J. T. Gross: Reduta Dobrego Imienia Polski kontra Polska

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj


Jan Tomasz Gross. Fot. YouTube. NB. proszę spróbować znaleźć to zdjęcie lub podobne przez Google... Płatnicy Grossa korzystają z narzędzi orwellowskich wręcz, by go chronić. To samo dotyczy czołowych przedstawicieli NSDAP w Polsce. Zbierajmy te zdjęcia, tagujmy i publikujmy - MC

Komunikat Reduty Dobrego Imienia z dn. 16.09.2015
 
Jan Tomasz Gross znowu dopuścił się zniesławienia Polski i Polaków, tym razem na łamach Die Welt oraz portalu Project Syndicate. Sprawa jest znana - 13.09.2015 J.T. Gross po raz kolejny używając kłamliwej retoryki znieważył Naród Polski, mówiąc m.in. że Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców. Jest to oczywiste kłamstwo, mające na celu przedstawić Polaków w negatywnym świetle. Celu tych oszczerstw możemy się domyślać - w momencie trudnych negocjacji w sprawie tzw. „kryzysu migracyjnego” przedstawienie Polaków jako ksenofobów i antysemitów i utrwalanie tego negatywnego wizerunku może mieć na celu osłabienie polskiej pozycji negocjacyjnej w stosunku do Niemiec, żądających przymusowych kwot imigrantów do przyjęcia.
 
W związku z tymi oszczerstwami Reduta Dobrego Imienia - Polska Liga przeciw Zniesławieniom jutro, o godzinie 10 złoży w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Śródmieście doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez Jana Tomasza Grossa polegającego na przypisaniu ogółowi Polaków zbrodni ludobójstwa, to jest popełnienia czynu z art. 133 KK.
 
Zapraszamy wszystkich sympatyków Reduty i media w dniu 17.09.2015 o godzinie 10:00 przed Prokuraturę Warszawa- Śródmieście, ul. Krucza 38/42 na krótką konferencję prasową, po której zostanie złożone doniesienie do prokuratury.
 
Maciej Świrski
 
Prezes Zarządu Reduty Dobrego Imienia
 
maciej.swirski@reduta-dobrego-imienia.pl
 
tel. 502733189
 
 
Grossa niewątpliwie skazać trzeba. Nie ma prawnie znaczenia, czy formalnie to obywatel Polski, ani nawet że przestępstwo popełnił głównie w Niemczech, skoro przestępczy skutek osiągnął również w Polsce. Nie wiem czy są prawne możliwości kolejnych, dodatkowych posunięć, ale warto pomyśleć np. o odebraniu obywatelstwa Polski (jeśli posiada) i zakazu wstępu do Polski. Wymaga tego nie tylko zwykła sprawiedliwość i prawda, ale jak słusznie Reduta wskazuje, polska racja stanu. Wyrok skazujący z zakazem wjazdu uprości reakcje MSZ na przyszłe przestępstwa tego obłąkanego, obleśnego oszusta; kolegi Michnika.
 
Zresztą… warto też pomyśleć o wniosku do Interpolu o schwytanie i wydanie Polsce tego gnoja. Niech się zastanawia jak Polański nad wjazdem do każdego kraju.
 
Ja jednak nie o tym. Ja o dalszym ciągu akcji Reduty. 
 
Dalszy ciąg:
 
Prokuratura odmówi wszczęcia śledztwa[1]. Odmowę wszczęcia śledztwa można zaskarżyć do sądu, a następnie wziąć udział w posiedzeniu sądu w tej sprawie. Posiedzenie sądu najpewniej będzie niejawne. Sąd oczywiście odrzuci zażalenie; bo też nie jest to sąd prawdziwy - niezależny (ława przysięgłych). A dokładniej: „sąd” odrzuciłby, bo myślę, że państwo (RDI) ani nie zaskarżą decyzji prokuratury, ani nie pójdą do sądu, a chodzi państwu (RDI) jedynie o odstawienie medialnego picu i oszukanie kolejnych naiwnych.
 
