Niemcy ostrzegają Polskę przed budową muru na Odrze

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Świat

„Orban powiedział, że Węgry mają plan dotyczący powstrzymania fali uchodźców i przedstawi go na najbliższym spotkaniu UE pozostałym szefom rządów. Jak wyjaśnił, UE powinna udzielić pomocy finansowej krajom sąsiadującym z Syrią - Turcji, Libanowi i Jordanii.Proponuję, aby każdy kraj wpłacił jeden procent dodatkowo do budżetu UE. Równocześnie powinniśmy obniżyć o jeden procent wydatki na inne cele. Dzięki temu zyskalibyśmy trzy miliardy (euro), które można by przeznaczyć na pomoc dla sąsiadów Syrii” - powiedział Orban. W razie potrzeby, pomoc ta mogłaby zostać zwiększona do czasu, „aż strumień uchodźców wyschnie”.Premier Węgier skrytykował również politykę kanclerz Angeli Merkel w kwestii azylantów.Czołowi politycy europejscy żyją obecnie w krainie fantazji. Nie mają pojęcia ani o rzeczywistym zagrożeniu ze strony imigrantów, ani o skali problemu. Mówimy o dziesiątkach milionów ludzi. Rezerwy są nieograniczone - z Pakistanu, Bangladeszu, Mali, Etiopii, Nigerii. Europa załamie się, jeżeli wpuścimy wszystkich” - ostrzegł Orban.Jak stwierdził, jest spokojny w sprawie sugestii o możliwości ukarania krajów sprzeciwiających się automatycznym kwotom imigrantów: „Nie zdarzyło się jeszcze, by ukarano kogoś, kto przestrzega unijnego prawa. Zamiast rozmyślać nad kwotami, Bruksela powinna wywrzeć presję na Grecję, która od lat nie strzeże zewnętrznych granic UE”.Orban krytycznie odniósł się do napływu muzułmanów do Europy. „Jeżeli Europa zgodzi się na konkurencję kultur, to chrześcijanie przegrają. Takie są fakty. Ci, którzy chcą, by Europa zachowała chrześcijański charakter, nie zgadzają się na dalszy napływ muzułmanów” - podkreślił premier Węgier. Przy okazji zastrzegł, że jest „wielbicielem islamu”.”..(źródło )

Jak poinformował brytyjski “The Independent”, bojownicy Państwa Islamskiego uwolnili w ubiegłym tygodniu ponad 200 jazydzkich kobiet, dzieci i starców. Pośród nich znajdowała się 9-latka w ciąży, która była gwałcona przez przynajmniej 10 ekstremistów. „..”Według pracowników agencji pomocowych była ona "wykorzystywana seksualnie przez nie mniej niż 10 mężczyzn”. – Większość z nich była bojownikami na linii frontu, bądź zamachowcami samobójcami, którzy otrzymywali dziewczynki w ramach nagrody – powiedział Yousif Daoud, pracownik kanadyjskiej agencji humanitarnej. Jak dodał, dziewczynka jest na tyle młoda, że może umrzeć w trakcie porodu. Także cesarskie cięcie nie zapewnia jej bezpieczeństwa. 9-latka trafiła do Niemiec, gdzie objęto ją specjalistyczną opieką medyczną. „...(źródło )

---- 

Mój komentarz 

Tym prowokacyjnym tytułem chciałem zwrócić uwagę na faktyczny rozpad kontynentu na dwie części. Zachodnia w której odmóżdżone masy wyznają religię polityczną zwana polityczna poprawnością i gender z duża domieszką muzułmańska , w niektórych miejscach już dominująca ,oraz na Środkowo Wschodnią Europę chrześcijańską .Polska, Węgry, Czechy , Słowacja, Rumunia, Bułgaria, Ukraina itd.

 Co ciekawe przewidziałem akcję Niemiec zdestabilizowania imigrantami Polski już kila lat temu ,ale nie spodziewałem się że Niemcy i lichwarze tak szybko przystąpią do wpychania do Polski gigantycznych  mas muzułmańskich . Jeśli plan się powiedzie i do Europy lewactwo ściągnie szybko kilka, lub kilkanaście milionów muzułmanów to wybuchną powstania w miastach całej Europy. Miliony muzułmanów będą przemieszczać się po całej Europie ogarniętej chaosem i wszczynać w kolejnych państwach kolejnych miastach nowe powstania a wtedy nowy Wermacht tłumiący powstania muzułmańskie będzie w Polsce i w całej Europie witany kwiatami a jakieś nowe Gestapo i jego brutalne metody rozprawy z muzułmanami i całą prawicą będzie chwalone.

Dlatego już teraz warto zacząć budować na taką ewentualność wzorem Orbana mur i zasieki ciągnące się wzdłuż Odry i Nysy , Sudetów czeskich, Słowacji aż po Węgry, który oddzieli chrześcijańska Europę od reszty zdychającego kontynentu.

video Islam, pedofilia i muzułmanie

video Michalkiewicz: Jeśli cudzoziemców z innych cywilizacji będzie dużo to grozi nam wojna domowa

Marek Mojsiewicz

Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewic z Twitter 

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „

rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ O rzeźbie Niosącego Światło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.amborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „ 

 13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „

Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe

Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 0001

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

"a wtedy nowy Wermacht tłumiący powstania muzułmańskie będzie w Polsce i w całej Europie witany kwiatami a jakieś nowe Gestapo i jego brutalne metody rozprawy z muzułmanami i całą prawicą będzie chwalone.Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/marek-mojsiewicz/niemcy-ostrzegaja-polske-przed-budowa-muru-na-odrze©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę."

Ciepło,ale nie gorąco. Ja stawiam na Rosję i jej Putina w roli "wybawcy"

Europy. To tu leży pies pogrzebany...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1493063

W nawiązaniu do mojej własnej wypowiedzi z12 września, chciałabym dołączyć film, który świadczy,że chyba mogę mieć rację, co do "wybawcy"Europy:

https://www.youtube.com/watch?t=69&v=xBdQqE4mtnw

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1493698

Postawić, zaminować, zasieki z drutu kolczastego. Najlepiej pod prądem. Wieżyczki obserwacyjne. I strzelać do wszystkiego islamskiego co się rusza.
Nie ma spod Wiednia, króla Jana,
więc Polska musi sobie radzić 
Sama !
 
http://niewygodne.info.pl/artykul5/02480-Rzad-zapomina-o-Polakach-a-przyjmuje-islamskich-imigrantow.htm
Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1493283