Gadowski.Petru i Kijowski mają swoich oficerów prowadzących?

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Jan Hartman: Byłoby wspaniale, gdyby Soros wspierał działanie KOD „...”"Żydowski bankier wspiera KOD" kontra "narodowość nie ma znaczenia". „...”Jan Hartman: - Przede wszystkim to nie byłoby nic złego, gdyby Fundacja Batorego finansowała działalność prodemokratyczną w Polsce. Gdyby tak było, informacja o tym znalazłaby się na stronie fundacji. Skoro jest dementi, znaczy, że finansowania takiego nie było. Ale nie byłoby w tym nic złego. „...”Całkiem poważnie - to bardzo przykre, że z ust polityków padają słowa o "żydowskim bankierze sponsorującym marsze KOD". Nawet gdyby to finansowanie miało miejsce, to narodowość osoby finansującej nie ma znaczenia. Czy demokrację wspiera Chińczyk, Fin, Francuz, nie może przyćmić to szczytnego celu, jaki im przyświeca. „...]]>(źródło )]]>

Gadowski ujawnia: „Za aktywnością pewnej partii politycznej i pewnego ruchu, który teraz wychodzi na ulice, stoją funkcjonariusze służb”.....”Przede wszystkim rząd musi zapanować nad tym, czym zajmują się służby, nałożyć służbom kaganiec tak, żeby służby nie prowadziły pod pozorem legalnych operacji, operacji zbierania haków na niewygodnych dziennikarzy i polityków, czy operacji prowokacyjnych, mających na celu wywołanie różnych ruchów społecznych”...”Ja jestem przekonany, że za tą aktywnością pewnej partii politycznje i pewnego ruchu, który teraz wychodzi na ulice, stoją funkcjonariusze służb”...””rząd musi nad tym zapanować, bo inaczej funkcjonariusze służb, broniąc interesów swoich i swoich środowisk, doprowadzą do destabilizacji społecznejw Polsce, a rząd może utracić władzę”. „..”Wysocy oficerowie wszystkich służb, którzy służyli za Platformy Obywatelskiej powinni  zostać odsunięci od wpływów, a w konsekwencji i czasem od służby, dlatego, że są to ludzie zdemoralizowani i niebezpieczni dla niepodległego państwa „..”„Ich miejsce powinni zająć ludzie ideowi i sprawdzeni, z dobrych rodzin, mający mocny kręgosłup moralny, dlatego że działalność w służbach specjalnych jest jednak ciemniejszą stroną rzeczywistości i tylko ludzie o bardzo mocnej formacji moralnej  mogą utrzymać się w ryzach i działając w służbach, wykorzystując mechanizmy funkcjonowania służb, nie popadną w degenerację. „..]]>.(źródło )]]>

