[V Kolumna] „Marsz Niepodległości” gwałci prezydenta Dudę

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj


Tzw. narodowcy w Polsce to w rzeczywistości narodowcy Rosji, antypolska agentura finansowana przez Rosję Putina i hołubiona przez reżim Trzeciej Rzeszy Pospolitej. W flirt z agenturą z przyczyn i w formach, których opis tu pominę uwikłały się osoby znane, jak Stanisław Michalkiewicz czy Rafał Ziemkiewicz. Co gorsza, rząd napędza jej klientelę w postaci Polaków bardzo młodych (uczniów i ogólnie nastolatków) m.in. likwidując w szkołach naukę historii. Agentura stabilizuje reżim w Polsce, a jej narzędziem zwyczajowym, jak w Platformie Obywatelskiej i mediach reżimowych, jest kłamstwo.
 
I oto w piątek facebookowy tzw. „Marsz Niepodległości” – trudno rzec, co ma wspólnego z „Marszem Niepodległości” organizowanym w realu 11 Listopada; ale tak się podpisuje i nie budzi to niczyich protestów; zob. ]]>https://www.facebook.com/Niepodleglosci.Marsz?fref=nf]]>  - przypisał doradcy prezydenta Dudy, prof. Andrzejowi Szczerskiemu, zamiar szybkiego wejścia do strefy euro:

 
Klikamy łącze, które wiedzie na stronę putinowskiego portalu „Prosto z mostu net” a tam:
 
Prof. Krzysztof Szczerski, przyszły prezydencki minister ds. zagranicznych, w wywiadzie dla Rzeczpospolitej bez ogródek powiedział, że Polska powinna jak najszybciej przystąpić do strefy euro i tym samym porzucić własną walutę.
 
"Jeśli pyta pan o wejście do strefy euro, to powiem rzecz zaskakującą: oby jak najszybciej!" - tak przyszły doradca Andrzeja Dudy odpowiedział na pytanie Jędrzeja Bieleckiego, kiedy Polska porzuci złotego”.
 
„Prosto z mostu net”, a konkretnie ktoś podpisujący się ambitnie „N.” powołuje się na artykuł w „Rzeczpospolitej”, nie podając jednak łącza.
 
Nius trochę dziwił. Prezydent Duda w kampanii wyborczej mówił co innego; jesteśmy jednak po wyborach. Nie musi to brzmieć brutalnie ani cynicznie; prezydent odbył już szereg spotkań i punkt widzenia zmienić mógł. Nie śledzę z zapartym tchem poczynań, zamiarów i myśli prezydenta i tym bardziej jego doradców. Ale też poglądów nie warto kształtować na zaufaniu nawet do samego siebie, a co dopiero do nich. Rzepy też nie czytam.
 
Ale czytają inni. I to inni wytknęli „Marszowi Niepodległości” kłamstwo i manipulację i przez kilka godzin sprawę grillowali. Pierwsze kłamstwo „Prosto z mostu Net”: piątek 13.22; o 15.03 jako pudło rezonansowe kłamstwo to cytuje „Marsz Niepodległości”; kłamstwo wisi kilka godzin i w końcu, po wyjątkowo jednomyślnym grillowaniu, w obliczu oczywistej kompromitacji, by uniknąć dalszych wizerunkowych strat putinowy „Prosto z mostu net” uzupełnia kontekst wypowiedzi prof. Szczerskiego. Oto jej rzeczywista treść:
 
Prof. Krzysztof Szczerski, przyszły prezydencki minister ds. zagranicznych, w wywiadzie dla Rzeczpospolitej bez ogródek powiedział, że Polska powinna jak najszybciej przystąpić do strefy euro i tym samym porzucić własną walutę.
 
"Jeśli pyta pan o wejście do strefy euro, to powiem rzecz zaskakującą: oby jak najszybciej!" - tak przyszły doradca Andrzeja Dudy odpowiedział na pytanie Jędrzeja Bieleckiego, kiedy Polska porzuci złotego”.
 