I tak się kręci ten półświatek oszustów...
 
Mówię na podstawie rozległych doświadczeń własnych. Wolny Czyn ma jakieś 900 filmów na YouTube; pod artykułem trzy przykładowe. Film 1 i 2 – posiedzenie Sądu Okręgowego w Krakowie; film 3 posiedzenie Sądu Okręgowego w Gliwicach. O! Skoro mowa o tym ostatnim filmie to warto wspomnieć, że jest też i taki wariant: sąd uwzględnia wam zażalenie, po czym sprawa wraca do prokuratury a ta markuje że coś robi. Kilka miesięcy potem umarza. Umorzenie zaskarżacie do sądu, i tym razem sąd niejawnie, bez kamer (namolnych dziennikarzy, gdyby tacy byli, siłą wyrzuci z sali) zatwierdza postanowienie prokuratury. Kolejny cios Polsce zadany. I tak do skutku.
 
Wiemy (niektórzy) doskonale, że nic się nie zmieni do czasu, gdy w sądach bez cudzysłowów transparentnie, uczciwie i kolektywnie decydować będą ludzie; ławy przysięgłych - 12 wylosowanych ludzi, bo teraz decydują nadludzie - zawodowi przedstawiciele rasy panów. Tych samych nadludzi, którzy moim zdaniem zlecili państwu (RDI) medialne pice i szukanie kolejnych naiwnych.
 
Skutek? Polska będzie lżona, poniżana i niszczona. Do skutku.
 
Modelu sądowego niszczenia Polski PIS zmieniać nie chce (]]>http://naszeblogi.pl/55476-jak-pis-naprawe-wymiaru-niesprawiedliwosci-chcial-pozorowac]]> ).
 
Zastanawiałem się, czy powyżej nie pojechałem po państwu (Reducie Dobrego Imienia) za ostro. W końcu sam wielokrotnie prowadziłem podobne lub identyczne akcje doskonale wiedząc, że nic przecież dać nie mogą – przynajmniej doraźnie i przynajmniej w wymiarze formalnie dla takich akcji przewidzianym. Akcje wg Sun Tzu  „on desperate ground”, w ramach prywatnego Powstania Warszawskiego Nieustającego, by tak rzec. Czasem po prostu działać trzeba - bo brak działania jest jeszcze gorszy niż działanie, mimo wiedzy o jego niecelowości.
 
Po namyśle uznałem jednak, że surowe określenia Reducie Dobrego Imienia słusznie się należą.
 
Obrona dobrego imienia Polski sądowa wymaga sądów. Bez sądów nie da się takiej obrony prowadzić. Reduta Dobrego Imienia nie może oszukiwać i kłamać, że jest inaczej, nie może też nawet ściemniać albo udawać nadziei na inny wynik. Jesteście panowie już chłopcami dostatecznie dorosłymi. Wielokrotnie też składaliście w prokuraturze zawiadomienia takie jak to, o którym piszecie dziś. Trochę rzadziej, ale też na pewno wielokrotnie zastanawialiście się, prywatnie i na własny użytek, dlaczego te wasze zawiadomienia nie przyniosły skutku i założę się, że z czasem doszliście do takich samych wniosków, do jakich doszedłem ja.
 
Ale jakoś nie widziałem, by ktokolwiek z was dobijał się w PIS (z którym, jak mniemam, jesteście związani) ani gdziekolwiek indziej o zastąpienie atrap sądów sądami prawdziwymi. 
 
A wasz głos byłby przecież bardziej donośny niż mój.
 
Więc też nieporównanie większa jest wasza odpowiedzialność za poniżanie i niszczenie Polski.
 
My nie mamy problemu Grossa; a przynajmniej nie przede wszystkim. My przede wszystkim mamy problem nieadekwatności sądów wobec wyzwań; wszystkich wyzwań, w tym związanych z lżeniem Polski przez rozmaitych pachołków, w tym Grossa.