2009 Tomasz Sakiewicz” Czempiński zakładał Platformę”...”Wygląda na to, że PO ma poważny problem. Twórcy tej partii przyznają się do ojcostwa. Oto informacja podana za "Niezalezną.pl".
Generał Gromosław Czempiński, wieloletni pracownik Wywiadu PRL, a później szef UOP, w rozmowie z Niezależną.pl ujawnił informacje o swoim udziale w powstaniu Platformy Obywatelskiej. "Nie było łatwo im wytłumaczyć, że mogą nadać nowy impet na scenie politycznej" - powiedział nam Czempiński o swoich rozmowach z Tuskiem i Olechowskim.
W rozmowie z Niezależną.pl Czempiński potwierdził, że był tą osobą, która dała początek partii. Jak stwierdził, PO powstała dzięki jego rozmowom z politykami i długim przekonywaniu ich, że teraz jest czas i miejsce na powstanie partii. Rozmawiał z wieloma z nich, również z trójką tych, których później nazwano ojcami założycielami, trzema tenorami  - Olechowskim, Płażyńskim, Tuskiem. 
- Nie było łatwo im wytłumaczyć, że mogą nadać nowy impet na scenie politycznej- powiedział Niezależnej.pl Czempiński. Dodał, że choć długo to trwało, PO odniosła sukces. 
- A potem jak przystało na człowieka ze służb nie rościłem sobie żadnych pretensji do tego, aby być członkiem partii albo działać. Ludzie ze służb nie powinni być w polityce- wyjaśnił Niezależnej.pl Czempiński.
Goszczący wcześniej na antenie Polsat News Czempiński udzielił podobnych wypowiedzi, odpowiadając na pytanie prowadzącej program Dorocie Gawryluk, czy to prawda, że namawiał Piskorskiego i Olechowskiego, by założyli Platformę Obywatelską -Miałem dość duży udział, w tym że powstała Platforma, mogę powiedzieć, że odbyłem wtedy olbrzymią liczbę rozmów, a przede wszystkim musiałem przekonać Olechowskiego i Piskorskiego do pewnej koncepcji, którą później oni świetnie realizowali- stwierdził Czempiński.
- Odbyłem ogromną ilość rozmów w tym zakresie z członkami Unii Wolności. Uważałem, że wybór Geremka przesądza o kryzysie w tej partii i to był najlepszy moment, by powstała nowa partia - mówił w audycji telewizyjnej Czempiński.
Na antenie Polsat News Czempiński stwierdził również, że nie zaangażuje się w powstawanie nowego ruchu na scenie politycznej wokół Stronnictwa Demokratycznego. Ne chce, aby ruch nosił piętno udziału służb, jak miało to miejsce w przypadku Platformy Obywatelskiej. W rozmowie z portalem Niezależna.pl Czempiński stwierdził, że na scenie politycznej, na której panuje stagnacja, potrzebna jest nowa dynamika. Partia Donalda Tuska stała się partią wodzowską. Czempiński dodał, że Piskorski to polityk dynamiczniejszy, który może się teraz sprawdzić.
Gromosław Czempiński, działając dla komunistycznego wywiadu, był oficjalnie zatrudniony przez Ministerstwo Spraw  Zagranicznych, najpierw w Konsulacie Generalnym w Chicago (1975-1976), później Polskim Przedstawicielstwie przy  ONZ w Genewie (1982-1987). W 1990 roku znalazł zatrudnienie w UOP, początkowo jako zastępca szefa Zarządu Wywiadu, później jako szef tej instytucji.
Ciekawę czy służby zdecydowały się postawić na nowego konia, czy też chłopcy się pokłócili?”...]]>(źródło)]]>

Minister finansów Wolfgang Schaeuble powiedział w niedzielę, że rząd Niemiec jest gotowy do zwiększenia wydatków militarnych w kontekście kryzysu związanego z uchodźcami. Wyraził też nadzieję na powstanie "wspólnej europejskiej armii"....”W wywiadzie dla niedzielnego wydania "Bilda" - "Bild am Sonntag" - Schaeuble podkreślił konieczność "uruchomienia znacznych dodatkowych środków na rzecz wspólnych europejskich inicjatyw obronnych"....”"Połączyć armie"....”- Ostatecznie naszym celem powinna być wspólna europejska armia. Środki przeznaczane na 28 armii narodowych można wykorzystać znacznie efektywniej, jeśli się je połączy - przekonywał niemiecki ministe"...”Dla Niemiec oznacza to, że będziemy musieli wspierać politykę zagraniczną i bezpieczeństwa silniej niż może byśmy chcieli - zaznaczył Schaeuble. „...]]>(źródło )]]>

Antyarabskie zamieszki na wyspie pokazują, jak głęboki jest konflikt społeczny we Francji. „...”Zaczęło się w czwartek, gdy w jednej z dzielnic stolicy Korsyki Ajaccio zamieszkanej  przez osiadłych od dawna na wyspie imigrantów z Maghrebu wybuchł pożar. Okazało się, że został podłożony z myślą zwabienia strażaków.
– To była zasadzka. Czekało na nas kilkudziesięciu młodych ludzi z kijami bejsbolowymi i metalowymi prętami. Rzucili się na wóz strażacki, wybijając okna i niszcząc jego wyposażenie. Wznosili przy tym okrzyki : „Sp.... Nie jesteście u siebie" – relacjonowali strażacy jednemu z kanałów francuskiej telewizji.
Rannych zastało dwóch strażaków oraz policjant. W piątek przed siedzibą policji w Ajaccio zjawił się kilkusetosobowy tłum, dając wyraz poparcia dla władz.
Jak piszą francuskie media, grupa około 300 osób udała się w rejon zamieszkany przez imigrantów, gdzie zaatakowali meczet będący właściwie salą modlitewną w jednym z  budynków. Ucierpiało wiele egzemplarzy Koranu. Wszystkiemu towarzyszyły okrzyki w rodzaju: „To nasz dom", „Arabowie, wynoście się".”...]]>(źródło )]]>

