Kukiz. Nie spocznę , póki tych skur...synów nie pogonimy

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Kukiz „Przysięgam nie spocznę, póki tych wszystkich skurwysynów, cwaniaków, tych chorych na władze jumaków nie pogonimy.Wszystkich. Póki państwo nie zacznie funkcjonować, tak jak powinno „...(źródło )
 
Platforma Oburzonych Jesienią czeka nas nowy rozbiór Polski „....” Duda „A jeśli pan prezydent nie będzie chciał nam pomóc, to my wiemy co my mamy dalej robić; chcemy przywrócić Polakom więcej demokracji „.....”Niektóre wypowiedzi były bardzo ostre. Padały stwierdzenia, że żyjemy w państwie fałszu, bezprawia, partyjniackiego złodziejstwa, a także, że mamy do czynienia z eksterminacją narodu. Przestrzegano przed zbliżającym się jesienią kolejnym rozbiorem Polski, nawoływano do odsunięcia od władzy szkodników i rozbetonowania polskiej sceny. „...(źródło )
Kazik „ Coście skurwysyny uczynili z ta krainą „ ...(więcej )
Leszek Szymowski„Trzy miesiące – taki czas może spędzić w specjalnym ośrodku odosobnienia każdy, kto w Amsterdamie zostanie przyłapany na wypowiadaniu się negatywnie o homoseksualizmie i homoseksualistach. Na mocy decyzji rady miasta w jednej z dzielnic wybudowano ośrodek izolacji, w którym „homofob” ma zostać poddany reedukacji. Na specjalnych kursach wyszkoleni „eksperci” mają „wyleczyć” go z nienawiści. W internecie trudno znaleźć informacje, jak wygląda taka „reedukacja”. Dowiedzieć się można jedynie, że odbywają się liczne „rozmowy” z „homofobami”, które mają wpłynąć na zmianę ich postawy. Ewenementem jest natomiast to, że na osadzenie kogokolwiek w tym ośrodku odosobnienia nie potrzeba zgody sądu. Odbywa się to w trybie decyzji administracyjnej. Po raz pierwszy w dziejach nowożytnej Europy i po raz pierwszy w historii „demokracji” do zamknięcia obywatela nie jest potrzebna zgoda sądu!”....(źródło )
Ziemkiewicz tak pisze „Donald Tusk, w miarę jak budował monopol swego ugrupowania, zaczął świadomie sięgać po socjotechniki analogiczne do używanych przez poprzednią monopartię”...”Mamy tu do czynienia z zupełnie świadomie wprowadzaną nową "piarowską" strategią władzy – strategią izolowania opozycji od społeczeństwa za pomocą strachu. „.....”Pierwsze próby dokonane na "handlarzach dopalaczami" i "kibolach" okazały się udane i dowiodły, że dysponuje oddanymi mediami, zwłaszcza elektronicznymi, a więc z zasady oddziałującymi bezpośrednio na emocje, można się kusić również o otoczenie kordonem strachu i niechęci grup znacznie szerszych. Nawet całego "żelaznego elektoratu" opozycji. Tym bardziej że przecież Tusk dysponuje całą niezbędną do tego peerelowską infrastrukturą, troskliwie przechowaną, a nawet rozwiniętą przez  III RP. Każdy obywatel wie, że wobec urzędu nie ma i nigdy nie będzie miał racji. Każdy przedsiębiorca wie, że  47 kontroli może go, jeśli tylko zechce, błyskawicznie doprowadzić do bankructwa. A każdy pracownik sfery budżetowej – że może wylecieć. „.....(więcej )
-------
Mój komentarz .
Co się stanie jeśli Kaczyński nie dojdzie do władzy , nie nie rozpocznie reform , nie rozpocznie budowy IV Rzeczpospolitej . Jeśli Kaczyński nie dojdzie do władzy to lewactwo wydusi Polaków gołymi rękami .
Nie bez powodu przytoczyłem socjalistyczną nowinkę z Holandii . Więzienie bez sądu . Zamykanie prze urzędników praktycznie dowolnego obywatela w ośrodku psychiatrycznym , w którym psychologowie i psychiatrzy maja pomóc w reedukacji i akceptacji ustroju politycznej poprawności . Taki obozy rozkwitły w Chinach w czasie rewolucji kulturalnej Mao . Euro socjaliści najzwyklej w świecie skopiowali dokonania chińskich socjalistycznych bandytów.
Przytoczyłem słowa Ziemkiewicza, abyście państwo sobie uświadomili ,że nomenklatura II Komuny już zbudowała podwaliny terroru strachu , grozy,lęku .
Ilu Michałów Kamińskich. Zióbr, Kluzik Rostkowskich, Kurskich , Migalskich stojących wokół Kaczyńskiego szykuje się do zdrady i chce się sprzedać oligarchii II Komuny .
„Braun błyskotliwie wyraził przekonanie ,że oligarchia II Komuny szykuje Nowy Okrągły Stół , i że część ludzi z Obozu Patriotycznego , czyli de facto ludzi Kaczyńskiego aż przebiera nogami aby przy takim Nowym Okrągłym Stole usiąść. „....( video Braun więcej )
JOW , system prezydencki i silna instytucja referendum to w istocie obalenie kolonialnego ustroju II Komuny .
Poważnym problemem jest to ,że oligarchia II Komuny już steruje w kierunku konfliktu Duda Kaczyński. Duda jest skrajnie nielojalny wobec Kaczyńskiego i faktycznie gotów do kolaboracji z komuną ( Duda w wywiadzie wbija nóż w plecy Kaczyńskiego)
Kaczyński powinien domagać się obalenia Konstytucji II Komuny , obalenia Republiki Okrągłego Stoły ( Winnicki ) . Powinien domagać się aby wprowadzono jednocześnie cały republikański , prawicowy i konserwatywny pakiet ustrojowy . System prezydencki , jow i referendum . ( Kaczyński o konstytucji II Komuny „konstytucja formacji państwowej oligarchicznej. W istocie za tymi przepisami kryje się oligarchia"...więcej )
Polacy są jednym dojrzałym narodem europejskim oprócz węgierskiego , który domaga się realnych zmian , zmian ustrojowych . Jest narodem , który zbudował jedyny w Europie realny ruch antysystemowy . Obóz Patriotyczny.
Teraz jego przywódcy muszą być na tyle mądrzy , aby nie dać się wmanewrować w bratobójczą wojnę wewnątrz przeciwników obozu komunistycznego., obozu politycznej poprawności ., Przeciwników Tuska . Palikota i Millera. Bo już zaczyna się szczucie zwolenników JOW i demokracji bezpośredniej przeciwko Kaczyńskiemu .
To czy Polacy pogonią tych sku...synów zależy od tego, czy uniknie się bratobójczej wojny w obozie antykomunistycznym . A będzie to wymagało wielkiej mądrości .
Video „Paweł Kukiz wiązanka patriotyczna „
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
 
