Dziecięce bojówki KOD

Obrazek użytkownika MoherJ
Kraj

Z przerażeniem przeczytałem informacje o demonstracji KOD w Warszawie i Krakowie na których nieodpowiedzialni rodzice dla zademonstrowania swojej niechęci do rządu PiS, użyli swoich dzieci,  aby pokazały jednoznaczne w politycznej wymowie transparenty oraz recytowały nawołujące do nienawiści wobec Jarosława Kaczyńskiego i obecnego rządu hasła. Wciąganie dzieci w polityczne gry dorosłych jest oburzające bez względu na to, która partia (organizacja, stowarzyszenie) dopuszcza się tak haniebnego czynu. Falę oburzenia w internecie wzbudziło zdjęcie z manifestacji KOD, na którym dzieci trzymają plakat z dubeltówką wymierzoną w kaczkę i napisem „Wolna Polska bez Kaczora!!”. To już jest szaleństwo, którego nie da się usprawiedliwić nawet najbardziej ostrym sporem politycznym! Osobiście mam wrażenie, że dorośli tworzą „dziecięce bojówki” KOD, źle to wróży na przyszłość. To następcy Ryszarda Cyby!
Ludzie, którzy protestują są przekonani, że protestują w obronie demokracji, wierzę, że takie mają intencje. Ale prawda jest inna. Niestety wydaje im się, że protestują w obronie demokracji, a tak naprawdę protestują w obronie pokonanych w demokratycznych wyborach PO, PSL i SLD, które nie mogą pogodzić się z utratą władzy, wpływów, profitów (ośmiorniczki i drogie wina na koszt podatnika!). Nie demokracja jest w Polsce zagrożona, ale korupcja, kolesiostwo, nepotyzm, pedagogika wstydu, banki i sklepy wielkopowierzchniowe planowanym podatkiem oraz dotychczasowi „właściciele” Polski i sprawujący władzę w III RP (panicznie boją się rozliczenia za 8. lat nieudolnych rządów i za skandaliczne śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej!). Przypuszczam, że liderzy KOD chcą rozhuśtać nastroje, by w konsekwencji obalić legalnie wybraną władzę i odzyskać stanowiska, kasę i wpływy. Pytam ich: a co będzie, gdy wydarzenia wymkną się spod kontroli? Takie rozhuśtanie nastrojów społecznych  już raz  doprowadziło do zabójstwa działacza PiS Marka Rosiaka.
I na zakończenie pytanie - czy rodzice biorący udział z dziećmi w manifestacjach KOD,  wyciągną rękę po 500 zł. na dziecko? - przecież protestują również przeciw takiej dobrej zmianie.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

okreslaja sie sami. Powyzszy przyklad nawiazuje do mojego stwierdzenia, ze niestety pewni ludzie nie powinni sie reprodukowac ! To co sie obecnie dzieje w naszym kraju ukazuje w prostej linji ilu  wewnetrznych wrogow mamy we wlasnym panstwie. Zaden Polak bedacy przy zdrowych zmyslach nie bedzie bral udzielu w tych demonstracjach. Owi ludzie, to dzieci i wnuczki, a nawet prawnuczki naszych okupantow. To sa ci, ktorzy mordowali naszych Zolnierzy Wykletych i pamiec o nich. To sa ci, ktorzy Narod Polski upodlili do granic wytrzymalosci. Slowem, to sa bydlaki, ktore o zgrozo ! nie cofaja sie przed zadnym swinstwem i dla ktorych moralnosc, etyka to puste slowa. To jest polskojezyczny motloch o korzeniach cywilizacji turanskiej. To jest wszystko to, z czym przyszlo nam walczyc we wlasnym kraju. Ukazuja swoja postawa ile nienawisci i wrogosci maja do naszej panswowosci i naszego Narodu. Tutaj nie ma miejsca na zadne porozumienie, nie istnieje zadna plaszczyzna, na ktorej mozna by sie spotkac. Tutaj jedynie leb pod topor, albo banicja. Jezeli ci ludzie "produkuja" nowych Janczarow swoich interesow, to nie moze byc mowy o zadnej poblazliwosci z naszej strony. Ta jemiole trzeba jak najszybciej amputowac!

pozdrawiam

 

Vote up!
14
Vote down!
0

chris

#1502930

piszesz "...to są, bydlaki...dla których moralność ,etyka to puste słowa"....To jest polskojęzyczny motłoch..itd. Pełna zgoda. Ale dlaczego tak ostro nie potępiasz tych co piszą na NP? Przecież i tu nie brakuje tych, dla których moralność i etyka to puste słowa. Czy dlatego ,że to kolesie? Tia...łatwo zobaczyć źdźbło w oku bliźniego a belki w oku towarzyszy nie widzieć ...i płynąć, płynąć, płynąć z prądem, jak w tej piosence.

https://www.youtube.com/watch?v=a9roIlxQstM

Vote up!
5
Vote down!
-4

Verita

#1502953

A TY na jakich prochach "jedziesz" ? , albo czym sie podpierasz ??? Czy Ty tutaj na Niepoprawnych szukasz dziury w calym ?