Na grosy i grosiki może kiedyś będziemy mogli coś poradzić. Gorzej z jego płatnikami. Za to na pewno od nas tylko zależy, co sami zrobimy. I czy zrobimy.
 
Pora więc wydorośleć. Albo przestać udawać i ściemniać, że to możliwe.
 
 
Mariusz Cysewski
 

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
]]>https://www.facebook.com/groups/517163485099279]]>
]]>https://twitter.com/MariuszCysewsk]]>
]]>https://sites.google.com/site/wolnyczyn]]>
]]>http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn]]>  
]]>http://mariuszcysewski.blogspot.com]]> 
]]>http://www.facebook.com/cysewski1]]>


[1] Lub je – co na jedno wychodzi - dla niepoznaki rozpocznie, by umorzyć kilka miesięcy potem, tj. gdy wszyscy o sprawie zapomną.

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 3 (7 głosów)

Komentarze

Dobre imię

 

Swoje dobre imię zostawcie innym Polacy,

a sami się udajcie na wygnanie... do pracy!

 

PS Czyż nie o to chodzi?!

Vote up!
2
Vote down!
-1

jan patmo

#1493779

Janie, to jest właśnie rugowanie Polaków z Polski, by budować kraj bez Boga, bez wiary, korzeni, historii, obyczajów, i spuścizny naszych przodków.

I w tym maczają swe koszerne paluchy pejsate dranie, by zbudować judopolonie, budowaną od 1989r.

Przez pejsatą partie UW, UD, a dziś PO.

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1493782

Tak jak dzisiaj islamscy "uchodźcy" napływają do Europy, tak niegdyś Żydzi pchali się zewsząd naszego kontynentu (i nie tylko) do dawnej Rzeczpospolitej. Rzeczpospolita ich wszystkich przyjmowała - jeszcze w okresie międzywojennym kilkaset tysięcy Żydów z Rosji otrzymało nie tylko azyl w Polsce, lecz także pełnię praw, włącznie z obywatelstwem. Dzisiaj też masowo występują o polskie paszporty. Dalej się pchają bez opamiętania do kraju, w którym według ich mniemania każdy Polak wyssał antysemityzm z mlekiem matki!

Zdecydujcie się więc wreszcie drodzy Żydzi. Skoro tak nienawidzicie Polski i Polaków, to po jaką cholerę się tutaj pchacie drzwiami i oknami?!

 

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-1

jan patmo

#1493786

I pełno tanich niewolników, pracujących dla nich za półdarmo.

Jako nowych panów tej ziemi, od Odry PO Wartę Wisłę i Bug.

Więc wszelakie robactwo wraz z pejsatymi łobuzami ściąga tu PO złote runo.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1493787

W dłuższej perspektywie historycznej to dobrze widać, jak eksterminacja i wygnanie resztek ocalałych polskich elit służyć ma przygotowaniu gruntu pod zasiedzenie się w Judeopolonii nowej szlachty, którą Michałkiewicz nazywa Jerozolimską. Jest to jednak temat na osobny dłuższy tekst (czy raczej kilka), ujmujący rzecz w dłuższej perspektywie czasowej.

Pozdrawiam 

Vote up!
3
Vote down!
-1

jan patmo

#1493793

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Mariusz Cysewski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pan sam z sobą rozmawia? To jest uleczalne. 

Ale nie warto ;) - antysemita śmierdzi capem.

Vote up!
1
Vote down!
-3

Mariusz Cysewski

#1493806

Milszy

 

Komu milszy jest Bandera,

ten imię Polski poniewiera.

 

PS Jakby Pan nie wiedział to do Pana.

Vote up!
4
Vote down!
-1

jan patmo

#1493809

Sam rezun kurenny zaszczycił nas pałami.

