Autorzy fałszerstwa wyborczego grożą Dorocie Stańczyk

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj


Dorota Stańczyk z Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Katowicach, autorka głośnego protestu wyborczego w sprawie 130 tysięcy głosów

Organizatorem fałszerstw wyborczych nie są przypadkowi niechluje, lecz obce, putinowskie państwo, łącznie z atrapami jego "sądów" i przestępcami przebranymi w mundury milicji. Przekonaliśmy się o tym spektakularnie i po raz kolejny na procesie w sprawie głośnego protestu wyborczego, jaki w sądzie złożyła pani Dorota Stańczyk z Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Katowicach. Poniżej łącza do wszystkich czterech rozpraw tego procesu. Jego wynik nie jest prawomocny. Protest pani Stańczyk dotyczy 130 tysięcy głosów i oczywiste jest, że to tylko wierzchołek góry lodowej.

"Polscy" putinowcy dostarczają kolejnych dowodów fałszerstwa wyborczego szajki PO-PSL w Katowicach. Widać też ich nerwowość związaną z dekonspiracją przestępczego procederu, który trwa od dziesiątków lat. W piątek 27 lutego dwu "nieznanych sprawców" groziło rodzinie Doroty Stańczyk.


 
Zobacz też:
Relacja z powołania Ruchu Kontroli Wyborów w Częstochowie:
]]>http://naszeblogi.pl/52962-relacja-z-powolania-ruchu-kontroli-wyborow]]>

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
]]>https://sites.google.com/site/wolnyczyn]]>
]]>http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn]]>  
]]>http://mariuszcysewski.blogspot.com]]>  
]]>http://www.facebook.com/cysewski1]]>


Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Autorami fałszerstw są ludzie od lat związani z sitwa PO-PSL, a jak powszechnie wiadomo obie te "partie" prowadza slużby Niemiec i Rosji...arcyboleśnie proste...

Vote up!
8
Vote down!
0

Yagon 12

#1468730

Jest dla mnie niepojęte, że tak ogromny przekręt nie tylko nie interesuje sądów. Wygląda na to, że wyginęli również dziennikarze, a społeczeństwo zupełnie spsiało w imię "cieplej wody z kranu".

Znajoma mówi: będę głosować na Komorowskiego, bo ta funkcja nic nie znaczy. Nieważne sa jego niestosowne zachowania, to że akceptuje wszystkie szkodliwe dzialania rządu, nieważne, że ośmiesza państwo, ani nieważne podejrzane związki z WSI.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1468735

Liczba 130 tys. głosów osób uprawnionych do głosowania, to miasto wielkości Rzeszowa z wszystkimi mieszkańcami od zera do 100 lat (!) Co więc na taki hiper przekręt prokuratura, która na wszelkie sprawy społeczne "podobno" jest bardzo uczulona. Taki sam system milczącej prokuratury widać ze sprawą tow. Owsiaka oraz sporej rzeszy panów z imunitetem z marszałkiem Sikorskim na czele. Internet i ludzkie media wrzą, ludzie między sobą z niedowierzaniem rozkładaja ręce a w sercach aż kipi. Mnie osobiście nóż się w kieszeni otwiera i jest ochota kopać w ziemi w poszukiwaniu granata i tylko qrwa szlag trafia jak patrzę i widzę że nadal naszą Polską rządzą zwykli bandyci !!!

Vote up!
5
Vote down!
0

Bóg-Honor-Ojczyzna

#1468796

Kolejne przekręty wyborcze już się szykuje.

I co zrobimy ?

Jak zwykle, pokrzyczymy trochę w sieci, pójdziemy na jakiś marsz ... a sitwa będzie się śmiać :(

Vote up!
4
Vote down!
0
#1468835