Ale zaraz dodaje:
 
My mówimy: o Polsce w strefie euro możemy realnie mówić wówczas, gdy polska gospodarka i polskie dochody osiągną pułap tej strefy." - wyjaśniał. "W unii walutowej warto być wówczas, gdy nasz potencjał zapewni, że nie znajdziemy się na jej peryferiach, jak stało się to z Grecją." - kontynuował prof. Szczerski. (]]>http://prostozmostu.net/kraj/doradca-andrzeja-dudy-wejscie-do-strefy-euro-jak-najszybciej]]> )
 
Nie mam złudzeń co do możliwości PIS-u i niedawno opisywałem to otwarcie. Ale wybory prezydenckie Platforma i Brąx, vel Bhonek przerżnęli nie tyle z zasadniczych dla mnie powodów politycznych: zdrady stanu i zamachu, co - w mierze znacznej i decydującej – z przyczyn które kto wie, może są jeszcze bardziej zasadnicze: przez swój stosunek do prawdy, samych siebie i zwłaszcza do innych; ten ostatni będący mieszanką pogardy, nienawiści i strachu, podlanej sosem tupetu i arogancji. Krętaczy i kłamców, pyszałków i durniów zwyczajnie nie lubimy. Platforma do dziś tego nie rozumie, a ci nieliczni, co mają jeszcze jakieś przebłyski świadomości nic nie zdołają zmienić, bo stosunek do prawdy, siebie i innych to elementy tożsamości bodaj niezbywalne. I na szczęście dla Polski – samobójcze przez rozwój internetu i możliwość błyskawicznej demaskacji. Sądzę że właśnie przez swą niezbywalną tożsamość PO, jak przedtem UD i UW, zmierza i w końcu zejdzie poniżej progu wyborczego.
 
I dokładnie tę samą mieszankę pogardy, nienawiści i strachu widać teraz w żałosnych krętactwach „Marszu Niepodległości” Rosji, antypolskich i antynarodowych narodowców Putina. Przyłapani na fałszerstwie tak ustosunkowali się do zarzutów:
 
 „Edycja: Są tacy co zarzucają nam manipulację wypowiedzią. Tu jej nie ma. Żenadą jest… „ itd. ple… ple…
 
 
Tak toćna, putlerki. Tak toćna i wpieriod, Prostu z mostu albo prosto w mordę do kibla zapomnienia, do putinowej waszej maci, z którego już za żaden jurgielt się nie wykupicie. Za sprawą naszą, czyli „wynajętych skur…synów” :) © L. Szejnfeld.
 
Nie jest to jedyny wyskok putinowców antynarodowych przeciw prezydentowi Dudzie:

 
Internet to broń którą możemy sprawić, że za swe kłamstwa i oszustwa będzie płacił wizerunkowo każdy kłamca i oszust. Nie tylko z Platformy. Będzie płacił dopóty, dopóki nie trafi do tego samego kibla zapomnienia; chyba że, co nierealne, zmieni sobie tożsamość.
 
Polakom młodym, których rząd kondominium pędzi na emigrację lub w pułapkę jaką jest Ruch Narodowy Rosji, warto zalecić samodzielną naukę historii. Książki na razie jeszcze są w bibliotekach.
 
Tytuł staram się utrzymać w stylistyce niezapomnianej Anny Wiejak (zob. ]]>http://naszeblogi.pl/54052-polscy-sojusznicy-zgwalcili-300-kobiet]]> oraz ]]>http://naszeblogi.pl/55053-v-kolumna-anna-wiejak-gwalci-prezydenta-andrzeja-dude]]> )
 
A reszta:  
 
Lance do boju, szable w dłoń; bolszewika goń goń goń!
 
 
Mariusz Cysewski

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
]]>https://www.facebook.com/groups/517163485099279]]>
]]>https://sites.google.com/site/wolnyczyn]]>
]]>http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn]]>
]]>http://mariuszcysewski.blogspot.com]]>
]]>http://www.facebook.com/cysewski1]]>


Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (9 głosów)