http://www.youtube.com/watch?v=duyLJUuu38U
 
Kukiz. „Zbiór poglądów politycznych” „.Dlatego wyłożę do końca moje polityczne kredo. Jeśli chodzi o sprawy bezpieczeństwa i patriotyzmu, bliżej mi do PiS, „...”Co przelało czarę goryczy, jak to się pięknie mówi? Smoleńsk. I nawet nie chodziło wtedy o to, kto był na pokładzie tupolewa. Chodziło o to, że państwo polskie spadło do lasu pod Smoleńskiem. I że Rosjanom powierzamy misję dotarcia do prawdy. Tym samym, którzy nie są skłonni wyjaśnić tego, co zdarzyło się blisko miejsca katastrofy 70 lat temu „”Mówię o tym, bo czuję się patriotą, a moim największym marzeniem jest zmiana systemu politycznego w Polsce poprzez wprowadzenie systemu prezydenckiego, jednomandatowych okręgów wyborczych do Sejmu i likwidację Senatu „....”.....””Natomiast masowe, publiczne manifestowanie homoseksualizmu — to już co innego. Moim zdaniem, jest to uprawianie propagandy, która może wpłynąć na dzieci w wieku dojrzewania, a przy okazji pierwszych kontaktów — unieszczęśliwić je „....”–że adaptowane przez gejów dzieci są zazwyczaj molestowane. „.....”Okrągły Stół, tak naprawdę, więcej korzyści przyniósł Czechom i Niemcom niż nam. Nam dał „kompromis" elity opozycji z elitą komunistyczną. Ta pierwsza została dopuszczona do dóbr, jakimi wciąż dysponowała druga, bo w znacznej mierze je zachowała. Te elity się zmiksowały, narodowi zaś zaproponowano pozory demokracji i tak skutecznie ogłupiono przez media „.....(więcej)
 