Bezustannie zachowujesz sie tak, jakby Twoj umysl mial nieprzerwana miesiaczke..., moze jaka piracka przepaska by pomogla, albo co ? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Zmien swoje zachowanie i calkiem poprostu daj sie lubic...Jest wlasnie Boze Narodzenie, masz wiec ku temu duze szanse...Blogoslawienstwo Boze potrafi czynic cuda. W kazdym razie zycze Ci spokojnych i radosnych Swiat.

Vote up!
9
Vote down!
0

chris

#1503027

Czyzbys byl / byla bez skazy  Verita ???.

Dzieciaki z narysowana strzelba i wyzwiskami na transparetach to walka o demokracje ?

Alimenicarz ,ponad 100 tys zadluzenia wyciaga ludzi na ulice to demokracja ? obrona tylko czego ???

Najpierw niech wazmie sie za robote i splaci dlug alimentacyjny a nastepnie ""walczy ""o wolnosc slowa i demokracje  ktora jest i takze wolnosc slowa i protestu , przeciez ich nikt nie paluje i zabrania opowiadanie bredni .

Przeciez to podatnicy teraz loza na jego dzieci , kiedy odda te pieniadze panstwu ow waleczny o ""wolnosc i demokracje ""???

 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1503050

Chyba dwa lata temu byłem w Białowieży. Zdegenerowane lewactwo wyciągnęło z przedszkoli i szkół podstawowych malutkie dzieci - użto te dzieci do machania transparentami o konstytucji.

Jest to typowe bolszewickie działanie, bo przecież te dzieci niczego z tej lewackiej awantury nie były w stanie zrozumieć. Lecz właśnie w ten sposób zbolszewizowani i zlewaczeni degeneraci wychowują sobie nowe pokolenia kolejnych stalinowskich odmóżdżonych małp.

Vote up!
2
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1573054

jak im pozwolą tzw. US-Rael, bnksterzy l i Unioniemcy (moim zdaniem w drugiej kolejności ważności, choć może jest na odwrót). No, jako że przestałem być czytelnikiem GP, nie widzę by siłą sprawczą tzw, kod-u był Moskwicin.

Jednak politycy PiS, aby starać się o protekcję możnych świata zachodniego, szczególnie zaoceanicznego - dziś będącego  raczrej w jakimś tak konflikcie z Rosją - powinni twierdzić, że kod to ręka Moskwy:), no i w jakimś stopniu część świata niemieckiegoo.

A to co na obrazku to poziom wykonawczy do powyższych sił, wciąż eskalujący napięcie, agresję, trochę się cofający lub zatrzymujący i nastepnym razem idący dalej.

Lewactwo, ż-komuna, polityczna poprawność od iluś lat szalało, ale był temat jakby tabu. Propaganda mowiła: jednamy się z Niemcami, prawie ich kochamy, ale ... jednak mówiono o pojednaniu, czyli jednak nie przyjaciele z krwi i kości (mówię tu jak odbieram propagandę). Propaganda mówiła: lewactwo, poprawność tak, ale Niemcy  - wprawdzie wielki nasz przyjaciel:), ale są zaszłości, i na poziomie międzyludzkim nie ma sympatii (propaganda to też potwierdzała, moim zdaniem). A potem tabu pękło: sprowadzono lewaków, pseudoanarchistów z Zachodu, niestroniących od przzemocy, by uczestniczyli w manifestacjach w Polsce, z tym że nie z Holandii czy Francji, ale z Niemiec.Sprawdzono reakcję na język niemiecki na ulicach  powiązany z przemocą (za to w "słusznej" sprawie:))). Stało się to faktem społecznym, zaistniało w świadomości ludzi. Następnym razem będzie "łatwiej".

Vote up!
9
Vote down!
0
#1502931

sKODaciałe, obrzydliwe polactwo ! 

POlszewicki, łajdacki syf.

nowotwór !

co toczy naszą Polskę.

Nie POdskoczą !

Już policzone ich dni

Vote up!
9
Vote down!
0
#1502935

Tacy rodzice jak gostek na zdjęciu uważają siebie za inteligentów choc w rzeczywistości sa tylko atrapami, wydmuszkami telewizyjnej propagandy...pompowani przez elytę, tak samo wychowuja swoje dzieci...nie mam wątpliwości,że bez odrobiny zażenowania wyciągna ręce po publiczne pieniądze - wszak pierwszy milion trzeba ukraść...gratulacje dla Autora...

