ataku wrogów, zewnętrzych i wewnętrznych radzi sobie nadzwyczaj dobrze. Te Twoje wrzutki są chore z nienawiści do Polski, według zasady pisać 95% prawdy, aby przemyć 5% głównych fałszywych celów. To nie pierwsze próby manipulacji z Twojej strony. Chyba rozpacz, że nie będzie, jak było. Was zdradza szczegół, nigdy nie piszecie Piawo I Sprawiedliwość, tylko PIS. Wam, to nie może przejść przez gardło.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1600627

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Halina44 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

jeszcze jeden PISdoliz !

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8

H44

#1600642

Nawet taka patologiczna nienawiść do polskiego patriotyzmu - w połączeniu z kretynizmem - nie usprawiedliwia takiego bolszewickiego chamstwa!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1600838

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika panMarek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

w A.D. 1944 (co to ich ojcowie przyjechali na ruskich tankach, razem z wszami i Informacją Wojskową z Riazania) i rządzą do dzisiaj - to tak. Jestem chory z nienawiści do nich i nie pisze na jakiekolwiek zlecenie tylko po to, żeby pokazać Takim jak Ty, że istnieje jeszcze świat poza tym pokazywanym w TVP INFO przez Twoich żydowskich herosów.

Jeśli chodzi o tumanienie to robisz to TY a nie ja. Pomawiasz mnie o jakieś niestworzone historie a nawet mnie nie widziałeś.

Ciągałem z Tobą patelnię po bruku, bo nie przypominam sobie?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

panMarek

#1600754

PiS w wyborach MUSI zdobyć WIĘKSZOŚĆ KONSTYTUCYJNĄ !

KON-STY-TU-CYJ-NĄ !

Gorszej ustawy zasadniczej  od tej,którą mamy nie będzie !

Wszystko inne odłóżmy na bok, bo następne pokolenia Polaków nie wybaczą nam zmarnowanej szansy.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-6
#1600564

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

MOTTO: Bo PiS MUSI wygrać wybory aby sprostać prośbom żydków z NYC (dlatego sprzedaliby własne matki ...)

447 JUST – moje uwagi:

Budowa Izraela na Bliskim Wschodzie była największym błędem żydostwa na przestrzeni 2000 lat, — bo ich koczownicza i egoistyczna psychika połączona z niską inteligencją oraz patologiczną miłością własną czynią zamieszkanie samodzielne zbyt trudnym, — jak na ich niedostateczny intelekt i słabowite barki, — a co dało im genetyczny nawyk oglądania się na goja, którego w Izraelu nie ma w dostatecznej ilości. Zatem to, co obecnie widzimy w Polsce i Izraelu, to przygotowania do skorygowania tego błędu. (K. Cierpisz)

 

Jarosław Kaczyński powiedział w ambasadzie USA, że Polska zapłaci żydom 20%. Skąd te 20%? Stąd, że nagle żądania podniesiono z 65 mld. $ na 300 mld. $ po to by zrabować te wcześniejsze 65 mld. $. Dzięki temu misz-masz PiS będzie mógł się pochwalić, że oszczędził 240 mld. $. Taki psychologiczny myk - jak to u żydokomuny zawsze bywało (patrz załączony link od 3:01). PiS chce zapłacić żydom, bo Polskę na to stać. I zrobią to po wyborach udając, że Kongres amerykański (jedyny sojusznik) ich do tego zmusił (po to się skłócili z Rosją aby nie było alternatywy). Oto dowód:

Po pierwsze i najważniejsze to NIC SIĘ NIE ZAWALI (państwo i naród polski) od planowanej uzurpacji żydowskiej na 300/65 mld. $ jak twierdzi pan Michalkiewicz. Jest to tylko działanie bezprawne i bezpodstawne oraz rasistowskie (i popierane przez PiS). I tyle.

 

Dowodem na to, że nic się nie zawali od ewentualnej wypłaty żydom przez PiS 300/65 mld. $ jest prosty przykład jak to III RP płaci żydom rok-w-rok 40 000 000 000 zł w postaci odsetek od pożyczek i nic się nie wali. Kwota ta pomnożona przez 30 lat "wolności" już dała uzurpowane 300 mld. $.

Po drugie, dowodem na to, że nic się nie zawali od ewentualnej wypłaty żydom przez PiS 300/65 mld. $ jest to, jak PO ukradło w 8 lat 250 000 000 000 zł i nic się nie zawaliło a jeszcze udowadniali, że gospodarka kwitnie. I znowu kwota ta przełożona na w tym wypadku 32 lata (x4) również daje kolejne uzurpowane 300/65 mld. $.

