ZBIERAJĄC OKRUCHY ROZBITEGO ZWIERCIADŁA (11)

Obrazek użytkownika Michał Orzechowski
Kraj
AGNIESZKA KUBLIK BRONI TVP INFO W SPRAWIE DUDY
'Bronię TVP Info w sprawie Dudy' - Agnieszka Kublik 25.01.2016
'TVP Info przerwała w niedzielę program, by pokazać głowę państwa w ważnej dla niego chwili. A to, że prezydent akurat nie miał skoczkom nic do powiedzenia, to przecież nie wina stacji.

W mediach wiele oburzenia, że w niedzielę wieczorem TVP Info przerwała na trzy minuty wywiad Krzysztofa Ziemca z wicemarszałkinią Sejmu Małgorzatą Kidawą-Błońską. Wstrzymała wywiad, by na żywo pokazać spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z kadrą polskich skoczków.

W siódmej minucie wywiadu Ziemiec nagle ogłosił: - Patrzę kątem oka na to, co dzieje się w Zakopanem. Może przenieśmy się na moment do Zakopanego, tam prezydent z małżonką spotyka się z naszymi skoczkami. Przypominam, Wielka Krokiew dziś, trochę nieudane dla nas, Polaków, zawody. Najlepszy Kamil Stoch był dopiero na ósmej pozycji. Być może prezydent podtrzyma na duchu naszych zawodników i powie im coś krzepiącego.

Prezydent nie powiedział nic. Przez trzy minuty oglądaliśmy, jak z małżonką ustawia się do kolejnych zdjęć.

Ziemiec błyskotliwie podsumował: - Był uścisk dłoni, nie było słów.

TVP Info to stacja, która z zasady pokazuje na żywo najważniejsze wydarzenia. I doprawdy, trudno stawiać jej zarzut, że skorzystała z okazji, by jako jedyna stacja na świecie pokazać spotkanie prezydenta Polski z kadrą polskich skoczków. To był scoop - prawdziwie gorący temat. Tak więc TVP Info zachowała się w sobotni wieczór profesjonalnie. Pokazała głowę państwa w ważnej dla niego chwili, a to, że akurat prezydent nie miał skoczkom nic do powiedzenia, to przecież nie wina stacji.'Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75968,19529933,bronie-tvp-info-w-sprawie-dudy.html#ixzz3yPSr8o82

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

poziomy i sposoby manipulacji.

TVP Info osiągnęła oba - w stopniu prawdopodobnie najwyższym!

Mam nadzieję, że ta stacja nie będzie już korzystać z żadnych "kroplówek" budżetowych!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1505810