Żakowski w oparach absurdu. Porównuje lidera KOD do Powstańców Warszawskich i... Wałęsy”...”Bojownik o wolność na kształt Powstańców Warszawskich, członków Solidarności, a nawet ktoś na kształt Lecha Wałęsy – tak w oczach Jacka Żakowskiego wygląda lider Komitetu Obrony Demokracji Mateusz Kijowski. Choć w ostatnim czasie publiczne wypowiedzi redaktora Żakowskiego przestają już raczej dziwić, obok tego wywiadu naprawdę trudno przejść obojętnie.
Dziś informowaliśmy już, że dla Mateusza Kijowskiego za organizację antyrządowych protestów utworzono nawet specjalną nagrodę. Towarzystwo Dziennikarskie z Sewerynem Blumsztajnem i Jackiem Żakowskim na czele przyznało liderowi KOD „Nagrodę Wolności”, którą naprędce ustanowiono. „...” Żakowski: Rozumiem, że jak KOD się zarejestruje, to jako lider wielkiego ruchu społecznego będzie tam miał pensję, która pozwoli mu płacić alimenty i działać. To by było normalne. Powiem jednak brutalnie: w Polsce od pokoleń mężczyźni zostawiają kobiety z dziećmi i idą na wojnę. Są takie sytuacje, jak Wałęsy...
 „Super Express”: To porównanie to gruba przesada!
 Żakowski: Dlaczego przesada? To jest złe, ale nie ma ratunku. Jak jest sytuacja, którą oceniamy jako wyższą konieczność, np. obrony demokracji albo wolności, to rodzina cierpi! I jeżeli człowiek decyduje się zapłacić tak ogromną cenę, by zrobić coś dla kraju jak pan Kijowski, to tym bardziej należy mu się szacunek i uznanie!”...”Wyraźnie zaskoczony dziennikarz „Super Expressu” dopytuje Żakowskiego, o jaką cenę mu chodzi, skoro Mateusz Kijowski wolał zrezygnować z dobrze płatnej pracy i płacenia alimentów na swoje dzieci. Pytanie o to, jaką cenę muszą płacić teraz dzieci i była żona lidera KOD wyraźnie rozwścieczyło redaktora Żakowskiego. „..]]>.(źródło )]]>

 Mateusz Kijowski, lider Komitetu Obrony Demokracji, trafił na pierwszą stronę środowego wydania "Super Expressu". Nie z powodu walki o demokrację, niezależność Trybunału Konstytucyjnego czy przestrzeganie Konstytucji RP, ale swoich zaległych alimentów - ubolewa "Gazeta Wyborcza". Ten sam dziennik jeszcze kilka miesięcy temu deklarował w jednym z tekstów:"Niepłacenie alimentów to przemoc". „...”Kijowski na okładce bulwarówki trzyma żółtą różę. To zdjęcie z sobotniej manifestacji Komitetu Obrony Demokracji pod Sejmem. Obok kłujący w oczy tytuł: „Nie płaci alimentów na dzieci”. Słowo „alimenty” na czerwono. I dopisek: „Szokujące ustalenia » SE «o przywódcy KOD” - pisze Agnieszka Kublik. „...”Lider KOD tłumaczy "GW", że zalega z alimentami, bo pogorszyła mu się kilka lat temu sytuacja finansowa, stracił pracę i dlatego "żyje na utrzymaniu nowej żony". Zapewnia, że alimenty płaci, choć nie w całości i stąd cały dług.
Ciekawa jest w tym kontekście decyzja Kijewskiego, który zarabiał prawie 7 tys. zł (zasądzone alimenty wynoszą 2,1 tys.), a jednak zrezygnował z pracy w PZPN na rzecz działalności w KOD. Bezinteresownie?
– Odszedł w listopadzie po półtora roku pracy. Zrezygnował sam, powiedział, że nie jest w stanie łączyć pracy z zaangażowaniem w Komitet Obrony Demokracji – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski.”...”Internauci przypominają, że "GW" zazwyczaj nie jest tak pobłażliwa wobec ojców zalegających z alimentami „...”Napisałam wczoraj o tym, że niepłacenie alimentów to przemoc wobec byłej żony, męża, partnera czy partnerki. I rozpętałam burzę. Piszą do mnie i niepłacący, i niedostający alimentów. A przez forum "Wyborczej" i moją pocztę mailową przelała się fala emocji. Głównie złych"- pisała w kwietniu br. na łamach "GW" Małgorzata Kolińska-Dąbrowska. .]]>(źródło )]]>