Powinniśmy jak Kalifornia wziąć kija na posłów i rząd USToday.com w artykule „ Posłowie nie dostaną diet dopóki nie uchwalą budżetu bez deficytu „ opisał sposób, w jaki Kalifornijczycy wzięli za przysłowiowy „ pysk” swoich nieudolnych i mających złą wolę posłów.   „ US Today „ Los Angeles .Kalifornijski kryzys budżetowy staje się problemem dotykającym osobiście posłów. Zostają odcięci od swoich diet poselskich do czasu , aż nie uchwalą zrównoważonego budżetu . Stanowy Kontroler John Chiang wprowadził dzisiaj w życie zatwierdzoną w referendum „ poprawkę 25 „ Wyborcy zdecydowali w niej ,że wybrani posłowie i senatorowie Kalifornii nie będą mieli wypłaconych diet , jeśli nie wywiążą się z obowiązku uchwalenia zbilansowanego budżetu do dnia 15 czerwca , konstytucyjnego terminu.  
Kontroler Chiang odrzucił twierdzenia posłów ,że w tamtym tygodniu uchwalili zrównoważony budżet . Kontroler stwierdził ,że budżet oparty jest na sztuczkach ,nierealistycznych założeniach i błędnych wyliczeniach . Liczby po prostu się nie zgadzają i posłowie utracili z mocy prawa swoje prawa do diety , dopóki nie wyślą zrównoważonego budżetu do gubernatora. Tak powiedział Chiang . Gubernator ,demokrata, Jerry Brown powiedział , wetując ostatni budżet powiedział , że oparty jest on na budżetowych sztuczkach . Na mocy „ Propozycji 25 „ posłowie mogą otrzymać pieniądze , pomimo weta, jeśli uchwalą zrównoważony budżet i wyślą go do gubernatora , czego ocena jest w rękach wybranego w wyborach Kontrolera”...(więcej)
 
Rokita „Owszem, planuporządkowania stanu polskiej egzekutywyjest nadal jednym z kluczowych celówpotrzebnej reformy konstytucyjnej. Tyle tylko, że – po pierwsze – lepszą odtrutką na dzisiejsząciężką chorobę wielkich partii politycznychjest konsolidacja władzyw państwie wokółnowo wybranego prezydenta i skorelowany z nią większościowy system wyborczy (jeszcze niedawno coś podobnego sugerował odsunięty dziś Schetyna „...(więcej)
 
Wipler „Nie wiem jak Wy, ale ja popieram to co robi Paweł Kukiz i rewolucję wyborczą, jaką byłoby wprowadzenie wyborów w jednomandatowych okręgach wyborczych w Polsce! „ …..(więcej )
 
Warzecha „.”Czy może raczej - mięsa armatniego, bo sejmowe reprezentacje partii to obecnie w większości mięso armatnie, które ma pobierać diety, naciskać guziki, gdy trzeba, i ewentualnie wiernie powtarzać przed kamerami przekazy dnia. „....” JOW nie są lekiem na całe zło, ale zlikwidowałyby partyjniacką patologię i wymusiły wystawianie w wyborach prawdziwych fajterów zamiast figurantów i miernot. Ci fajterzy zaś zyskiwaliby autonomiczną pozycję dzięki silnemu związkowi z wyborcami. Nic dziwnego, że JOW nie chcą ani Tusk, ani Kaczyński, udzielni władcy na swoich partyjnych - a może raczej partyjniackich - księstwach. „....”Czy mu się uda? Czy zatrzęsie polityką? Ma potencjał: jest spoza politycznych obozów, nie chodzi na niczyim pasku, a jego inicjatywa jest wzorem obywatelskiej aktywności. I - co najważniejsze - jest buntem przeciwko partyjniactwu, które wkurza ludzi po każdej ze stron. I także dlatego Kukiz będzie sam przeciwko wszystkim. W tej sprawie nie poda mu ręki żadna znacząca polityczna siła. Lecz może właśnie dlatego ta akcja jest tak warta poparcia i potencjalnie tak groźna dla politycznych oligarchów? „....(więcej )
 
Diakon Andriej Kurajew jest bez wątpienia najbardziej wpływowym z żyjących współcześnie teologów Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej. „.....”na temat legislacyjnej ofensywy, która doprowadziła w wielu krajach Europy do przyznania parom jednopłciowym przywilejów małżeńskich. „....”Istnieją budzące nadzieję dane o tym, że socjologowie notują spadek tolerancji wobec homoseksualistów w rosyjskim społeczeństwie w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Bardzo mnie to cieszy. „....”Jak w związku z rozprzestrzenianiem się tzw. małżeństw jednopłciowych w Europie zmieni się instytucja rodziny?”...”Nas, na szczęście, to nie dotyczy. Jeśli jakaś cywilizacja postanawia zakończyć swe życie samobójstwem, to jej prawo. Tylko nie należy oczekiwać przy tym głośnych oklasków”....”Proszę spojrzeć, jakim atakom podlega teraz Kościół katolicki. Przecież to oczywiste, że jeśli media twierdzą, że papież powinien być reformatorem, to znaczy, że mają na myśli tylko jedno – że papież powinien uznać małżeństwa homoseksualne. A ponieważ do tego nie dojdzie, więc atak na Kościół katolicki w zachodniej prasie będzie trwał nadal. Ci chłopcy tylko nazywają siebie demokratami. W gruncie rzeczy są to ludzie o mentalności na wskroś totalitarnej, których nic nie zatrzyma, dopóki nie zmuszą wszystkich do oklasków.”.......(źródło )
 