Widać że miał praktyki u towarzysza pułkownika Moczulskiego z KPN

Vote up!
4
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1493812

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Mariusz Cysewski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

LOL bravissimo... Dziadyga z SB na starość uczy się rymów języka polskiego ;))))

ZA PÓŹNO, ubeku... Do grobu. Sio. Sru :)))

Vote up!
1
Vote down!
-3

Mariusz Cysewski

#1493923

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Mariusz Cysewski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ano wiemy, wiemy jaki jesteś. Specjalisto od smarowania gównem w dworcowych kiblach. Poeto częstochowski a co ważniejsze - ubecki dziadygo :-))

Ale najlepsza wieść jest taka, że w twoim wieku już się nie rozmnożysz ;))

Vote up!
1
Vote down!
-3

Mariusz Cysewski

#1493921

Świeczki

 

Stepanowi Banderze pali po cerkwiach świeczki,

dzieciom zaś opowiada antysemickie bajeczki.

 

PS Ładnie to tak?! 

Vote up!
3
Vote down!
-1

jan patmo

#1493927

Wiemy POtomku Banderowców, że dla was 200 000 tysięcy wymordowanych Polaków, to jeszcze za mało.

A przebywanie z towarzyszem pułkownikiem Moczulskim, wywarło niepowetowane straty na umyśle.

Więc nie kozacz panie kurenny, by wam żyłka pierdząca nie pękła od wysiłku z myślenia.

Mówisz o walce z kacapstwem, ale wrodzona cykoria nie pozwala byś dołączył do swoich banderowców, i walczył w jakiejś sotni.

Tylko umiesz kozaczyć tu na portalu NP, przy klawiaturze, tak to z rezunami bywa

Vote up!
4
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1493930

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Mariusz Cysewski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

200 milionów... Ubecki bezmózgu.

Vote up!
1
Vote down!
-3

Mariusz Cysewski

#1493933

Niezmienny

 

Nie może być przecież innym kurenny,

w miłości do Bandery stały i niezmienny. 

Vote up!
3
Vote down!
-1

jan patmo

#1493940

Jak tam, ubecki śmieciu... Kiedy za Jaruzelskim? :-)))

Vote up!
1
Vote down!
-2

Mariusz Cysewski

#1494093

Czuwaj!

 

Czuwaj jak Moczar Mieciu

ty banderowski cieciu!

Vote up!
3
Vote down!
-1

jan patmo

#1494095

Zaraz PO Kiszczaku, dołączysz do Stefcia Bandery.

Ale nie licz na POmnik od Poroszenki, bo on gardzi cykorami.

Jak ten KPN miał istnieć, skoro same komuchy i banderowcy w nim byli.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1494096

Owszem, jesteś jaki jesteś.

Esbecki gnoju :-)))

Kiedy do grobu? Tabletki na serce pod ręką? LOL

To nie jest kraj dla esbeków... zwłaszcza zapijaczonych i starych, nawet bez częstochowskich rymów :-))

Umrzyj

Vote up!
1
Vote down!
-2

Mariusz Cysewski

#1494099

Z pożądliwością

 

Z dna piekła twój nauczyciel Bandera,

z pożądliwością na cię już spoziera.

 

PS Ciągnie swój do swego.

Vote up!
3
Vote down!
-1

jan patmo

#1494113

Ty, ubek... a gdzie takich hodują? :-))

Vote up!
1
Vote down!
-2

Mariusz Cysewski

#1494125

w siódmym niebie

 

kiedy się już nachla

jest w siódmym niebie

wtedy bełkotliwie

mówi sam do siebie

 

PS Cóż za szczerość! Ale to musztarda po obiedzie, gdyż o naszpikowaniu kacapską i banderowską agenturą KPN wiadomo nie od dziś. Tym niemniej każda spowiedź to akt warty pochwały, tyle że z tym akurat radziłbym się udać do konfesjonału!  

 

 

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1494126