Koniec NATO

Obrazek użytkownika miarka
Świat

Skończył się szczyt NATO w Brukseli - 11-12 lipca 2018. Krytykowany jest on za chaos. Nikt jakoś nie zauważył, że to już koniec NATO. Jeżeli "Na poczatku był chaos", to musi być i na końcu.

Ten chaos to nie jest chwilowe zawirowanie.
Żeby wszystko zaczęło się układać sensownie, musiałby nastąpić powrót do polityki. A polityka się zacznie ponownie dopiero kiedy narody znów zaczną służyć ideom. Kiedy będzie realizowany wspólny, moralny z najwyższej półki, ludzki cel.
NATO  było powołane do obrony. Celem NATO jest pokój.


NATO jest jest jedak organizacją militarną - jest bezużyteczne w czasach pokoju fałszywego, czasach fałszywych przyjaciół, zdrady i wroga wewnętrznego.
NATO  nie ma więc nawet szans, aby mogło ralizować jakąś wspólną politykę. Tu by dalej mogła być już tylko przepychanka o interesy silniejszych.
NATO nie jest więc w stanie samo się podnieść ze swojego chaosu.
To już koniec NATO.

Nie ma mowy o jakiejkolwiek sensowności w działaniach NATO, bo w tej chwili mamy  w państwach do NATO należących tylko pozory polityki, a faktyczną antypolitykę, faktyczną ideologię i manipulację, czyli nakłanianie innych aby podejmowali decyzje dla siebie szkodliwe.
Oczywiście te manipulacje wspierane są jeszcze wymuszeniami silniejszych na słabszych, silniejszych gotowych dla zysku wciąż rozpętywać demony wojny.
Nie ma więc mowy o ludzkim celu dla NATO jakim jest pokój.

Wszystko jest na kredyt który też jest fikcją, bo już od dawna jest niczym nie ręczony. Rosną fortuny, które nie mają innego pokrycia jak cyferki w banku, a choćby i banknoty to też bez pokrycia, w randze pieniędzy fałszywych, drukowanych z powietrza.
To ci "cyferkowi bogacze" i wszelkiej maści uzurpatorzy i roszczeniowcy zagrożeni w przypadku powrotu do życia według idei, moralności i sprawiedliwości egzekucją bandyci i paserzy prą do wojny, bo tylko zwycięstwo w niej z bezwarunkową kapitulacją przeciwników mogłoby uczynić ich fortuny realnymi i bezpiecznymi.
Dla nich tylko doktryna: "America first". - Każdy kto tego nie uznaje musi być uznany za wroga, choćby się uważał za przyjaciela.
Oni nie chcą nawet słyszeć o pokoju, choć NATO powinno mieć płacone za pokój.

Jest w NATO chaos bo wszystko w nim jest fikcją, bo zamiast wspólnej pracy dla dobra wspólnego, jest nadmiar indywidualizmu i patrzenie na zyski - i to te "na tu i teraz", a więc już z długiem wobec przyszłości.

Póki państwa mają kredyty, wszyscy rządzą tylko po to, żeby utrzymać się u władzy, bo oni niczym realnym nie rządzą.
A kredyty będa dopóki wszyscy złodzieje i bandyci nie zostaną osądzeni i ukarani, a to co nagrabili nie wróci do swoich prawdziwych właścicieli, zwłaszcza do narodów, krórych dobra wspólne są dobrami niezbywalnymi.

Ciężko będzie bo wciąż mocni są, ale da się, bo oni się między sobą na pewno nie dogadają.

 

Chęć posiadania władzy dla władzy to pierwszy wskaźnik bycia psychopatą. Śmiało można orzec, że ci co prą do wojny to patokracja.
Niestety to oni wiodą dziś prym w NATO.
Oni nie chcą pokoju. - Oni chcą ustanowienia swojego prymatu, prymatu swojej "władzy dla władzy". Oni chcą stabilizacji fałszywego pokoju, zwłaszcza na drodze wojny.

Nie tylko kredyty są fikcją. Fikcją są i władze państwowe, fikcją jest i NATO.

NATO nie jest w stanie nikogo przed niczym obronić bardziej jak mógłby się on obronić i bez NATO. Dla mniejszych państw to już samo NATO jest zagrożeniem.


