Proces o oszczerstwo wyborcze Bronisława Komorowskiego

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
KrajŻe stosunki polsko-rosyjskie zawsze należały do priorytetów prezydenta Bronisława Komorowskiego jako przedmiot jego stałej, ofiarnej służby zawsze wiedzieli wszyscy. W opublikowanych 4 marca 2015 r. wspomnieniach („Zwykły polski los”) przyznał się, że już w 1990 r. pacyfikował akcję przeciw bazom Armii Czerwonej w Polsce, jaką wtedy organizowała Konfederacja Polski Niepodległej. W książce podał też niezgodnie z prawdą, że Adam Słomka, kandydat KPN Niezłomni w wyborach prezydenckich 2015, w czasie tej pacyfikacji groził mu rozstrzelaniem.

A. Słomka skierował do Sądu Okręgowego w Warszawie wniosek o sprostowanie tej oszczerczej wypowiedzi Bronisława Komorowskiego. Rozprawa odbyła się 5 marca 2015 r. Wnioskodawcę reprezentuje mec. Antoni Łepkowski. Sąd oddalił wniosek.
 

* * *

Bez wznowienia walki o niepodległość – jej formułę wyznacza akcja Burza, rok 1944, a nie 1980 i solidarność Bolków – Polska pozostanie w strefie wpływów Ordy moskiewskiej, której obce są europejskie standardy cywilizacyjne i prawne.
 

 


Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com  
]]>https://sites.google.com/site/wolnyczyn]]>  
]]>http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn]]>   
]]>http://mariuszcysewski.blogspot.com]]>
]]>http://www.facebook.com/cysewski1]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (6 głosów)