Vote up!
7
Vote down!
0

Yagon 12

#1502941

Dla mnie te demonstracje KOD-u, to żadna tam pokojowa próba zmiany decyzji rządu w sprawie trybunału. Te protesty to zamach na demokracje. Jak można pałać taką nienawiścią do rządu i do ludzi , którzy w demokratycznych wyborach powiedzieli NIE dla układu ,który przez osiem lat roozkradał nasz majątek narodowy? Mieszanie do tego dzieci, to już wogóle bandytyzm najgorszego kalibru, bo te hasła nawołujące do zabicia Jarosława Kaczyńskiego, powinny być ścigane przez prokuraturę. Co to za ludzie, którzy przed Świętami Bożego narodzenia, które mają być świetami pojednania, przebaczenia, wyciągają na ulicę swoje dzieci i w tak podły, barbarzyński sposób demonstrują swoją nienawiść do Jarosława Kaczyńskiego? Pozostaje tylko modlitwa za takich rodziców i za te biedne dzieci, które zamiast brać udział w przygotowaniu do świąt, to biorą udział w takich demonstracjach. 

Vote up!
9
Vote down!
0

Tomek N.

#1502951

Dla mnie te demonstracje KOD-u, to żadna tam pokojowa próba zmiany decyzji rządu w sprawie trybunału. Te protesty to zamach na demokracje. Jak można pałać taką nienawiścią do rządu i do ludzi , którzy w demokratycznych wyborach powiedzieli NIE dla układu ,który przez osiem lat roozkradał nasz majątek narodowy? Mieszanie do tego dzieci, to już wogóle bandytyzm najgorszego kalibru, bo te hasła nawołujące do zabicia Jarosława Kaczyńskiego, powinny być ścigane przez prokuraturę. Co to za ludzie, którzy przed Świętami Bożego Narodzenia, które mają być świetami pojednania, przebaczenia, wyciągają na ulicę swoje dzieci i w tak podły, barbarzyński sposób demonstrują swoją nienawiść do Jarosława Kaczyńskiego? Pozostaje tylko modlitwa za takich rodziców i za te biedne dzieci, które zamiast brać udział w przygotowaniu do świąt, to biorą udział w takich demonstracjach. 

Vote up!
5
Vote down!
0

Tomek N.

#1502952

Dla mnie te demonstracje KOD-u, to żadna tam pokojowa próba zmiany decyzji rządu w sprawie trybunału. Te protesty to zamach na demokracje. Jak można pałać taką nienawiścią do rządu i do ludzi , którzy w demokratycznych wyborach powiedzieli NIE dla układu ,który przez osiem lat roozkradał nasz majątek narodowy? Mieszanie do tego dzieci, to już wogóle bandytyzm najgorszego kalibru, bo te hasła nawołujące do zabicia Jarosława Kaczyńskiego, powinny być ścigane przez prokuraturę. Co to za ludzie, którzy przed Świętami Bożego narodzenia, które mają być świetami pojednania, przebaczenia, wyciągają na ulicę swoje dzieci i w tak podły, barbarzyński sposób demonstrują swoją nienawiść do Jarosława Kaczyńskiego? Pozostaje tylko modlitwa za takich rodziców i za te biedne dzieci, które zamiast brać udział w przygotowaniu do świąt, to biorą udział w takich demonstracjach. Ps.przepraszam za dwa takie same komentarze, ale zawesił mi się komputer w czasie dodawania komentarza i dwa razy dodał mi ten wpis.

Vote up!
6
Vote down!
0

Tomek N.

#1502954

http://www.polskatimes.pl/artykul/9211620,kontrowersje-wokol-manifestacji-kod-tomasz-lis-jan-tomasz-gross-i-dzieci-z-transparentami,id,t.html

Vote up!
8
Vote down!
0
#1502972

Nie wolno dzieci włączać w sprawy których nie są w stanie zrozumieć. To było praktykowane przez najgorsze systemy totalitarne, w tym narodowych socjalistów i komunistów. Pamiętam też czasy gdy nawoływano do "blokad" Marszu Niepodległości" przez rodziny z małymi dziećmi. Wystarczy. To jest bolszewizm najgorszegio sortu. Z nimi należy po prostu walczyć.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1502981

Wychowanie komunistyczne od dziecka, w nienawiści do wszystkiego, co nie jest związane z komuną.

TyPOwe wychowanie POtomków dziczy sowieckiej.

Vote up!
9
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1502988

Zwróćcie uwagę na motywację. Nie kupił, bo ważne, wartościowe, ciekawe. Kupił z litości. Prawda was zabije.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1503073

Vote up!
5
Vote down!
0
#1503074

Właśnie wsPOmagał system by mu POmogli spłacić zadłużenie, POmogli Krzywonos i dali 6200 zł emerytury, to takiemu szefowi KOD-u jak on nie POskąpią, Petru, Kondrat, Kalisz, Giertych i wielu innych milionerów nie będą żałowali, by wesprzeć swojego szefa, te marne 120 tysięcy. Towarzysze dla towarzyszy, by żyło się lepiej. Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1503085

można było widzieć otaczającą nas rzeczywistość :) ba równie dobrze WARTO się troszkę cofnąć w historię by móc powtórzyć słynne słowa : "po owocach ich poznacie"

i poznaliśmy KOD,Petru-swetru a szczególnie tego z kucykiem...i pomyśleć,że to tylko

kilkanaście miesięcy:)

pozdrowienia dla Tych,ktorzy myśląi czują Polską i dlaPOlski

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#1529750