Rząd Izraela przyjął w niedzielę kontrowersyjny projekt ustawy przewidujący zaostrzenie przepisów dla organizacji non profit otrzymujących finansowanie z zagranicy. „...”Projekt, nazwany „ustawą o przejrzystości” i zaproponowany przez minister sprawiedliwości Ajelet Szaked, ma objąć organizacje, których ponad połowa funduszy pochodzi z zagranicy. Zostały one zobowiązane do wskazywania tożsamości darczyńców w deklaracjach finansowych. O tożsamości darczyńców muszą również informować przedstawiciele organizacji podczas debat w parlamencie.
Nowe przepisy nakładają na pracowników organizacji obowiązek noszenia specjalnych identyfikatorów w czasie spotkań w komisjach parlamentarnych; podobne identyfikatory noszą obecnie przedstawiciele różnych lobby.
Minister Szaked argumentowała, że jej celem jest powstrzymanie organizacji, które biorą zagraniczne pieniądze, a następnie krytykują Izrael. Oskarżyła niektóre z nich o „podważanie prawa Izraela do istnienia jako żydowskiego i demokratycznego państwa”. Oświadczyła też, że izraelska opinia publiczna „ma prawo wiedzieć, kiedy zagraniczne rządy angażują się w wewnętrzne sprawy innego kraju”....”Około 70 organizacji koncentruje się na konflikcie izraelsko-palestyńskim i otrzymuje finansowanie albo od UE jako całości, albo od poszczególnych rządów, w tym Danii, Szwecji, Belgii czy Norwegii. „..]]>.(źródło )]]>
-------
Ważne

Gadowski „Ich miejsce powinni zająć ludzie ideowi i sprawdzeni, z dobrych rodzin, mający mocny kręgosłup moralny, dlatego że działalność w służbach specjalnych jest jednak ciemniejszą stroną rzeczywistości i tylko ludzie o bardzo mocnej formacji moralnej  mogą utrzymać się w ryzach i działając w służbach, wykorzystując mechanizmy funkcjonowania służb, nie popadną w degenerację. 
-------------
Mój komentarz

Słabe lewackie państwo, które zaczyna być nazywane ateistycznym to silne służby. Nie na tyle silne jednak ,aby samodzielnie rządzić ,ale wystarczająco silne, aby wespół kontrolować scenę polityczna Wyjątkiem jest Rosji gdzie to służby rządzą bezpośrednio.

Ustrój polityczny , zaprojektowany dla państw zachodu przez Rothschildów i reszty oligarchów zakłada policentryczność, czyli słabość i niezależność od siebie wszystkich urzędów. Słabe ale nie uznające niczyjej władzy nad sobą prokuratura, sądy, prezydent, premier, Sejm , senat, prezes banku centralnego , Trybunał Konstytucyjny, Sąd Najwyższy, NS, Do tego dochodzi legalna agentura i kolaboranci działający w legalnych organizacjach , finansowane oficjalnie i legalnie zza granicy. Do tego takie kuzrioza jak legalna szowinistyczna masoneria żydowska , do której dla Polaków wstęp jest wzbroniony, a jej lider Hartman bezkarnie głosi ,że przejmie kontrolę nad polskimi szkołami i wynarodowi dzieci polskich chamów , jak w swej łaskawości określił Polaków (]]>http://naszeblogi.pl/54640-zydowski-mason-grozi-ze-wynarodowi-dzieci-polskich-chamow]]> )

To nie jest opis silnego państwa zdolnego zapewnić sprawiedliwość i dobrobyt, ale burdelu w którym tak dobrze czują Rothschildowie, Rockefellerowie, Morganowie , Sachsowie ,Michnik ,Smolar, Petru, Kijowski , obce koncerny, banki, służby i lewactwo.

