Chory z nienawiści...

Obrazek użytkownika MoherJ
Kraj

Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Lech Wałęsa polecił internautom zapoznanie się z badaniami medycznymi na temat bliźniaków jednojajowych.

- Jak jeden zginie, to drugi juz do konca zycia jest nienormalny. Tym bardziej, jesli czuje sie odpowiedzialnym za jego smierc. Pierwsze co musi zrobic to zrzucic odpowiedzialnosc za smierc na innych, i wierzyc ze to nie jego wina. W ten sposob tworzy "wirytualna rzeczywistosc" do ktorej moze dorzucac co mu sie podoba. Zyje w urojonym swiecie, a rzadzi niestety rzeczywistymi ludzmi – przekonuje Lech Wałęsa (w cytacie zachowałem oryginalną pisownię).

Wpis wywołał spore poruszenie wśród internautów.

- Jak już sobie proponujemy pisma z dziedziny psychologii to ja polecam poczytać sobie na temat manii wielkości – napisał jeden z internautów.

Inny użytkownik Facebooka twierdza bez ogródek, że wpis był „chamski”, apelując jednocześnie o „troszkę taktu w obliczu śmierci drugiego człowieka”.

- Panie Lech Wałęsa to co pan tu napisał to normalne chamstwo. Jak pan śmie? Nie żywię jakiejś szczególnej sympatii do pana prezesa Kaczyńskiego (mam wobec niego zastrzeżenia) ale nigdy bym się na takie chamstwo w stosunku do drugiego człowieka nie zdecydował. I pan jest katolikiem i pan nosi wizerunek Matki Boskiej na piersi? Zdejmij go pan bo takimi słowami nie zasługuje pan na to by nosić wizerunek Maryi. Parę lat temu zdaje się pana syn miał wypadek prawda? A gdyby zginął? Troszkę taktu w obliczu śmierci drugiego człowieka - czytamy na Facebooku.
Pozwolę sobie zacytować jeszcze kilka z ponad 180. komentarzy:
Marek Pietrachowicz. Proponuję Panu zniżkę na psychoterapię w moim warszawskim gabinecie. Może nie jest dla Pana za późno; jest szansa, że Pańskie ego zmieści się jeszcze w gabinecie.
Mariusz Wiśniewski. Jak trzeba nienawidzić ludzi by pisać takie brednie. kiedyś w latach 80-tych podziwiałem Pana a dziś się tego wstydzę. Prawdziwy katolik tak się nie zachowuje a Pan jak mniemam się za takiego uważa.
Izabela Dębska. Pan powinien zamilknąć, już nic nie mówić i nie pisać. Nienawiść wylewa się z każdego pańskiego słowa. Wstydzę się, że kiedyś na pana głosowałam, moja rodzina również. A ci, którzy panu przyklaskują, są żałosnymi pajacami.
Rita Markiewicz. Człowieku, wyjmij wizerunek Matki Boskiej z klapy, nie profanuj Jej. Wstydzę się, że kiedyś głosowałam na pana! Przepraszam Polaków za to. Panią Annę Walentynowicz wysyłał pan do psychiatrów, robił z Niej kobietę nienormalną, bo śmiała mówić prawdę o panu, prawdę niewygodną dla pana. Jest pan człowiekiem małym, bufonem, takim wiejskim filozofem. Jestem zażenowana jak pomyślę, że ktoś taki, był Prezydentem Polski. Lekarzu lecz się sam a nie projektuj i nie szukaj niedoskonałości u innych, tych niedoskonałości, które masz sam.
Do dzisiaj unikałem jak ognia pisania o byłym prezydencie RP, którego nawiasem mówiąc kiedyś popierałem. Jednak kiedy przeczytałem na Facebooku jego wpis, nie mogę powstrzymać się od postawienia pytań. Jak można stoczyć się tak nisko i jakim stać się takim nienawistnikiem, aby napisać te słowa? Jak można pogodzić nienawiść i zło które ma się w swoim sercu z noszonym na nim, w klapie marynarki, wizerunkiem Matki Boskiej? Jak ta nienawiść ma się do nauczania Pana Jezusa - „Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali tak, jak Ja was umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie. Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali". Pan Lech Wałęsa jest chory z nienawiści, nie jest uczniem Chrystusa a swoim wpisem przekroczył wszystkie granice. I już na koniec trochę dosadnie powtórzę za zetjotem, „nie wiem czy rozpatrywać to w kategoriach obłędu, czy opętania, czy może raczej ludowej mądrości, bo wygląda na to, że po prostu dostał pan jakiegoś pierdolca”.
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