Po trzecie, skoro ja to wiem to tym bardziej PiS to wie i stąd jego tajne kombinacje za plecami Polaków jak po cichu zapłacić żydom 300 mld. $ bo widać, że na przestrzeni 10 – 30 lat można i nikt się nawet nie zorientuje. Tu własnie się myli pan Michalkiewicz (tak sądzę), który twierdzi, że państwo się zawali. Nic się nie zawali.

Wynika z tego, że Polska to dosyć bogaty kraj i stąd żydzi żądają kolejnych 300 mld. $ z tym, że tym razem w postaci ziemi i nieruchomości aby ustanowić Polakom Judeopolonię (piąta próba zrobienia Polin na polskiej ziemi). Pięknie to wykłada pan Marian Miszalski w swojej nowej książce "Ukryta wojna — cicha kapitulacja. Polityka Polska wobec żydowskiego rasizmu" - Marian Miszalski

https://capitalbook.com.pl/pl/p/Ukryta-wojna-%E2%80%94-cicha-kapitulacja.-Polityka-Polska-wobec-zydowskiego-rasizmu-Marian-Miszalski/3737

Po trzecie wielu propaguje błąd który sprowadza się do rozumowania „A jakby było stać Polskę to może Polska powinna zapłacić?”. To pokazuje, że Teheran i Jałta nic Polaków nie nauczyła a przynajmniej większości tego co zostało z Polaków. Pokazuje, że sprawa polaka jest trudna ale nie beznadziejna.

 

"Kiedy żydzi przyjdą ukraść twój dom, ten, w którym mieszkasz – Polskę…"

Poza tym to uratować żyda to jest tak, jak uratować węża... i tak cię potem ugryzie - bo musi.

https://www.youtube.com/watch?v=_zFWliYsb5w

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-10

panMarek

#1600569

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Halina44 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

znawca komunistycznej pseudo-poezji BRONIEWSKIEGO !!!!!

ksenofob

i cep z ciemnogrodu !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-8

H44

#1600643

Tragedią jest obecna oPOzycja.

Nie chciałbym krakać, ale poczytałem trochę lewą stronę.,opozycja jest zdesperowana...

Wiedzą, że jeśli nie wydarzy się cud przegrają wybory,nienawiść, pogarda i rozpacz w każdym zdaniu.

A, że są zdolni do wszystkiego wydarzy się jakaś tragedia.przed wyborami.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1600575

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Halina44 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

tragedia sa PISdolizy, ktorzy okradaja nas z podatkow w imie manipulacji CIEMNOGRODU !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-8

H44

#1600644

Moze kota Kaczynskiemu porwa i kaza sie wycofac z wyborow, wtedy to przyleci Soros znajdzie jakiegos debila ktoremu da pare groszy, ktory tak jak Peru zamiesza w Polinie, 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1600835

A żydzi nam ją napiszą!!!!

PIS idąc do wyborów ani słowa o Konstytuji.A PIS to  ich strategiczny główny cel.

Nic nie mówią,projekt z 2010 roku jest  i czeka.

Mowy nie ma nie zagłosuje na PIS dotąd dokąd będą finansować różne żydowskie interesy w POlsce.Oświęcim już żydzi mają.

Toż to skórka obrzezanego napletka żydowskiego. cały ten PIS.

Smoleńsk wyciszony na maxa.NO skoro same "ofiary"(czytaj PIS) milczą to kto w końcu zamordował 98 POLAKÓW???????

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Mateo

#1600580

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Co szkodzi Komisji, żeby zająć się dowodami które są w Polsce czyli zwłokami. To, że nie ma rejestratorów i wraku to nie ma znaczenia bo jest trzeci KLUCZOWY dowód jakim są zwłoki na których jest wszystko "zapisane".

W końcu z sensem co nie znaczy, że poprzednie badania p. Macierewicza i związanych z nim ofiarnych Polaków-uczonych były niepotrzebne. Były potrzebne tylko były też podatne na manipulacje i zagadywanie przez żydów z TVN i GW a żydów nikt nie przegada. To nowe podejście eliminuje ten rozszalały szajs. W końcu z sensem Bardzo to cieszy.

