Ułaskawienie Kamińskiego. Pokaz siły i skuteczności Dudy

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Wymiar sprawiedliwości, który nie potrafi skazać bandytów z Pruszkowa, wymierza drakońskie kary dla ludzi, którzy walczą z korupcją. Ja się z tym nie zgadzam -oznajmił prezydent Andrzej Duda w Sejmie na krótkim spotkaniu z dziennikarzami przed expose premiera Beaty Szydło.
Prezydent podkreślił  swoje wątpliwości w całej sprawie.
Państwo znacie tę sprawę, wiecie, co było w I instancji, co zrobił sędzia  Łączewski, że sprawa została przez niego maksymalnie upolityczniona. W tej chwili CBA twierdzi, że ujawnione zostały tam nazwiska funkcjonariuszy którzy działali pod przykryciem
— podkreślił Andrzej Duda.
I dodawał:
Jaki wyrok nie zostałby wydany, to zawsze byłby to traktowany jako „polityczny”. Jeżeli mamy budować dobry obraz wymiaru sprawiedliwości w Polsce, a chciałbym, by tak było, to postanowiłem „uwolnić' wymiarprawiedliwości od tej sprawy, bo zawsze ktoś by powiedział, że sądy działały na polityczne zlecenie
— tłumaczył prezydent.
Oznajmił przy tym, że zrobił to „na własną odpowiedzialność jako prezydent Rzeczypospolitej”....]]>(źródło )]]>

Rado „Według Janusza Korwin-Mikkego krytyka decyzji prezydenta ułaskawiającej Mariusza Kamińskiego jest niesłuszna.
Janusz Korwin-Mikke zabrał głos w sprawie ułaskawienia Mariusza Kamińskiego. Konserwatysta nie widzi w tym niczego niewłaściwego oraz niezgodnego z polskim prawem: "Jest oczywiste, że zgodnie z prawem i logiką Prezydent ułaskawia osoby "skazane". Problem w tym, czy osoba "skazana" (ale jeszcze nieprawomocnie) jest osobą "skazaną" w sensie prawa o ułaskawianiu. Gdyby taka interpretacja była niekorzystna dla osoby zainteresowanej, podnoszenie tej sprawy byłoby zasadne. Ponieważ jest dla niej korzystna (zreszta "łaski" zawsze można nie przyjąć!) - nie ma żadnego problemu."- czytamy na jego Facebooku.
Korwin-Mikke uważa, że Kamiński został niesłusznie skazany i że jest to kara za jego walkę z korupcją. W kampanii wyborczej obiecał, że jako prezydent pierwszą rzeczą którą uczyni będzie ułaskawienie Mariusza Kamińskiego.”...(]]>źródło )]]>
-----
Mój komentarz

Lewactwo i agentura sobie umyślili ,że sobie będą robić jaja z Kaczyńskiego, Dudy, generalnie z nowych władz. Jacyś podejrzani , lewaccy sędziowie, prokuratorskie przydupasy lewactwa miały robić co tylko zachcą z Polakami. Upodlanie ich ich bezsilnością .

Duda po raz kolejny pokazał ,że nie jest malowanym prezydentem i potrafi przygiąć kark Michnika, kolaborantów i tłuszczy lewackiej. Wszystkich tych ujadających, zarażonych wścieklizną fanatyzmu politycznej poprawności kolaborujących z obcymi lumpów. To co się działo z Kamińskim pokazuje jeszcze jedno. Całkowite zdemoralizowanie i serwilizm urzędników i funkcjonariuszy Polski . Rozpad państwa , bo istotą państwa jest realna sprawiedliwość

Duda pokazał ,że z tym koniec .Że czas elementarnej sprawiedliwości dla Polaków wraca. I że aby tą sprawiedliwość przywrócić nie będzie zważał na upiorne wycie w mediach lewackich upiorów i zmór .

Poza tym każde działanie, które osłabi agenturę i kolaborantów jest działaniem, dobrym dla Polski pożądanym. Ułaskawienie Kamińskiego jest symbolicznym osinowym kołkiem, którym Duda przyszpilił w wrogie Polsce sprzedajne lewackie truchła w ich licznych trumnach rozsianych po mediach, urzędach i organizacjach.