Platforma Oburzonych" pod takim hasłem odbędzie się spotkanie w Gdańsku. Obecność na spotkaniu w historycznej sali BHP Stoczni Gdańskiej potwierdziło ponad 100 organizacji. Solidarność chce, by wspólnie organizacje wystąpiły z inicjatywą mającą na celu doprowadzić do takich zmian w prawie o referendach, aby obywatelskie wnioski o przeprowadzenie referendów nie mogły być odrzucane z góry przez parlament. W marcu 2012 r. Sejm nie poparł podpisanego przez ponad dwa miliony obywateli wniosku Solidarności o przeprowadzenie referendum ws. podniesienia wieku emerytalnego. Innym tematem dyskusji ma być wprowadzenie w Polsce jednomandatowych okręgów wyborczych.Premier Donald Tusk, pytany kilka dni temu o ocenę inicjatywy "S", powiedział, że przewodniczący Solidarności Piotr Duda oraz związki zawodowe "prą dzisiaj do konfliktu". - Przewodniczący Duda jednoznacznie deklaruje, że jego celem jest obalenie rządu. Źle się dzieje, kiedy związek zawodowy uważa, że jego głównym celem jest obalanie demokratycznie wybranych władz - mówił.Na liście uczestników sobotniego spotkania są m.in. takie organizacje i inicjatywy społeczne jak: Zmieleni.pl (którego założycielem jest muzyk Paweł Kukiz), Ratujmy maluchy, grupy sprzeciwiające się ACTA, Krajowe Forum Samorządowe, Akcja Katolicka, stowarzyszenia: Jednomandatowe Okręgi Wyborcze, Przeciw Bezprawiu, Więcej Demokracji.Deklarację udziału w spotkaniu zgłosiły też organizacje związkowe: Zarząd Krajowy Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy, OPZZ, Forum Związków Zawodowych, Solidarność '80, Wolny Związek Zawodowy Pracowników Poczty, Związek Zawodowy Budowlani, Związek Zawodowy Kolejarzy Śląskich.”...(źródło)
Mirosław Kraszewski „ Turecki premier Erdogan chce wiedzieć tureckie dzieci w Niemczech pod opieką Turków a nie niemieckiego Jugendamtu..”.. ”Według  tureckich  mediów  ma  również  zostać uczynione wszystko,  ażeby ocalałe  z pożaru dzieci zmarłej w  pożarze  tureckiej matki znalazły się pod opieką tureckiej rodziny zanim ich losem zajmie  się  Jugendamt. Turecki Ambasador i wicepremier Bekir Bozdag zostali poinstruowani co do konieczności przeprowadzenia tej misji. Maja oni  użyć  wszystkich  środków   ażeby  dzieci  trafiły pod opiekę tureckich krewnych a za opiekę nad tymi  dziećm i płaciło  rodzinom zamiast Jugendamtowi - państwo. „...(źródło )
video , wywiad szefa nowej partii , Demokracji Bezpośredniej Adam Kotucha w którym opisuje mechanizmy oszustwa politycznego jakim jest ustrój II Komuny i poniżanie polityczne Polaków . „...(więcej )
 
„Firma Family Tree DNA zajmuje się sekwencjonowaniem DNA na zlecenie klientów prowadzących rodzinne poszukiwania genealogiczne. „....”Każdy mężczyzna odziedziczył swój chromosom Y po wspólnym przodku, który żył od 140 do 60 tys. lat temu. W przypadku Alberta Perry (Afroamerykanin) firma Family Tree DNA trafiła na „minę": jego chromosom Y świadczy o tym, że jego linia męska oddzieliła się od wspólnego przodka 338 tys. lat temu, czyli 114 tys. lat przed pojawieniem się Homo sapiens, i to w najstarszej wersji, przyjmując że pojawił się 140 tys. lat temu, a nie 60 tys. „.....”Jego zdaniem Albert Perry i ci mężczyźni odziedziczyli swoje chromosomy Y w linii, która była starsza od Homo sapiens, rozwijała się zanim pojawił się człowiek współczesny.Z ustaleń genetyków wynika, że 35 tys. lat temu dochodziło do krzyżowania Homo sapiens i neandertalczyków. Do krzyżowania mogło także dochodzić dawniej i gdzie indziej, w Afryce, między Homo sapiens i bardziej archaicznymi gatunkami ludzkim”.....”To zaskakujące, ponieważ przed tym odkryciem gałąź najbardziej odmienna chromosomu Y była znajdowana wśród przedstawicieli pierwotnych populacji myśliwych i zbieraczy – Pigmejów i KhoeKhoe (LudzieLudzie) – z południowej Afryki, uważanych dotychczas za populacje najbardziej archaiczne, najbardziej oddalone genetycznie od „głównego pnia" Homo sapiens – podkreśla Michael Hammer. „.....(źródło )
 
