Szejnfeld poniża katolików .Utajniono jego życiorys

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

„ Birmański parlament przyjął przepisy, na mocy których kobiety chcące zawrzeć związek małżeński z wyznawcami innej religii niż buddyzm muszą uzyskać specjalne pozwolenie.Urząd upoważniony do wydawania pozwoleń może podjąć decyzję o jego nieudzieleniu. Powszechnie uważa się, że nowe prawo jest odpowiedzią na liczne napięcia i starcia między buddystami a muzułmanami, do których dochodzi Birmie.”...(źródło )

Na facebookowym profilu europosła PO Adama Szejnfelda pojawił się kontrowersyjny rysunek. Przedstawia wbity w Polskę krzyż z logo PiS oraz hasłem Paranoja i Schizofrenia. To nie spodobało się internautom i innym pilskim politykom.”...”Grzegorz Piechowiak z Polski Razem złożył w tej sprawie do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Chodzi o obrazę uczuć religijnych. - Takie postępowanie jest niedopuszczalne - powiedział Piechowiak. - Ja jako katolik nie mogę się zgodzić, żeby wykorzystywała jakakolwiek partia czy osoba symbole religijne do walki politycznej -”..(źródło )

Not biograficzna jaka sam Szejnfel napisał na Szejnfeld.Pl – P”rawnik, w latach 80-tych działacz legalnej i podziemnej „Solidarności”, więziony we Wronkach i w Gębarzewie, współorganizator Komitetów Obywatelskich NSZZ „Solidarność”. Przedsiębiorca, potem samorządowiec – radny i burmistrz – wiceprezes Wielkopolskiego Ośrodka Kształcenia i Studiów Samorządowych w Poznaniu.Poseł na Sejm RP pięciu kadencji, przewodniczący m.in. Komisji Gospodarki, Komisji Skarbu Państwa, Komisji „Przyjazne Państwo” […]...(źródło )

Wikipedia „Adam Stanisław Szejnfeld (ur. 13 listopada 1958 w Kaliszu) – polski prawnik, polityk, poseł na Sejm III, IV, V, VI i VII kadencji, od 2007 do 2009 sekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki, od 2014 deputowany do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji. „...”Syn Stanisława i Zdzisławy Szejnfeldów. W 1997 ukończył studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W latach 80. był działaczem społecznym i związkowym – członkiem legalnej i podziemnej „Solidarności”. W czasie stanu wojennego został internowany w więzieniach we Wronkach i w Gębarzewie. Później był współorganizatorem Komitetów Obywatelskich, prywatnym przedsiębiorcą i działaczem samorządowym.W latach 1990–1998 pełnił funkcję radnego oraz burmistrza miasta i gminy Szamocin. Był wiceprezesem Konwentu Wójtów i Burmistrzów Województwa Pilskiego oraz wiceprezesem stowarzyszenia Wielkopolski Ośrodek Kształcenia i Studiów Samorządowych w Poznaniu. Adam Szejnfeld był zawodnikiem i działaczem sportowym, wielokrotnym medalistą zawodów strzeleckich i obronnych, prezesem Klubu Sportowego Sokół. Został również członkiem konwentu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile, a także wielu organizacji pozarządowych m.in. Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Rzetelnego Biznesu „Solidny Partner”, Klubu Polskiej Rady Biznesu, czy Pilskiej Izby Gospodarczej. Objął również funkcję honorowego prezesa pierwszoligowego klubu siatkarskiego VKS „Joker”.Należał do Ruchu Obywatelskiego Akcja DemokratycznaUnii Demokratycznej i Unii Wolności. W 2001 wstąpił do Platformy Obywatelskiej. W gabinecie cieni PO był rzecznikiem ds. gospodarki.W latach 1997–2007 sprawował mandat posła III kadencji z ramienia Unii WolnościIV i V kadencji z ramienia Platformy Obywatelskiej. W Sejmie pełnił funkcje przewodniczącego sejmowej Komisji Gospodarki oraz wiceprzewodniczącego sejmowej Komisji Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Był również m.in. członkiem Rady Turystyki przy Ministrze Gospodarki, wieloletnim przewodniczącym Rady Programowej Wielkopolskiej Wystawy Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz członkiem Kapituły Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP, członkiem Rady Ochrony Pracy. W wyborach parlamentarnych w 2007 po raz czwarty został posłem, otrzymując w okręgu pilskim 57 343 głosów. 20 listopada 2007 został sekretarzem stanu w Ministerstwie Gospodarki. 7 października 2009 podał się do dymisji[1], został odwołany formalnie 20 października tego samego roku. W wyborach do Sejmu w 2011 z powodzeniem ubiegał się o reelekcję, dostał 45 764 głosy[2].W 2014 jako kandydat PO uzyskał mandat posła do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji[3].”..(źródło )

--------------

Mój komentarz

Niezwykle ciekawa sprawa . Poseł na Sejm , a teraz europoseł Szejnfeld ma utajniony życiorys. .

Nie wiemy nic o człowieku który poniża katolików . Nie wiemy , czy to ze względu na wyznawaną prze niego religię lub światopogląd , czy ze względu na wrogą chrześcijaństwu swoją orientację seksualną.

Szejnfeld robi sobie po po prostu jaja z Polaków, uważa ich za jakiś motłoch , który nie zasługuje na elementarną wiedzę o nim . Nie wiadomo , czy jest żonaty, czy ma dzieci , czy się rozwiódł. Czy jest homoseksualistą . Jakiego jest wyznania .Czy jest katolikiem, żydem , niewierzącym . Jakiej jest narodowości.

Nie ma co się dziwić Kukizowi że chce cała tą hołotę popędzić. Jak to demokracja jeśli taki facet jak Szejnfeld ,który ordynarni ukrył najistotniejsze fakty ze swojego życia oraz informacje o tym kim jest , zostaje wybrany do Sejmu a później do Brukseli .

Informacje stanie cywilnym , historii rodziny , orientacji seksualnej, wyznawanej religii , czy światopoglądzie , narodowości powinny być obligatoryjne i publiczne dla wszystkich ubiegających się o mandaty oraz dla wyższych urzędników.

Bo mamy prawo wiedzieć kim są kandydaci. Łaski nikomu nie robią .

video 20150710 Zebranie Komitetów JOW Bytom

video Suma Dnia 2015-07-13 Beata Szydło 

Marek Mojsiewicz

Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewic z Twitter 

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „

rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o bogini Kali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ O rzeźbie Niosącego Światło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.amborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „ 

 13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „

Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe

Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 0001 

 
 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)