Ułaskawienie Kamińskiego To także pokaz bezkompromisowości , siły i skuteczności Dudy.

Video Przemówienie M. Kowalskiego: PARYŻ - przestroga dla Polski
video Rafał Ziemkiewicz rozmawia ze Sławomirem Sierakowskim o uchodźcach 2015-08-31
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka ]]>Marek ]]>]]>Mojsiewicz]]> i  na  ]]>Twitt]]>erze  
Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści ]]>„ Pas Kuipera”]]>
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
]]>„ ]]>]]>Dobre złego początki „ ]]>]]>Na końcu którego będzie o bogini]]>]]>Kali]]>]]>„ ]]>]]>]]>]]>Nie]]>]]>należy]]>]]>nerwosolu pić na oko ]]>]]>„ ]]>]]>O rzeźbie Niosącego]]>]]>Światło ]]>]]>]]>]]>Impreza ]]>]]>]]>]]>Starskiego „ ]]>]]>]]>]]>Tych filmów już się oglądać nie da „ ]]>7.]]> „ ]]>]]>Mutant „ ]]>]]>„ ]]>]]>Anne Vanderbilt „]]> ]]>„ ]]>]]>Fenotyp rozszerzony.lamborghini„]]> 10. ]]>„ ]]>]]>Spisek w służbach specjalnych „11.]]> ]]>Marzenia ]]>]]>ministra o]]>]]>łapówkach „]]> 12. ]]>„ ]]>]]>Niemierz i kontakt z cybernetyką „]]> 
 ]]>13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „]]> 14 ” ]]>Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „]]>
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . ]]>Facebook „ Klechda Krakowska]]>
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 0001

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

jest prawdy w tym przemówieniu. (M. Kowalski). Trafne spostrzeżenia. Po tragedi w paryżu, podobne nasunęły mi się wnioski co do, posiadania broni przez obywateli. Terroryści, czy choćby uliczni chuligani nie poczynali by sobie tak śmiało, licząc się z faktem iż ktoś w otoczeniu może posiadać legalnie broń.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1499114

Prezydencie.

Za twarz tych wszystkich POtuskich, WSIowych, komoruskich, POstkomuszych łajdaków w togach.                        "sędzia"  Łączewski !  Przestępca w todze łamiący PRAWO ! 

Za twarz i na zbity pysk z Trybunału Konstytucyjnego !  I za te jego i kolesi łajdackie wyczyny winni ponieść zasłużoną karę. Wszyscy ! Jak Polska Długa i Szeroka jest ! Przewietrzyć tę POtuską, mafijną comorrę !!! Skończyć czas z igraszkami zamiast PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI !

ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ !

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1499121

i brawo dla pana prezydenta Dudy za podjecie decyzji o ułaskawieniu Mariusza Kamińskiego, który w tak bezpardonowy sposób walczył z pełowska i peezelowską korupcją oraz brawo dla pana Kamińskiego, że podjał się tego zadania i mimo skrajnie niekorzystnych warunków wytrwal.

Aby zmienić sytuację w Polsce potrzeba ludzi mądrych, odważnych, uczciwych i bezkompromisowych.

Vote up!
3
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1499122

że to bezmózgowiec. Rzut oka wystarcza na łajdacką twarz:

czółko i uszy mówią o nim wszystko:

POtuski łajdak.

A po owocach poznajemy, że to jest prawda. Pruszków się kłania

Vote up!
2
Vote down!
0
#1499124

Przy "okazji" emigracji muzułmanów na nie spotykaną totąd skalę, oraz po "wydarzeniach w Paryżu.

