Jak manipuluje rmf.fm

Obrazek użytkownika karakuli
Kraj

Fotoreportaż z Marszu Niepodległości, który ukazał się na stronie tej stacji, został zatytułowany:

Warszawiacy kontra narodowcy

Wynikałoby z tego, że do Warszawy zjechali się jacyś "narodowcy" (ciekawe gdzie leży ten Naród) i urządzili tutaj demonstrację.

I tak dobrze zresztą, ponieważ na przykład takie tvp.info mówiło wciąż o faszystach. Po raz ostatni próbowałem się czegoś dowiedzieć z tej, przejętej już przez ludzi PO stacji, jednak poza wypowiedziami typowego przedstawiciela politolo, sojco czy innej gównologii oraz Biedroniemi i Ikonowiczem, z którym próbowali się bez skutku połączyć, niczego o samym marszu się nie dowiedziałem.

I na koniec zagadka: na poniższych zdjęciach wskaż warszawiaków:

Brak głosów

Komentarze

W WSI24 podobnie. Manipulują wszystkie (albo niemal wszystkie) "mainstrimowe" media. Nawet jeśli sami prezenterzy nie używają określenia "faszyści" to relacje przedstawiane są w sposób, który zasiadającym przed telewizorami lemingom nie pozostawia żadnych wątpliwości, że narodowiec=faszysta.

Vote up!
0
Vote down!
0
#104241

To samo wyemitowała TVPolonia.
Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#104275

założone przez służby jak tvn pokazują nam swe właściwe, antypolskie oblicze.
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#104308

Jan Bogatko

... przypomina mi się zapomniany świat Trybuny Ludu (trypci), warte "10",

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#104323

Manipulacja kadrem, godna Smoleńska, jak gdyby robiona tą samą ręką. W kadrze TVP-info, cały czas, ten sam tłum zaganianych tam Warszawiaków na spacerze, o których mówi się, że uczestniczą w kontr. manifie przeciw jakimś Narodowcom, których wogóle nie ma. Są podobno gdzieś tam w tle, z chorągwiami sztandarami z lat 30-tych, z hasłami faszystowskimi, ale ich nie pokazują, zapewniają, że tam ci straszni ludzie napewno są. Tudzież pierwszy gej pedał RP, mówi, że muszą powstrzymać tych zbrodniarzy, że nie możemy pozwolić na mordy, które kiedyś H,itler czynił mordując żydów i pedałów, ale nie pokazują, mówią jednak, że tam ci straszni ludzie są i idą mordować, że podobno już kogoś dotnęli, że podobno miał głowę we krwi, i okazało się, że to niejaki Ikonowicz wyzwoliciel, obrońca przed narodem polskim w Polsce, a kogo on w tej Polsce ratuje???Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#104336