Krzysztof Rybiński „Niestety, prognozy dla rynku pracy w Polsce są niedobre. Według najnowszej projekcji NBP, w latach 2013-2015 zatrudnienie spadnie o 2-3 procent. Według opracowanego na podstawie badania 750 firm w Polsce raportu firmy Manpower, prognozy zatrudnienia są najgorsze od pięciu lat. Ciekawe, że zdaniem autorów raportu najlepsze prognozy zatrudnienia stoją przed sektorem publicznym. Dowodzi to, że mechanizmy wzrostu efektywności, które powinny zadziałać w trudnych czasach, działają w sektorze prywatnym. Sektor publiczny służy raczej jako miejsce, gdzie można przeczekać trudne czasy. Potwierdzają to dane GUS, według których zatrudnienie w administracji publicznej w pierwszych dziewięciu miesiącach 2012 roku wzrosło o 10 tysięcy osób. I, jak widać, rośnie dalej: albo w administracji, albo w firmach nadzorowanych i obsadzanych przez urzędników. „...(źródło )
Leszek Szymowski„Trzy miesiące – taki czas może spędzić w specjalnym ośrodku odosobnienia każdy, kto w Amsterdamie zostanie przyłapany na wypowiadaniu się negatywnie o homoseksualizmie i homoseksualistach. Na mocy decyzji rady miasta w jednej z dzielnic wybudowano ośrodek izolacji, w którym „homofob” ma zostać poddany reedukacji. Na specjalnych kursach wyszkoleni „eksperci” mają „wyleczyć” go z nienawiści. W internecie trudno znaleźć informacje, jak wygląda taka „reedukacja”. Dowiedzieć się można jedynie, że odbywają się liczne „rozmowy” z „homofobami”, które mają wpłynąć na zmianę ich postawy. Ewenementem jest natomiast to, że na osadzenie kogokolwiek w tym ośrodku odosobnienia nie potrzeba zgody sądu. Odbywa się to w trybie decyzji administracyjnej. Po raz pierwszy w dziejach nowożytnej Europy i po raz pierwszy w historii „demokracji” do zamknięcia obywatela nie jest potrzebna zgoda sądu! „....”Jak cały Ruch Palikota. Przykładem może być inicjatywa wprowadzenia do szkół obowiązkowego przedmiotu dotyczącego wychowania seksualnego. Według projektu Ruchu Palikota, obowiązkowy przedmiot miałby zostać wprowadzony już we wczesnych latach podstawówki, a jednym z jego założeń byłoby obligatoryjne nauczanie, że homoseksualizm jest czymś normalnym. „.....”głos ksiądz Dariusz Oko. Udzielając wywiadu najpierw Tomaszowi Lisowi, a potem portalowi Fronda.pl, duchowny powołał się na badania Instytutu Kocha na temat homoseksualizmu. Wynika z nich, że „związki partnerskie” zawierane przez osoby tej samej płci są mniej trwałe, ludzie ci często zmieniają partnerów (statystyczny „homoś” ma rocznie 12-15 partnerów), samych homoseksualistów częściej atakuje też wirus HIV. Reakcją była wściekłość środowisk gejowskich, które oskarżyły księdza o „mowę nienawiści”. Argumentów merytorycznych jednak – jak zwykle – zabrakło. „.....(źródło )
Video „Paweł Kukiz wiązanka patriotyczna „
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
Brak głosów

Komentarze

Których? Dokładnie proszę.

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

Vote up!
1
Vote down!
-1

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#344220

Seiko.Duda.Cytat;A jeśli pan prezydent nam nie pomoże...;
Organizatorzy Platformy Oburzonych proszą o pomoc
tego prezydęta....To chyba nieporozumienie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Seiko

#344228

1. ...Jesienią czeka nas nowy rozbiór Polski ...