Zacytowany komentarz z YT

"Europejczycy w kwestii islamu popełniają zasadniczy błąd; uważają, że islam to religia. W rzeczywistości to niezwykle opresyjny, wymagający ślepego posłuszeństwa totalitarny system polityczny, posiadający własny system prawny, wypaczony system wartości moralnych i nastawiony na podbój. Wszystkie zasady islamu podporządkowane są naczelnej idei, jaką jest zniszczenie wszystkich innych światopoglądów."

bieżący "Przewodnik Katolicki"

Patriarcha Antiochii o planie muzułmanów (marionicki paatriarcha Antiochii kard. Bechara Boutros Rai)

 

"islam ma jasną, dwutorową strategię podboju Europy. Składają się na nią religia i prokreacja.- Często słyszałem od muzułmanów. że ich celem jest podbicie Europy dwojaką bronią: swą wiarą i przyrostem naturalnym - powiedział patriarcha. Wyznawcy islamu konkludują,że skoro chrześcijanie nie chcą mieć dzieci i prawie nie praktykują swojej wiary, to islam ich pokona. Kardynał przyznał ze smutkiem, że muzułmanie poważniej traktują swoją wiarę niż większość chrześcijan i dlatego zdobywają nowych wyznawców. Muzułmanie "wierzą, że prokreacja jest wolą Bożąi taki jest cel małżeństwa". Chrześcijanie zaś niechętnie zawierają małżeństwa i mają niewiele dzieci. Dodał, że dla wyznawców islamu praktykowanie wiary jest sprawą istotną i zasadniczą."

Czyż to się już nie dzieje ?  Ten proceder trwa nie od dziś ale od dziesiątków lat. Tylko zapewne wielu z nas (łącznie ze mną) do tej pory nie zdawało sobie z tego faktu sprawy. 

Poniżej link do strony na YT o islamie w Europie. Film nie jedyny, ale warto zobaczyć.

https://www.youtube.com/watch?v=48zcPakMWBg

Daje do myślenia.

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1499130

Oporniku, przed chwilą byłem na facebooku, a to jest pokłosie mojej tam wizyty:

w temacie tej inwazji terrorystów, co to się kłamliwie nazywa imigracją.

Temat dotyka brukselskiej centrali tego eurokołchozu, czy też euroburdelu, w którym pierwsze skrzypce gra kreatorka tego syfu - kanzlera makrela córka Hitlera z kolesiem żabojadem.
 
A prawdę w jej i w jego oczy, wygarnął Nasz Prof. Legutko.
Dziabało ją to boleśnie, co było widać, no ale wyjść nie mogła za potrzebą. 
Musiała dostać te baty.
Ale czy ta chłosta ją czegokolwiek nauczy ?
 
Pażiwiom uwidim: 
 
 
Źródło: Internet
 
Vote up!
0
Vote down!
0
#1499178

Dziękuję Prezydentowi Andrzejowi Dudzie za ułaskawienie Mariusza Kamińskiego, gdyż pozostaje on symbolem czynnej walki z aferami i korupcją w Polsce, a jak powszechnie wiadomo, gdzie drwale rąbią, tam drzazgi lecą. Nie mogę pojąć jak to w naszym kraju było możliwe, że przez tyle lat, przewinęło się tak wiele, tak poważnych afer i nie ma winnych, mało tego na naszych oczach ludzie zamieszani, umoczeni i winni są wypuszczani na wolność, a ich sprawy kasuje się, lub zaraz na początku właściwie całego procesu, skrzętnie zamiata się pod dywan. Tymczasem ludzie którzy żywo przyczynili się do wykrycia tych czy innych afer i nadużyć, jakże często są niszczeni, bądź nawet giną w niedwuznacznych sytuacjach. Ktoś powie że to zwyczajna walka polityczna, ekonomiczna, czu jeszcze inna (mafijna), no to w takim razie jak walka, to walka, zatem gonić aferzystów, jak bolszewików. Osobiście jestem za ustanowieniem realnego prawa do konfiskaty znacznej części majątku, tych wszystkich, którym udowodni się nielegalne, złodziejskie rozkradanie (prywatyzowanie) majątku polskiego od roku 1989.

Vote up!
1
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1499152

Właśnie takiego działania oczekiwałem od Pana Prezydenta, a teraz oczekuję od Naszego Rządu.

Liczy się tylko skuteczność i  fakty dokonane. Sędziowie nie "służący sprawiedliwości"  muszą odejść.