 

Drzwi i ręka wbite w na metr grunt zanim szczątki kadłuba dotknęły gruntu oznaczają, że wróg jest tu! To w Warszawie podłożono bomby do Tupolewa w 2010 r., to tu przeprowadzono „dochodzenie dr Laska” z przysłoniętym "łatką" TAWS_38 i nie wspomnianymi wstrzelonymi  w ziemię drzwiami i ręką w oficjalnym raporcie z którego świat się śmieje. To tu zamordowano kilkadziesiąt osób związanych ze "Smoleńskiem" (Michniewicz, Knyż, Wróbel, Szpineta, Dulinicz, Petelicki, Muś, Zalewski,...). Wróg jest tu! Państwo piątej klepki ósmy rok już "wyjaśnia" i co znamienne nikt nie siedzi w pierdlu za to "wyjaśnianie". To jest państwo to teatrzyk piątej klepki w którym "my nie ruszamy waszych - wy nie ruszacie naszych". Drzwi i ręka wbite w na metr grunt zanim szczątki kadłuba dotknęły gruntu oznaczają, że wysadzono w powietrze samolot z 96 pasażerami i od 8 lat nikt za to nie poniósł konsekwencji. Cicho sza, ani słówka jak w tej żydowskiej przyśpiewce: ”Koci, koci, łapci, / pojedziem do babci, / ale ani słówka, / bo babcia Żydówka”. Rej wodzą dalej Czuchnowskie, Laski, Artymowicze o których ojcach i dziadkach nie znajdziesz NIC! Dlaczego?

 

I na koniec, dalej ani słowa o białych plamach „uczynionych ludzką ręką” w miejscu składowania szczątków do wysadzenia(?) również rozpracowanych przez profesora-rodaka z USA, pana Krisa (Krzysztofa) Cieszewskiego.

Dla przykładu:

Dariusz Szpineta – 2 grudnia 2011 r. znaleziono go powieszonego w łazience ośrodka wypoczynkowego w Indiach. Szpineta był ekspertem, pilotem i instruktorem lotniczym oraz prezesem mającej wejść na giełdę spółki lotniczej. Był krytyczny nie tylko wobec koncepcji wyjaśniania przyczyn katastrofy smoleńskiej na podstawie 13 załącznika konwencji chicagowskiej. Szpineta tropił także i ujawnił prokuraturze fakty korupcji w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego.

Punkt AKSIL, a nie ASKIL i powinien, jak zwracał uwagę Szpineta, zostać przez system odrzucony. Odnośnie punktu trasowego AKSIL zamiast ASKIL. Taka literówka powoduje natychmiastowy komunikat FMC - NOT IN DATABASE !!!.

Zresztą - taki sam komunikat został by wygenerowany podczas wprowadzania do komputera XUBS !!!. Dlatego wartości te, mogły zostać wprowadzone jedynie jako FIXED POINT (samodzielnie nazwane przez pilota punkty trasowe z określoną długością i szerokością geograficzną oraz wysokością nad poziomem morza.

Pozostaje jeszcze jedna niejasność. Jak powiedział Dariusz Szpineta, w planie lotu była zrobiona literówka. Punkt lotu zamiast nazywać się Askil B102, został zapisany jako Aksil B102.

- Komputer nie przyjmuje, nie koryguje literówek. Taki plan lotu może zostać odrzucony, jeżeli zrobimy taką literówkę - dodaje Dariusz Szpineta.

 

Pomijając już literówkę w oznaczeniu nawigacyjnego punktu ASKIL („komputer nie przyjmuje, nie koryguje literówek, taki plan lotu może zostać odrzucony”, mówi Szpineta), to, jak pisał kiedyś w komentarzu biskup, odnosząc się do tego „planu”: „Samolot nie leciał drogą UM863 RUDKA-ASKIL. Leciał kursem 67 RUDKA-AKSIL poza drogami”

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

panMarek

#1600582

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Halina44 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

NIC !

... moze wojne z Rosja na bazie smolenskiego pretekstu ?

... no i przy okazji z UE, z Ukraina i ........ z Chinami ?

Takie pitolenie o Chopinie.....

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8

H44

#1600645

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Halina44 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

jeszcze jeden PISdoliz !

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-9

H44

#1600641

Same smuty a moze PiS uderzyl by na Rosje?  Lej z Polinu by powstal i glupi narod by wyginal.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5
#1600836

Czyli bolszewicko-rosyjskie kretynizmy trolli "Archiwum X" czy "Halina 44" ze ścierwoneonówki...

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1600839

Serduszko dla ciebie

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1601002