NATO jest niezdolne do skutecznego działania bo ma wrogów wewnętrznych, a ci z reguły są groźniejsi od zewnętrznych.
Wróg wewnętrzny to demoralizacja.
Demoralizacja to zwłaszcza interes, prawo i władza za cenę zdrady dobra wspólnego i moralności oraz człowieczeństwa dojrzałego z własnym sumieniem włącznie.
Te "interes i prawo" sa najgorsze, bo z nich biorą się ideologie z satanizmem na czele, bierze się i fałszywa legitymizacja władzy państwowej.

Ci wrogowie wewnętrzni w krajach NATO to nie tylko ich banki centralne, banksterzy i korporacje ze zbrojeniowymi włącznie, ale i same władze państwowe chcące trwać za wszelką cenę.

 

Cały ten "Koniec NATO" jeszcze ogłoszony nie został, ale stan agonalny trwa i niewątpliwie koniec jest już przesądzony. - Trzeba tylko trochę czasu aby wszyscy wszyscy wyzbyli sie złudzeń i uznali stan faktyczny.

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.8 (18 głosów)

Komentarze

Z czyjej inspiracji powstała ta żałosna notka.
Wrzodak,Ruszkiewicz czy repsol
Może nam zaproponujesz opiekę Putinowskiej dziczy zza Buga.
Wiesz te twoje marzenia o upadku NATO mają jedno uzasadnienie.
Jakie ?
O tym dowiesz się odwiedzając dobrego psychiatrę.
-24pkt

Vote up!
9
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1568364

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Lotna został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

”NATO nie jest w stanie nikogo przed niczym obronić bardziej jak mógłby się on obronić i bez NATO. Dla mniejszych państw to już samo NATO jest zagrożeniem.”

Oczywiście!

Najlepszym dowodem Jugosławia!

+24 pkt.

Vote up!
6
Vote down!
-10

Lotna

 

#1568368

"Chęć posiadania władzy dla władzy, to pierwszy wskaźnik bycia psychopatą"! Jak ulał pasuje do opozycji totalnej! Ależ miarka trafiłeś w samo sedno! Tak miarka, wróg, na wrogu i wrogiem pogania! Czy to obsesja, czy już schizofrenia?

Vote up!
5
Vote down!
-3

viki

#1568370

Jeszcze chwila a napisze tekst o Układzie Warszawskim i sposobie jego reanimacji.
Co onuca to onuca.
Tęsknota za tym by było jak było.
Neonowe pranie pustego czerepacha daje znać o sobie

Taki filozof z czerwonym podniebieniem

Vote up!
8
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1568371

Miarka jako to na portalowego filozofa przystało, tym razem przefilozofował
Demencja robi swoje.

 

miłego wtorku....

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1568391

szczyt szczytów

 

to jest szczyt szczytów

nad kacapskim pokojem

nieustannych zachwytów

 

PS Większość Niepoprawnych z tego powodu nie będzie jednak szczytować!

Vote up!
7
Vote down!
0

jan patmo

#1568373

jakbym kacapów czytał.

a w ogóle że wszystko złe, bo niedoskonałe 9czyli nie spełnia wymagań czyjejś osobistej fantazji "bo tak"), tylko jakiś oswiecony jdzie żywcem do nieba. czy założy sekte, czy zostanie ruskim skopcem- o tym w nastepnym odcinku.

narzekaj na superpanstwo nwo a zarazem na to, że wszyscy nie zlewają się w jedno, nawet w absurdalnym pomyśle wizji NATO jako czegoś więcej niż sojuszu obronnego. dyskutuj z własnymi myślami, które wciskasz innym (np. celem NATO jest pokój a że pokoju bożego nie ma, no to NATO nie działa a nawet jest złe). no i koniec NATO, bo świat stoi na kredycie, cóż za powiązanie i argument. rozwiązanie- stare bolszewickie mrzonki, zagrabić nagrabione. no i masa podobnych bzdur, zwyczajne zaburzenia myślenia wpisujące się jasno we wroga propagandę

Vote up!
6
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1568374

"jakbym kacapów czytał."

nie jakbym, ale czytasz

to ta rasa o której już pisałem

http://niepoprawni.pl/comment/1568300#comment-1568300

Vote up!
7
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1568377

To jest niezgodne z konstytucją.
A kolejny twój tekst to cyrylicą pisany już będzie ?

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1568389