Charyzmatyczny Międlar jednym z przywódców religijnych ?

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Winnicki: ks. Międlar na rozstaniu z kapłaństwem, potrzebuje modlitwy  „...”Dobrze się stało, że prokuratura umorzyła to śledztwo - powiedział Robert Winnicki, poseł niezrzeszony, prezes Ruchu Narodowego. Odniósł się w ten sposób do zakończenia śledztwa w sprawie marszu ONR i kazania księdza Jacka Międlara. „...”Ksiądz Międlar we wtorek wystąpił ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy. - Ja myślę, że po prostu ksiądz Międlar potrzebuje dużej ilości naszej modlitwy. Jest w bardzo ciężkim okresie swojego życia, na rozstaniu z kapłaństwem - powiedział Robert Winnicki, poseł niezrzeszony, prezes Ruchu Narodowego."...(źródło )

To rażące naruszenie prawa do czci! Zdecydowany protest kapłanów przeciw oskarżeniom ks. Międlara w TVP”...”Stanowczo protestujemy przeciwko rażącemu naruszeniu prawa do czci, w tym szczególnie prawa do dobrego imienia przysługującego kapłanom diecezji sosnowieckiej i prawa do dobrej sławy kurii diecezjalnej w Sosnowcu” - piszą w liście do prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego duchowni diecezji sosnowieckiej.

Sprawa dotyczy czwartkowej wypowiedzi ks. Jacka Międlara w programie Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać”, w której mówił o lobby gejowskim w polskim Kościele.W przekazanym Katolickiej Agencji Informacyjnej liście sosnowieccy księża wskazują, że programie „Warto rozmawiać”, w rozmowie Jana Pospieszalskiego z ks. Jackiem Międlarem, przy wielusettysięcznej widowni padły bezpodstawne, niczym nie poparte zarzuty szkalujące księży diecezji sosnowieckiej i samą diecezję.Sprawa jest tym bardziej bulwersująca, że miało to miejsce na antenie Telewizji Publicznej, jak sama nazwa wskazuje dobra publicznego, która jak wynika z jej misji powinna kierować się szczególną:odpowiedzialnością za słowo i respektować chrześcijański system wartości, za podstawę przyjmując uniwersalne zasady etyki—podkreślają duchowni.Wskazują również, że prowadzący program nie reagował w wystarczający sposób na rozpowszechniane kłamstwa.W naszym przekonaniu zadaniem dziennikarza TVP jest dążenie do prawdy, której częścią, nawet jeżeli małą, są także dobra osobiste nas, Kapłanów młodej diecezji sosnowieckiej jak i dobra osobiste samej diecezji, Kościoła lokalnego, w którym chcemy i staramy się służyć Bogu i ludziom—czytamy w liście do prezesa TVP.Oburzenie księży wywołała wypowiedź ks. Jacka Międlara, w której przekonywał o istnieniu w Kościele tzw. homoseksulanego lobby. Jako przykład wskazał jednego z seminaryjnych wykładowców sosnowieckiego seminarium duchownego, który według relacji ks. Międlara, miał spotykać się ze swoim adiunktem w jednym z klubów.Proszę bez nazwisk, bo nie mam w tej chwili możliwości weryfikacji—zaprotestował Pospieszalski, gdy ks. Międlar wymienił nazwisko duchownego.'...(źródło)

-----------

Ważne

http://naszeblogi.pl/63467-wikileaks-franciszek-i-jest-pod-pelna-kontrola-sorosa

http://naszeblogi.pl/63622-polski-kosciol-zdominuje-chrzescijanskie-miedzymorze

------------

Mój komentarz

W kościele katolickim mamy do czynienia ze schizmą i zaprzaństwem wobec nauk proroka Jana Pawła II . Na czele lewackiego obozu schizmy z ośrodkiem w niemieckim kościele stoi stoi Franciszek I

Schizm oprócz wymiaru duchowego i doktrynalnego ma również swój wymiar geograficzny. W Europie narodem wiernym nauce proroka Jana Pawła II zostaną Polacy ,oraz katolicy z państw Europy Środkowej i Bałkanów. Europa Zachodnia jest stracona dla katolicyzmu. Powstał tam jakiś bękart , skrzyżowanie ideologi lewackiej i wynaturzonego , wykręconego , upadłego katolicyzmu.

Jacek Międlar jest młody,pokusa świata łatwo mogą go zniszczyć , ale jeśli mu się uda unikną pułapek Szatana, to kto wie jak daleko zajdzie w czasie pogłębiającej się smuty kościoła , zaprzaństwa wobec nauk Jana Pawła II .

W tej sytuacji , czyli czasu upadającego Rzymu Kaczyński i jego sukcesorzy będą starli się mieć coraz większy wpływ na polski kościół katolicki , aby nie doszło do jego infiltracji i przejęcia nad nim kontroli przez obce lewackie ośrodki typu chociażby Soros. Tak jak sie dzieje z Watykanem   Jeśli Rzym upadnie , dokona ostatecznej schizmy i zaprzaństwa istotną kwestią dla Polaków i ich państwa będzie oparcie kościoła w Polsce na naukach proroka Jana Pawła II i nieuznawaniu autorytetu lewackiego kościoła niemieckiego i powiązanych z nim odszczepieńców. Lobby homoseksualne , pedofilskie i lewackie w kościele to nie jest tylko problem wewnętrzny  kościoła w Polsce. Jego istnienie jest ogromnym zagrożeniem dla Polski i Polaków i ich przyszłości.  Zdrowy polski kościół  katolicki  to być,albo nie być dla Polaków i Polski, bo ich los jest ze sobą związany nierozerwalnie. A schizma kościoła Zachodu staje się faktem i nabiera siły.   

video Grzegorz Braun o ks. Jacku Międlarze i Polskim Nacjonalizmie

video Marsz Niepodległości - ks. Jacek Międlar - Nie islamska, nie laicka, wielka Polska katolicka !!!

video Ks. Jacek Międlar MÓWI PRAWDĘ o kościele cz.2 STRACH POSPIESZALSKIEGO

Marek Mojsiewicz

Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz i  na  Twitterze  

Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści „ Pas Kuipera” 

Rozdział drugi Rozdział trzeci 

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „

rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ rzeźbie NiosącegoŚwiatło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „  13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „

Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe

Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 000
1

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

Szanowni emisariusze listu - kapłani! Trochę pokory i wyzbycia się pychy. Jeżeli jesteście tak nieskalani i tak urażeni słowami Ks.Jacka Międlara, to zgodnie z nauką chrześcijańską nie powinniście się bronić,protestować bo zawsze PRAWDA wyzwala i tylko ona może was obronić, a nie protesty tylko milczenie zwykle przybliża do prawdy. Reakcja Chrystusa na pomówienia, złorzeczenia , oskarżenia to milczenie, które odkryło właśnie prawdę przed całym światem kim prawdziwie był i jest Jezus Chrystus, a kim Jego oskarżyciele. Chrystus nie prostował oskarżeń, nie protestował, a jedynie modlił się za oskarżycieli i prosił Boga, aby im przebaczył bo nie wiedzą co czynią. Natomiast wasz list może wskazywać coś odwrotnego od waszych intencji i pobudzać refleksje, że może w tym jednak coś jest????!!!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1520991