A co takiego ma sie wydarzyć akurat jesienią? To, że Polska a konkretnie polskie państwo nie istnieje to skutek podpisania przez LK Traktatu Lizbońskiego przecież. Wtedy wieko zostało domknięta, a do trumny Polskę zaczęto szykować przy Okrągłym Stole zdrajców, potem przez wciągnięcie jej przy pomocy załganej propagandy do UE.

2. ...chcemy przywrócić Polakom więcej demokracji ..

Tego właśnie Polakom brakuje najbardziej.

Vote up!
1
Vote down!
0
#344237

Osoby popierające moje poglądy...

Panie Marku, to co Pan tu napisał powinien Pan rozbić na kilka, jeśli nie kilkanaście, osobnych wpisów blogowych.

Tak Pan zagęścił materiał, że trochę groch z kapustą z tego wyszedł. Trudno się skupić śledząc tyle wątków tak zupełnie czasem odrębnych.

Ja, tak do końca, nie zrozumiałem jakie ma Pan poglądy. Ale może to z pory i zmęczenia, tudzież własnych ograniczeń wynika.

Dobranoc,

Vote up!
1
Vote down!
0
#344264

Duda i Kukiz, będą prosić prezydenta o pomoc w obaleniu rządu Tuska??? Tak, prezydent chętnie wam pomoże razem z Koziejem i Moskwą, by żyło się lepiej!!! Tusk i Komorowski, to być może, smoleński organ założycielski II Komuny, tak jak PKWN w 1944r, organ założycielski po Katyniu? Chcecie w to wchodzić tak "mieleni" przez służby, proszę bardzo? Nie dajmy się nabrać pięknym frazesom, tym faszywym prorokom? Pzdr.

Vote up!
1
Vote down!
0
#344290

Lepiej żeby Kukiz przestał się tak bulgotać i zaczął najpierw czytać mądrzejszych od siebie. Bo występy z JOW-ami to do mądrych nie należą.

This world is totally fugazi.
Andrzej.A

Vote up!
0
Vote down!
-1

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#344300

Kukiz dla mnie, to intelektualna papuga, nic nie rozumie, jest marionetką? JOW-y, w polskich warunkach, to uwłaszczona na majątku narodowym komunistyczna nomenklatura, bo ona dzisiaj ma pieniądze. Jeśli nawet, kilku dobrych posłów partyjnych, wybierze elektorat, to kto utworzy, wyłoni większosc rzadzącą, Jeden wielki przekręcony chaos? JOW-y, są realne w ustabilizowanej dwupartyjnej patriotycznej demokracji, gdzie niezależnie kto wygra, obywatel, nie musi martwić się o suwerenność i niepodległość, co w dzisiejszej Polsce jest niemożliwe. PZdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#344305

 Kiedy jednak spojrzeć na jak sądzę główny wątek tego wpisu, czyli sprawę Kukiza i Dudy, to wyłania się obraz dwóch amatorów, którzy zostają łatwo przesterowani przez wszechobecne służby. Ten pomysł ze zwróceniem się do pREZYDENTA GRU w POlsce jest doprawdy słodki... I tak to się kończy, kiedy amatorzy bez zaplecza biorą się za politykę. Pozdrawiam serdecznie. 

Vote up!
0
Vote down!
-1
#344313

[quote]„Szambo się coraz bardziej powiększa” – powiedział dziś (31 października 2012r. – przyp. red.) poseł Biedroń o wczorajszych „wydarzeniach medialnych”. Jak nigdy zgadzam się z Biedroniem.[/quote]

Super. Zgoda to podstawa.

[quote]To, co się dzieje w tzw. „polityce”, to co wyczynia cały ten „establishment” – od lewa do prawa[/quote]

Do prawa, no proszę, szeroko Kukiz pojechał, szeroko...

[quote]Teraz się, ku*wa, Naród przebudził… Chce Naród komisji międzynarodowej… Teraz to se Marsjan weźta…[/quote]

Jaki, ku*wa naród ?

[quote]Państwo OBYWATELSKIE a nie Tuskowe czy Kaczyńskie.[/quote]

Kaczyńskie..., rewelacja : )))

[quote]odpartyjni się Trybunał Stanu. I to instytucje wymiaru sprawiedliwości orzekać będą o winie i karze, a nie kolegia redakcyjne po konsultacjach z szefami partyjniackich mafii.[/quote]

Rozumie ktoś o co mu biega ?