Media  nie służące  komunikacji społecznej, manipulujące opinią społeczną, szerzące kłamstwa i

powodujące podziały powinny być likwidowane na drodze prawnej. Dziennikarze za kłamstwa i

pomówienia powinni być karani na drodze prawnej. Sejm powinien uchwalić prawo, które usuneło by

z przestrzeni publicznej wulgaryzmy i hamskie zachowania - także w Sejmie RP.

Oczywiście lewactwo i postępactwo będzie robiło wszystko aby maksymalnie przeszkadzać w

Dobrych Zmianach, jednak nie wolno się poddać..

Vote up!
0
Vote down!
0

RAK

#1499165

Niestety jeszcze tej zbrodniczej mafii z PO całkowicie nie przyszpilił...

Lecz początek został zbrobiony.

A tym postbolszewickim mafiozom została już niemal tylko czysta sowiecko-bolszewicka nienawiść do Polaków!

Vote up!
0
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1499189

Widzowie mogli odnieść wrażenie, że PiS właśnie ponosi największe klęski od lat… Zaczyna się walka na śmierć i życie

(…)
3. Kompromitacja mediów. Po obejrzeniu głównych wydań „Wiadomości” telewizji publicznej i „Faktów TVN” nikt nie powinien mieć już wątpliwości, że wtorek był najgorszym dniem dla Prawa i Sprawiedliwości od wielu, wielu lat. Z lewa i prawa sypie się przecież krytyka wobec rządu. Głównie, że za dużo naobiecywał i nie spełnił. Drobnostka, że dziś dopiero rozpoczyna realne przejmowanie sterów państwa, gdzieś tam umknęła. Na dodatek mnożą się potępienia prezydenta Andrzeja Dudy, który śmiał ułaskawić nieprzekupnego państwowca, skazanego za ściganie przestępców. Jak wiadomo, w III RP działa się odwrotnie.
(…)
Ten pełen pogardy stosunek do prawdy i do obywateli, ta nienawiść do decyzji Polaków, musi się skończyć. No i nie możemy dopuścić do powstania nowego przemysłu pogardy, na co najwyraźniej establishment się zdecydował.

4. Rozczarowanie Kukizem. Myślałem, że w szatach przedstawiciela obozu zmiany wytrzyma nieco dłużej. W końcu w kampanii wielokrotnie dawał do zrozumienia, że jest inną niż PiS, ale także siłą na rzecz nowej Polski. A tu przy pierwszym głosowaniu, poza Kornelem Morawieckim, wszyscy kukizowcy podnieśli ręce na „nie”. Wyszło więc, że bardziej tego rządu i tej zmiany chcą ludzie PSL, którzy się wstrzymali. Dziwne.

5. Atak zewnętrzny. Zwłaszcza z Niemiec. Widać, że im bardziej bankrutuje projekt Europy multi-kulti, a więc państwowy infantylizm, tym większa pojawia złość na naród, który wybrał drogę odmienną i samodzielną. Nie ma co ukrywać, to spory kłopot dla nowych polskich władz. Niemieckie zasoby medialne są w Polsce są za duże, by lekceważyć to zagrożenie.

Podsumowując: przez ostatnie lata wszyscy, i władza, i opozycja, i media, przyzwyczaiły się do pewnych ról. Chwilę zajmie zrozumienie, że zdarzyła się Polakom ogromna szansa na przeprowadzenie zmiany fundamentalnej. Czy skorzystamy? Na horyzoncie wiele zagrożeń i kilka jasnych punktów. Jedno jest pewne – to będzie bój na śmierć i życie.

autor: Michał Karnowski

Obserwuj mnie na Twitterze: @michalkarnowski. Urodzony w 1976 roku. Dziennikarz, publicysta, autor książek. Współtwórca zabranego zespołowi tygodnika „Uważam Rze. Inaczej Pisane”. Teraz współtworzy tygodnik „w Sieci” i portal w Polityce.pl.

Cytowane za: http://wpolityce.pl/polityka/272319-widzowie-mogli-odniesc-wrazenie-ze-pis-wlasnie-ponosi-najwieksze-kleski-od-lat-zaczyna-sie-walka-na-smierc-i-zycie

Vote up!
0
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1499190