.... ta kanalia, naszpikowana sterydami, jest zżerana własnym sumieniem.

Za tyle krzywd, które wyrządził niewinnym ludziom - powinien być przeklęty !

Vote up!
8
Vote down!
0
#1516465

Bo cham to jest cham, zakompleksiony dureń, sugerowane leczenie nic już nie pomoże.

Vote up!
10
Vote down!
0

To ya.

#1516487

Trzeba tego gostka często dopuszczać do głosu. Dziwne ?! Nie! Jego megalomania i kontakty z knującymi przeciw demokracji, mogą doprowadzić do tego, że dowiemy się o planach jakiegoś zamachu we właściwym czasie.

Vote up!
7
Vote down!
0

#1516493

Zajmijmy się konkretami i powróćmy do tradycji !!!

 

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow

http://niepoprawni.pl/blog/lwow47/modlitwa-do-matki-bozej-ostrombramskiej

Vote up!
3
Vote down!
0
#1516518

Temu facetowi mozg już dawno przeżarła nienawiść , to co powiedział o Kaczyńskich potwierdza ze zgnilizna moralna całkowicie go opanowała , jest podłym osobnikiem i nie nazwie go człowiekiem tylko osobnikiem

Vote up!
5
Vote down!
0
#1516520

Wałęsa "Bolek" nie zasługuje na żadne pozytywne traktowanie.

Vote up!
5
Vote down!
0

lupo

#1516546

Tylko cichutko modlić się trzeba o jego otrzeźwienie z nienawiści.

Vote up!
3
Vote down!
0

Niueste

#1516548

.....Jak można stoczyć się tak nisko i jakim stać się takim nienawistnikiem, aby napisać te słowa?

Stoczył się ???

ten śmieć nie musiał się wcale staczać. Stoczony jest od samego POczątku. Ciekawe jakie robale te mózgownice toczą.
Tu są jego słowa wypowiedziane publicznie przed kamerami zaraz po smoleńskiej zbrodni:
 

Wałęsa: Zginął – to jest osiągnięcie Lecha Kaczyńskiego - SE.pl

www.se.pl › wiadomości › polska
  1.  
  2.  

Translate this page

Super Express USA

Sep 2, 2010 - Se.pl wiadomości polska Wałęsa: Zginął – to jest osiągnięcie Lecha ... „Na pewnozginął i to jest jego osiągnięcie”. W 

 
rozmowie ... NAJLEPSZE.

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1516563

Bolek to nie tylko typowy bufon i prostak, ale przede wszystkim osobnik zakłamany i hipokryta. Swoimi wypowiedziami i zachowaniem nie tylko szkodzi sobie (bo już bardziej nie może i to jest jego problem), ale szkodzi Kościołowi zionąc nienawiścią, siejąc powszechne zgorszenie wśród ludzi identyfikujących się z wiarą, której fundamentem jest miłość.... przy równoczesnym afiszowaniu się Matką Boską. Dziwić może niekiedy brak jednoznacznej i solidarnej reakcji ludzi Kościoła ! Czyżby hipokryzja w Polsce obecnie miała większy zasieg !!???

Vote up!
3
Vote down!
0
#1516635