[quote]Gardzę nimi. Sobą też, bo trzeba było w 1989 granaty w piwnicy majstrować, a nie japę cieszyć „bo Ruskie wychodzą”.[/quote]

W 1989 ruskie wychodziły ? O, ja pierdzielę, wtedy tego nie zauważyłem...

[quote]Armia wyszła, owszem. Został ich wywiad. Nasz rozwiązał Macierewicz.[/quote]

Nasze co rozwiązał Macierewicz ?

Może mi ktoś wyjaśnić z którego księżyca której planety ten człowiek spierdolił się na łeb ?
Bo z naszego to zdecydowanie za nisko, nie zrobiłby sobie takiej mielonki we łbie.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
-1

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#344317

A największego bolszewika rezuna z ruskiej budy,będą o POmoc prosić,co walczy z krzyżem,i stawia POmniki bolszewikom,toć im mózgi rozpierdala,widać Moskal chce pozbyć się ryżego,a w jego miejsce bula.
A ja się pytam co do tej pory robił nagle oświecony Duda,bo gdyby był pan Śniadek to ryży dawno by miał przechlapane.

pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0
#344346

Najpierw przebiśniegi, potem całe stada prowoków ;)

Fajnie z tym Śniadkiem - odważył się pojawić mimo, że Duda sobie polityków nie życzył...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
-1

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#344371

On sp... spadł z Deimosa. Najpierw na Fobosa, następnie na Marsa, a w końcu na Ziemię.

Vote up!
0
Vote down!
0
#344365

Tak, obrażenia zdecydowanie zgadzają się z proponowanym przebiegiem zdarzenia ;)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
-1

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#344368

Sekcja czy obdukcja? A może wiwisekcja ;-)?

Vote up!
1
Vote down!
0
#344372

Obdukcja zdalna.
Wywiad niebezpośredni.
Badanie wirtualne.

Tak se czasem lubię podiagnozować jak "pułkownik" Szeląg.

;)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
-1

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#344373

Pułkownik Szeląg... Nie wiem dlaczego wspomnienie onego wprawiło mnie w nastrój dygresyjny...

Oto dygresja:

Kiedyś rzucono hasła: Syjoniści do Syjamu. Pisarze do pióra.
Potem było hasło: Księża na Księżyc.
Może czas na:Premier na premierę! Pułkownicy na półki!Jacek do Jackowa! Etc. ;-).

Vote up!
0
Vote down!
-1
#344376

Lepiej na premieryturę. ;-)

Pzdr.

Vote up!
1
Vote down!
0
#344614

Też dobrze ;-)!

Ale zwracam uwagę, że w dzisiejszych czasach słowo "premiera" ma co najmniej dwa znaczenia. Vide: ministra ;-)))!

Vote up!
1
Vote down!
0
#344615

Jesteś... Niepoprawny!

Aż strach pomyśleć, że w Warszawie jest metro. ;-)

Vote up!
1
Vote down!
0
#344625

Jestem ;-)! Zaś jeśli idzie o warszawskie metro, to już w innym miejscu wyraziłem swój żal, ze nie było go wcześniej :-)))! Tak wiele mnie ominęło... :-(

Vote up!
0
Vote down!
-1
#344628

Widziałam. ;-)
Better late than never. ;-D

Vote up!
0
Vote down!
0
#344634

Niestety, po wywodzie Proxenii dotyczącym znaczenia słowa "metroseksualizm", never ;-)!

Vote up!
0
Vote down!
0
#344639

[quote=AdamDee]Może mi ktoś wyjaśnić z którego księżyca której planety ten człowiek spierdolił się na łeb ? Bo z naszego to zdecydowanie za nisko, nie zrobiłby sobie takiej mielonki we łbie. [/quote] No to żeby nie było, że uparłem się na "chłopa" i walę po kostkach... Ale skoro tak , to jak zinterpretować tą "tfurczość" naszego celebryty ???? List P.Kukiza opublikowany w "DoRzeczy" (nr 1/ooo1 z dn.25.01-5.02.2013 ) ]]>]]> To że Wipler popiera Kukiza , nie jest żadną rewelacją , przynajmniej jak dla mnie . Wcześniej popierał przecież takie poronione pomysły jak budowa elektrowni atomowych w Polsce. O tym "gościu" wspominał sam Pan prof.Dakowski będąc z prelekcją w Opolu. Sam też napisałem słów kilka w sprawie pomysłu budowy elektrowni jądrowych w Polsce . "Komu zależy na budowie elektrowni atomowych w Polsce"... Mam nadzieję że ten powyższy "tekst" Kukiza to najzwyklejsza w świecie farsa , choć czasem jego działania są nieprzewidywalne,,, W przeciwnym razie , byłoby to ordynarne chamstwo ... Ten facet od wielu już lat uprawia swego rodzaju dyscyplinę sportowo-show-buisness'ową ...tzw: "szpagat polityczny" I bądź tu w tym wszystkim mądry ... pozdrawiam - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart Andruch z Opola ]]>http://andruch.blogspot.com]]>
Vote up!
0
Vote down!
-1

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#344375

No to jest zdecydowanie kpina i akurat fajnie napisana.
Kukiz tłucze się jak kulka po flipperze - czasem trafi w sedno, czasem jak łysy grzywką w kant kuli.