Gadowski ma rację. Należy służby wyczyścić ,. Należy prowadzić specjalne prawo ,że udział lub mieszanie się byłych członków służb do polityki jest karane długim więzieniem.

Nowe zaś służby powinny składać się z ;porządnych ojców rodzin , ludzi wierzących , najlepiej katolików , czyli takich o mocnych kręgosłupach .Zachód wypowiedział Polsce wojnę ideologiczną ,już prowadzi  niewidzialną wojnę hybrydową , dokonuje w tej chwili medialnej i politycznej agresji. Lichwiarstwo już się szykuje do rozpoczęcia finansowej agresji przeciw Polsce. Dlatego służby musza się składać z patriotów ,ludzi pewnych ,lojalnych i brzydzących się politycznej poprawności , gender i ateizmu.          

Takie zdrowe służby będą wiernie służyć Polsce, jej interesom . Aby jednak takie służby zbudować potrzebne jest powstanie silnego suwerennego ośrodka politycznego .Bo tylko taki jest w stanie takie dzieło przedsięwziąć.

Taki ośrodek władzy w Polsce,suwerenny, silny, narodowy tworzy w tej chwili Kaczyński. Trudno się dziwić ,że kolaboranci i agentura tak bardzo się uaktywniła. Gadowski uważa ,że służby wspierają ta agenturę, czyli Petru i Kijowskiego. Czy oboje maja swoich oficerów prowadzących. Na pewno są ludzie którzy ich prowadza , jakieś sprężyny ,które wprawiają w ruch i Petru i Kijowskiego , sterują nimi. niczym marionetkami, kukiełkami.Ta jedna wielka manipulacja jaka jest Petru, Kijowski,KOD i Nowoczesna to fascynujące zjawisko o ogromnej złożoności To miedzy innym opis funkcjonowania V kolumny w XXI wieku .To Forma agresji na Polskę i pokonania jej , upodlenia bez użycia armii.    

video Wojskowe Służby Informacyjne * WSI * NIEZNANE FAKTY - DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH
video Jan Pospieszalski Bliżej Służby Specjalne
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka ]]>Marek ]]>]]>Mojsiewicz]]> i  na  ]]>Twitt]]>erze  
Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści ]]>„ ]]>]]>Pas Kuipera”]]> 
]]>Rozdział drugi ]]>
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
]]>„ ]]>]]>Dobre złego początki „ ]]>]]>Na końcu którego będzie o bogini]]>]]>Kali]]>]]>„ ]]>]]>]]>]]>Nie]]>]]>należy]]>]]>nerwosolu pić na oko ]]>]]>„ ]]>]]>O rzeźbie Niosącego]]>]]>Światło ]]>]]>]]>]]>Impreza ]]>]]>]]>]]>Starskiego „ ]]>]]>]]>]]>Tych filmów już się oglądać nie da ]]>]]>„ ]]>7.]]> „ ]]>]]>Mutant ]]>]]>„ ]]>]]>„ ]]>]]>Anne Vanderbilt „]]> ]]>„ ]]>]]>Fenotyp rozszerzony.lamborghini„]]> 10. ]]>„ ]]>]]>Spisek w służbach specjalnych „11.]]> ]]>Marzenia ]]>]]>ministra o]]>]]>łapówkach „]]> 12. ]]>„ ]]>]]>Niemierz i kontakt z cybernetyką „]]>  ]]>13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „]]> 14 ” ]]>Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „]]>
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . ]]>Facebook „ Klechda Krakowska]]>
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 0001 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

pod rządami lewacko-liberalnymi jest prowadzona na sznurku,pytanie czyim,
bo nie trzeba być ślepcem by tego nie dostrzec .

Vote up!
3
Vote down!
0

zza winkla

#1503388