;)

Virus_sld nadal nie doczekał się przeróbki na Virus_po.

To wiele mówi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
1
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#344378

...witaj.
Oczywiście słuszna diagnoza.
Ten pamflecik to nic innego jak świadectwo, że autor obija się od bandy do bandy.
To jest Facuś, absolutnie nieprzewidywalny i na czole ma wypisane : "chcem na posła" !
Jest to przypadek pijanego snajpera z zaawansowaną zaćmą.
On chce zakładać "Solidarność II" ??
pozdrawiam,
Marek

Vote up!
1
Vote down!
0
#344401

Czymże innym jest współbrzmienie Kukiza w jednej "orkiestrze" z Dudą , jak nie "upuszczaniem" pary spod trzeszczącego od nadmiaru ciśnieniem kotła , rosnącego od dłuższego już czasu niezadowolenia społecznego.

To odwoływanie się Kukiza czy Dudy do pRezydenta [obecnego] (sic!) jako gwaranta przywrócenia ewentualnego porządku konstytucyjnego. Jeśli to ma być realna alternatywa dla polityki Kaczyńskiego to ...beze mnie proszę. W ten sposób można co najwyżej traktować pierwszego lepszego "przymuła" spod budki z piwem,,,

Podejrzewanie tego "gostka" o naiwność polityczną byłoby co najmniej okazaniem własnej naiwności...

Mamy zatem i odpowiedź na pytanie , w jakim celu stworzono tą hucpę w Gdańsku. Wplątano przy okazji wielu uczciwie miłujących naszą ojczyznę Polaków . Jak choćby tego rolnika chyba z Iłowa ,,,

[quote=AdamDee]
Virus_sld nadal nie doczekał się przeróbki na Virus_po.
[/quote]

Z moich obserwacji wynika jedno , że w tym przypadku nie będzie żadnej konwersji z uwagi na fakt iż są to organizmy doskonale przystosowane do życia w symbiozie,,,

One się wręcz uzupełniają a poprzez to napędzają wzajemnie.

pozdrawiam

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#344406

Przecież wszystko pasuje, wers w wers:

virus_po

Jak ja was kurwy nienawidzę
I jak ja wami kurwy gardzę
Jak ja się za was kurwy wstydzę
Gdy za granicę czasem zajrzę

Jak ja się wami kurwy brzydzę
Jak ja was dobrze kurwy znam
Jak ja się bardzo ludziom dziwię
Którzy wybrali taki chłam

To wszystko czego się dotkniecie
Od razu obracacie w pył
Szarańcza przy was to jest bajka
Bo cały kraj już zgnił

Rozpasłe mordy, krzywe ryje
Kurestwo wszędzie tam gdzie wy
Jak ja was kurwy nienawidzę
Jak do was bym z kałacha bił

A nawet jak wam plunąć w twarz
To wy mówicie że deszcz pada
Jebana wasza partia mać
Co mi ojczyznę okrada

Nadejdzie kiedyś taki czas
Za wszystko kurwy zapłacicie
W helikoptery wsadzą was
I nigdy już tu nie wrócicie

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#344530

No ...rzeczywiście , udany kawałek ... Nie wiem Adamie co o tym ( powyżej) myśleć , być może i ten aa'artyzm wynika z jakiejś głębokiej myśli. Okazuje się , że nasz "artysta" jest także bardzo "dowcipnym" pan-chłopkiem po wielu życiowych "przejściach" ,,, Może i szkoda , że nie napisał , póki co ,kolejnej kolędy o "innych" swoich dokonaniach związanych z tematem ["spiritus movens"]... Miałem ci ja raz okazję przysłuchiwać się z bardzo bliska temu co miał ów do powiedzenia tuż po marszu ONR w Opolu... Istny akrobata ze specjalnością "szpagat polityczny"... pozdrawiam - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart Andruch z Opola ]]>http://andruch.blogspot.com]]>
Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#344642

JOW-y chce wprowadzić? Perły przed wieprze!
Najpierw JOB-y mu się należą. Za głupotę.
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
2
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#344423